24 máj 05, 18:40:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 31229 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #15 Dátum: 11 aug 03, 11:25:48 »

Na ez már fejezet a javából! Nevet:D:D

Rukia, Ichigo shinigami, minden játszik Nevet

http://mangahead.com/Manga-Raw-Scan/Bleach/Bleach-459-Raw-Scan
Naplózva



 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #16 Dátum: 11 aug 03, 11:50:47 »

RUKIA HADNAGY LETT!! <3
Sry a Caps Lock miatt de ez nagyon üt! :'D
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #17 Dátum: 11 aug 03, 11:52:37 »

ICHIGO HIBRID(EBB) LETT.
Jelenleg Shinigami, Fullbring és (mivel Zangetsuja megvan) így gondolom Hollow is. Nevet
Ez a létforma Nevet
---------------------

Kérdés: A Fullbringet fizikai, a shinigami erőt lélektestben tudja használni. Most melyikben van?
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 03, 11:53:14 írta Szanisz » Naplózva



 
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #18 Dátum: 11 aug 03, 12:05:50 »

Ha Rukia Hadnagy akkor Rendzsi meg Kapitány szerintem:)
Alig varom mar hogy be legyen mutatva ki menyivel lett erősebb:)
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #19 Dátum: 11 aug 03, 12:43:52 »

Én nem tudok japánul, de a Rukias kép után van még egy kép, ahol Ishin és Urahara is ott áll, szal Rukiáért voltak. Mosolyog Be is raktam a Spoilerhez
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #20 Dátum: 11 aug 03, 12:48:20 »

A feltételezéseink nagyrészt beigazolódott. Miszerint Rukia volt a harmadik személy a társaságból. Hogy mit csináltak? Akkoriban két dologra tippelhetünk. Vagy elzárni vagy összegyűjteni Ichigo szellemi erejét. Úgy látszik az utóbbi igazolódott be. Összegyűjtötték Ichigo szellemi erejét és egy kard formába ágyazva átadták Ichigonak az utolsó pillanatban. Ahhoz, hogy ezt megtehessék kellett egy vérvonal (Isshin), egy szellemi erő azonosító (Rukia), és egy Kidoban nagy tapasztalattal rendelkező személy (Urahara). Egyenlőre nem hiszek a hollow Ichigo visszatérésében mert az előző történet azt a részt lezárta. Kizárni nem lehet de kicsi a valószínűsége. A ruhájáról korábban is következtetünk, hogy valószínűleg valami keverék lesz a shinigami és fullbrig állapot között. Nos nem lett keverék de a kettőt együtt viseli mint látható.

Aizen csata után SS-ből elveszett 3 parancsnok és őket pótolni kellett. Kettő személyről tudjuk, hogy képesek kapitányoknak. Renji és Ikkaku. Így egy hadnagyi pozíció is megürül. Tehát nem igazán lepett meg Rukia mint hadnagy. Ráadásul ha jól láttam akkor Renji helyét vette át a 6. osztagban. Hol másutt? Közel Byakuyához.Ebből következik, hogy Renji valószínűleg lépett még ha nem is olyan erős. Én ilyen szempontból inkább Ikkakura lenék kíváncsi hiszen az utolsó csatában nagyon elkenték a száját és megkapta a sallert és a hegyi-beszédet is. Benőt a feje lágya vagy továbbra is ragaszkodik Kenpachi szolgálatához. És esetleg kik lesznek az új parancsnokok ha lesznek?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #21 Dátum: 11 aug 03, 12:56:55 »

Az a 13. osztag jele , nem a 6.-é szerintem.
Naplózva
kurosaki19
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 11 aug 03, 13:05:15 »

EPIC fejezet vééégre.

