24 máj 10, 22:10:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 23927 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
ZakuroMaiAyame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #45 Dátum: 12 júl 24, 08:49:41 »

Orihimét utálom a legjobban... Az elején még egy normális karakter volt, még a cuki kis tündérkéi ellenére sem utáltam... Viszont most állandóan azt kell hallgatnom hogy: Kurosaki-kun, Kurosaki-kun, Kurosaki-kun már az idegeimre megy fújjj. Ennyire még senkit se utáltam!
Naplózva

"Ha még a kapitányodat sem tudod megmenteni, akkor a célod értéktelen! Luffy lesz a következő kalózkirály!"
/Zoro/
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #46 Dátum: 12 júl 25, 06:59:05 »

Nekem is orihime lenne a legutálatosabb... Ráadásul mintha folyamatosan nőne a melle. Az elején még jó volt, de a végére már olyan volt mintha fent hordana egy nagy segget. Bár ahogy nézem még elég sokan nem szeretik őt rajtam kívül Nevet
most a nevük nem jut eszembe, mert rég néztem, de a 2. osztrag kapitánya soifon meg a hadnagya is kiakaszt.
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #47 Dátum: 12 júl 25, 09:40:01 »

Én Orihimét utálom: Kurosakkiiii-kun...
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #48 Dátum: 12 dec 16, 03:28:46 »

Az előttem lévőkkel egyet értve Orihime a legutálatosabb. Az állandó Kurosaki-kunnal az őrületbe kerget meg hogy abszolút mindig másra támaszkodik (nagyon ritka hogy egymaga harcol) talán a Fullbring arcban egy kicsit fejlődött e téren de nem eleget. Egy dologért vagyok neki hálás hogy elrabolták és így láthattunk pár nagyon jó harcot amit a megmentése érdekében vívtak Nevet
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #49 Dátum: 13 feb 23, 10:01:08 »

Nekem Hiyori a legutálatosabb... mindenkinek pofázik, idegesíti: pl. Ichigo-t a hollow edzésnél, ott csesztette Ichigo-t aztán amikor megvillant a hollow erő, már szinte bőgött.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #50 Dátum: 13 márc 02, 13:16:23 »

Unszimpatikus gyerek a Tompikaaa! ikszdé
Úgy igazából senkit nem utálok, de elég sokan irritálnak a Bleach-ből, mint például Orihime. Látom, hogy ő van az élen nálatok is és többen leírtátok már az okát, szal egy összegzés, amiért nem bírom: Ostoba, gyenge, láb alatt van, Rukiahoz képest egy nulla, de azért próbálkozik még Ichigonál is, külsőre semmi extra, de a tejcsárdáit azért mindig ki kell hangsúlyozni, BOSSZANTÓÓ! >.<#
Második helyet Hinamori foglalja el. Bár nem különösebben bírom Toshirot, de nincs vele bajom, viszont nem értem, hogy mit eszik ezen a... ezen az Aizen-fan, sipákoló senkin. Ok, hogy a nőknek/lányoknak nem kell Ichigo szintjén lenni a harcban, de az nem járja, hogy állandóan csak hisztizik és olyan dolgokba üti az orrát, amibe csak belebukik. Ugyanez vonatkozik Bögyihimére.
Harmadik, megtisztelő helyen Tousen van. Egyszerűen nem bírom a stílusát, a külsejét, az elveit és azt, hogy olyan b*zi módon viselkedett Komomurával.
Negyedikként talán még belefér Ichigo, bár a külsejével nincs bajom, de időnként engem is kiakasztanak a hullámvölgyei, meg a hősködése. Ez a dolga, tisztában vagyok vele, de csinálhatná úgy is, mint Urahara, akit vele ellentétben nagyon bírok és mindig jókor van, jó helyen.
Jah, és Yammy, bár ő inkább semleges számomra. Egy ostoba mamlasz, akit csak a méretei tesznek erőssé, technikája nulla, nem is igazán gyors.
Ha már espada, akkor ott van még Zommari és Aaroinero. Előbbi egy egoista, beképzelt görény, akinek rá sem szabadna éznie ( ikszdé) Byakuyára, egyszerűen nem kelhet vele versenyre és pont. >.<# Aaroinero pedig egy (illetve kettő) tenyérbemászó, undok, sunyi labda egy akváriumban.
Barragan szintén a nagy pofája miatt foglal helyet a listán, bár neki van is mire fel, de attól még nem lesz szimpatkus.

