24 máj 03, 18:07:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a kedvenc informatikai magazinod?  (Megtekintve 9450 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Dátum: 11 jan 19, 15:52:09 »

A kérdés adott.
Én Pc guru és 576 párti voltam. Amióta van internetem nem vásárolok számítógépes magazinokat.
Az interneten bármit elérek amire szűkségem van. No és persze idősebb lettem és képes vagyok magam megítélni egy játékot. A nyelvérzékem is fejlődött. Szóval igényem sincs rá annyira.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1 Dátum: 11 jan 19, 22:22:07 »

Húúú réges régen még az internet előtt én is nagy PC Guru és Gamestar fan voltam.Vettem az újságokat hogy legyen valami jó kis játékom, nyomtam a demókat!  Nyelvesít Ja és persze az újságokat vagy százszor végigolvastam a klotyón!  >.<#
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2 Dátum: 11 jan 19, 22:48:31 »

Még régebben sokat jártam nagyapámhoz, - mielőtt el nem költöztünk - ő nagy vásárlója volt az ilyen magazinoknak. Nálam a PC Guru foglalt el első helyet, nagyszerű leírások bármely téren, egyszerűen egy élmény olvasni azokat a cikkeket.
Naplózva



Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #3 Dátum: 11 jan 19, 23:15:12 »

akkor még egy pontot adok a PCGurunak mivel eléggé részletesen tudnak szinte mindent a játékokról leírni Nevet
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4 Dátum: 11 jan 19, 23:17:23 »

Nem mondanám, hogy igazán van kedvencem, vagy hogy egy-két alkalomnál többször keveredett ilyen a kezembe, de a pcguru.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #5 Dátum: 11 jan 20, 00:30:44 »

Habár PC-s vagyok, elég sok 576 Konzol újságot is beszereztem anno, hogy művelődjek a konzolvilággal kapcsolatban is - ekkor tűnt fel hogy az anime már milyen régóta része a konzolos világnak -, de vettem GURU-t, PC Games-magazint, de a legnagyobb gyűjteményem a GameStarokból (több mint 50) van. Még van két PC Zed-em is, a GameStar korábbi változata (benne a Final Fantasy VII és a Sin tesztjével ikszdé). Mostanában én sem veszek már ilyeneket. De pár éve még elképzelhetetlennek tartottam azt hogy ne vegyek havonta egy GameStart.     
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #6 Dátum: 11 jan 22, 17:56:43 »

Nos, én első újságomat 2003 decemberében kaptam. Ami egy Gamer magazin volt. Abban még a Halo 1 nagy sztár volt. Mosolyog bár akkor még nem volt gépem, szóval a Dvd-n néztem a játékok bemutatóit(Unreal Tournament 2004, Max Payne 2) Majd áttértem a Pc  Guru-ra, és a Gamestarra. És egy egész szép gyüjteményem van. Nevet
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #7 Dátum: 11 jan 23, 00:04:55 »

Én Gamestar párti vagyok. Sokkal kellemesebb a cikkírók stílusa, látszik, hogy játékosok ők is, és nem fölöttünk állnak. Legalábbis jóval kevésbé, mint a gurusok. Mondjuk én infos újságot maximum a teljes játék miatt szoktam venni. Cikkeket és játékinfót annyit találsz neten, hogy a füleden fog kifolyni. Legjobban a Trine játék érte meg GS-nél. Imádom ^.^
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8 Dátum: 11 feb 01, 01:04:47 »

A mai napig veszem szinte mindig a PC Gurut. Sokkal profibb, és nem olyan szűk látókörű, mint a több ilyen magyarországi lap, valamint más témákról is lehet benne egy kicsit olvasni. Pl. zene, konzol, képregények, könyvek, filmek stb. Ez persze nem lenne elég hogy vegyem, de mindig nagyon jó teljes játékokat adnak mellé, csak pár példa az utóbbi évekből: Mass Effect, Brothers in Arms, Guns, Bloodrayne, Driver 3, Heroes stb.
Naplózva


 
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #9 Dátum: 11 feb 08, 14:52:34 »

hm...én 576-ot vettem 1990-től a végéig, régen az Amiga és a C64 (akkoriban még veszegettük a COV-ot is) érdekelt benne, majd a konzolok (Super Nintendo és Megadrive).
Aztán jött a PS1 és nem sokkal később az 576 Konzol is.
Szerettem jó volt, valahogy a Vogel media újságjai nem tetszettek soha, van egy pár gurum ás gémsztárom, de ténleg csak a melléklet miatt vettem meg, egyéként mostanában ign-t vagy gémszpotot szoktam olvasni.
Ja és van még pár Edge újságom is, hát ez is olyan mint a többi dolog, valahogy ott kint jobban sikerül.
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #10 Dátum: 11 feb 14, 05:44:04 »

Konzol magazint veszem, mert tulajdonképpen nincs más igényes ebben a témában.
Régebben pcguru párti voltam meg persze 576/konzol.
Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #11 Dátum: 11 ápr 02, 13:11:04 »

hát én még mindig néha megveszem a gamestart és a pcgurut csupán az ingyenes játékok miatt^^  ikszdé,de én is ha érdekel valami akkor inkább megnézem interneten
Naplózva
bazs4
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 21


Gin


« Válasz #12 Dátum: 11 dec 22, 18:43:27 »

Számomra a Gamestar volt az első informatikai témájú magazin, amit olvastam, és ez az egyetlen, amit még 3 év után is olvasok (ha nem 4). Régen emellett még a PC gurut is lapozgattam, de az kevésbé nyerte el a tetszésemet. Nevet
Naplózva

"Minden jótett elnyeri méltó büntetését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #13 Dátum: 12 feb 24, 14:40:57 »

Nagyon régen olvastam ilyen újságokat, de lett egy ismerősöm aki egy nyomdában dolgozik, és kapnak ilyen pakkokat amiket haza vihetnek, minden újságból van benne amit kinyomtatnak azt hiszem (vagy csak a hibásak), és köztük van Pc guru meg GameStar is. Egy ideje nem olvastam ilyen honlapokat sem amiről tudakozódni tudok a játékok irányában, így örülök ennek, mindjárt el is kezdem tanulmányozni a kettőt.
Naplózva


batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14 Dátum: 12 márc 09, 19:58:53 »

régebben 576, mostanába még konzol újságot.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!