24 máj 04, 04:37:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legrosszabb játék, amivel játszottál...  (Megtekintve 83368 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #300 Dátum: 13 ápr 25, 13:32:58 »

OFF:
Az eredeti Mu online-on, ami még csak Season 2 volt, ott nehezebb volt a fejlődés, mint a Wow-ba Mosolyog
Nem lehetett resetelni, elérted a 400-as szintet és kész. Ezért jól... vagyis tökéletesen kellett elosztanod a pontjaidat, mert ugye nincs lehetőséged az újraosztásra.
A cuccokat pedig még nehezebb volt összeszedni. Aki játszott is egy kicsit valamelyik Mu-val, az nagyjából halott az Ancient set-ekről.
Én egy olyan acc-ot adtam egy set-ért (amiből hiányzott egy sword), hogy 2db 400-as karakter volt rajta, full PvP cuccokba.
A sword-ot nem is tudtam megszerezni, olyan drága volt. Konkrétan amit vettem set-et, elkérték volna érte. És akkor még jó ajánlatot kaptam, mert valaki többet kért érte.
Aztán feltörtek, és mindenemet ellopták, a karaktereket pedig törölték. Írtam admin-nak, erre közölte, hogy nem tud mit tenni.

Ekkor tértem át a magyar Mu-ra. Ott a 2. legkisebb xp rate szerveren játszottam, szintén akkor még csak S2-őn. Top5-be is bekerültem.
Ezt az acc-omat is feltörték... Rá 1-2 hétre jött a Season 3 béta szervere. Itt is bent voltam a top10-be. Majd bétából lett rendes szerver, de a felhasználók törlődtek... Pedig úgy volt, hogy az összes cucc mentésre, majd áthelyezésre kerül... Írtam itt is admin-nak, hogy ezt miért, erre pedig nem kaptam választ.

Itt hagytam abba a játékot.
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #301 Dátum: 13 ápr 26, 21:06:13 »

OFF: laci1005, az aláírásodban az Alizée? Nevet

ON: számomra az MMO-k sosem tartottak túl sokáig. Nem is értem, mi olyan nagyszerű bennük. Azt megfigyeltem, hogy azok a játékok, melyeket nem lehet végigvinni a szó klasszikus értelmében, egy idő után unalmasak lettek. Én legalábbis untam a WOW-ot.
 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #302 Dátum: 13 ápr 26, 21:34:36 »

A jelenlegi Mu online season 5 lassacskán már ,a szótárba is bekerül a "végtelen" szó helyére. Amikor még játszottam ismertem nem is 1 olyan embert akinek az accjában mind az 5 kari 1000+ resettel büszkálkedett (mi ez ha nem végtelen?) . Már oda jutottak ,hogy a statpontokat maximalizálni kellett ,mert minden reset után kapsz 300 statot extrába , erre építve voltak már 7-8000 resetes karik (tipikus rá se kell nézned  és meghaltál kategória ).

Ilyen szempontoból még a Metin2 is fényévekre jár. Ott legalább van 1 max szint és kész (persze ,hogy elérd rámegy kb fele életed). Kb 1 évig játszottam és 73 as szintnél jártam csak ,mikor abbahagytam (ugy ,hogy az egyik legjobban fejlödő kasztal voltam).

Ha már MMO:
Csak én éreztem úgy ,hogy a Gates of Andaron olyan lassú mint az állat?
Nem a fejlödésre gondolok ,hanem magára a cselekményekre. Valahogy mindig az a nyomasztó érzés fogott el mikor "játszottam vele" ,hogy nem forog az agyam közben. Kb 3-4 napig szenvedtem vele.
Alapban annyira nem lenne vészes ,ha mondjuk megdupláznák a sebességeket (mozgás ,támadás ,skillek) ,bár a nehézkes multi attack kicsit zavaró lenne még úgy is.
Naplózva



Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #303 Dátum: 13 máj 18, 11:59:04 »

Számomra  a mu online mindennek az alja. Míg egyik barátnőm miatt ki nem próbáltam azt hittem a metin2 a legokádékabb játék. Tévedtem. Inkább metineznék mint muznék. (legalább nem kattolgatni kell, amitől a falra másztam ikszdé)
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #304 Dátum: 14 feb 11, 16:02:47 »

Nekem a Final Fantasy. Nagyon régóta kiakartam már próbálni ezt a játékot és meg is vettem a 13. részt ps3-ra. Elkezdtem játszani vele és nagyon tetszett is a grafika, de aztán jött az első harcolód rész. Azt gondoltam, hogy majd biztos epic ugrálós,csapkodós fightokat tudok lenyomni, erre kiad nekem támadási opciókat, hogy válasszak . Hát mondanom sem kell hatalmasat csalódtam. De azóta már jóval alaposan megszemlélek egy játékot mielőtt megveszem. Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #305 Dátum: 14 feb 11, 18:23:03 »

????? ember izé asszony tudud te me a final fantasy? mióta epic ugráló csapkolódó menet van abban?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 11, 18:23:51 írta kornel » Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #306 Dátum: 14 feb 11, 18:32:51 »