Más nincs... Akiket még mondtatok, nagyjából: Gin, Starrk, Mayuri, Hiyori, Szayel Aporro, Aizen, Ulquiorra, Byakuya, Matsumoto, Nnoitra, Grimmjow, én őket szeretem. Pirul
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 02, 18:03:36 írta Eszter4 » Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #51 Dátum: 13 márc 02, 13:24:26 »

Én utálom Orihimét, de már annyian leírták, hogy miért Pontosan
Továbbá Hinamorit aki annyira szerencsélen, hogy... Még mindig Aizen miatt nyafog... Meg hogy Toshiro segítsen neki. Mondom mi van?
Utálom még Ichit, mert olyan tipikus hülye főszereplő, aki mindig nyer és hozzá agyi szintje 0.

Több szerintem nem nagyon van Gondolkozik
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #52 Dátum: 13 márc 02, 15:23:16 »

Ennyi erővel akkor utálhatjátok majdnem az összes manga szereplőt is. Naruto hasonlóan hülye, sőt Ichigon bőven túl tesz. Luffy detto ugyan az, Natsuról meg ne is beszéljünk. Ezek közül még mindig Ichigo a legértelmesebb. Orihime tényleg idegtépő de ha megnézitek akkor mindegyik mangában szintén találsz egy-egy hasonló személyt aki az idegeink hárfáján játszik valami módon. Például OP-ben Nami és Usopp a félek beszólásokkal, Narutoban Sakura az örökös Sasuke kunozással. Talán a FT kivétel valamilyen szinten vagy csak jobban megoszlik a szereplők között.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #53 Dátum: 13 márc 02, 16:01:19 »

Amikor az oldal elkezdett foglalkozni a Bleachel, és megnyílt ez a topik, eléggé meglepett hogy Orihimét ennyien utálják, de lehet hogy csak azért mert világ életemben egy(vagy két)féle típusú személyeket/karaktereket utáltam, és azok nem rá hasonlítanak.  Amúgy maga Orihime karaktere (ha az IchiHime párostól  - amit am kedvelek - eltekintünk) akkor közömbös.  Gondolkozik
Nehéz megfogalmazni azt magát hogy milyen típus utálok, az olyan "gonoszokat" (nem minden gonoszt), akik sík hülyék, vagy akik "átlépnek egy bizonyos határt"
Az olyanokat utálom mint pl. Yammi - aljas kis dög aki osztaná az észt miközben neki sincs (tipikusan a hülye okoskodik eset), Mayuri átgázol mindenkin és csak a kísérletek érdeklik (furcsa hogy Orot (Naruto) nem utálom, pedig ő is ilyen mégis másmilyen), Tousen (ugyanazért mint Yammi, csak ő valamivel "kulturáltabb"), és egy időben az öreg shingamit (Yama) sem bírtam (kb annyira rugalmas mint egy kimerevített vasrúd).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #54 Dátum: 13 márc 02, 16:28:12 »

Hát én Orihimét annyira nem utálom, de kifejezetten idegesítő. Pedig az elején még nem volt ilyen. Szerintem ahogy megy a manga normális értelme egyre kisebb lett és a melleire ment minden.

Yammi egy benga állat. Rühellem. Semmit nem lehet kedvelni benne vagy pozitívként mondani.

Ichigo attól még hogy ilyen hullámzó nem utálom. Sokkal emberibbnek érzem így, mint más shonen karakterek.

