24 máj 11, 19:36:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ao no Exorcist/A kék ördögűző - befejezett  (Megtekintve 36728 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #30 Dátum: 11 aug 09, 13:07:07 »

Na de hogy ne csak a negativumokat emlitsük Nevet

http://www.youtube.com/watch?v=leZW2m6k4Lk

A link magáért beszél.
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #31 Dátum: 11 aug 09, 14:15:40 »

Huhh

Na elolvastam az összes kommentet amit írtatok, hát elég jól darabokra szedtétek a sorozatot Nevet

Amaimon megölése én sem értem miért volt jó, vagy minek kellett, mert kb semmit nem szerepelt azóta a csata óta az erdőben, a Tisztátalan királyt pedig biztos, hogy kihagyják, mert már csak 8 rész van hátra az animéből. Ugyan már írtam, de nem vágom miért jó ha elkezdenek egy animét és utána tök máshogy folytatódik mint a manga, ha ennyire eredetiskedni akarnak, akkor indítsanak egy saját sorozatot, végül is nem kötelező manga alapján csinálni animét(Lásd: Code Geass). Amúgy a mostani részben (17.) is volt pár rész a mangából, például amikor Izumo odamegy Rinhez és ő megkérdezi, hogy "te nem félsz tőlem?" az is benne van a mangában amikor mennek "kirándúlni", a vonaton.

Szóval úgy néz ki ebből valami olyan lesz, hogy csipegetnek a mangából de főként saját történetszál lesz, aminek nagyon nagyon nem örülök.
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #32 Dátum: 11 aug 09, 20:28:20 »

Lew, nagggyon nagy pozitívumot linkeltél be! Az anime zenéit hihetetlenül jól összehozták, nem lehet megunni, szinte már hihehetlen. ikszdé Rongyosra hallgattam pl. ezt a számot és még mindig "zene füleimnek" (szó szerint). ^^ Majd ősszel jön a soundtrack 2... előre csorgatom a nyálam (főleg, ha lesz egy Me & Creed színvonalú szám). >3>
És hát igen, csipegetős részek jönnek. Annak örültem, hogy a Yukio-Shura jelenet megmaradt, na de a beszédtémájuk... kicsit eltorzult a fejem, amikor nem Mephistoról kezdtek el társalogni hanem arról, hogy Yukio vizsgálgatja magát. =˛=
Amúgy a rész végén nem bántam volna, ha mondjuk egy megszállt Konekomaru tűnt volna fel a setétből, így most marad a névtelen áldozat szerepében. ( vagy lehet, hogy ő az a madárféle?ikszdé)
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #33 Dátum: 11 aug 19, 14:35:51 »

Ahogy az itt leírtakat olvastam, komolyan felmerült bennem, hogy untig elég nekem a manga is, nem kezdek bele a sorozatba, de végül győzött a kíváncsiságom… >.<#

Hát… Amennyire el voltam szállva az openingtől, maga az anime akkora pofára esés volt. Lehet, hogy épp amiatt, hogy az openinget rongyosra néztem. >.<#

Ha nem ismerném a mangát, akkor egy rossz szót sem tudnék mondani az animéről, de így…
Már az elején elkezdődött a dolgok összekutyulása. Amivel amúgy nem is lenne baj, ha csak olyan "jelentéktelen" dolgokat másítanának meg, mint pl az első osztálytermes jelenet. Még ez a rész is sokkal izgalmasabb volt eredetiben. Mi a jó abban, hogy Yukio kiküldi a többieket, mert beszélni akar Rinnel? Oké, hogy a végeredmény ugyanaz lett, de akkor is. Szomorú És még nem is jutottam el azokhoz a részekhez, ahol ti jártok. El sem tudom képzelni, akkor hogy fogom tépni a hajam… >.<#

Maga a grafika kivitelezése nagyon jó! (ugye, a modern kor áldása)
De a rajzok…



Ezmiez?? Az egész mangában az egyik kedvenc képem Rinről. Kétségtelenül gyönyörűen sikerült visszaadni a fealingjét az animében is…

Olyan tehetségük van pont a kedvenc apróságaim összerondításához, hogy Nobel-díjat érdemelnének. Komolyan már…



