24 máj 17, 20:15:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: /18+/ Yaoi manga ismertetői  (Megtekintve 3973 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Draghoun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Dátum: 13 aug 31, 16:13:00 »

Sziasztok.

Ha rossz helyre nyitottam bocsi, de gondoltam lehet ide ^^' Szóval a kérdésem a yaoi mangákkal kapcsolatban lenne, ha nem tetszik, akkor kérlek csak hagyd el ezt a témát ^^'
Szeretném leszögezni, hogy nem szeretnem a yaoit Nevet Ezért nem is szeretnék yaoit nézné, örülnék, ha valaki választ tudna adni a kérdéseimre.
Egy egyfejezetes yaoi mangát szeretnék készíteni egy ismerősömnek és a kérdésem az lenne, hogy vannak-e a yaoinak különleges ismertetőjelei/dolgok amiket sokat alkalmaznak? Gondolok itt mindenre, történetvezetés, karakterek jelleme, történet kibontása, de kis dolgok is, akár milyen szögben rajzoljam le őket xD Oké, szóval bármi ami a yaoi mangára jellemző és segíthet nekem. Azért kérdezem, mert én nem olvasom és anélkül, hogy megnéznék egyet szeretnék ilyenekről tudni >.< Esetleg ötleteket. (történetet, humort stb. megcsinálom én)
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1 Dátum: 13 aug 31, 16:21:19 »

Buzik vannak benne ez ép elég, hogy távol maradjak tőle.

Egyébként meg ha nem kenyered a műfaj, akkor szerintem nem igazán fog menni a készítése sem.
szerintem inkább válasz olyan műfajt, amit te is és az ismerősöd is kedvel, mert akkor a belefektetett munka sokkal örömtelibb lesz, s ennek okán jobban figyelsz majd a minőségre amit majd megkoronáz a siker.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2 Dátum: 13 aug 31, 16:29:11 »

ikszdé Shiro tudja a tutit.

A legegyszerűbb, ha úgy csinálod mintha egy hetero kapcsolat lenne, több érzelemmel és hangsúlyozással, hogy ki a domináns. Szerencsére egyhez se volt szerencsém, engem valamiért sose vonzódtak a homoszexuális élmények, kapcsolatok, szexuális képek... de kinek a pap... Nevet

Szerintem írj Darvolia-nak. Lehet nem volt online egy ideje, de hátha kap az Email címére levelet, hogy valaki írt neki itt és válaszol neked. Ha jól emlékszem régebbről, Ő oda volt a Yaoi-ért, többek között... tudna mesélni.

Amúgy egyet étek, nincs értelme úgy alkotni valamit, amiről igazából nem is tudsz semmit, de a legfontosabb, hogy nem is érdekel, annyira sem, hogy utána olvass.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 31, 16:30:20 írta Minagi » Naplózva


Draghoun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #3 Dátum: 13 szep 01, 14:43:35 »

Amíg nem kell a keményebb dolgokat megrajzolnom, addig nem probléma Nevet Érdekel annyira hogy utánanézzek, csak azért akik olvassák azok jobb betekintést tudnak nyújtani mint akik leírják hogy milyen a yaoi és ki tudnak térni az apróbb részletekre. Köszönöm a segítséget Mosolyog
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #4 Dátum: 13 szep 02, 10:50:15 »

Küldtem neked privát üzenetet, így mivel nemrég indokolatlanul belecsöppentem egy yaoista társaságba (pfej) de azért legalább arra jó volt, hogy most tudok neked segíteni.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5 Dátum: 13 szep 03, 12:11:38 »

Én is tudok segíteni ha gondolod, de már jó ideje nem olvastam yaoi-t. Egyébként szeretem és jópár darabot láttam/olvastam szóval van némi rálátásom. Ha kell segítség/infó írj pü-t nyugodtan. Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #6 Dátum: 14 feb 02, 21:43:17 »

Yaoi manga készítés? Ilyenkor sajnálom, hogy az inkvizíciót már eltörölték :/
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7 Dátum: 14 feb 02, 22:29:28 »

Mert aztán a yaoi manga készítés hatalmas nagy eretnekség! Na ne már.
Naplózva
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #8 Dátum: 14 feb 03, 08:49:46 »

Tudod mekkora lelki sérelem a kedvenc karakteredet olyan helyzetekben látni? És nem kell ehhez Deidara fannak lenni, még Raditzról, Zororól, meg Attack on Titanról is csak óvatosan kereshetsz képeket -.-
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9 Dátum: 14 feb 03, 09:08:09 »

Az az igazi lelki sérelem, hogy az ilyenek, mint Te, internet elé kerülnek, és osszák az észt. Nem szeretem a yaoi-t, sőt, de mégsem dobálózok olyan dolgokkal, mint inkvizíció. Jó helyen kell keresni, nem fangirlöktől elvakult weboldalakon, és nem akadsz bele, mindenki boldog.
Naplózva
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10 Dátum: 14 feb 03, 09:45:23 »

Google nem elég jó hely.

Inkvizícióval dobálózni? Nevet Nem tudom, tudod-e, de nekik egy szó is elég volt, hogy megégessenek(Lásd Jézus isten-e, vagy csak a fia - voltak ám belőle botrányok)

És azzal, hogy te nem tartasz engem méltónak az internet használatára, és elvennéd tőlem, ezzel nem leszel te is ugyan olyan kirekesztő? :O
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11 Dátum: 14 feb 03, 14:14:17 »

Hmm hmmm The smell of Flame  Ördögi

Na figyelj Jutsu ha nem tudsz érdemben hozzászólni a témához inkább hallgass. Én is rühellem a Yaoit mint a sz*rt, de éppen ezért nem is írtam ide.

na jó most írtam mert megy a flame , de amúgy nem írtam volna.

De ha már itt vagyok, volt az a hülye anime, anno az A+ is adta. Abból egyszer láttam egy részt, mert nem tudtam hogy buzikról szól. Ami nekem ebből lejött az az, hogy mindig van egy igazi macsó, akibe mindenki szerelmes. A legjobb nők/férfiak vannak oda érte, de őt ez nem érdekli, mert ő a béna nyomorék hülyéket szereti, mert őt csak " Ő érti meg ".

na ha valami ilyesmit készítesz azzal nem lőhetsz mellé, mert ez az okádék anime is annyi hülye elvakult fangirl-el rendelkezik, hogy az valami elképesztő.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12 Dátum: 14 feb 03, 20:04:19 »

Gondolom a Gravitationról beszélsz.  Gondolkozik 5 percet bírtam belőle (kb.)... valahogy nem az én világom.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!