24 máj 03, 22:13:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 126 127 [128]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Te mivel játszol éppen?  (Megtekintve 314821 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #1905 Dátum: 15 dec 30, 21:01:54 »

Most vittem végig a Borderlands 1 főszálát, jöhetnek a dlc-k. Nagyon jó játék, sok zakkant szereplővel ikszdé. Bár kicsit csalódtam abban, hogy mi volt a kamrában.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1906 Dátum: 16 jan 02, 11:43:42 »

Na azért tud még az öreg ha akar...

http://www.kephost.com/images/2016/01/02/CoDWaWmp2016-01-0118-46-54-02.jpg
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1907 Dátum: 16 jan 04, 20:54:58 »

Végig vittem másodjára is a GOT Telltalet. Most kivégeztettem Mirat, Cotter szívét kivágtam és maradtam a North Groveban. Ami a fontosabb, most úgy döntöttem, hogy Rodrickkal viszem végig. Lezárattam a hidat, karón hozták oda Luddék Asher fejét, táborukba ninjáztam be, gyújtogattam és Gryff után mentem, akit Iron from Ice alapon lefejeztem Asherért. Igazából sajnálom, hogy semmiképpen sincs happyend. Vagy nem is tudom, az ostromkor el lehet zavarni Eleenat? Mert a befejezésemben az van, hogy a Whithillek elhurcolják. Többi meg kikövetkeztethető, például hogy agyon kefélik. Nevet Ebből a szempontból Ashernek van csak happyendje. Neki van lehetősége az ostrom után elmenekülni Gwynnel.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1908 Dátum: 16 jan 22, 18:35:20 »

Délután GTA-ban egy sráccal úgy trollkodtunk,hogy átraktuk magunkat passzív módba és olyan embereket kerestünk akik boltban voltak és a kocsijuk kint maradt.Ha találtunk egyet,akkor szépen módszeresen szarrá zúztuk ikszdé tök vicces volt,amikor kijött a gyerek a boltból és az a látvány fogadta,hogy a kocsija kb fele akkora lett,mint volt,nincsenek ajtajai és füstöl ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 126 127 [128]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!