Akit még nem bírok az Yama lehet. Egyszerűen még most sem tudom kedvelni, olyan a személyisége. Nem akar szinte senkinek sem hinni, és sokáig olyan volt nekem mint egy érzéketlen ember, aki hagyná hogy mindenki meghaljon és tán akkor harcolna. Tán picit szimpatikusabb lett, a Bach elleni harcánál. Mutatott érzéseket.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #55 Dátum: 13 márc 02, 20:23:50 »

Ahogy olvasgattam a kommenteket rá kellett jönnöm, hogy a legtöbben Orihimét valójában nem is utáljátok a szó szoros értelemben, hanem csak simán mindenkit baromira irritál és idegesít. Pojén Ez nem ugyan az az utálással szerintem. Nyelvesít Amúgy én így vagyok, engem maga a karakter nem zavar, nem utálom, de sokszor az agyamra megy. >.< Ez inkább a szinkron rovására írható (Kurosaki-kuuuuuuuuuuuuuuuun ikszdé). Bár hogy valakit a röhejesen nagy melle zavarjon... én ezt sokszor inkább viccesnek találom. xD Meg én (tudom nagyon meglepő) tudnék mondani pár dolgot, hogy miért nem olyan vészes a csaj.
Na de ha nekem is mondani kellene valakit/valakiket, akkor:
Ki nem állhatom Hinamorit. >.<# Olyan szánalmas gyepálni való feje van. >.< Már kétszer is leszúrták, meg ki tudja még mit csináltak vele, és nem hiszem el, hogy nem képes már végre elpatkolni. Nem bírom a személyiségét, éppen ezért nem is értem, hogy Toshirou miért ragaszkodik úgy hozzá. :@ (jó-jó, együtt nőttek fel...) Semmi extra nincs benne (még annyit se mondhat el magáról, hogy legalább nagyok a mellei, mint Orihimének xD, így még mutatósnak sem mutatós egy csaj). Annyira felesleges és semmilyen karakter, ő pedig tényleg csak hátráltat mindenkit.
Aztán Tousen... az elején még annyira nem utáltam, de a végén már a hideg futkosott a hátamon a szövegétől és az elveitől, amik az elején még annyira nem zavartak, sőt volt, ahol egyet is értettem vele! (így utólag belegondolva ez kész csoda xD)
Aztán én Soi fonnnal vagyok úgy, hogy valamikor szeretem, valamikor meg jól elküldeném a... a francba. Bár az utóbbi gyakrabban előfordul.
Aztán én is Yammyt és Aaroinerot kedvelem még kevésbé, bár ők annyira nem zavarnak, mint HINAMORIIII! >.<
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 07, 11:34:49 írta akym17 » Naplózva

Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #56 Dátum: 13 máj 30, 19:58:21 »

Olyat mondok, hogy ilyet nem igazán láttatok: az én least favourite charam az nem más, mint Kon! Szörnyû irritáló, perverz, idegölõ és csak azér' van a mangában, hogy töltse a drága idõmet... mindig csak lányokat les, olyan jól esett, mikor Renji-ék párnának használták...
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #57 Dátum: 13 jún 12, 15:38:46 »

Én Kont egyáltalán nem utálom. Igaz már tényleg csak viccelődik meg perverz, de még az elején kicsit több is volt benne. Még a Nozomi fillér én vissza is hozták azt az énét és nekem kifejezetten tetszett.

Akit nem bírok még az a kardkovács (nem jut eszembe a neve). 0.osztagos meg minden, de egyszerűen nem bírom. Na de ez még változhat.
Naplózva
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #58 Dátum: 13 jún 17, 10:23:19 »

Na, akkor jön tőlem egy meglepő választás.  ikszdé

Személy szerint engem Rukia karaktere irritál. Néhol tök jó, meg aranyos és kedves, tud harcolni, máskor meg a falra mászom már csak a személyisége miatt. Engem egyszerűen idegesít, bárki bármit mond, főleg az utóbbi időben...

A másik Hinamori. Vele őszintén megmondom, nem tudom, hányadán állok. Állandóan siránkozik, hogy Aizen így, Aizen úgy, de az már fel se tűnik neki, hogy pl: Toushirot mennyire megbántja ezzel, meg egyébként is, hányszor leszúrták már, és nem képes meghalni. Kira helyett jobb lett volna, ha őt vágják ketté, hátha kimurdal.

