24 máj 17, 01:32:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Közemberek  (Megtekintve 5206 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Dátum: 12 dec 03, 19:08:56 »

Ezen téma azokat a népeket hivatott kitárgyalásra bocsátani, akik átlagos emberként élnek egy olyan világban, ahol egyesek természetfeletti hatalommal bírnak.
Melyik világban milyen a kapcsolatuk a hatalommal rendelkezőkkel?
Hol jó és hol mostoha a sorsuk?
Mely univerzumban lennél legszívesebben közember és melyikben a legkevésbé?
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 03, 19:21:13 írta gman » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1 Dátum: 12 dec 03, 22:19:33 »

A Hokuto no Ken univerzumában elég cudar az emberek sora, biztosan nem lennék ebben a borderland világban. Hol lennék közember? A Dragon Ball univerzumában. Nincs gond, nincs munkanélküliség, "repülő" autók, gigantikus halak a patakokban... Mi kell több? Békés világ, ahol mindenkit megvéd GREAT SAIYAMAN! Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2 Dátum: 12 dec 03, 22:52:21 »

S átlagosan egynél többször halsz meg életed során.   smirksweat  Pojén

Naruto:
Ott aszem építészként hülyére keresnéd magad. Ha csak nem gond az, hogy az életed biztonsági faktora nincs éppen maximumon.

Bleach:
Vátizdiferent?

One Piece
Ha Water Seven-be születsz, akkor mondhatni egy festői környezetben élheted életed jó munka lehetőségekkel, de ha valami lepukkantabb szigetre, akkor az:
a.  Szívás lehet a kalózok miatt.
b. Szívás lehet a tengerészek maitt.
c. Ha egyik sem, akkor az unalom miatt.

S úgy néz ki, hogy az utazási lehetőségek is elég korlátoltak az átlag emberek számára, hacsak be nem állsz kalóznak vagy tengerésznek.
Átlagos kalózként illetve tengerészként?
Ugyanebből a fajtából egy szétszteroidozott mutáns bármikor végezhet veled.

Fairy Tail.
Festői tájak szép városok. Turistaként egy ideig ellenék, de ha ott kellene élnem, akkor valószínűleg egy idő után megenne az irigység, hogy nem tudok varázsolni.
De mindenesetre eddig ez a második opció a DB után.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3 Dátum: 12 dec 04, 07:16:16 »

A FT világa azért is jó, mert kb. 90%-al több esélyed van bomba nőt találni, mint itt. ikszdé

A To Aru Majutsu no Indexben is rossz lehet az átlagembernek, mert ott az emberirég 60%-a esper, szóval nem elég, hogy gyenge vagy, még a kissebbséghez is tartozol.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 04, 07:22:46 írta gman » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4 Dátum: 12 dec 04, 13:13:34 »

Hiába vannak bomba nők mikor rusnya vagy és a kutya se áll veled szóba. Ha valami nem változik akárhova is mész Gman azaz esélyed a jó nőknél így is úgyis 0%:D Csodák pedig nincsenekxD Egyetlen esélyed egy olyan unierzum ahol a külsődet teljesen letudod cserélni olyanra amilyenre akarod occsonxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5 Dátum: 12 dec 04, 13:50:23 »

A KTM (Kane Chie Mitame  English: Money, Intelligence, and Appearance) világában megteheted.

Ja ne nagyon keressétek,mivel belső manga vagy mi. (Bakuman)
Naplózva

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #6 Dátum: 12 dec 04, 14:41:43 »

Bleach.

Ott van tulvilág, ahol örökké fiatal lehetek Nevet
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #7 Dátum: 12 dec 04, 15:32:48 »

Ezt jól megmondtad Hiei.D xDD Amúgy igaz.De attól még lehet hogy a természetedért szeretni fognak.

Sztem egyikbe se jó,mivel mindenhol van valami + dolog,és hát átlag emberként te abból a +-ból pont kimaradsz ,amiért megéri ott élni.De attól független,én a Fairy tailben,meg a Narutoban élnék szívesen átlag emberként.

Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8 Dátum: 13 jan 09, 02:30:17 »

A Hokuto no Ken univerzumában elég cudar az emberek sora, biztosan nem lennék ebben a borderland világban. Hol lennék közember? A Dragon Ball univerzumában. Nincs gond, nincs munkanélküliség, "repülő" autók, gigantikus halak a patakokban... Mi kell több? Békés világ, ahol mindenkit megvéd GREAT SAIYAMAN! Nevet
Azt ki ne hagyd, hogy világkormány uralkodik, aminek egy kutya a királya. Nevet Nincs sem vadkapitalizmus sem középkori állapotok, nem tudom mi ez a gazdasági modell, de ezt kéne átvenni mindenhol. Nevet Aranyos állatemberek élnek az emberek között akikkel lehet haverkodni, a kapszulákba elfér egy ház is, bármelyik ember eldöntheti, hogy fogja magát és elmegy a világ végére, ledobja a kapszulát ahová akarja és kész. A DB világ maga a szabadság. A DB világa a Dr. Slump (Toriyama egy másik mangája) világa is, mert ugye volt olyan DB rész amiben szerepeltek a Dr. Slump szereplői. Az pedig egy olyan vicces és szürreális világ ahol minden nap egy csoda. Össze lehet gyűjteni a kristálygömböket és bármit kívánni.

