24 máj 18, 01:54:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legjobb játék amivel valaha játszottál.  (Megtekintve 66984 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #225 Dátum: 12 jún 01, 16:29:45 »

Mi az, hogy voltak, még mindig a legjobbak a régi játékok Mosolyog Sokkal jobbak, mint a mai újak, egy Heroes 3-mal még mindig leülök játszani amiben a küldi több napig tart vagy a skrimish is legalább jó pár órákig vagy a multi haverokkal akár egy napig, mint mondjuk egy mai játék (például az AvP), aminek a single-je csak 4-5 órás Mosolyog
Igen, a Heroes 3-mal most is tolom Mosolyog az egyik legjobb körökre osztott stratégia Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #226 Dátum: 12 jún 01, 17:09:19 »

a multi haverokkal akár egy napig
~1 éve 2v2-be játszottunk, nagyjából 1,5 héten keresztül, a játékba 30-31 órát öltünk Mosolyog Tényleg lebilincselő játék és az ember megfeledkezik az időről Mosolyog
Szintén 1-1,5 éve bátyámmal játszottunk, 7 órán keresztül... végül kikaptam... köszönhetően az imba royal griff(?)-nek Nevet

az egyik legjobb körökre osztott stratégia Mosolyog
Számomra nem csak az egyik, hanem a Legjobb körökre osztott stratégia. Mást nagyon nem is ismerek, ami ennyire megfogott volna.

Heroes 3 mellett a Starcraft is megfogott. Igaz a gép csal, de a koreaiakhoz képest még mindig csak kezdő Mosolyog
Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #227 Dátum: 12 jún 01, 18:07:19 »

Nos nekem az élen nem egy játék áll hanem legalább 4 amit a legjobbnak tartok. ÉS ha már körökre osztot stratégia, akkor én megemlíteném a Shogun 2 Total War-t. Már nagyon sokat játszottam vele, és nagyon nehéz a Legendary küldetés, én nagyon szeretem mert szép, hangulatos, sok egység van benne és kihívást jelent. Mosolyog
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #228 Dátum: 12 jún 25, 16:16:01 »

Nekem ami legjobban tetszik, az a P0rtal 2. Nevet Nevet Nevet
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
fafelyjonny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12


« Válasz #229 Dátum: 12 júl 27, 16:02:35 »

olyan egyértelmű mint a  Gondolkozik mit tom én...
az én kedvenc játékom egyértelmüen a:GTA San Andreas.
Naplózva

Az élet egy sz@r játék,de a grafikálya az nagyon odavág!

egy kalandtörténet folytatásokban. Ha érdekel kattints a linkre! http://riseofthecrystal.blogspot.hu/
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #230 Dátum: 12 júl 27, 16:04:33 »

Aktuális kedvencem az Amnézia  Nevet Imádom a játékot.
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #231 Dátum: 12 júl 27, 19:11:34 »

Még legutóbbi írásomhoz az Assassin's Creed és a San Andreas mellé beilleszteném a Batman Arkham Asylum és Arkham City játékokat. Magam részéről szinte tökéletesnek is mondhatnám. A történet nagyon jó, a grafika nagyon szép (az én elvárásaim mondjuk nincsenek a csillagok között grafika terén), Joker pedig fantasztikus, mint mindig. :D Meg is lepődtem, mikor megtudtam, hogy Mark Hamill kölcsönzi neki a hangját. Nagyszerű munkát végzett. :)
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #232 Dátum: 12 júl 28, 06:58:13 »

Mark Hamill már nagyon régen (kb 20 éve) Joker hangja.
A játékban tényleg zseniális munkát végzett.
Ne csak off legyen...Max Payne 3 és mint mindíg Vindictus amivel játszom.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #233 Dátum: 12 júl 28, 11:23:27 »

Stratégia és amugy is top1: Starcraft/Broodwar. Verhetetlen játék. Abban minden úgy jó volt, ahogy megteremtették 98ban. asszem.

Az első mmo-m ami a legmélyebb nyomot hagyta bennem a Last Chaos volt az Aeria Games-től. Nah az aztán játék. Akkor nem volt viszonyítási alapom, de azzal a pár apró mappal, elfogadható grafikával, és piszok jó magyar társasággal olyan élményt nyújtott, amire még a wow is képtelen volt. Bár maga a játéktechnika messze alulmarad (akkoriban 400mega volt Nevet), de az élmény felejthetetlen.
De ezt is elrontották a mikrotranzakciók, és a lehetetlenné tett fejlődés. Viszont main eventek és hangulat szempontjából 5/5

Most épp a LoL és a Minecraft a soros. A Minecraftban kiélhetem az épitkezési fétisem, de akit a redstone vezetés köt le, az is borzasztó sokmindenre képes.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 28, 11:24:37 írta Zer0 » Naplózva
Zakuro-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10


« Válasz #234 Dátum: 13 jan 12, 02:16:29 »

..Lássuk mik a kedvenceim jelenleg.
Én nem tudok ilyen konkrét 1. 2. helyezetteket megadni, csak úgy egyvelegben....

