24 máj 05, 18:31:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 997025 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #15 Dátum: 13 márc 08, 18:12:11 »

szerintem két Asauchi-ja van neki ,mert a Stark elleni harcnál valami olyat mondott hogy az egyik kardja hozza a szabályokat , a másik pedig betartatja azokat   Gondolkozik
 
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #16 Dátum: 13 márc 08, 19:15:47 »

Személy szerint csak a mangába elhangzott dolgokra alapozom.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #17 Dátum: 13 márc 08, 19:28:31 »

körülbelül mikor lesz fent magyarul a fejezet?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #18 Dátum: 13 márc 08, 19:40:54 »

Idéztem A bleachfan Fő oldalról " Manga csak csütörtök este/péntek kora délutánra várható "
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #19 Dátum: 13 márc 08, 20:08:53 »

Hát az a "kora délután" már elmúlt, de nem baj, tudok várni. ikszdé
Max a felét nem értem, de a képekből egész jól tájékozódtam és még tudtam is nagyjából, amiket a résszel kapcsolatban írtatok.
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #20 Dátum: 13 márc 08, 20:13:45 »

Az egy dolog hogy filler volt a zanpakutos részek, de ott Kubo igen erősen bele szólt a karakterek megtervezésébe, mert ha később megakarja jeleníteni őket XY ember belső világába akkor nem lehetek másmilyenek!
Szóval biztos hogy két "szelleme" van Kyoraku kardjának, csak úgy mint Ukitakenek is, hisz ezért különleges az ő kardjuk, amit már az elején, az SS arc-nál Yama meg is említett!
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #21 Dátum: 13 márc 08, 20:40:19 »

Nekem az jutott most eszembe, hogy még az előző fejezetben láttuk Isshint kifeküdve, és Masaki megmenti. Most meg láthattuk hogy Aizen áll a dolgok mögött. Azt is tudjuk, hogy Aizen kísérletezett a shinigami erőt blokkolni képes hollowokkal (Kaien-es eset). Lehet, hogy a Kaient megtámadó hollow egyik prototípusa bánt el Isshinnel. Viszont a nem shinigami erőt használó Masaki a quincy erővel simán legyőzhette.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #22 Dátum: 13 márc 08, 20:44:43 »

Kyourakunak alap állapotban is két kardja van. http://img2.hebus.com/hebus_2005/08/19/preview/050819195238_62.jpg Az viszont érdekes, hogy ez hogy' lehetséges. Nem hinném, hogy csak puszta véletlenből kettőt kapott. A shinigamiknak amúgy is szigorú szabályaik vannak... 1 kard, és kész. Nevet Még ez is érdekes lehet. Mosolyog

Kösz akym17 hogy kijavítottál, rosszul emlékeztem Kyoraku zanpakutójaira. Yama állítása szerint csak ők rendelkeznek ikerpengékkel de hogy ez mért van így vagy hogy alakult ki az más tészta.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #23 Dátum: 13 márc 09, 01:52:19 »

Én azért nem mernék olyat kijelenteni, hogy "biztos". Ilyen csak akkor lehetséges ha Kubo ezt megerősíti a mangában vagy a bookban. Használjuk inkább a nagyon valószínű szót inkább. Ez vonatkozik Kyourakura is. Hiába két kard vagy két szellem, attól még lehet egy ashauchi valamilyen kettősséggel. Másrészt szerintem ez soha nem fog kiderülni, hogy az ő kardja milyen mert mellékes a történet szempontjából. Itt most csak Ichigo kardja a kérdéses, hogy melyik utat választja? Szerintem a kardkészítő is erre célzott  a származással kapcsolatban. Valószínű, hogy ő ismeri Ichigo származását is és felismerték az ashauchik is. Ezért nem választotta egyik sem. Ebből pedig magam arra tudok gondolni, hogy maguk az ashauchik is ellenségnek tekintik a quincyket. Mellékesen szerintem ha nem támadt volna fel Ichigo quincy ereje a börtönben akkor szerintem nem történt volna semmi baj az ashauchikkal kapcsolatban. Így viszont bizonytalanná vált az ashauchik szemében.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #24 Dátum: 13 márc 09, 12:16:18 »

Az asauchik szem-szájában, nem?x]
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #25 Dátum: 13 márc 09, 17:23:45 »

Rini miből gondolod, hogy az Ashauchik választottak? Ahogy én látom ezen a képen, Renji kard nélkül áll, és körülötte feküsznek az Ashauchik. Szerintem csak az volt a próba hogy legyőzze őket, és majd egy shima asauchiba nyomatja majd a fószer bele Renji lélek lenyomatát a régi kardból.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #26 Dátum: 13 márc 09, 18:27:52 »

Pont ezért volt a a próba, hogy az Asauchi-k érdemesnek/elég erősnek találják a shinigamit aki készül birtokolni valamelyiküket . Azt nem értem hogyha mindeki ausauchit kap amely a használója a lelkére fog formálódnim akkor az az sok zanpakuto csajszi mért  vár a sorára vagy azokat csak a gyenge shinigamik kapják?
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #27 Dátum: 13 márc 09, 18:29:00 »

Szerintem a két állítás között lesz valahol az igazság. Gondolkozik Valami olyasmi lehet, hogy ha nem tudod legyőzni őket,  akkor ők nem fogadnak el téged mesterüknek... Ichigo helyzete is ilyesmi, mármint végig szenvedte a 3 napot jelét sem adta h megéri őt választani és ha kínkeservesen is de nyert volna, az efféle módszer nem nyerte volna meg egyik asauchit sem, ez tisztán kivehető az afró szövegéből is. Hümm-hümm
Zaraki: azok már zanpakutok Nevet mindegyik az afróé  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 09, 18:30:06 írta -Dante- » Naplózva

trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #28 Dátum: 13 márc 09, 19:41:52 »

azt rebesgetik hogy kubo azt irta a twitteren hogy március 22.én lesz új anime rész hát kb 50fejezet van a fullbring arc ót sztem korai folytatni  bár szeretem a mangát de a mozgókép meg hogy színes sztem jobb.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #29 Dátum: 13 márc 09, 20:02:45 »

Sehogy, majd a modik törlik.

Ez már volt, de nem tudni hogy igaz, sőt nincs is nagyon hivatalos hír róla. Persze örülnék, ha lenne, de erre szerintem még várni kell.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!