Szóval a DB világa az abszolút csúcs. Én csak azt az egyet sajnálom, hogy nem fektetett toriyama elég nagy hangsúlyt ennek a fantasztikus világnak a részleteire, történelmére. Ahelyett, hogy a hülye speciálokban a 20. bőrt húznák le a DB-ről. (Jön az erős gonosz, de nagy nehezen legyőzzük) Foglalkozhatnának a világgal. Sokkal több potenciált látok benne, mint egy gyűrűk ura vagy star wars világban, pedig azok is azért lettek ilyen sikeresek, mert egy nagyon összetett, komplett univerzumot teremtettek meg, nem csak sztorit, ami itt játszódik.
Naplózva
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #9 Dátum: 13 jan 13, 13:48:44 »

Naruto világába nem szívesen mennék, mert bármikor jöhet egy gonosz ninja, hogy kiraboljon/elpusztítson mindenkit. Bármikor lehet háború. Nekem kissé parás lenne, mert gyenge közemberként minden nap félhetnék  >.<#

Viszont a Fairy Tail és az Inazuma Eleven világába szívesen elmennék Nevet

Az FT-nél nem tapasztaltam, hogy az átlag embereket annyira háborgatnák, szóval nyugisabb lenne az élet. A Mágikus Játékokon szurkolnék Nevet Ha nagyon akarok egy céh körül legyeskedni, akkor beállnék pincérnőnek.

Az IE-nél, pedig minden meccsen ott lennék szurkolnék, és beállnék "menedzsernek" így a csapat körül lehetnék mindig  Mosolyog
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10 Dátum: 13 jan 13, 14:13:51 »

Az OP világában hol a határ átlag ember és superhuman között?
Pl. ott van Fullbody. A maga világában az veri agyon, aki akarja, de én azért lehet, hogy többedmagammal sem mernék nekimenni.
Na és mi a helyzet Usoppal, vagy Namival?
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #11 Dátum: 13 jan 13, 18:42:32 »

Kb ott, hogy fel tudod venni a harcot a szuperhumánokkal, vagy kaptál valamilyen harci kiképzést.

Habár Nami és Usopp (part 1) harmat gyenge, fegyverarzenáljuk és taktikai képességeiknek fel tudják venni a harcot.

Továbbá én a Galeyla munkásait (kivéve Gucciéakt) is mivel habár ember feletti erővel bír néhányuk, mégis csak egyszerű átlagemberként élnek.

Szóval részben az életmód részben pedig az erő a határ.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12 Dátum: 13 feb 06, 00:04:51 »

A Naruto világában lehet h ilyen árusféle lennék, és inkább 1 nagyobb településen, mint 1 ilyen banditatámadásnak kitett falucskában.  smirksweat

Amúgy a DB világában jó lehet az élet. Még ha meg is ölnek jönnek a kristálygömbök.  Gondolkozik

és ha már itt tartunk akkor a Pokemonnal mi van. Sok a zöld terület a települések között és be lehet menni az erdőbe mert nem támadnak meg stb.  Nyelvesít

Ahol nem lennék közember az az Inuyasha középkori részlege. Ott aztán senki sincs biztonságban.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #13 Dátum: 13 feb 06, 16:38:19 »

Én szívesen élnék az OP világában. Mondjuk valamiféle vendéglátósként vagy esetleg újságíróként. Tök jól eltudnám magam képzelni ott.

Az OP világában hol a határ átlag ember és superhuman között?
Pl. ott van Fullbody. A maga világában az veri agyon, aki akarja, de én azért lehet, hogy többedmagammal sem mernék nekimenni.
Na és mi a helyzet Usoppal, vagy Namival?

Én Nami-t és Usopp-ot nem sorolnám az átlagemberk közé. Nami mocsok okos és ügyes. Usopp pedig amióta csak él mesterlövész, szóval... ha nem is tudnak olyan ellenfeleket legyúrni, mint pl Zoro, akkor is a maguk "területén" az átlag felettiek.
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #14 Dátum: 13 ápr 07, 19:20:43 »

Csak hogy egy igazán negatív példával is előjöjjön valaki: éééén aztán a Togainu no Chi világában száz nem élnék. Túl a harmadik világháborún, mindenhol fizikai és nemi erőszak (de szó szerint mindenki mindenkit)...

Bár... legalább minden férfi bishi. Úgy máris sokkal tűrhetőbb.
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!