24 máj 31, 08:28:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Owari no Seraph  (Megtekintve 52198 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #120 Dátum: 15 jún 29, 18:42:25 »

Hát magával tudja ragadni az embert .
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #121 Dátum: 15 jún 29, 18:48:19 »

Hát eléggé Nevet
Októberig asszem hiperálomba helyezem magam hogy ne kelljen annyit várni.Valaki ébresszen fel ha elértük az októbert vagy a másik galaxist.
(Stargate universe utalás completed)
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #122 Dátum: 15 szep 23, 21:01:35 »

Megvan a következő évad trailere! Nagyon királynak fest! Bár a zene pocsék (ízlés kérdése, gondolom)!
Október 10!
Ha valaki szépen be tudná linkelni, annak örülnék. Én ehhez béna vagyok.
https://www.youtube.com/watch?v=KRYkpjKW9sQ
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 23, 21:13:39 írta szannya22 » Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #123 Dátum: 15 szep 23, 21:08:48 »

Az első zene az borzasztóan rossz ikszdé az utána következő már jó.
De a lényeg hogy az előzetes alapján baromira várós.
Kérlek mondjátok hogy ezt is ti fordítjátok Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #124 Dátum: 15 szep 26, 20:56:04 »

A rajzolással nem lesz gond, az biztos.
Nem is olyan rossz az első zene sem. A második nekem annyira nem jött be. Talán csak a női énekhang miatt, szerintem egy férfi énekessel jobban hangzana. Bár most lehet be fogja írni valaki, hogy azt férfi énekli. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #125 Dátum: 15 szep 26, 21:32:27 »

Hát, japánéknál sosem lehet tudni - női hangnak tűnik.
Kíváncsi leszek, hogyan csinálják meg - a manga vágására gondolok.
Ugyanis manga még tulajdonképpen nem ért a Nagoya arc végére.
Vagy... nem is tudom, de nem, még nem volt meg a nagyjelenet.
Az első évadot olyan 15-nél  hagyták abba, és most a manga 37-nél jár (ami még nem Nagoya vége)... vagy nagyon beletömörítenek - ami nem lenne baj, valójában, ha jól csinálják.
Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #126 Dátum: 15 szep 26, 22:15:07 »

A fripSide és Yanagi Nagi?! Kiváló választás, legalábbis szerintem. Nagyon szeretem őket. Kúl
Ha valakit érdekel, akkor hagyok itt pár gyöngyszemet tőlük.

fripSide:
Toaru Kagaku no Railgun OP 1
Toaru Kagaku no Railgun OP 2
Toaru Kagaku no Railgun S OP 1
Toaru Kgaku no Railgun S OP 2
Black Bullet OP

Yanagi Nagi:
OreGairu OP
OreGairu.Zoku OP
Black Bullet ED 1
Amnesia OP
Nagi no Asukara ED 1
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #127 Dátum: 15 szep 26, 23:03:15 »

Kinek mi... mikor először meghallgattam, csak fogtam a fejem, hogy te jó ég, mi ez...
Most már egészen tetszik - sokadszori meghallgatás után.
De nem vagyunk egyformák (hála a jó istennek).
Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #128 Dátum: 15 szep 27, 07:19:33 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KRYkpjKW9sQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KRYkpjKW9sQ</a>

Tessék ^^
Naplózva
szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #129 Dátum: 15 szep 27, 22:50:42 »

Először is, Leito-kun, köszönöm!
Másodszor.
Nem tudom, az itt lévők közül hányan tudják, hányan nem, de a mangának (és az animének is így; ami a Seraph of the End: Vampire Reign címet viseli) van egy light novel "előzmény" sztorija - írott formátumban (vagyis sajnos, nem manga). Ez a Seraph of the End: Guren Ichinose's Catastrophe at 16.
A címből adódik, hogy ez Guren sztoriját meséli el. Hogy mi az ő életének katasztrófája, amire a cím utal, azt nem lövöm le, második évad 1-2 részében benne lesz, Shinoa kommentálja is majd.
Na már most, pár kedves rajongó nekiállt, és lefordították angolra. Tulajdonképpen kínairól fordították, ha jól értettem, de mindegy. Lényeg az, hogy véletlenül belefutottam, és leszedtem magamnak, mert egy csomó érdekes dolog van benne, olyanok, amik az animében vagy a mangában nem szerepelnek pl: Asuramaru (aki Mahiru kardja is volt) Krul Tepes bátyja (régen Asura Tepes); Mahiru figyelmeztette Krult az apokalipszisre, ezért is tudott Krul olyan gyorsan mozgósítani; és Mahiru megpróbálta elérni, hogy Gurent megszállja egy démon, hogy a fegyverévé tehesse, és örökre vele lehessen, Guren pedig hogy ezt elkerülje, levágta a saját karját.
Ez tulajdonképpen nem spoiler, hiszen a mangában nincs benne, felteszem, az animében sem lesz, de ha valaki nem akarja megnézni, így szíve joga.
De a lényeg. Kicsit szerkesztek rajta, hogy tűrhető formátuma legyen, és ha az itt lévők igénylik, szívesen felküldöm az oldalnak. Átnéztem a lehetőségeimet, de én nem tudok fájlt feltölteni, nem tudom, van-e ilyen opció egyáltalán, de szerintem valamit ki tudunk találni, ha arra kerülne sor.
Amit tudni kell róla: angol, és elég silány szövegezésű, abból, amit láttam - nem tudom, hogy ez a dupla fordítás vagy az író hibája. Bár nem is lényeges. De ha más nem, unalom űzőnek jó lehet, főleg, ha valaki rajong a sorozatért.
A második könyvet is hamarosan beszerzem.


