24 máj 16, 03:26:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2156050 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #30 Dátum: 09 nov 20, 12:31:21 »

Azért jó fej ez a kard, csak úgy elmászik a gazdától.... De igen valószínüleg hamarosan vissza is mászik ahogyan Bee is feláll és akkor folytatódik a csete-paté...Ennek még biztosan nincs vége és azt hiszem eléggé egy szinten vannak szóval én azt tudom elképzelni h. egérkezik vki és akkor Kisame elszökik s talán még a Bee lábát sem tudja levágni....

Hát Kisame biztos nem fog elszökni szerintem,mivel mondta hogy nem valhat kudarcot,+ ha elszökne akkor szerintem Madara belezné ki.És szerintem Samehada se fogja magát visszanyalni Kisaméhez hiába ürülne ki a Hachibi Chakra,mivel ha Méhnél marad álandóan ehet 1kis Hachibi Chakrát...
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #31 Dátum: 09 nov 20, 13:11:01 »

Most elolvastam magyarul is a mangát,és rájöttem,hogy lehet bee átb***** kisame fejét. xDD

Túl egyszerűnek tűnik nekem,hogy ennyivel elkapta a jinjurikit kisame(ezt még ő is megemlíti).
Meg az is furcsa volt,hogy mikor bee elúszott a tintában,nem nagyon mondott semmit,meg nem is gondolkodott magában hogy mit kéne tennie(ami elég sokszor előfordul ilyen helyzetekben),csak szimplán kiütötte magát.

Meg ugye volt egy olyan pillanat,amikor kisame nem láthatta,csak a chakráját érezte,viszont az ilyet bee könnyedén ki tudja játszani,ugye sasukéék is egy csáppal mentek haza a hachibi helyett,pedig ők sem ma kezdték az ipart,meg karin is ott volt,aki ugye chakra érzékelő,de még ő sem jött rá a trükkre.

Arról nem is beszélve,hogy a manga elején bee arról tanácskozott a hachibivel,hogy kisamét nem lehet a vízben elverni,és most hogy így alakult ez a dolog,pont kapóra jött neki,szóval adok egy 40%-ot arra,hogy most kisame szarabb helyzetben van,mert lehetséges hogy egy csápnak próbálja levágni a lábait. xDDD

Ja és a hamvais szöveg nagy lett Chakra. xDD
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 20, 13:21:32 írta con » Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #32 Dátum: 09 nov 20, 15:43:59 »

 Ez a klónos ötlet valóban jó,viszont azt nem vetted figyelembe,hogy a 8farkú megpróbálja felébreszteni.Nem hiszem,hogy egy klónnak lenne saját bijuu-ja.
 Én még azon is gondolkodtam,hogy valóban úgy fejeznének be egy mangarészt,hogy akkor most meghal Bee,vagy nem?Valahogy nem tartom művészi megoldásnak,hogy következő részben az első oldalon 2 levágott láb és térnek is át sakura/kagékra.
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #33 Dátum: 09 nov 20, 17:39:55 »

Hát ez eszméletlen rossz húzás volt szerintem ,hogy a Samehada elárulta ,elvégre ő a legnagyobb fegyvere és nem hiába a 7 legjobb kardforgató egyike ,kard nélkül nem az igazi ,még más kardjával sem.A Samehadát mondjuk meglehet érteni.Már írtam korábban ,de ez olyan lehet mint egy szimbiózis,Kisame ad a mindennapokban chakrát a kardnak az pedig segíti őt a harc folyamán ez érthető mivel Kisamenak nagy mennyiségű chakrája van.Viszont a gond az ,hogy hachinak több van és ő vele jobb lenne együtt élnie a kardnak.
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #34 Dátum: 09 nov 20, 18:09:56 »

Valószínüleg igazad lehet de ennyi erővel ha Samehada találkozik narutoval,mivel neki még több és még jobb Chakrája van,akkor elvileg Narutohoz is pártolhatna.....
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #35 Dátum: 09 nov 20, 18:11:29 »

Többnek több van, de anank nicns oylan finom, polipos zamata.
Meg a Kyuubi chakrája nagyobb mennyiségben lehet, hoyg nem tenen jót a Samahedának, és ha peche van, megkövülhet a természeti energiáktól is.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 20, 18:12:01 írta STM » Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #36 Dátum: 09 nov 20, 19:04:04 »

