24 máj 04, 04:45:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legrosszabb játék, amivel játszottál...  (Megtekintve 83368 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #15 Dátum: 08 nov 03, 16:56:47 »

Gondolkodnom kell...de talán a Stronghold-ot említeném meg első helyen, ami a millenium után előrukkolt  amaga nagyszerű 2D-s képi világával. A program olyan szinten volt bugos, hogy a várfal mellett lévő favágót nem találta el a nyíl, csak azután, hogy elért egy bizonyos pontot. Emlékszem az első 10 percben, miután észrevettük, még fun volt, szurkoltunk neki, de aztán beláttuk, hogy a programozás határait nem fogja áttörni a kis szerencsétlen...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #16 Dátum: 08 nov 05, 23:47:08 »

Ez nem kérdés egyértelmű, hogy a Mesterlövész!  Nevet Lehánylak
Naplózva
benisenpai
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #17 Dátum: 08 nov 09, 21:50:45 »

a legrosszabb amivel játszottam................................hát az ps2-n a juiced 2 hot import nights,BORZASZTÓÓÓÓÓ
Naplózva
Akatsuki Gaara
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233


☆ тє¢нσтαқυ ☆ «xχx»яι¢нιмαяυ«xχx»


WWW
« Válasz #18 Dátum: 08 nov 10, 16:45:07 »

Uchiha Nandorhoz csatlakozom... "Mesterlövész"  Nemyóó Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #19 Dátum: 08 nov 10, 21:25:37 »

Nekem azt hiszem a football Generation. Egész pályás gólok vagy 8-gólt kapok sorozatban... Köztes állapot nincs. És randa is >.<# Ohh My God Blöeee
Naplózva


 
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #20 Dátum: 08 nov 11, 22:47:59 »

Nekemis a football generation volt az eddigi legrosszabb játék amivel jáccottam.
Naplózva
Drave
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #21 Dátum: 08 nov 12, 15:18:58 »

Nekem a Wanted Guns volt, kb a 2. ig pályánál elegem is lett belőle.
Naplózva
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #22 Dátum: 08 nov 12, 15:48:56 »

Nekem azt hiszem a football Generation. Egész pályás gólok vagy 8-gólt kapok sorozatban... Köztes állapot nincs. És randa is >.<# Ohh My God Blöeee

Nekem a Football Generation volt az 1. focis játékom, persze fél óránál nem lehetett tovább játszani, mert szétvertem volna a monitort. De nem a legrosszabb játék! Ilyet még mondani sem szabad! Vannak ennél sokkal rosszabbak is!

A Mesterlövészhez (szerencsére) még nem volt szerencsém, és nem is akarom, hogy legyen. Az RPCJS vidik alapján nagyon bugos, de szerintem nem lépi át a tűrőhatárt, mert az ember végig tudja vinni miközben még nevet is a vérző buszokon...

Szval ha szerintetek a Football Generation meg a Mesterlővész a legrosszabb játék a világon, akkor még nem volt szerencsétek igazán rossz játékhoz! (Ne is legyen)
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #23 Dátum: 08 nov 12, 17:01:03 »

Nemtom lehet én vagyok túl igénytelen de nekem tetszett a mesterlövész..sokat lehet röhögni rajta... Nevet, sztem a legrosszabb játék, a Far Cry egyik oroszos változata volt...csak, hogy egy bugot említsek a sok közül, ha bementél a vízbe(ami mellesleg full kék, semmi árnyalat és buborékol.) egy idő után már a pálya alatt találtad magad beragadva.
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 12, 17:05:27 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
DeiBaba
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 201


« Válasz #24 Dátum: 09 feb 06, 15:01:43 »

Mesterlövész..akkoriban még nem volt ez a Freddy féle oldal blabla..haverom azt mondta yo, kölcsön adta magyar szinkronos minden, de annyira béna volt hogy..eccerűen förtelmes..
Valamint utálom a Bioware yátékokat mert annyit p*fáznak, hogy az vmi irdatlan..sehol semmi akcio..yo tom cselekmény is kell, de ez a teszetosza haladás...A yátékaik közül csak az a Star Wars-os volt, ami egy kicsit is le tudott kötni.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #25 Dátum: 09 feb 06, 15:33:10 »

Bad Day In L.A. nagyon ostoba játék. Az irányitás és az alapsztori jó de a grafika a hangok és a megvalósitás szörnyű. De könnyű kijátszani, két órára leköti az embert.
Naplózva


 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #26 Dátum: 09 márc 11, 21:31:03 »

Életem legnagyobb cslódása az Edge of Chaos independence war 2 volt. Nagyon gyönyörű jól kivitelezett játék csak már a 2, küldetésnél elakadtam. Egy kerek hétig próbálkoztam de végül feladtam. A legrondább Game az Ultra Fighter volt az katasztrófa.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #27 Dátum: 09 márc 11, 21:47:32 »

prince of persia sand of time érthetetlen küldetések bonyolult karakter irányítás
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #28 Dátum: 09 márc 15, 19:49:30 »

Ez:
http://www.youtube.com/watch?v=H9DroNz7fLs

Még messziről se próbáljátok ki

5 méterenként van tippkiírás, amit félóráig mutat és nem lehet átugorni, az ellenségek olyan gagyik, hogy nem értem miért van minden méteren 30 életbogyó, vagyis kis zöld villámjelek -> aka "grün ekg"
...Minden játékkal ízin játszok, de ez olyan könnyű, hogy egy újjal végigviszem mondom úgy, hogy az irányítás az alfabetikus billentyűkön van amit nem lehet átállítani (a gampadét igen, de azzal talán sajna még egyszerűbb).

magyarul semmi kihívás...
Naplózva

Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #29 Dátum: 09 márc 15, 20:05:28 »

Gondolkodnom kell...de talán a Stronghold-ot említeném meg első helyen, ami a millenium után előrukkolt  amaga nagyszerű 2D-s képi világával. A program olyan szinten volt bugos, hogy a várfal mellett lévő favágót nem találta el a nyíl, csak azután, hogy elért egy bizonyos pontot. Emlékszem az első 10 percben, miután észrevettük, még fun volt, szurkoltunk neki, de aztán beláttuk, hogy a programozás határait nem fogja áttörni a kis szerencsétlen...

Ezt kifejtenéd bővebben? A Stronghold (gondolom amire te gondolsz) a keresztes háború idejére visz vissza, szerintem nagyon tökéletesen.
"Favágót nem találta el a nyíl" <<< Ez azért lehetett, mer egy nyílvesszővel favágót nem lehet bontani.
"Csak azután, hogy elért egy bizonyos pontot" <<< Szerintem az abszolúte reális.

Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!