24 máj 05, 09:40:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 997 998 [999] 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1499899 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14970 Dátum: 13 márc 06, 18:30:54 »

Tényleg nem lenne rossz, ha ez történt volna, és ez lenne Aizen bankaia.
Akkor kérdezném miért nem használta eddig. Elment és visszajött volna SS-be kitörölte volna minden emlékét, és míg az arrancarok támadnak ő belülről támadott volna. 

Azért mert nem menne az egojához. Amíg még kapitány volt, szépen hátulról le is mészárolhatta volna az összeset, de az nem ő lett volna. Helyette szerzett Arrancar sereget és kihívta SS-t egy  fer csatára. Ichigot is hagyta feltápolódni hogy majd legyőzhesse egy fer közdelemben azt a lényt aki mind a 2 (illetve már 3) faj erejét képviseli. Ichigo ellen se használt illúziót, mert tiszzta erőből akart győzni és bizonyítani hogy ő az igazi isten meg stb. Szóval értitek.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #14971 Dátum: 13 márc 06, 19:19:29 »

Egyik moziban volt ilyen emlék kitörlés lehet itt is lesz.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14972 Dátum: 13 márc 06, 19:35:06 »

Én nem tudom elképzelni hogy nem emlékeznek rá.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14973 Dátum: 13 márc 06, 19:38:55 »

Rukia biztos, hogy látta korábban, és amikor az emberek világába került (nos ekkor Kubo nem hinném, hogy tervezte-e a 10.osztagos előző kapitányi címet Isshin-nek) felismerhette, attól, hogy nem mutatta ki.
Nekem erről az ugrik be így hirtelen, hogy; Azt hiszem Ichigo hollow edzése volt, és ki akart menni este a házból Rukia és akkor jött be Isshin és mondta: Rukia, nagyon hideg van oda kint, "öltözz fel rendesen" (vagy valami ilyesmi).
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14974 Dátum: 13 márc 06, 19:57:15 »

Hát igen.-

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/529/4
itt az első panelen az kenpachi igaz?
Észre vettétek hogy ott más a zanpakutoja? A penge, a kereszt vas minden .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14975 Dátum: 13 márc 06, 20:02:37 »

Biztos még csak egy ideje volt nála, így még nem maradt a kardon elég léleklenyomat.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14976 Dátum: 13 márc 06, 20:25:26 »

A képen az a pillanat is lehet amikor a legyőzött halálistentől megszerezte az asauichiját.
Simán kiüthette kard nélkül is,hisz közkatonaként nem nagy számok.
Még az elején Orihime is simán kiütött 2őt pusztakézzel(igaz fekete öves),de akkor is kacsint
Naplózva

xNova
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22



« Válasz #14977 Dátum: 13 márc 06, 20:41:22 »

Igen, az Kenpachi. A kardkészítő dögkeselyűnek nevezte, mert ellopta egy halott Asauchiját.
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14978 Dátum: 13 márc 06, 20:48:13 »

