24 máj 15, 10:04:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1008739 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #30 Dátum: 10 jún 28, 23:18:39 »

Nyilván választanak új kapitányt a legénység legjobb tagjai közül.
Szerintem az első tiszt Marco, eléggé esélyes lenne a címre, elvégre biztos van egy kisebb tapasztalata, az erejéből pedig hathatós bemutatót tartott. Mindenesetre én nagyon bízom abban, hogy látjuk még a Whitebeard kalózokat.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 01, 10:50:42 írta Kaihaku R. Kumori » Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #31 Dátum: 10 júl 01, 22:08:56 »

Azt hiszem pontosan az ilyen fejezetekre mondják, hogy epic.
Kissé meglepett, hogy Oda egyből három történeti síkot is betett, és mégis mind tetszett, hát igen, aki tud, az tud. Nevet

Az elején nem tudtam, hogy sajnáljam-e Garp-ot, vagy sem, de aztán ahogy tovább olvastam, olyan arcokat vágott az öreg, hogy csak megesett rajta a szívem. Makino meg minden képen olyan kis aranyos, hogy egészen megkedveltem a karakterét. Nevet
Ace, és Whitebeard sírjai teljesen megérdemelték azt az egész oldalt, egyszerűen gyönyörű az a kép.
Na a következő oldalakon kissé megijedtem, hogy Luffy ennyire depis lett, de aztán szerencsére Jimbei segítségével észhez tért. Bírom a halfejűt, remélem sokáig marad még Mugiwara-val, pl. kezdésnek lehetne egy közös legénység összeszedés, mert ugye most már az jön szerencsére.

Szóval mindent összevetve, ez a fejezet nagyon jóra sikerült. Nevet
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #32 Dátum: 10 júl 01, 23:57:29 »

Kifejezetten örülök h elkezdtem ezt a mangát  , pedig komoly előítéleteim voltak, azt hittem történet szempontjából  Naruto az etalon , de jó tudni hogy van még egy  Nevet
Nagyon jó volt látni a 3 külünboző helyszint , én csak luffyra számítottam ebben a részben.
A sírók gyönyörűek voltak , animeben remélem rá tesznek egy lapáttal és valami csodálatosat rajzolnak.
Ebből részből az a 4 képkocka fog megmaradni mikor luffy elkezdi számolni h még hány barátja van.... az grand epic.
Én kicsit féltem a társaság többi részét mert amit ebben a háborúban láttunk , ahhoz még bizony nekik sokat kell fejlődniük . Nami elméletileg tanul ezek a történések alatt remélem a többieknek is lesz rá módjuk.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #33 Dátum: 10 júl 02, 08:37:34 »

Az elején nagyot néztem, Mihawk "sima" szerkóban nagyon furán hatott.

Ezek szerint végre rátérnk a legénység sorsára?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #34 Dátum: 10 júl 08, 08:49:30 »

Tetszett az új.
Banyek mennyi szöveget lehet belezsúfolni 1 részbe, remekül csinálja Oda , Bleach tökéletes ellentéte.
Remélem Luffyt edzeni fogja Rayleigh , az nagyon zsír lenne.  Nevet
Nem vártam h a cyborg hapsi  forradalmár.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #35 Dátum: 10 júl 08, 15:38:56 »

Pedig a visszaemlékezésben látszik, ahogy Dragon mögött áll.

Amúgy igen, jó lett ez a rész is. Vajon Luffy most mivel borította ki szegény Choppert?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #36 Dátum: 10 júl 15, 22:00:57 »

Na új rész :
én az animét néztem és váltottam mangára , de most lemaradtam : .. Zorro mikor kerül így össze Hawkeye-al ? 
Az a hülye cyborg kellet neki megnyomnia a gombot  Nevet
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #37 Dátum: 10 júl 16, 06:56:48 »

Miután Mihawk hazament Shanks megérkezése után. Mondjuk Zoro-nak csónakot adni nem túl okos húzás...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #38 Dátum: 10 júl 17, 05:49:39 »

Amilyen Zoro képes és egy mésik bolygón köt ki vele, szal lehet nem árt, ha Mihawk is vele megy mint idegenvezető. xD

Na jó a papírkája miatt csak megtalálja az utat xDD

 
Naplózva

Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #39 Dátum: 10 júl 21, 21:07:42 »

Na, jól húzza Oda a mézesmadzagot... Körmöt rágva várhatjuk mi is a nagy hír Luffy kapcsán...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 22, 07:14:33 írta Thulya » Naplózva
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #40 Dátum: 10 júl 21, 22:09:14 »

Szerintem emelték Luffy vérdíját kb. 800.000.000.-ra . Ha az a hatyús "kalóz" is ennyire meglepődik biztos az van benne . Mivel jelen volt a harcban tudhatja a fejleményeket nem ugy mint a Luffy kalozok , tehát neki csak a vérdíjon kell meglepődnie , a többit azt meg tudja.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #41 Dátum: 10 júl 22, 10:19:28 »

Shiro: most elképzeltem, ahogy Mihawk minden 2 percben kupánvágja Zorot, hogy rossz irányba megy  Pojén

Kuma megjelenése nagyon kemény volt. Vajon helyrejött, vagy még mindig csak egy báb?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #42 Dátum: 10 júl 22, 10:36:34 »

Crocodile beszélgetéséből nekem olyan benyomáson volt mint ha Luffy Rayleigh-al csináltak volna vmit.
Háhá Sanjit hogy szívatják  Nevet
Naplózva
Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #43 Dátum: 10 júl 24, 21:56:05 »

ÁÁÁ Odacchi mennyi ideig akarja még húzni az idegeinket azzal, hogy mi volt abban a nyomoronc újságban? Remélem következő héten már kiderül... Mert ez így nagyon nem lesz jó ikszdé
Egyébként annyira csodás, hogy újra láthattuk a többieket. Már hiányoztak... nem is kicsit.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #44 Dátum: 10 júl 25, 12:43:47 »

Huh én is elolvastam az anime után a mangát. Az hittem kifolyik a szemem a sok pofázástól... látom nem csak az animet húzzák mint a szemét:D.
Nem tudom megérteni, hogy tudja megcsinálni azt az író,hogy van olyan oldal ahol több a szöveg mint a kép:D. Zoom nélkül olvashatatlan néha a manga.
Én is úgy gondolom Luffy bekerül a "most wantedek" közéXDD megszökött abból a rákból meg van neki a királyok akarata... Dragon fia.

Hmmhmm jobban bele gondolva lehet ő lett Whitebeard megüresedett helyén az egyik Yonkou?ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 11:28:32 írta Hiei the legend » Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!