24 máj 11, 21:30:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Attack on Titan  (Megtekintve 148408 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #30 Dátum: 13 máj 13, 19:02:36 »

Á, nem értettem miről beszéltek, most látom, hogy kijött a 6. rész Nevet

06:

Kihagyták a lényeget Franz újraélesztésekor. Kicsit véres, de így "vicces":



Eren meg eléggé pszichopatának tűnt gyerekként...
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #31 Dátum: 13 máj 13, 19:07:25 »

Ez most komoly? xD Ez nagyon szomorú meg minden... De a srác félbe van vágva, és a csaj meg próbálja újraéleszteni. Elég morbid a humorom, ahhoz, hogy ezen nevessek xD
Kár, hogy az animéből kihagyták, egy erős érzelmi löketet azért adott volna.

Azért kemény, hogy Eren legyilkolt két embert az apja meg úgy tesz mintha mi sem történt volna.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 19:08:54 írta Hédi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #32 Dátum: 13 máj 14, 06:45:13 »

Hát én nem tudtam rajta röhögni,ez az amikor az ember sokkot kap...(És megbolondul) Attól függetlenül még értem a "viccet".Nevet Nem,az animében is benne volt,csak a csajtól nem látszott a faszi, de ott se volt meg minimum fele lába.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 14, 06:50:26 írta dreamfolow » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #33 Dátum: 13 máj 14, 11:03:22 »

Ott is hiányzott Franz fele... mindössze ez a kép más irányból volt benne... kicsit bonyi lett volna sztem színesben még megrajzolni Franz keresztmetszetét... elvégre a manga úgyis csak vázlat szerű, az anime kidolgozottabb kell, hogy legyen...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #34 Dátum: 13 máj 14, 11:20:33 »

Én már láttam szépen kidolgozott félbe vágott embert, szóval nyugodtan belerakhatták volna. Szerintem ez csak cenzúra volt.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 14, 11:21:28 írta Hédi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #35 Dátum: 13 máj 14, 11:33:24 »

Vázlatszerű!? Na ezt se hallottam még erre a mangára Nevet Direkt ilyen darkos a stílusa. A rajzolója mehetne valamilyen anatómia tanszékre annyira jó az óriások ábrázolása, egy teljes izomzatot berajzolni nagyon kemény meló. Én még mindig azt mondom, hogy olvassátok a mangát, sokkal jobban átjön a mostani részek pánikhangulata is, teljesen más hatású az egész.

Misaka tekintete mangában például sokkal ijesztőbb, így az egész karaktere sokkal hitelesebb számomra:
http://www.mangareader.net/shingeki-no-kyojin/5/33
Nem volt szüksége a két bohóc leütésére Nevet

És a félbevágás kihagyása meg egyértelműen cenzúra volt, mangában Eren anyját sem csak egészben nyelte le az az óriás.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #36 Dátum: 13 máj 17, 20:53:00 »

Azért kemény, hogy Eren legyilkolt két embert az apja meg úgy tesz mintha mi sem történt volna.

mangában azért elég rendesen leb*szta Nevet

Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #37 Dátum: 13 máj 19, 15:59:54 »

Hehe,most olvastam hogy augusztusban lesz Attack on Titan OAD.Yeah! Nevet
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #38 Dátum: 13 máj 19, 17:38:40 »

Na, véleményem szerint ez alkalommal is egy kegyetlen jó epizóddal lettünk gazdagabbak. Már tényleg egyre nehezebben állom meg, hogy belekezdjek a mangába, de nem baj, ezt a hibát nem követem el még egyszer Nyelvesít.
Először azt hittem, hogy a kigyúrt óriás azért támad rá a másikra, mert magának akarja a "kaját", úgyhogy jó nagy meglepetés volt, hogy eszében sincs megenni Mikasáékat :O A másik óriásnak meg jó nagy sallert lekent, nem volt rossz Mosolyog Kíváncsi vagyok, hogy végül is miért teszi, mit fog ezután tenni. A jövőheti rész előzetese is eléggé felcsigázott, nem tudom vajon mi döbbenthette le őket annyira a raktárban (?), hogy még Potato-girl is sírva fakadt, lehet, hogy elfogyott az összes kaja  Faceg. Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy az óriások szétbarmolták az összes gázpalackot vagy hasonló.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #39 Dátum: 13 máj 19, 19:24:17 »

nagyon adta ez a rész. Tökéletesen visszaadta a mangát. Cenzúra az mondjuk volt de türhető mértékben.

Az áruló Titán belépője meg nagyon epicre sikeredett Oo
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #40 Dátum: 13 máj 19, 19:29:53 »

Ejjej Mikasa,tőled nem vártam volna hogy megbolondulsz ,bár azok után...Na mégis kire hasonlít az az óriás?Nevet (utalás is akad) Saller 10/10 ...Nehogy elolvasd a mangát,sokkal rosszabb mint az anime.Előzetes : Potato Girl látta a mennyországot,azt nem lehet tudni,hogy jó vagy rossz értelemben.xD De hogy megint egy rohadt jó részt csináltak,az is biztos.Lehet végül ez lesz a 200 anime közül,a number 1-om (úgy fest idáig a dolog).
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 19, 19:32:41 írta dreamfolow » Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #41 Dátum: 13 máj 19, 21:05:26 »

07:

Továbbra is imádom, hogy a titánok mindig mosolyognak, mint egy debil kisbaba, és a nyitózene is ritka jó.

A cenzúra szerintem általában nem vesz el ebből a mangából, általában amúgy is kimerül a brutalitás néhány szétszakított testrészben.

A legutóbbi mangák ismeretében mondjuk vicces volt figyelni néhány szereplő viselkedését Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #42 Dátum: 13 máj 19, 21:16:45 »

@ zoldkabatos
Igen azon én is jót vigyorogtam, amikor ott állnak egymás mellett és szörnyűlködnek Nevet
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #43 Dátum: 13 máj 19, 21:31:42 »

Tényleg én vagyok az egyetlen akinek a manga sokkal jobban tetszik? A cenzúra még egy dolog lenne, mert nem egy Reborn-szintűre sikeredett hála a jó égnek, de Misaka például felháborítóan picsogós lett az eredeti karakteréhez képest. A titán tombolásában is annyival több őrület és erő van a rajzolt formában, hogy az animének az a jelenete számomra kifejezeten gyengécske lett az eredeti, epic verzió ismeretében: innentől kb. a következő fejezet közepééig. (Csak animéseknek sem spoiler, ugyanaz a jelenet mint ott csak sokkal faszábban.)
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 19, 21:33:45 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #44 Dátum: 13 máj 20, 09:42:59 »

Nekem is sokkal jobban tetszik a manga, habár én szinte az összes anime/manga esetében így vagyok vele.
Nem is a cenzúra miatt mondom, az nem olyan angy gond, hanem inkább ez sablonnos lesz, de  a hangulat miatt, szerintem a mozgókép és az animáció lehet nagyon sokat hozzátesz valaminek a hangulatához, de igen sok esetben el is vesz belőle.
Persze ettől még az anime is remek.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!