24 máj 17, 20:19:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime filmek  (Megtekintve 24859 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Akane-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 8


« Válasz #90 Dátum: 09 okt 23, 20:40:02 »

Én a múltkor láttam a Lovely Complex live action-jét,nekem tetszett(de nem csoda,mivel LoveCom fan vagyok  smirksweat)
Más még nem láttam  Neeem

De nemrég láttam valahol,hogy a Naruto-ból akartak live action csinálni a japánok.Nem tudom hogy ezt csinálják-e,vagy nem,de a szereplők elég bénának tüntek  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 23, 20:42:56 írta Akane-chan » Naplózva


Yonny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #91 Dátum: 10 ápr 27, 12:01:32 »

Hát nem is tudom melyik topicba meg hogy hova is lehetne ezt írni de szerintem ide a legalkalmasabb Nevet
Szóval hogy a Naruto Shippuuden Movie 3 OST-je nincs meg valakinek vagy hogy honnan lehetne leszedni? Mert sehol nem találom már....
Naplózva
finta15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5


« Válasz #92 Dátum: 10 júl 21, 15:38:35 »

sziasztok bocsi de nem találtam meg a megfelelö topicot vagy mit szoval ide irnék azt akarom mondani hogy a naruto shippudden 169 része kijöt már tegnap és ugy volt betervezve hogy csütörtökön jön ki de mivel hamarabb kijött lehet hogy most csütörtökön jönn majd ki akkor a 170 . rész? vagy most mégse jön ki vagy msot hogyvan ez:) Mosolyog
Naplózva

szevasztok
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #93 Dátum: 10 dec 09, 21:40:30 »

Miyazakit én is nagyon szeretem. De sajnos már hamarosan teljesen meg fog vakulni és nem tud többet készítenni. Szomorú Pedig nagyon kis aranyos bácsi. Nevet Anime filmek: Fú hát ahogy Dorci írta, a Tokioi Kereszt Apák tényeg nagyon jó. Meg persze ezek is: Ghost in the Shell, Ninja Scroll, Akira, Chihiro szelelmországban, Porco Rosso, Kiki - A boszorkányfutár, A vándorló palota (ennek a vége nagyon zavart engem, még moziban láttam, és úgy emlékszem hogiy a végét... csak úgy össze csapták, sajnos), Mononoke Hime, Laputa - Az égi palota (Ezt például megint levetíti a Film+ most szombaton (dec. 11.) 5:00-kor), Blood - The Last Vampire (erre emlékszem mikor megnéztem beteg voltam és a gépen találtam, véletlenül néztem meg, de szerintem egész jó volt. Nevet), Byousoku 5 Centimeter (ez egy szép anime), Final Fantasy VII - Advent Children... stb. >_< Nem sorolni akartam, de össze jött pár ezek nagyon jók és azért még sorolhatnám, vannak jó anime filmek.
Naruto filmet még soha nem néztem meg, feleslegesnek tartom.
Naplózva


Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #94 Dátum: 11 márc 02, 18:27:24 »

Na én a Beck fanokhoz fordulnék kérdéssel, kéréssel:
Jelenleg még csak az 5. résznél tartok így nem tudok nyilatkozni, de nemrég láttam, hogy van Beck mozi. Én már most rajongó vagyok, a live action jónak néz ki, de kérdezném, tényleg az-e?
Láttam már egész korrektet - Nana - és kevésbé jót - Death Note -, a szereplők egész jól néznek ki, és a trailerből + benyomásom van. (Nem tudok arról, hogy lenne magyar vagy akár csak angol felirata)

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=gn0rsS9j85g&feature=player_embedded

Köszönöm a segítséget! ^^
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #95 Dátum: 11 márc 02, 19:13:10 »

Mi fogjuk megcsinálni , ha kijön.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #96 Dátum: 11 márc 02, 19:29:48 »

Értem, köszönöm az infót ^^
Youtubeon már megtekinthető a film felirat nélkül (közben átnyálaztam a Beck topicot is, elnézést ha netán mindezt oda kellett volna Neeem)
Nekem az is meglepetés volt, hogy 2011-ben ParaKiss live is jön. Azt hiszem le vagyok maradva.
Naplózva
pecas85
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79



« Válasz #97 Dátum: 13 nov 26, 22:53:09 »

Most végeztem a Kaiji anime 2 évadával.
Véletlenül rátaláltam az élőszereplős filmre is, ami nekem nagyon tetszett.  Nevet
Szerintem remekül áthozta az anime hangulatát.
Címe: Kaiji: Jinsei gyakuten gêmu (2009)
Tatsuya Fujiwara    ...   Kaiji Ito
Ken'ichi Matsuyama    ...   Makoto Sahara

Kira és L újra egy filmben.  Pontosan
Naplózva

Attól hogy okoskodsz, még hülye maradsz!!!!!!!!!!
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!