Tudom, hogy lányból vagyok, és ezért jobban foglalkozok a „jelentéktelen dolgokkal”, de engem ez a farok kikészít… >.<# Olyan, mint egy szanaszét használt üvegmosó. Vagy nem is tudom... T-T
Ezzel az utolsó kis képpel meg magában nincs bajom, csak a mangában olyan kis cuki Rin feje, és azt vártam, hogy animében is ilyen lesz. Lesütöttszemek


És még valami a grafikához. Szerintem tényleg lusták voltak mindent rendesen megrajzolni. Úgy gondoltál, hogy minek strapálják magukat, ha ott van nekik a 3D... Még Mephisto kocsiján a zászlót is géppel csinálták. A kis porcicákról nem is beszélve. Szomorú
_____________

Shiko! Köszi szépen a linket! Nevet Jó kis mangának néz ki, csak kár, hogy a nagy részét nem értem.(Szomorú) Nagyon cuki az avád! *-*

És bocsi a sok szövegért meg a nagy képekért... smirksweat
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #34 Dátum: 11 aug 20, 00:29:22 »

Ne izgulj A-chan csak rosszabb lesz ahogy halad előre az anime, bár tény hogy lesz benne 1-2 epic pillanat azért kacsint

Egyébként kijött az új manga. Nos azt kaptuk amire számitani lehetett, különösebb meglepetés nemvolt, lassan beindul a fight.

Amúgy a rész végén nem bántam volna, ha mondjuk egy megszállt Konekomaru tűnt volna fel a setétből, így most marad a névtelen áldozat szerepében. ( vagy lehet, hogy ő az a madárféle?ikszdé)

Oké most az 5-ös lottó nyerőszámait plz =D
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 20, 00:32:11 írta Lew » Naplózva


Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #35 Dátum: 11 aug 20, 11:42:53 »

A-chan: tény, hogy tele van ilyen 'mangahűen' rajzolni akart de befuccsolt képkockával, de pl. (ami nem igazán van ínyemre de) mikor Shiemi Rin fölé hajol a tetőn arra nagyon odafigyeltek, és még jó pár jelenet. Amúgy sincs sok olyan anime ami hajszál pontosan követi a manga grafikáját...örülnek ha legalább a stílust valamilyen szinten el tudják találni. X'D
A következő részt, meg most először nem várom...már a beharangozó is borzalmasnak tűnt...félek.ikszdé Ha már itt keverik a trutymót akkor vigyék már Yukio szálát könyörülj! ^^"
Az e havi manga fejezet pedig azt érte el, hogy várjam a szeptembert.. Csak most már jó lenne ha többet mutatnának a főszereplő környezetéből. Mióta Kyoto arc van, egy kicsit átrendeződtek a dolgok. A Toudou kontra Yukio dolog meg nagyon izgat. Mert hogy Yukio most pár tölténnyel meg szenteltvízzel meg nem karcolja az 'öreget' az biztos..X'D
Lew: Túúúúl 'nagy' volt a fantázia, az anime meglepetés faktora már a talpunk alatt csúszik. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 20, 12:15:52 írta Shiko » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #36 Dátum: 11 aug 21, 17:26:09 »

Épp a minap figyeltem fel rá hogy Amaimon szinkronhangja adja Natsu szinkronhangját is a Fairy Tailből. Tök érdekes, én meg nem mondtam volna. Csak úgy tünt fel hogy Edo-Natsu beszédstílusa hasonlit Amaimon-éhoz. Mikre rá nem jövök =)
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #37 Dátum: 11 aug 24, 10:52:03 »

És tényleg! Tegnap este jutottam el 11-től a 14-ik részig, és tényleg kihallom natsut. :3

Az a tetős jelenet nekem is nagyon tetszett vissza is néztem vagy háromszor. Nevet Azóta találtam még jópár ilyet. Érdekes, hogy ha nem hagyatkoznak a mangára, akkor szebben meg tudják rajzolni a dolgokat.
Shurától viszont padlót fogtam. A haja... Hát. ikszdé A teste már a mangában sem tetszett annyira, kicsit kigyúrt vagy nem is tudom. ikszdé Csipője néha van, néha nincs. Az animében meg majdnem olyan, mint egy pasi. Ha nem lenne neki két igencsak szembetűnő domborulata, akkor bajban lenne. ikszdé
Ma délelőtt leszedtem az ost-ot, és most azzal vagyok elkeveredve. :3

