24 máj 03, 16:39:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legjobb játék amivel valaha játszottál.  (Megtekintve 66626 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #240 Dátum: 13 jan 22, 18:32:53 »

Tudom, hogy nem engem kérdeztél, de nekem a 3 az egyik kedvencem, a 4 és az 5 alulmaradnak mellette, és a 6-ot még nem próbáltam, de nem tűnik rossznak videókról.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #241 Dátum: 13 jan 22, 18:49:48 »

Nekem is a 3. a kedvencem. A négyest nem bírtam, az 5. elmegy. A 6. se olyan rossz, bár lehetne jobb is . Számomra egyik Heroes sem tudta visszaadni a 3. hangulatát.
Naplózva

Pitor
Vendég
« Válasz #242 Dátum: 13 jan 22, 18:53:43 »

Egyértelműen a 3 a legjobb, 4 a legrosszabb, az 5-el 6-al kevesett játszottam, bár azok annyira nem rosszak mint a 4 Nevet

Amúgy szerintem a legjobb játékok Heroes3, TES4, Civ4, meg talán a Portál 2
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #243 Dátum: 13 jan 23, 18:16:49 »

3, azzal még nagyon kicsiként játszottam, de mire felfogtam, hogy is kell ezt, nagyon megszerettem. Mosolyog A 4-et nem igazán bírtam, de az 5-öt és a 6-ot máig gyűröm a párommal. Az utóbbiban csak a kevés frakció zavaró igazából, meg a kevesebb animáció, de a grafika megfogott. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #244 Dátum: 13 jan 23, 21:21:07 »

Mi baja mindenkinek a heroes 4el ???? Nekem spec az a kedvencem ... -.-
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #245 Dátum: 13 jan 24, 13:01:49 »

Nem tudom hogy ki ismeri a Homefront nevű játékot, de szerintem az a legjobb azok közül, amikkel eddig játszottam...
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #246 Dátum: 13 jan 25, 18:19:54 »

Sasukefan: Nem gáz, de örülök, hogy a többségnek a 3.része tetszik a legjobban Nevet Nagyon szeretem azt a játékot, kábé 5 évesen próbáltam ki először xD

OFF:
Micsudi:
Legrosszabb játék, amivel játszottam...  Gondolkozik kapásból most 3 jutott eszembe, amit leírok és kifejtek, hogy miért azok.
Első - Heroes of might and magic 4, abszolúte a sorozat legrosszabb darabja, a többi része mind-mind király, de ez. Mi az, hogy mozognak benne a szörnyek... ultra gáz. Miért rontották el ennyire a harc rendszert és harci pályát? Ja, mert nem ugyanaz a csapat készítette, csak kiadta. Orosz jól eltudnak szúrni néha játékokat. Ja és a várban az animáció és az épületek valami förtelmes, esküszöm még HOMAM 2-ben is jobbak a várban az épületek...
...
Utána lévő hsz a tiéd, ezt a vitát már egyszer lejátszottuk xDDDDD Valami derengett is, hogy negatív véleményt írtam a HOMAM 4-ről Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #247 Dátum: 13 máj 24, 09:32:24 »

Szerintem is a 3-as a legjobb de nekem speciál a 4-sel sem volt bajom, az ötös is elmegy és a hatost nem próbáltam de kíváncsi vagyok rá...

Hát akármit mondtok,nekem a kedvenc játékom a WOW Mosolyog Imádom a szerepjátékokat amúgy is de a WOW az ami viszi a pálmát Mosolyog
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #248 Dátum: 13 máj 27, 13:45:48 »

Nem is tudom... Warcraft 3. xD De persze rengeteg jó játék van. Diablo, Heroes 3, Re-volt, Worms World Party, Jazz Jackrabbit 2...  Pontosan
Naplózva
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #249 Dátum: 13 jún 16, 11:12:36 »

A legjobb amivel valaha játszottam a The Witcher EE.
Tartalmas,hosszú és korához képest fejlett harcrendszer , amit modokkal tovább lehet nehezíteni.
Ide említeném még a sorozat második részét , ami habár nem volt olyan meggyőző mint elődje nekem elég volt.
Total war sorozat is tetszik , főleg a Rome aminek közeleg a második része.
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #250 Dátum: 13 júl 02, 11:45:11 »

