24 máj 03, 23:59:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a kedvenc informatikai magazinod?  (Megtekintve 9451 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #15 Dátum: 12 máj 10, 17:13:44 »

Egyet értek, én is 576-ot vettem, és most konzolt. Ha valami viszont megtetszik, akkor megnézem, hogy kijött-e más platformra is, szóval nem csak újságpárti vagyok.
(Már csak amiatt sem, hogy a Konzolban írtakkal nem mindig tudok egyet érteni, kipróbálok valamit és nem is egészen úgy van ahogy mondják...)
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #16 Dátum: 12 máj 16, 17:03:42 »

Ha játékról van szó akkor Gamestar és PC Guru... többet nem is ismerek ezért csak ezek, remek játékokat választottak az ajándék csomagba általában, és a leírásaik is hasznosak voltak, a top10 ranglistájuk is hasznos tudott lenni amit általában az olvasók szavazatiból állítottak össze.
Még ma is előfordul h átnyálazok egy két magazint hátha találok benne vmi olyat amit régen szerettem, aztán letöltöm és játszok vele!
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 16, 21:21:46 írta Morause » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #17 Dátum: 15 júl 03, 16:26:24 »

Gamestaron sok a hülye és jó rajtuk szórakozni ikszdé
Pc guru eddig a legjobb.Idegen nyelvűekk közül meg szerintem a Guru 3D vagy a PC gamer
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Shing
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



WWW
« Válasz #18 Dátum: 15 júl 16, 12:15:02 »

Chip Magazin (és még egy másik volt nekünk gyakran, de már nem emlékszem a nevére). Az volt benne a jó, hogy nagyon sok hasznos szoftvert is bemutattak és tényleg tele volt mindenféle számítástechnikai hosszabb-rövidebb cikkel. De kb. 10 éve láttam ilyen újságot utoljára, az új változatok már akkor nem annyira tetszettek, előtte sokkal több minden volt az újságban. Nem tudom ma mi a helyzet. Gamestar-PC Guru inkább a játékokra, hardverekre koncentráltak, azok annyira nem tetszettek, nem volt bennük elég változatosság.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #19 Dátum: 15 júl 16, 13:47:26 »

Gamestaron is van minden.Játék,hardver,filmek,sorozatok stb
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!