Neten olvastam egy olyan dolgot, ami ha igaz, akkor kitérek a hitemből... Technikai KO Yukio lesz a démonkirály??!
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #38 Dátum: 11 aug 24, 13:17:32 »

Na igen, Shura haja tényleg...érdekesss.ikszdé Ha van egy közeli az arcáról akkor olyan mintha szőke lenne.
Hát, valamit nagyon kavarnak Yukioval de nem hiszem, hogy ő lesz a démonkirály...az már szegény Katou-senseinek is betenne. X'D De már örülnék, ha az eheti részben valamivel többet tudatnának velünk erről, mert mióta gyanúban van ez a dolog, azóta csak gagyi töltelékrészeket mutogatnak...o·_O
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #39 Dátum: 11 aug 24, 19:46:12 »

Nem az animéről beszéltem, hanem a mangáról. Nevet
Lehet, hogy tisztátalan királyt akartak írni, csak nem jött össze. Olyasmire gondoltak, hogy Yukio lesz az, akiben reinkarnálódik. Na, majd kiderül.

Ami meg az animét illeti... Ha tényleg be akarják fejezni 25 résszel, akkor egy testvérharcot tudok elképzelni. Yukioban feléled a démoni erő (ő lesz a gonosz), Rin meg, mint jó fiú, megmenti az öccsét és a világot is egyszerre. ikszdé Esetleg gondoltam valami olyanra is, mint a D-Gray Man-ben, hogy nem zárják le teljesen: Neigauz-sensei (? - mindenhol máshogy írja a nevét ikszdé) bekavar valamit, Rin leveri, és azzal lesz vége, hogy Yukio-ból előjön valami...
Szóval szegény pápaszemes úgysem ússza meg a dolgot. ikszdé

És ha már FMA effektus, akkor az épület, amit Shura talált, tiszta 5-ös labor fílinges. Nevet
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #40 Dátum: 11 aug 24, 22:31:24 »

Jaaah, hogy a mangáról! Cselekmény milyenségben most nagyon együtt van a kettő, benéztem sorry. ^^"
Amúgy, ha a benne éledne újjá az még tetszene is, csak nem tudom, hogy Rin, hogy sietne a segítségére miközben Bonnal akciózik. o.o"
Animében meg szerintem Yukioból valami fájdalmas üvöltés fog előjönni, miközben hegyesedik a füle meg a foga. Másképp nem tudom elképzelni. X"D
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #41 Dátum: 11 aug 24, 22:47:26 »

Rin meg Bon épp a királyt akarják leölni, úgyhogy csak összefutnának Yukioval is. ikszdé Amúgy meg nem muszály azonnal megmentenie, ezzel egy újabb történetszál is elkezdődhetne. Pl Yukio lelép azzal a már nem is olyan öreg fószerrel, Rin meg egy kicsit elsiratja, és eldönti, hogy visszahozza (mint Naruto Sasukét >.<#)... Nevet

Hát, az animében biztos nem fogja örömében a fejét a falba verni, miközben átváltozik. ikszdé Amúgy meg színt is váltani fog, vagy az csak a "fertőzés" jele? hmmm

Épp most fejeztem be a 19. részt. Ahogy a címéből várható volt, az ending előtt nem is történt semmi. ikszdé De ami utána volt, elérte, hogy tűkön üljek jövő hétig. Nevet

Az az Anaimon hörcsög olyan cuki! *-* ikszdé
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #42 Dátum: 11 aug 25, 03:18:30 »

Ja mondjuk igen, térképileg más irányba képzeltem el a Rin-Bon duó menetét.ikszdé Most így belegondolva, nagyon nagy a sansz rá, hogy Yukio most valamennyire a sötét oldalra kerül, máskülönben nem tudom elképzelni, hogy még a tápolt Toudou is ellenfele legyen ennek a kettősnek. Kell neki egy kis támogatás, és nem lenne hülye gondolat, ha a sátán másik fiát akarná befogni.  Gondolkozik
Csak ne legyen igazad ezzel a 'Sasuke, visszahozlak!' cselekménymenettel... elég volt ezt a Narutoban kiszenvedni. X"D Mindenesetre remélem, hogy a mangakának ide is készül egy csavaros gondolata.