Hogy valhalla e? Nem tudom, de jelen állapotomban azt mondom, hogy a Tömb Réjder új részét tartom a legjobbnak.
Egyszerűen odáig vagyok tőle meg vissza főleg, hogy normál feletti grafikai beállításokkal tudok játszani. Na meg tiszta para, hogy Lara mennyire ki van szolgáltatva a környezetének, komolyan néha aggódom érte. ikszdé
Máskor meg azon vagyok, hogy megnézzem, hogy na itt még milyen módon tudnék meghalni, aztán az öngyilkos hajlammal nekiindulva sikeresen elkerülök minden csapdát. ikszdé

Az egész úgy kezdődött, hogy néztem róla egy végigjátszás videót a TeCsőn, aztán mondom itt megállunk a videózással, mert ezt nekem kell játszanom. Meg aszem az első játék amit nem ízin kezdek, hanem normálón. Játszom itt a Hegylakót de rendesen, egyébként meg tényleg olyan érzést kelt bennem, hogy abban szituációban épp annyi esélyem lenne túlélni, mint amit a játékban produkálok. S tényleg az egyes halálnemek és sérüléseknek már a nézése is fájdalmat okoz. ikszdé Az meg külön szósz a mártásra, hogy nincs életcsíkom, így nem tudom, hogy egy harcban mennyire lehetek bátor.

Na meg az íjászat, már van gépfegyverem, de egyszerűen rá vagyok állva az árcsörködésre.  ikszdé
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #251 Dátum: 13 júl 07, 16:03:30 »

Számomra a legjobb játék még mindig a Baldur's gate. Azóta sem találkoztam ennyire időt álló és szórakoztató játékkal. A Heroes minden részét végigjátszottam és nekem a 2, 3 és 5 jött be közülük. A 4-el sem volt semmi bajom, egyszerűen csak más. Mondjuk most a Drakensang online a játék amivel játszom.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 07, 16:04:48 írta rini67 » Naplózva
Pitor
Vendég
« Válasz #252 Dátum: 13 júl 07, 19:57:30 »

Baldur's gate mostanában volt akciós a steamen, meg is vettem, bár még sose játszottam vele, de egyszer lefogom szedni majd. Nevet

Amúgy 1-2 hete játszottam végig a Deus ex : human revolutiont és nekem simán bekerült a legjobb játékok közé. Nevet
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #253 Dátum: 13 júl 07, 21:49:48 »

Számomra a legjobb játék még mindig a Baldur's gate. Azóta sem találkoztam ennyire időt álló és szórakoztató játékkal. A Heroes minden részét végigjátszottam és nekem a 2, 3 és 5 jött be közülük. A 4-el sem volt semmi bajom, egyszerűen csak más. Mondjuk most a Drakensang online a játék amivel játszom.

Ha nem tetted volna még meg, akkor javasolnám a BG 2. részét és a Planescape Torment végigjátszását is Mosolyog
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #254 Dátum: 14 márc 14, 23:55:20 »

Amnesia - The dark descent
Az első, valamire való horror játék, amivel játszottam (legalábbis számomra) ez volt. Eleinte végigjátszásokat néztem róla, ami valóban nem a legjobb startolás, de motivációnak még csak-csak elúszik. De egyedül nem akartam neki vágni. Igazából nem arról volt szó, hogy ijesztő lenne. Ez számomra sose volt probléma. Egyedül viszont kicsit unalmasnak tartom, lényegében mindet. Sokkal szórakoztatóbb, ha legalább egy barát vagy rokon ül mellettem, és egymás reakcióin is el lehet nevetgélni. Nos, ez meg is volt. Maga a játék a Machine for pigs c. résszel ellentétben nem feltétlenül a történetre épít, legalábbis közel sem annyira, mint az előbb említett játék. Itt még a taktikázás is sokkal erőteljesebben van jelen, és kevesebb a mesélés. Talán ez az oka annak, hogy jobb lett, mint a másik alkotás, amiben sokan csalódtak, és nem igazán vannak tisztában azzal, hogy az inkább az esti mese kategóriába tartozna. Legalábbis szűken, tömören ez a lényeg.

