24 máj 15, 01:33:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail Mozi (premier 2012.08.18.)  (Megtekintve 32535 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #30 Dátum: 12 máj 28, 13:20:42 »

Szerintem is lesz benne, ha az Ova-ban Erza betörte Levy fejét,  Nevet akkor ebben is lennie kell. Bár attól függ, hogy mennyire lesz durva a film. Mármint az ellenfél valami szadista, aki élvezi, hogy kínozza az ellenfelét vagy olyan, mint Aries aki finom, puha gyapjúval támad.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Winidius
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #31 Dátum: 12 jún 16, 17:21:11 »

ezt találtam a movie-hoz:
http://fairytail.17dm.com/201206/77533.html
sajnos még csak raw verzió, remélem minél hamarabb lesz hozzá angol is
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #32 Dátum: 12 jún 30, 11:42:57 »

Erre bukkantam a minap Zero-chan böngészés közben:

http://www.zerochan.net/1172406#full

Ahogy elnézem lesz pár új szereplő a történetben  Gondolkozik
Naplózva


Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #33 Dátum: 12 júl 01, 17:19:40 »

Gondolom az a 4 lesz az ellenség. A bal szélsőt, a fő-bossnak gondolom, mert nagyon vagány Nevet
Naplózva

Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #34 Dátum: 12 júl 01, 20:51:33 »

Erre bukkantam a minap Zero-chan böngészés közben:

http://www.zerochan.net/1172406#full

Ahogy elnézem lesz pár új szereplő a történetben  Gondolkozik

Nagyon jól néz ki, már nagyon várom. A kis manga fejezetet is átpörgettem és az a rész nagyon aranyos volt, kár, hogy nem értettem mit mondanak. A plakát bal felső sakában lévő vagyány csávó tényleg királyul van megrajzolva, szóval elképzelhető hogy ő lesz a fő boss a gonoszok élén. Nevet

off: Lew nagyon jó a képaláírásod, miből van? Vagy ez csak egy fanart? Kinek a munkája?
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #35 Dátum: 12 júl 06, 19:05:38 »

És itt van a teljes előzetes. Én már nagyon várom. ^^ Most tűnt csak fel, hogy újra a régi céh van, pedig animében ott tartunk, hogy az a "viskó" a céh épülete.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #36 Dátum: 12 júl 06, 20:18:26 »

Engem a maszkos érdekel, már az is eléggé leköti a fantáziámat, hogy vajon mi lehet a neme. Jövőre kiderül. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #37 Dátum: 12 júl 06, 21:08:27 »

off: Lew nagyon jó a képaláírásod, miből van? Vagy ez csak egy fanart? Kinek a munkája?

Azt nem tudom kinek a munkája de a kép szereplője Ushiromiya Battler és Beatrice az Arany boszorkány az Umineko No Naku Koro Ni c. animéből =)


Ez a movie állat lesz Nevet Ez a rajzolás sokkal jobban illeszkedik a manga képi világához szerintem  Gondolkozik El bírnám viselni az egész animét ilyen animációval =) Azok az effektek és Natsu feje az utolsó jelenetben  Ohh My God

Látni akarom >< Nevet
Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #38 Dátum: 12 júl 06, 21:49:28 »

Lew: Hát persze hogy jobb a rajzolás, mert egy movie és sok ember megnézi mert kíváncsi és nem minden szombati anime rész.

Nagyon várom a movie-t. Nevet Jónak ígérkezik. Mosolyog És akkor most kapunk a movie-ból ízelítőt hogy milyen a 2. eredet?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #39 Dátum: 12 júl 06, 23:33:44 »

Azért túl sokat ne várjál tőle mert lehet, hogy megutálod. Így volt sok másik nagy anime mozi változatával is az ember. Olyanokkal amikkel meg nem is számolt csak leesett állal bámultuk a filmet. Így inkább csak a kívánságlistán szerepeljen az, hogy legyen jó a film. Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #40 Dátum: 12 júl 07, 07:07:36 »

Nem tudom, szerintem azok a mozik, amiket a mangaka talál ki, azok jók szoktak lenni. Ott van a One Piece movie10 vagy a Bleach movie 4, mindkettő, nagyon jóra sikeredett, szóval remélem a Fairy Tail se lesz ez elől kivétel.
Naplózva

Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #41 Dátum: 12 júl 07, 13:17:02 »

Ééééés itt az új ELŐZETES, ha valaki még nem látta volna.

Nekem is egyre jobban tetszik a grafi!
Úgy nézem nem csak a szigorúan vett Team Natsu siet a leányzó segítségére, hanem kiegészülnek Wendy-vel, Juviával és Gazille-al.  Ami még feltűnt, hogy a céhépület a régi, de a 7 év eltelte után járunk. A király a "cooooooool" csávóra emlékeztet, már előre utálom.  smirksweat A furaszínű hajú lovag(?) pedig úgy néz ki, mintha Zeref és Rogue lenne összegyúrva.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 07, 13:18:24 írta Hestiana » Naplózva

Shillya-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #42 Dátum: 12 júl 15, 18:38:13 »

Már alig várom ezt a mozifilmet. Nevet Mivel a mangaka találta, ki, ezért remélem, hogy nagyon jó lesz. Bár így bemutató alapján, biztos.  Nevet  Egyedül az a hercegféleség idegesít fel. ikszdé Olyan tipikus "ronda vagyok, de gazdag és nincs semmi erőm, de irányítom az erőseket" feje van. ikszdé És a sztori is érdekesnek tűnik. Mármint amennyit megtudtam a bemutatóból. És végre egy olyan karakter, aki az animében nem szerepel csak a mozifilmben, de szimpatikus. Nevet Eddig majdnem az összes animében az ilyen extra mozifilm karakterek vagy idegesítettek vagy semmilyen érzést nem keltettek bennem. ikszdé De majd meglátjuk. Nevet
Nem tudom, szerintem azok a mozik, amiket a mangaka talál ki, azok jók szoktak lenni. Ott van a One Piece movie10 vagy a Bleach movie 4, mindkettő, nagyon jóra sikeredett, szóval remélem a Fairy Tail se lesz ez elől kivétel.
Woow! Ezt nem is tudtam.  Ohh My God Csak annyit tudtam, hogy az One Piece movie 10 sokkal jobb lett, mint az eddigiek, de akkor most már értem miért. ikszdé
Naplózva
fafelyjonny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12


« Válasz #43 Dátum: 12 júl 20, 14:58:03 »

amugy azt nem értem hogy Magyar országon miért nem tudják moziban kiadni.engem kapásból nem érdekelne hogy mennyi a jegy ahogy meglátnám a moziban a filmet már mennék is jegyet venni.vagy legalább adnák ki dvd-n.hogy akit érdekel az megvehesse.ugyan az van mint a Blood-c filmnél...azért kell rá még majdnem fél évet várnom mert a magyar mozik nem hajlandók kiadni.szánalmas!!!vagy nincs igazam?
Naplózva

Az élet egy sz@r játék,de a grafikálya az nagyon odavág!

egy kalandtörténet folytatásokban. Ha érdekel kattints a linkre! http://riseofthecrystal.blogspot.hu/
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #44 Dátum: 12 júl 20, 15:14:23 »

Nincs. Nem érné meg egyik cégnek sem lefordítani, megvenni, kiadni, szinkronizálni, stb... egy ilyen filmet. Egyszerűen még nem vagyunk elég nagy réteg ahhoz, hogy elég nagy bevételt tudjunk termelni...  Szomorú
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!