Azok, akik olvassák a mangát, kint van a 38. fejezet! És brutál durva - végre kiderül, ki az áruló, és ki volt a tervek mögött Nevet.
http://imgur.com/a/X97gl
Itt megtaláljátok! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 06, 17:27:56 írta szannya22 » Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #130 Dátum: 15 okt 10, 18:44:06 »

Elstartolt a 2. évad!
 Dáridó Lajcsival
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #131 Dátum: 15 okt 10, 19:20:56 »

Hát, ja ma végre elindult a második évad!
Nagyon kíváncsi leszek azok véleményére az első részről, akik nem mangáznak, hogy ők ezt a fejezetet hogyan élték meg, mert valami totál kavalkádra sikerült - én legalábbis, aki mangát is olvas, így éreztem.
Kezdjük a pozitívumokkal. Az elején van egy rövid (pár másodperc, de tényleg) összefoglaló, és nagyon frappáns lecsapással Ferid egyik lényegre törő kérdésével zárják le - ebbe szerintem beletrafáltak. Kureto kardjának animálása is baromira jó. És asszem ennyi.
Az elején a harcot (vagy legalábbis hogy mi indikálja) szerintem senki nem fogja érteni, aki nem olvasott mangát - ott az interjú után van ez, ahol is Guren megbeszélésre hívja a Shinoa-osztagot, de Yu és Shinoa előbbi időpontot kapnak. Yu és Guren összecsapnak (Guren ekkor szólítja a kardját, és Shinoa hallja, hogy kinek a nevét mondja), melynek keretében Guren lelöki Yut a tetőről. Ekkor jön az a jelenet ami itt a nyitó. Illetve az utolsó jelenet amiben Guren szerepel, is akkor van, már a teljes csapat jelenlétében.
Az interjúból is kihagytak pár dolgot. Mikor a Hyakuyákat firtató kérdés előjön, Shinya megjegyzi, hogy kicsit eltértek a tárgytól, és megkérdezi, hogy Kureto arra gyanakszik-e, hogy Guren elárulja őket. Miután pedig Kureto tájékoztatja Yut arról, hogy kik is voltak a Hyakuyák, hozzáteszi, hogy látja Yun, erről semmit sem tudott, de így legalább tisztában van azzal, hogy Guren ki akarja használni. Aztán miután Yu visszautasítja az ajánlatát (amire megjegyzik, hogy gyakorlatilag kémkedés lenne Gurenen) Kureto hozzáteszi, hogy amúgy is megölte volna, ha elfogadja - Shinya ezért is lesz olyan feszült.
Ezek apróságoknak tűnnek, de nagyon sokat hozzátesznek a karakterekhez, főleg Kuretóhoz - ő egy nagyon célorientált, elemző alkat, aki képes átgázolni bárkin, és megtesz bármit, ami a céljait szolgálná.
A zárójelenet Feriddel meg végképp furcsa volt. Ez két, külön-különi és sokkal későbbi mangajelenet összeollózása volt. A mangában már csak a Tanácsülést mutatják, előzményt egyáltalán nem. Ugyanakkor ez az egyetlen átalakítás, ami tetszett nekem, és aminek volt is értelme, a többit kár volt kihagyni (szerintem).
Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #132 Dátum: 15 okt 11, 19:23:18 »

2. évad, 1. rész

Yuu néha pont olyan arrogáns és bunkó, mint Guren, és pont ugyanúgy játssza is a fejét. Nevet Le se tagadhatnák egymást. ikszdé

Új nyitány és zárány lesz? Mondjuk az első nyitányt nehéz lesz felülmúlni, de azért csak várjuk ki.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #133 Dátum: 15 okt 11, 20:57:30 »

Egész jó kis évad nyitás volt,ellentétben egyes sorozatokkal.Az új OP-re én is kíváncsi vagyok.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #134 Dátum: 15 okt 13, 19:46:35 »

Én már végképp nem tudom Gurent hova tenni...  Technikai KO Szeretném azt hinni, hogy valójában a "jófiúk" közé tartozik, de valamiért az az érzésem van, hogy végül mégiscsak a "rossz" oldalon fog állni.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!