Slenderman
Alapvetően, amint olvastam az öltönyös úriemberről, azonnal megfordult a fejembe, hogy kipróbálom. Eleinte még izgalmas is volt, de utána kezdett egyre szokványosabbá válni a látványa, és már-már örültem, hogy végre összefuthatok vele. A menekülés sem volt túl nehéz. De az első benyomás fontos, és ez alapján, valamint az eddig kiiktatott játékok alapján valóban, az emlékezetesek közé tartozik.

De ez a két játék a második ill. harmadik helyen áll. A helyzet ugyanis az, hogy az a kellő mennyiségű téboly, őrültség, betegség és izgalom nem volt meg egyikben sem, ami számomra annyira áhított volt, legalább egy játékban. Hiányoltam, és már kezdtem lemondani arról, hogy valaha lesz-e olyan játék, mint az...

Outlast
Épp a szobából sétáltam ki, amikor egy nagyon aranyos, repedezett bőrű, foghíjas férfit pillantottam meg az öcsém monitorán, ahogy épp megerőszakítani akarja az operatőrt. Rögtön vissza fordultam és megkérdeztem, hogy mi a csuda ez. Akkor még nem tudtam, szóval a testvérem elmondta a címét. Tetszett, de az az igazság.... hogy két perc múlva el is felejtettem. Itt-ott felmerült bennem, rá kéne keresni, rá kéne keresni, de igazándiból semmit nem tettem az ügy érdekében. Aztán az iskolában épp egy filmet néztem, amely nagyon emlékeztetett az Outlastre (Grave Encounters 2). Mivel elragadott a hév a film láttán, és szerettem volna bele élni magam, mit adok mit nem, kikönyörögtem, hogy leszedjük (50GB-nyi anyagot töltöttem le a torrentről, és mivel nem seedeltem, épphogy megúsztuk a kitiltást, azóta nem igazán mernek az nCore közelébe engedni). Aztán természetesen 2 hónap múlva rá is került a gépre. De akkor még nem próbáltam ki. Vártam, hogy akadjon valaki, aki velem együtt izgul a játék végigjátszása alatt. Első páciensem az öcsém volt (rendkívül jól bírta), de sajnos a generátornál máris elakadtunk, úgyhogy én kilőttem a gépet, és átjöttem a mostanihoz, hogy olvasgassak egy kicsit. Azután tört ki a baráti körömben (elég szűk, már ami az e témában érdeklődőket illeti), hogy össze kéne jönni, és egy játékos éjszakát rendezni. Meg is lettek a jelentkezők... és mekkora tolongás volt! Az osztálytársam és én voltunk azok, akik neki vágtak, újra. Végül 4-5 óra alatt eljutottunk a mi kis diploma nélküli "doktorunkig", de mivel az ágy sarkába szorított, úgy gondoltuk, hogy hajnal három óra révén inkább kihasználjuk a helyet, és mi is fekszünk aludni.

Azóta nem játszottam vele, ez múlthéten volt. De remélem, hogy hamarosan jön egy áldozat, aki hajlandó folytatni. Egy problémám volt vele, ami most is jelen van. Bár magyarok a dokumentumok és jegyzetek, a páciensek és egyéb karakterek által csivitelt szöveg sajnos nem jelenik meg. Számos oka lehet, de egyik sincs olyan szinten, hogy én azt képes legyek orvosolni. Tehát amint sikerül megoldani, csak ezért, újra kezdem az egészet.

Hogy miért a kedvencem? Nos mint már említettem, grafikacentrikus leányka vagyok, tehát ami megfogott, az első sorban ez volt. Másodszor maga a megjelenítés és a történet, a környezet és a helyszín volt az, ami egyszerűen levett a lábamról. Mennyi éven át vártam én már azt, hogy egy pont ilyen jellegű játék kerüljön a gépünkre, és annyi év után végül sikerült is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!