Orihime engem nem idegesít, max. csak akkor, mikor már nagyon unom a Kurosaki-kun-ozását, az tényleg rohadtul idegesítő, de valljuk be, ha ő nincs, a fél banda megpurcant volna már a legelején. Szóval csak emiatt elviselhető, meg néha még szerethető is az elején.

Tousent se szeretem, nem igazán bírom ezt a lenéző stílusát, amiben az igazságról meg hasonlókról papol, miközben jól átverte Komamurát meg szerencsétlen Hisagit, pedig mindketten a barátai voltak. Nálam itt elvágta magát, örülök, hogy meghalt. Viszont Gint sajnáltam, nem tudom miért, a legelején megszerettem a karakterét. Mosolyog

Yammi inkább semleges, Noitra-val, Aroniero (remélem jól írtam), meg azzal a tök espadaval együtt. Bocs, elfelejtettem a nevét, túl régen volt. ikszdé

Viszont akiket kedvelek, azok: Ichigo (kivételesen szeretem, hogy nem állandóan a toppon van karakter, hanem vannak érzései, nálam akkor lett favourit, mikor végre láttam kiborulni), Stark, Grimmjow (elmebeteg állat), Ikkaku és Yumichika (őket nem lehet nem szeretni, imádom a stílusukat Nevet), aztán Kenpachi is Yachiru (hihetetlen ez a két páros, ha ők nem lennének, unalmas lenne a sorozat), és az örök favourit az Shirosaki. Nem tudom Kubonak honnan jött az ötlet, de ő áll a toplista élén. Egyszerűen imádom a stílusát, ahogy beszél, ahogy harcol, és hogy nem fogja vissza magát. Szeretni való, annak ellenére, hogy néha (Vasto Lord alak) ijesztő is. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #59 Dátum: 13 jún 17, 23:57:05 »

Anno valahova írtam hogy kit utálok de már eltűnt,vagy csak simán elfelejtettem hova lett smirksweat

Jobban belegondolva tényleg csak inkább zavart mint hogy utáltam volna Orihimet.Ha összességébe nézem azért van haszna de ráférne a fejlődés,nem csak erőben.Jelenleg kb megtűrt,néha jobb szereplő.

Akiket nem szívlelek azok egyik például Hinamori az Aizen vaksága és az el nem múló naivsága miatt.Remélem Shinji tesz(tett) érte valamit hogy végre "felébredjen".

Tousen-nel nem volt komolyabb bajom a Fake Karakura Arc-ig.Még ha SS ellen is fordult a saját igazsága miatt még elnéztem,megértettem.DE később már teljesen "megvakult" az erejétől,és kifordult magából.Bár már előtte is kicsit nagyképű volt.Ami egy kis pozitívumot ad neki az a halála és hogy legalább okította valamennyire Hisagit.

Hiyori egy jó kérdés.Talán egy újboli találkozás Hikifuneval jót tenne neki. Gondolkozik

Az Espadak közül yammyi és Zommari akik nem jöttek be.Ha még keverték is volna egymás stílusát akkor 100% az lenne a legutáltabb karakterem.Annyi hasznuk volt hogy nem volt miért megsajnálni őket,és jó volt látni hogy elintézik őket.
Többivel nincs bajom max Barragan,de legalább még neki is volt értelmes célja.
Sőt nagy részüket meg is kedveltem(Kivéve Szayel és a 9es nevét nem tudom jól leírni,őket inkább eltűröm).Eltűrés szintjén van a mostani kardkovács is,de javulhat.

Akiket legjobban kedvelek az Ichigo ahogy a nevem is sugallja pluszba kacsint Az egyik legéletszerűbb főszereplő,könnyebb vele azonosulni és megérteni.

Ha lenne 12es(szerencseszámom) listám,talán van,akkor ők biztos szerepelnek rajta
Yoruichi,Urahara,Isshin,Kon,Grimmjow,Zaraki,Ulqiorra,Renji,Ichimaru,Ikkaku,és talán Byakuya.
+természetesen Ichigo és Shirosaki páros őket most egynek számolom.
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!