24 máj 11, 17:58:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: DanMachi  (Megtekintve 37099 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #90 Dátum: 15 jún 26, 21:37:16 »

Ma volt az utolsó rész, a fordítással még ég a kezem alatt a munka, de mire megnézed a részeket már kint lesz sztem.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #91 Dátum: 15 jún 26, 22:11:40 »

Ja nem azért kérdem,csak általában úgy vagyok a sorozatokkal hogy megvárom míg kijön a teljes évad,aztán töltöm le ikszdé
De nem fogok sírni ha hamar kész lesz a felirat Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #92 Dátum: 15 jún 26, 22:35:09 »

Hát kikerülni még délelőtt fog, a fordítás már megvan. Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #93 Dátum: 15 jún 26, 23:13:22 »

13. rész

Az igen, az Argonaut és a Limit Off együtt elég zúzós volt! Nevet De! Ha nincs még nála a Héphaisztosz által készített tőr/kés, akkor nyakig ültek volna a... ^^ Viszont a gravitációs mező mágia sem volt rossz, kicsit összecsomagolta a Góliátot. ikszdé
Hogy egyes nagyapákról mik ki nem derülnek. ikszdé
Már csak egy stat frissítés kellene Bellnek, lehet szintet is lépne, 3-ra. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
imi112
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #94 Dátum: 15 jún 26, 23:23:23 »

A 2. évad mikor, mikor, mikor lesz??? Nevet Már alig várom, nagyon tetszetős kis anime ez. Mosolyog Ez a 13. évadzáró rész nagyon jól sikerült, viszont ezt a csatát inkább két részbe kellett volna leadniuk, szerintem nagyon belesűrítették ezt most ebbe az egy részbe. De összeségében ez az anime az eddig látott animéim közül a legjobbak között van. Mosolyog (már több 100 anime van mögöttem. Mosolyog)
Naplózva
master12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #95 Dátum: 15 jún 27, 15:02:27 »

Üdv!
Ma várható az utolsó rész?
Előre is köszi! Mosolyog
Naplózva
imi112
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #96 Dátum: 15 jún 27, 15:17:19 »

Üdv!
Ma várható az utolsó rész?
Előre is köszi! Mosolyog

Tegnap. Mosolyog
http://www.nyaa.se/?page=search&cats=0_0&filter=0&term=[HorribleSubs]+DanMachi+-+13

Amíg kikerül a fordítás innen letöltheted a részt és akkor amint kész a felirat egyből nézheted is. Mosolyog
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #97 Dátum: 15 jún 27, 17:03:09 »

Miért ilyen rövid ez a rohadt jó anime
Mostanság minden anime 13 résznél befejeződik
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #98 Dátum: 15 jún 27, 18:18:28 »

13. rész (END)

Pont ilyen befejezést szerettem volna látni! Rég láttam már animében ilyen pörgős, dinamikus csatát, mint amilyen ez volt. Az egész rész nagyon odatette magát. Kúl Bár arra nem számítottam, hogy Bell-kun Zeusz unokája.  Ohh My God
Viszont, ha Zeusz unokája, akkor Herkules fia? (Annyira nem vagyok képben, az ilyen görög mitológiai dolgokkal, de annyit még én is tudok, hogy Herkules Zeusz fia, szóval ha Bell az unokája akkor Herkules fiának kell lennie  Hümm-hümm)
Remélem hamar folytatják az animét  Ohh My God Valaki aki olvassa a mangát, mondja már meg legyen szíves, hogy az meddig hol tart, mert ha tovább haladt, mint az anime, akkor lehet elkezdeném olvasni. Bár gondolom magyarul nincs, szóval vagány lenne, hogy amíg a 2. évad el nem kezdődik lefordítanátok a mangát  Hümm-hümm Pirul (Persze csak viccelek)
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #99 Dátum: 15 jún 27, 19:07:59 »

Zeusznak nem csak egy gyereke született halandó nőktől. Elég nagy szoknyapecér volt, ezért is haragudott rá Héra és tett keresztbe ahol csak tudott a mostohagyerekeinek.

A mangája visszább jár, mint az anime. Nevet Még ott tart, amikor Bell Aizzal gyakorol, ill. ahol közös mosogatás közben Ryuu-val beszélget.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #100 Dátum: 15 jún 27, 20:10:06 »

Nekem is nagyon bejött ez a végső harc végre olyan anime ahol nem halnak meg a főszereplők a végén
Ryu-san nagyon menő volt főleg az a nagy zöld vacak
Meg szerintem sok az elvarratlan szál:
Zeusz
Aiz illetve az összes lány kapcsolata
Welf
Stb
Am nem tom szerintem ezt a részt ugy csinálták hogy ne legyen folytatása
Pedig szerintem megérdemelne egy 25 részt legalább
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #101 Dátum: 15 jún 27, 21:03:56 »

Köszi a feliratot!
Le is rántottam nyaa-ról a teljes évadot,amint befejeztem az Owari no Seraphot,el is kezdem.
Egy kérdés:
Én úgy tudom hogy ez csak egy kis mini sorozat lett.Jól tudom?
Mondjuk remélem tévedek Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #102 Dátum: 15 jún 28, 09:23:30 »

Kicsit olyan lett, mint a Sacred Blacksmith. Bedobtak a végére egy Raid Bosst leverik oszt vége. smirksweat

Szóval  a végével kicsit csalódott vagyok. hogy csak 13 részt kaptunk. De lehet ezzel se lett volna probléma, ha kapunk egy kerek történetet folytatási lehetőséggel, és nem pedig egy filler szerű befejezést.

Majd csak átvészeljük a 12 epizódos animék korát.
Naplózva

wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #103 Dátum: 15 jún 28, 11:20:28 »

Miért szajkózta mindenki hogy ez nem csak egy sima szintvezér?
Milyen egy sima szintvezér és ez miben volt más?
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #104 Dátum: 15 jún 28, 13:05:10 »

Miért szajkózta mindenki hogy ez nem csak egy sima szintvezér?
Milyen egy sima szintvezér és ez miben volt más?

Hát ez az.

Amúgy pedig, nekem nagyon tetszett ez a sorozat. Alapvetően egyáltalán nem rajongok az ilyen fantasy-s témákért, de ez most még is megfogott. Ügyesen lett fuzionálva a klasszikus - elfes, törpés és varázslós témájú - fantasy az ókori görög mitológiával! Ez azért szép teljesítmény, főleg a japánoktól (akinek ugyebár az európaitól teljesen eltérő népmese-monda-mítosz világuk van). Kellően volt kemény és véres a harcolós részeknél, valamint humoros is volt, a romantika sem ment át benne csöpögő nyáltengerbe, az is inkább humoros volt. Egyszóval szórakoztató volt, és ez a lényeg!
A befejezés: Bár lehetett érezni azt, hogy kicsit össze lett csapva, és sok elvarratlan szál is megmaradt. De mindezek ellenére még is azt mondom, hogy az egyik legepicebb befejezést láthattam.  bow

Azt sajnálom, hogy csak 13 részes! Nagyon remélem, hogy lesz 2. évad. Ha már Bell Zeusz unokája, akkor nehogy már 2-es szintem maradjon. Meg aztán utol akarja érni Wallenstein kisasszonyt, aki ugyebár 5-ös szintű. Én megnéznék egy 3-as, 4-es és 5-ös szintű Bell-t harc közben.  Nevet

És végül, köszönöm a munkátokat!
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 13:06:50 írta Krisz7199 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!