24 máj 14, 22:12:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 735 736 [737] 738 739 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553759 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11040 Dátum: 14 júl 10, 15:39:50 »

Dejo volt. Jó volt egy kis harci kiegészítés. Ezekben a részekben nagyon sok érzelem van .  Mosolyog Mosolyog
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #11041 Dátum: 14 júl 10, 16:41:50 »

Olyan szinten meg lett csinálva hogy nem is vettem észre és elment 20perc bow
A zenék meg csak növelték az élményt, főleg a harcnál, ami tökéletesre sikerült Mosolyog
Amúgy ilyenkor látszik meg igazán hogy az idő, események hogy megváltoztatják az embereket.
10/10
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11042 Dátum: 14 júl 10, 17:26:42 »

A Shippuuden nem akar leállni a minőségi részekkel, amit teljes mértékben tisztelek! Nevet
Az anime közel 2 mangafejezetet dolgozott fel, ami teljesen rendben volt. Szerintem is gyorsan eltelt ez az izgalmas 20 perc. A köves taktika nagyon tetszett. Így már "értelmet" nyer, miért kacsáztak annyit Nevet Bírom az ilyen flashbackekben vagy filmekben MINDEN apró részletnek nagy befolyása van a sztoriban Nevet
Madara öccse szerintem is Sasuke 2.0 volt, viszont tetszett, hogy az előzetesben látott "Sasuke" copy holtest pólóját legalább átszínezték, így nem volt furcsa (bár egyben élvezhető) látvány ikszdé

Továbbá.... MOST TÉNYLEG ?!!!! KÉPESEK VOLTAK EGY HARC KITÖLTÉST BERAKNI ?!!!! Mindjárt sírok a meghatódottságól Hehe Miért nem tudnak mindig ilyen igényesek lenni, annyira jó ötlet volt és be is vált, főleg az egyik legjobb háttérzenével, nem kicsit lett epik. Eddig a harc kitöltések az összes fontosabb összecsapásnál bejöttek (Kakuzu vs Inoék, Pein vs Kyuubi Naruto, Obito vs Konnan stb.) és megint nagyon adta Nevet Hihetetlen! Le a kalappal az animések előtt, de komolyan.

Az utolsó jelenet pedig nagyon megható lett Mosolyog Nem vártam volna egy ennyire összetett flashback-et, kétségkívül 5/5 ez a rész is ikszdé (Igaz a grafika 1-2 helyen kicsit gyengébb volt, de minden más tökéletes). Nem semmi, hogy egy nagyon jó színvonal van a Shippuudenben már a Kakashi filler évad utolsó részei óta Nevet Csak az a füstös baromság nem kellett volna és akkor elmondhatnánk, hogy 2014-ben csak jó Shippuuden részek voltak Mosolyog
De jövőhéten megint nem lesz... Ezek kínoznak minket ikszdé
Naplózva

Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #11043 Dátum: 14 júl 10, 17:54:59 »

Az animáció most engem annyira nem fogott meg egy pár helyen... pl mikor Madara mondja, hogy hogyan is nyerhetné el a klánja a bizalmukat... akkor Hashirama öccsének a feje... basszus painttal jobban megcsinálom.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11044 Dátum: 14 júl 10, 20:43:24 »

Egyben volt a rész, nagyon nem tudok mit kiemelni Mosolyog Bár nem igazán tudom követni az érzelmi szálat... Azt tudjuk, hogy Madara és Hashirama végül "na miért is ne" békét kötöttek, majd megküzdöttek az első Hokage címért és Madara vesztett (ismét). Ezt mesélte Tobi.

Ehhez képest Hashirama az életét adta volna az Uchihákért és a békéért, majd Madara megmentette, ezzel "tért meg", majd mint egy hippi banda, elkezdték tervezni együtt a csudimudi szép jövőt. Hol itt a kényszer béke? A nagy harc? Oké,a másodikra még ott a következő rész, de egyelőre elképzelni sem tudom mi lesz a fordulat vagy hogy fog ez kerekre kijönni.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 20:47:16 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11045 Dátum: 14 júl 10, 21:09:40 »

Itachi meg azt mondta, hogy Madara ELVETTE az öccse szemeit. Tobi meg mondott már sok baromságot.
És Madara nem tért meg. Nagyon nem. Csak meglátta, hogy igazán mi van Hashiramában, és képes lett bízni benne.
Ja és az, hogy megküzdöttek az első hokage címért, az sem teljesen igaz. De majd meglátod.
Szerk. Persze, lehet, hogy Kishi csak közben meggondolta magát. De ha igen, akkor viszonylag jól korrigált, mert szerintem kerek lesz.
Tibi meséjét én úgy fogom fel, mint vázlatot, a mostani meg maga a történet.
Meg ugye Tobi a Kyubi támadásáról is hazudott.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 21:20:11 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #11046 Dátum: 14 júl 10, 23:13:37 »