Assassin's Creed (a 2-vel játszottam, de mivel nagyon tetszett, ezért majd még felnézek a hajóra a többiért...) ,

Sims 3 (Istenkedni jó! Plussz építeni is.... meg divatot tervezni a simekre =_= ) ,

minecraft ,

Guild Wars 2 (baromi jó játék, részemről veri a WoWot. Sajnos az angyal kicsit elnézte a játékcímet karácsonykor,és egy tök ismeretlent hozott, de inkább elkezdek kuporgatni ^_^" ezért megéri... addig is várjuk az újabb ingyenes hétvégét!) ,

World of Warkaft ,

Aion ,

Sims Medieval (bár van uncsiság is benne) ,

...... pasziánsz  Pojén

Ezek azok amiket ki is próbáltam rendesen Mosolyog Amúgy sokat próbáltam, de úgy tűnik azok nem voltak elég jók =_=

ui: ahogy elnézem a NCsoft -ot kedvelem.....
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #235 Dátum: 13 jan 12, 08:04:33 »

Én már kicsit őskövűlet vagyok, nekem nem a Heroes III volt meghatározó, hanem a II Nevet
Ezen kívül még az alábiakkal pazaroltam el rengeteg időt:

- Archon (C64): afféle sakk, ahol nem leütöd az ellenfelet, hanem rálépve egy külön teremben kell megküzdenetek.
- Genghis Khan II (DOS): történelmi körökre osztott stratégia, ahol nem csak a harcok számítanak, hanem a politika is. lehet többek között szövetséget kötni, extra adót kivetni, asszonyt gyakran látogatni, hogy legyen trónörökös, különben vége a játéknak. általában a 3. generációval sikerül teljesítenem a játékot.
- Mario 3 (NES)
- International Superstar Soccer Deluxe (SNES): a legélvezetesebb focis játék a 90-es években.
- Heroes II
- Diablo II

Ezeket bármikor elő tudom venni és játszani velük Mosolyog
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #236 Dátum: 13 jan 12, 09:36:47 »

Warcraft 3, Frozen Throne
És azonb elül számtalan custom game többek között:
Naruto Wars Unlimited, 1.2.2től kezdve 1.3.8ig (ez a jelenlegi) Kb több ezer gamet letoltam, ilyen dota féle naruto karakterekkel
DBZ Tribute Ultra, ez is igen jó
Battlestadium D.O.N. Ez hasonló mint az első naruto/op/dbz karakterekkel (aki ráér ezekre keressen youtubon)

És persze benne a classic game, ahol már az insane dupla anyaggyűjtésén már csak nevetek  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #237 Dátum: 13 jan 12, 10:31:27 »

Az én kedvenceim:
Age of Mythology
Civilization V
Empire Earth
Impossible Creatures
Prince of Persia: Rival Swords
Sims Medieval
Spore

Amik még tetszenek de nincs meg vagy nem tudom beszerezni (konzol):
Asura's Wrath
Epic Mickey
Kingdom Hearts összes
Prince of Persia 1-2
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 12, 22:34:56 írta zitagirl » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #238 Dátum: 13 jan 12, 11:04:13 »

Nekem nagyon tetszett a Heroes Might&Magic sorozat, mikor először ültem gép elé is azt gyűrtem, és még ma is visszatérek hozzá mindig.  Mosolyog
Dragon Age legeslegelső verziója.
Spore :3
Sims első részétől egészen a háromig, abból is a kedvencem mindig a Házi kedvencek kiegészítős volt. Állatok <3
Annó nagyon gyűrtem még a Metin2-t ikszdé
A mostani kedvencem pedig a Guild Wars 2 Nevet Nagyon örülök, hogy olcsóbban beszerezhettem, mint amúgy árulják.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #239 Dátum: 13 jan 19, 18:31:37 »

CrazyCat: Heroes of Might and Magic-ek közül neked melyik(ek) tetszettek jobban és melyik kevésbé? Illetve milyen sorrendbe szereted őket? Nevet
(bocsi, csak én nagyon imádom a HOMAM sorozatot és láttam, hogy beírtad, meg nem sok lányt ismerek, aki ismeri és játszik is vele Mosolyog )
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!