Amúgy szerintem aki a keveredésre tippel erők terén szerintem téved. Csak meg kell nézni amit Ginjo alkot. Bár lehet, hogy nem elszívja a fullbring erejét hanem csak lenullázza. De ha jól rémlik azt mondta az előzőben hogy elveszi az erejét.
És amúgy is mi értelme lenullázni az erejét ha később vszeg használhatja aztán ugye odább álltak. Tehát számomra egyértelmű, hogy nincs már fullbringje amit nem is sajnálok mert rohadtul felesleges volt. Viszont ez a fekete köröm nyakmerevítő meg a karperecek na meg a dupla akkora kard (vagy za csak nekem látszik sokkal nagyobbnak? Nevet )
azért nagyon üt Nevet főleg a fekete köröm. xD Amúgy sztem se Renji se Ikkaku nem lett kapitány túl valószerűtlen.
Egyrészt oké van bankai-juk de addig vszeg nem vállalnák be amíg le nem győzik a céljukat azaz
NyomiKuyát:D és KEn-chant. Tehát részemről új kapitányok vannak. A lényeg ezek után mi lesz lenyomják Ginjoékat vszeg aztán jön végre az Isshin saga? Vagy az már csak álom? Nevet De annak is örülnék ha bemutatnék ki mennyit fejlődött.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #23 Dátum: 11 aug 03, 13:28:46 »

Ha nem módosult az ereje , akkor mivel lehet magyarázni a shinigami viselet és a Zanpakuto változását?
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #24 Dátum: 11 aug 03, 13:30:56 »

Biztos hogy módosul hiszen, akkor nem lett volna értelme ennek a sok résznek.
Naplózva
kurosaki19
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 11 aug 03, 13:32:33 »

Őőőhm nem egyértelmű a sok harc után? Nyelvesít FEJLŐDÉS BAKKER Nevet Meg kitudja mit csináltak Uraharáék azzal a kardal mert elvileg Rukia ereje is benne van sztem. na meg mivan ha megmaradt a Getsuga ereje is Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #26 Dátum: 11 aug 03, 13:38:34 »

Lehet! Mindig elfelejtkezem, hogy ott sincs hadnagy a két lökött előtt.

Pont arról van szó az előző részekben, hogy a fullbring és a szellemi erő összeolvad. Megmaradt a szellemi és fullbring ereje is. Ne szó szerint vedd azt, hogy elveszem a fullbringet hanem úgy, hogy megöllek. Ugyan azt is jelentheti. Azok a kiegészítők pedig pont azt jelenti, hogy mindkettővel rendelkezik egyszerre.

Miért lenne benne Rukia ereje? Ebben a pengében Ichigo szétszóródott szellemi ereje van összesűrítve és karddá alakítva.  Rukia azért kellet mert a szellemi ereje hasonló mint Ichigo szellemi ereje. Talán pont ezért tudták összegyűjteni mert Rukia tudta ezt a szellemi erőt azonosítani. Tehát tudták Isshin és Rukia által, hogy mit keressenek.

Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #27 Dátum: 11 aug 03, 13:41:14 »

jó kis fejezet lesz. Nevet kiváncsi vagyok mi lesz Ginjoura főleg hogy akkor most ő mit is tervezett Nevet Érdekel hogy most mi van a többi fulbringel hogy ők ki oldalán álnak és szeretnék látni valamit Isidától is esetleg egy visszavágót Tsukishimával vagy valakivel de harcoljon Nevet. Ichi most Rukia erejét biztos nem kapta meg mert ott van Rukia kardja a tokjában. Rukiának a ruhája végleg változott vagy csak emiatt a kard miatt kellet? Nevet
A 3 kapitányra a tippem Ikakku Renji és Hisagi gyengébbek mint a többi kapitány de legalább van kapitány ugyhogy várható lépés a kapitányok pótlása. Ujj szereplők előtt gondolkozzanak már el akik ezt mondják hogy most kapitánynak uj szereplő eddig meg nem volt sehol 16 hónap alatt hogy került elő? ezért mondom azt hogy már meglévők lesznek kapitányok hadnagyoknak szerintem Ikakkunak Yumichika Renjinek Hinamori vagy Kira aki nem Renjihez kerül az megy Hisagihoz
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 03, 13:43:09 írta Gery0704 » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #28 Dátum: 11 aug 03, 13:43:58 »

Milyen sok harcról beszélünk? Getsuga erő? Az semmivé vált ! Nah de kezd kicsit offszaga lenni a hszemnek inkább visszatérnék a témához.

Bejelöltem , hogy szerintem mik a fullbring vonások Ichigon.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #29 Dátum: 11 aug 03, 13:46:53 »

Majd Omada lesz az egyik uj kapitány:D Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!