Én nem szoktam sokat írni ide, meg szóvá tenni se hogy-hogy néz ki az adott rész, de ez most elég gyatra lett(számomra) egyes helyeken a fejek eszméletlen csúnyák voltak, főleg Hasisé, na mindegy végre haladunk ennek a történetmesélésnek a végére.
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
asdasdasd555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #11047 Dátum: 14 júl 11, 12:22:16 »

Igen szánalmas lett az anime minőségi szempontból, nem tudom miért cserélgetik a csapatokat de hol egész tűrhető, hol borzalmasan trágya, a régi naruto minősége volt az igazi, szerintem. Még a storm játékban is maradtak a régi minőségnél.
Egyébként teljesen érthetetlen hogy miért néz ki ilyen igénytelenül 2014-ben, a 10 évvel ezelőtti még normálisan nézett ki, most meg mintha painttel csinálnák... ezért jobb a manga, az annyira nem változik:D
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 11, 12:24:34 írta asdasdasd555 » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11048 Dátum: 14 júl 11, 14:51:07 »

Ha tisztában lennél a stúdió fogalom jelentésével, akkor tudnád, hogy miért cserélgetik a csapatokat. Jézusom.

Más:
Bírom, amikor szegény Tobit fikázzák az emberek, hogy mennyit kamuzott a sztori folyamán. De az okos ember tudja, hogy Tobi csak az alibi volt Kishi ellentmondásaira. Faceg
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #11049 Dátum: 14 júl 11, 15:18:17 »

Sand:
Madara és Hashirama nem harcoltak egymással a Hokage címért, ez még Tobi meséjében sincsen benne ha jól emlékszem. Elég egyoldalú volt a falu véleménye, mindenki Hashit akarta vezetőnek. Majd csak azután csatáztak egymással, miután az Uchiha elhagyta a falut. Szóval e tekintetben nincs gond az eseményekkel.
Mellesleg, utánanézve maszkos barátunk nagyrészt jól mesélte el a történetet, ez most csupán jobban van részletezve.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 11, 15:20:46 írta mateee-kun » Naplózva
asdasdasd555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #11050 Dátum: 14 júl 11, 15:27:22 »

köszönjük, most már mindent értek
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11051 Dátum: 14 júl 11, 16:11:04 »

Az okos emberek tudják. Ez így van. De vannak olyan emberek, akik tudják, vagy legalábbis sejtik, hogy ez Kishi kiskapuja, de elfogadják, hogy fenntartsák az illúziót. (pl. én  Nevet) És mivel ez egy történet, nem a valós élet, ezzel szerintem nincs is semmi baj.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 11, 16:12:43 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11052 Dátum: 14 júl 11, 17:41:11 »

Sand:
Madara és Hashirama nem harcoltak egymással a Hokage címért, ez még Tobi meséjében sincsen benne ha jól emlékszem. Elég egyoldalú volt a falu véleménye, mindenki Hashit akarta vezetőnek. Majd csak azután csatáztak egymással, miután az Uchiha elhagyta a falut. Szóval e tekintetben nincs gond az eseményekkel.
Mellesleg, utánanézve maszkos barátunk nagyrészt jól mesélte el a történetet, ez most csupán jobban van részletezve.

"Tobi: De egy bizonyos incidens miatt Konoha kétségbe esett.
Sasuke: Egy bizonyos incidens?
Tobi: Egy harc... az első Hokage posztjára."
Shippuuden 140.

Ez a párbeszéd kavart be, mert Tobi csak ez után jegyzi meg, hoy mindenki Hashiramára szavazott,
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #11053 Dátum: 14 júl 20, 16:59:20 »

Sand:
Madara és Hashirama nem harcoltak egymással a Hokage címért, ez még Tobi meséjében sincsen benne ha jól emlékszem. Elég egyoldalú volt a falu véleménye, mindenki Hashit akarta vezetőnek. Majd csak azután csatáztak egymással, miután az Uchiha elhagyta a falut. Szóval e tekintetben nincs gond az eseményekkel.
Mellesleg, utánanézve maszkos barátunk nagyrészt jól mesélte el a történetet, ez most csupán jobban van részletezve.
Na mondjuk ez spoiler teljes tekintetben de most már mindegy, ez lenne a következő részben...
Naplózva
fynlyx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 47



« Válasz #11054 Dátum: 14 júl 23, 12:04:03 »

Mivel még senki nem írta (vagy csak én vagyok vak Mosolyog), mindenestre témát még nem akartam nyitni neki,
DE DECEMBER 6-án JÖN A NARUTO MOVIE 10 THE LAST.

A mostani Shonen Jumpban volt a bejelentés (manga:686).
Ami jó hír, hogy Masashi Kishimoto felügyeli az egészet.
Július 31-én jön egy 15 másodperces teaser, majd Augusztus 1-én jön a teljes trailer.

forrás:
http://www.saiyanisland.com/2014/07/the-last-naruto-the-movie-naruto-movie-10/
a fölső képen látható Naruto felnőttként, A MÁSODIK KÉP SPOILERES NE NÉZD MEG.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 735 736 [737] 738 739 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!