Ez egy jó fejezet volt. Nevet Nekem szinte végig az járt a fejemben (főleg a flashback részeknél), hogy kezd megint Bleach elei hangulat lenni. Méghozzá igen csak nagyon-nagyon. Nevet Hát az a jelenet, amikor Toshirout felkapta... xD, meg a többi. Nevet Imádom, amikor Kubo félig-meddig vagy teljesen poénosra veszi a figurát. Mosolyog
Amikor olvastam, nekem is több ötletem támadt, ezek közül az egyik szintén az volt, hogy itt valami emléktörlésről lehet szó. Elvégre a shinigamik is képesek kitörölni az emberek emlékeit emlékmódosítóval, így egyáltalán nincs kizárva, hogy van valami tartósabb és erősebb. Aztán eljutottam a végére, és én is kapásból arra következtettem, hogy erről is Aizen tehet. >.< Lehet a kardjának képessége, de lehet akár más is, a lényeg, hogy ő tehet róla. Ördögi Ezt az is megerősíti, hogy csak Urahara, (meg gondolom Yoruichi és Tessai is, bár nem emlékszem, hogy lenne közös jelenetük) emlékezik Isshinre, aki(k) már ugye nem volt(ak) SS-ben. Bár ez a vaizardok miatt meginghat... most nem keresem vissza, hogy ők találkoztak-e vele, így nem tudok rájuk mit mondani. Már nem emlékszem. >.<
De akár az is lehet, hogy mivel feltételezhetően Isshin ekkor veszítette el az erejét, és mivel egyedül ment, így azt hihették, hogy meghalt, a teste meg mondjuk megsemmisült. A lélekenergiáját pedig már ugye nem érezhették, így ez is lehet egy megoldás.
Zaraki kardjára is kaptunk választ. Nevet Szerintem azért másmilyen, mert 1. Zaraki kardja mindig shikaiban van, 2. amint elkezd kialakulni a léleklenyomat, azonnal megváltozik a kard, és a viselője személyiségéhez idomul. Éppen ezért nem hasonlít a mostanira, mivel akkor még az első viselőjéét hordozta.
Naplózva

karak07
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #14979 Dátum: 13 márc 06, 20:56:12 »

http://indavideo.hu/video/Bleach_41resz - 17:35-nél, Ukitake nagyon meglepődik. Majd megkérdezi ki ez. És a válasz, hogy semmi köze hozzá és ahhoz sem, akire gondol.
Magyar szinkronban azt mondja, hogy nem fontos ki ő, és hogy nincs köze ahhoz, akire gondol.
Szerintem egyértelmű, hogy Ukitake felismeri. (vagyis gondolja, hogy Issin rokona. Kinézet plusz valószínűleg lélekenergia is hasonló) Az meg, hogy Byakuya tudja kire gondol, szerintem sejthető, hogy ő is felismeri benne, kérdés, hogy 'hazudik' vagy tényleg azt gondolja, hogy csak hasonlít.
Aztán persze lehet, csak kapaszkodni próbálok 2 mondatba egy 529 részes mangában. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 06, 20:57:18 írta karak07 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #14980 Dátum: 13 márc 06, 21:17:43 »

Szerintem Ukitake inkább Kainenre ismer Ichigóban, mintsem, hogy Isshin rokona lenne.

Matsumoto nyilván azért nem ismert rá Isshinre, mikor volt rá lehetősége, mert akkor Isshin szakállas volt. Vagy tényleg valami emlék módosító törlő dolog játszott közre.  De ha senki nem emlékezett volna Isshinre, akkor mivel magyaráznák a Shiba ház bukását ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #14981 Dátum: 13 márc 06, 21:34:04 »

Köszi Tilon azt hittem velem van a baj, hogy számomra ez a napnál is világosabb volt. Egyértelműen Kaienre apellált.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14982 Dátum: 13 márc 06, 22:15:50 »

Jó kis fejezet volt. Isshin már ekkor is lazára vette a figurát. Kid Zaraki hozta a formáját. Aizen pedig, hát mégis csak ő volt az elsőszámú közellenség. Kíváncsi vagyok miben mesterkedett anno.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14983 Dátum: 13 márc 06, 22:30:33 »

Én  is csatlakoznék azokhoz, akik szerint Kaienre gondoltak akkor, amikor ezt mondták. Mosolyog Főleg, hogy egy csomószor az ő képe villant be, amikor a hasonlóság szóba került. Ha már hasonlóság... Ichigo abszolút az apjára ütött. xD Ugyan olyan személyiségek. Nevet <3
A Bleachben amúgy csak "tiltott" házasságok vannak? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 07, 00:00:36 írta akym17 » Naplózva

smylee
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36



« Válasz #14984 Dátum: 13 márc 07, 02:33:28 »

azon filóztam,hogy miből gondoljátok,hogy Aizennek lenne bankaia?már a shikaija is a teljes hipnózis ergo bárkivel elhitetheti,hogy van bankai 10féle is
Naplózva
Oldalak: 1 ... 997 998 [999] 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!