Mi? xDD Vesszek meg ha értem ezzel mit akartál mondani. xD Ha arra gondoltál, hogy van benne akkor érdekelne, hogy melyik részben mert azonnal megveszem. Ha pedig arra gondolsz, hogy én buta, tudhattam volna, hogy nincsen benne, hát nem tudtam xD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #307 Dátum: 14 feb 12, 07:51:56 »

Final Fantasy sorozatból készült egy akciójáték a Dirge of Cerberus FF7 ps2-re, de az csupán egy mellék szál.
Igen butus voltál az FF egy klasszikus körökre osztott harccal működő J-rpg, a 12 és 13 sokat változott a régi részekhez képest, de az alap koncepció még mindig ugyan az.
Fogadd el ilyennek és élvezd a történetet, a karakter fejlesztést és a játék világát.
Habár az ff13 messze nem a legjobb rész a sorozatban (6-7-8-9 mind magosan veri) azért világ legrosszabb játékának leírni kicsit butaság, amikor olyan remekművek vannak kinn mint a Superman64 N64-re, na az ténleg szar.

Egyébként, ha valaki akar művelődni rossz játékok vonalán (és sokat röhögni) annak javaslom a Cinemassacre.com AVGN sorozatát, valami haláli, mekkora fos gémeket szednek elő.
A Jekyll and Hyde NES változata elég komoly, vagy az Ikari warriors, nem beszélve a a TopGun-ról.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 08:02:27 írta kornel » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #308 Dátum: 14 feb 12, 09:06:00 »

Nem tudom miért, de én a TopGun-t szerettem Nes-re, főleg ha kettest játszottunk benne tesómmal. A James Bond JR már egy egészen más category...Nevet
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #309 Dátum: 14 feb 12, 12:16:39 »

kornel na így már értem Nevet De sajnos mondom nem olvastam utána elvakított, hogy nekem Final Fantasy-t KELL játszanom, de azonnal xD Hát lehet majd egyszer leülök elé és ahogy te is mondod megpróbálom a történetet élvezni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 12:17:17 írta Hédi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #310 Dátum: 14 márc 08, 18:57:49 »

A steam metascore értékelés szerint a Ride to Hell: Retribution a legrosszabb játék.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #311 Dátum: 14 márc 09, 10:05:32 »

Ha már MMO:
Csak én éreztem úgy ,hogy a Gates of Andaron olyan lassú mint az állat?
Nem a fejlödésre gondolok ,hanem magára a cselekményekre. Valahogy mindig az a nyomasztó érzés fogott el mikor "játszottam vele" ,hogy nem forog az agyam közben. Kb 3-4 napig szenvedtem vele.
Alapban annyira nem lenne vészes ,ha mondjuk megdupláznák a sebességeket (mozgás ,támadás ,skillek) ,bár a nehézkes multi attack kicsit zavaró lenne még úgy is.

Szerintem nem vészes. Mondjuk igaz,hogy csak 30ig játszottam vele, PvP megfontolásból, de nemrég kezdtem egy jíászt és elkezdtem haladgatni, bár most szüneteltetem. Jópofa játék, kellemes küldetésekkel, bár költeni kell rá sajnos... bár a Metin2höz képest filléreket. Nevet Metin, brrr na isten mentsen újra attól a játéktól. MMO terén kiérdemelte nálam a legrosszabb címet eddig, bár ez inkább a GF hibája nagyobbrészt.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 09, 10:07:07 írta Aizen » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #312 Dátum: 14 márc 09, 12:45:21 »

FIFA 14 ps4
életem legrosszabb foci játéka, a bíró egy vicc, rengeteg érdekes döntést hoz, 1 percben vállal lökés miatt piros lap a pálya közepén máskor meg felrúgják a kapusomat és semmi (igen a tag becsúszik a kapusnak mikor az fogja a labdát és felrúgja...semmi). erőltetik az előnyszabályt orrba szájba amiből több gólt is kaptam (természetesen a kapott előnyszabályokra gondolok a labda hazzám pattan a fault után és abből indul a szarság nem tudok vele mit kezdeni próbálok paszzolni vagy indítani és abból kapott kontrából lesz gól).

Online rendszer katasztrófa, képes 10/10 meccset a liverpooh ellen sorsolni (elnézést a szurkolóktól, de a játékban a liver kicsit op lett, olyan gyorsak mint a villám és nagyon jól lőnek). Természetesen van hogy 7-es diviziból 2-es div játékossal kell játszanod, ami nagyon mókás. Sajnos én már nem érek rá annyit játszani mint régen, így messze nem vagyok már olyan jó mint voltam...de kérem én szórakozni szeretnék legalább láthanám az ellenfél statját és kiléphetnék meccs előtt qrvára nem érdekel, hogy div 1-es legyek szórakozni akarok nem pedik a 35-percben kilépni mert összesorsolt egy 12 éves gyerekkel aki 15 órát tud játszani naponta.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #313 Dátum: 14 márc 31, 19:05:11 »

A Street Fighter nagyon nem jött be... arra emlékszem hogy anno xBoxon játszottam rajta, de se a játék stílus, se a karakterek megjelenítése, kidolgozása nem tetszett. Emellett valahogy eligazodni se tudtam rajta...
Naplózva
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #314 Dátum: 14 ápr 20, 19:15:35 »

Metin 2 nagyon rossz játék
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!