Én a fertőzés jelére tippelnék. Csóróból csak a két szép szeme látszódna ha a fekete kabát mellé a bőre is befeketedne... vagy.. be feketéslilásulna. Végén még az anyajegyeit is összefüggésbe hozzák ezzel. Remélem nem így lesz, különben magamra bontom a plafont.ikszdé
Na az a hörcsög ... tényleg kész cukorhalom, de nem tudom felfogni, hogy sem Shura, sem Yukio nem szúrták ki!XD Szerintem még Rinnek is feltűnt volna, ha látja, de egy jó~ magas rangú ördögűzőnek meg az 'ördögűző zseninek' nem esik le a tantusz. A cselekmény logikai felépítésére adnék egy csillagos 1est.  Pojén
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #43 Dátum: 11 aug 25, 07:38:02 »

Hidd el, én is azon sírok, hogy csak ne legyen igazam... smirksweat
Amúgy Yukio nem olyan gyökér, mint Sasuke, úgyhogy szerintem nem lesz belőle semmi. ^^

Todou biztosan tervez valamit vele. Mekkora lenne már, ha a végén Yukio kis csatlósává degradálódna... Csak gyávaságból, nehogy a gyerek az új erejével elkenje a száját. ikszdé

Mangában a'szem csak egyszer láttam Yukion anyajegyet, de akkor sem tudtam eldönteni, hogy csak nyomtatási hiba-e. Vagy én vagyok a hülye, és ott is van neki anyajegye? ikszdé Ha nincs, akkor az animések poénból rajzolták rá, vagy tényleg terveznek valamit vele, mint mondtad. >:3 (nem tudom elképzelni ikszdé)
Ha meg befeketedne vagy lilulna, akkor a haja is kivirítana, mert az meg barna. Enyhén idétlen lenne szegény. ikszdé

Lehet, hogy a hörcsög csak egy szimbólum, vaaaa~gy egyszer csak elkezd majd vérengzeni! Anaimon a vérhörcsög! ikszdé
Hülyeségen kívül, az animékben ezeket az alapvető dolgokat pont azok nem szokták észrevenni, akiknek kellene... Lesütöttszemek
Szerintem arra az esetre "tették vissza" Anaimont a sztoriba, ha véletlenül nem fejeznék be végleg az animét, és a mangában még lenne érdemleges szerepe neki. hmmm

Nagyon tetszett az a rész, amikot Mephisto reklamált, hogy ŐK kapnak KARÁCSONYI tortát. ikszdé Tiszta aranyosak voltak, amikor egyszerre kóstolták meg. Nevet
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #44 Dátum: 11 aug 25, 12:45:03 »

Hát csóró Yukio-n van jó sok anyajegy (állítólag), csak az arcán lévő 3 az ismertetőjegye. ikszdé Még egy omake is van pont erről, mikor számolgatja a tükör előtt, hogy mennyi van... szegénkee..XĐ De sz.tem ez teszi Yukio-t 'életszerűvé', legalábbis nem sok anime karaktert láttam akinek ilyen jellegű problémái lennének.
Pff, vérhörcsög. X'D Eddig csak vérnyúlról hallottam, de ez félelmetesebb lehet. ikszdé Amúgy ja, tipikus elem, aztán ha visszaváltozik mindenki néz mint a hülye. :O
Jó lenne már valamit hallani  a mangában is Amaimonról..mióta is nem szerepelt? Mióta becsípte az az idézett kakukkos óra? Ilyen sokáig rehabon lenne?ikszdé

Jaj az tényleg aranyos volt, vagy inkább úgy mondom WOW Fantastic! Végül is nem olyan ratyi ez a 19.rész, különösen az tetszett benne, hogy Rin meg Yukio normálisnak tartja a karácsonyi tortát mint szülinapi torta. De mi az, hogy senki sem tudja hogy pontosan mikor van a szülinapjuk? Eddig tökre örültem, hogy 1 napra van a szülinapom az övéktől, erre benyögik, hogy csak akkor kerültek Fujimotohoz..facepaaaalm..X"D (bár val.szeg ez csak anime kitaláció ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 25, 15:18:23 írta Shiko » Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!