Hát ez a megkövülés csak akkor lenne, ha remetemódban lenne Naruto. Amúgy őt is simán ki tudná szipolyozni.
De ha Naruto remetemódban kezd, akkor Kisame meg Samehadácska békucik lesznek, és megkövülnek.
Érdekes....  Gondolkozik Amúgy elismerésem a magyar fordításért, mert ez a rappelős polip túl sokat rappel, és nehéz lefordítani úgy hogy a rapp rapp maradjon Nyelvesít
Uhh és most mi lesz? Kisame vajon szakít Samehadával miután rájött hogy megcsalja őt egy másik férfival? Vagy visszafogadja kegyeibe? (mindez kiderül a Jóban rosszban 372. részéből) amúgy nem, mert a Naruto manga következő részéből fog kiderülni. Ezt csak azoknak írom, akik bevennék, és elkezdenék nizni a sorozatot.
(elnézést azoktól akik nézik)
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #37 Dátum: 09 nov 20, 20:45:56 »

Lol ez a Samehada.....  azért Kisame jól hátsón rúgta xD Különösen rövid a rész.. .asszem egyet értek azokkal akik szerint Kisame van a bajban. Általában mindig így van...... aki azt hiszi győz 5 perc után, kiderül hogy 5 perc múlva a halál közelében van...
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #38 Dátum: 09 nov 20, 21:01:36 »

Az is egy nehéz kérdés, hogy ha Kisame győz, akkor hogyan cipeli haza egyszerre Kirabit és a Samehadát. Merthogy Samehada nem fog nyugton maradni a kezében az biztos.
Naplózva

Tomi is a good boy.
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #39 Dátum: 09 nov 20, 21:28:35 »

Az is egy nehéz kérdés, hogy ha Kisame győz, akkor hogyan cipeli haza egyszerre Kirabit és a Samehadát. Merthogy Samehada nem fog nyugton maradni a kezében az biztos.
Ezt a kérdést már feltettem.Ha győz,akkor szépen bekötözi samehadát.Ha elmúlt a nyolcfarkúveszély,megint kéz a kézben járhatnak majd.
Naplózva

Danixo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Válasz #40 Dátum: 09 nov 21, 09:11:24 »

Elég érdekes, hogy egyik pillanatról a másikra elárulja a Samehada Kisamet, és a következő jelenetben fölvesz egy kardot a földről Kisame, ami pont a nyolcfarkúé. Lehet, hogy nekem van nagy fantáziám, de Kisame nagy hibát követett el, amikor fölvette a földről a fegyvert. A másik, meg az utolsó két oldalon megváltozott a nyolcfarkú helyzete, pedig nem láttam okot arra, hogy elmozduljon a helyéről. Ebből arra következtetek, hogy még van valami a tarsolyában a Hachibinek. Én nem írnám még le a párharcot, egyik oldalról se.
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #41 Dátum: 09 nov 21, 10:08:12 »

Igaz lehet, de max a Hachibinek van valami a tarsolyában, mert Bee ájultan hever a padlón. Talán a chakra-infúzió, amit Samehada adott neki ér valamit, de kötve hiszem! Azt nem fogom megérteni miért karddal akarta levágni a lábát, simán lemetszi egy Suitonnal! Amúgy meg ahogy Kishi-t ismerem, nem a köv fejezetben fogja megoldani a kérdést, hanem inkább átmegy az Ao harcra, itt meg fenntartja a drámai feszültséget!
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #42 Dátum: 09 nov 21, 12:53:30 »


Nekem tökre tetszik, hogy Kirabi ilyen jóban van a Hachibivel. Remélem, lesz majd erről téma, hogy alakult ki a barátság köztük. Az is tetszett, hogy kimentette Pontát és Sub-Bass Monstert, vagyis Sub-chant ikszdé
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #43 Dátum: 09 nov 21, 16:54:43 »

Nekem ez a rész igazából nem tetszett, mert csak püfölés volt benne, meg komédia, vagy is lassan a naruto manga egy vicces komédia lesz???
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #44 Dátum: 09 nov 21, 19:46:57 »

...  A másik, meg az utolsó két oldalon megváltozott a nyolcfarkú helyzete, pedig nem láttam okot arra, hogy elmozduljon a helyéről. Ebből arra következtetek, hogy még van valami a tarsolyában a Hachibinek. ...

Kapott egy kis chakrát a 472/16-onm ettől magához tér, és a 472/17-en már azt látjuk, hogy próbál elkúszni Kisame közeléből.

Az a kardos ötlet nem is rossz.
Kicsit nagy lenne, ha egy kis késleltetett kisülésű villám elemű chakra lenne eltárolva abban a bökőben, és egy kicsit megpörkölné a víz elemű Kisamét. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 22, 19:31:36 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!