24 máj 03, 03:22:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik a kedvenc arc-od?
East Blue - 8 (6.3%)
Drum-sziget - 1 (0.8%)
Whiskey Peak, Little Garden és Arabasta - 3 (2.3%)
Jaya és Skypiea - 4 (3.1%)
Davy Back Fight - 1 (0.8%)
Water 7, Enies Lobby és Post Enies Lobby - 37 (28.9%)
Thriller Bark - 4 (3.1%)
Sabaody-szigetvilág - 10 (7.8%)
Amazon Lily - 6 (4.7%)
Impel Down - 11 (8.6%)
Marineford - 40 (31.3%)
valamelyik filler arc - 0 (0%)
Gyojin-sziget - 2 (1.6%)
Punk Hazard - 1 (0.8%)
Összes szavazó: 126

Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a kedvenc történetrészed ("arc"-od)?  (Megtekintve 51542 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #30 Dátum: 12 jan 04, 18:34:44 »

Tom soha nem volt Roger társa, ő csak a hajót építette meg.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #31 Dátum: 12 jan 04, 18:39:04 »

A társ éléggé sokféle módon értelmezhető szó. Addig is társa volt amíg megépítette a hajót. Luffyéknak is sok társuk van akik nem utaznak velük, de még is elismeréssel gondolnak rájuk, és ha egyszer visszatérnének oda, akkor a kapcsolat ugyan olyan jó maradna még.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #32 Dátum: 12 jan 04, 18:42:07 »

Ennyi erővel Merry is Luffyék társa... én inkább segítőként gondolok rájuk, mintsem társként.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #33 Dátum: 12 jan 04, 18:43:36 »

Én viszont társként gondolok rájuk. Ez is bizonyítja, hogy másként gondolkozunk és felesleges vitatkoznunk ezen.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #34 Dátum: 12 jan 15, 22:51:18 »

363 rész utàn (thriller bark) nyugodt szívvel adtam le a szavaatom water7/enies lobbyra. Egyszerüen az egésznek a hangulata megfogott és a fő történet is sokat haladt előre. Meg persze az új technikàk rohadtók, meg tele van epic pillanattal az egész :-)
Naplózva



 
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #35 Dátum: 12 feb 13, 20:40:32 »

Nekem skypiea a kedvencem.Mivel Luffy ebben az arc-ban rúgta le "isten" veséjét. Ördögi
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #36 Dátum: 12 feb 14, 13:01:00 »

Lassanként hozzá lehet csatolni a a szavazáshoz a gyojin arcot is.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #37 Dátum: 12 feb 14, 15:18:53 »

Hozzá adva a szavazáshoz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kicsiny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #38 Dátum: 12 máj 22, 12:53:29 »

Én is Water 7/ Enies Lobby arc-ra szavaztam, szerintem ez elég sok színű és egyszerűen nem lehetett leállni vele, itt szerencsésnek éreztem magam, hogy nincs egy éve, hogy elkezdtem nézni a One Piece-t, mert azokat a részeket heti egy rész bontásban nem lehetett volna túlélni! Nevet
Bár nekem személyes kedvencem az Arlong arc volt, de külön nem volt felsorolva így hát Enies Lobby mellett döntöttem. Nevet Luffy akkor mutatja be a gear second-ot és a third-et, kihívták a világot és utána kapott mindenki vérdíjat, valamint a Merry-től való búcsú sem elhanyagolható. Szomorú
Szóval nálam az az arc viszi eddig a legjobbnak járó címet, bár Amazon Lily-n és a Shabaody szigetvilágon történtek is tetszettek. Mosolyog Nevet És most kezd beindulni a Gyojin sziget története is. Nevet Elég ígéretesnek néz ki. Nevet (mangát nem olvasok előre csak addig ahol az anime jár)
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #39 Dátum: 12 szep 13, 16:47:47 »

Marineford-ot jelöltem, mert itt megvolt az, amit látni akarok egy Jó Mangában/Animeben. Vagyis a tragédia, zseniális volt Ace és Shirohige  halála, mindkettőjüknek egyedi volt. Ami tetézte a dolgot az az, hogy Luffy nem váltott át egy Istenmódba és gyilkol le minden tengerészt, hanem magába zuhan/összeomlik. De élmény volt látni a One Piece nagyágyúit, Mihawk, Fehérbajusz, Feketeszakáll, Ivankov, Jinbei Sengoku, Aokiji, Kizaru, Akainu, Ace, Marco és Shanks. Elég volt megjelennie és szinte mindenki felhagyott a harccal.
Azért Luffynak is jó volt látni a Király Akaratát.

Water 7, Enies Lobby és Post Enies Lobby
Ez azért tetszett, mert itt volt a legjobb Luffy által vívott harc, a Lucci vs Luffy Harc még mindig az egyik kedvenc harcom, de jó volt beletekinteni Ohara és Robin múltjába is.
 
Thriller Bark
Zoro ebben az arcban megmutatja, hogy kis is lesz a legnagyobb kardforgató Nevet Amikor a szamuráj ellen harcol az nagyon jó! Mosolyog Amit pedig a kapitányért tett példamutató Nevet Itt tényleg csak annyit tudtam mondani, hogy jó kis csapat...

Impel Down
Ezt inkább nem részletezem Nevet
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Groxika
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Válasz #40 Dátum: 12 okt 20, 19:43:49 »

Hát nekem az eleje tetszett a legjobban az east blue arc de amúgy nem nagyon tudok választani mert mindegyik nagyon jó Nevet
Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #41 Dátum: 12 okt 23, 21:51:05 »

Impel Down- Enies Lobby arc nehéz eldöntenem hisz mind2 rész hihetetlenül jó sikerült.
De Impel Down szavaztam remélem Magellan még fogom láttni hisz legerösebb karakter szinte.
Naplózva
Csobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #42 Dátum: 12 okt 30, 12:39:32 »

Nekem a háború tetszett.
ÉS, tudom, hogy szerezte meg Feketeszakáll, Shirohige képességét.
Szerintem, elnyelte a képességét, mivel a sötétség ereje bármit elnyel.
Naplózva
Fantalas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #43 Dátum: 13 máj 14, 00:18:20 »

Én többet is kiemelnék.

East Blueból leginkább a vége amikor a "kezdet és a vég városában" vannak.
Aztán az Arabasta arc volt az egyik kedvenc. De Skypia és az utána lévő filler arc is jó volt.
Water 7 határeset. Eines Lobby jó volt. Thiller Bark is jó. A Sabody-s rész is nagyon jó meg az Amazon Lilly és az utána lévő Marineford arc is de azt is ami most megy a mangában a Dressarossás (remélem jól írtam) rész is.

Lehet hogy ez sok de az összes többit meg nem tartom jónak.
Pl. a Foxys részeknél unatkoztam kicsit bár valamennyire röhögtem is.
Aztán a manga eleje kicsit gyenge volt bár kellett ez hogy később beinduljon.
Impel Down kicsit hosszú volt stb..

De egyik se vészes
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #44 Dátum: 13 máj 14, 20:25:51 »

Átváltanám a szavazatom East Bluera, most olvasva újra a mangát sokkal kreatívabb volt luffy harcmodora.

Lefejelt, taposott, behálózta Arlongot, bepörgette Krieget, ehhez képest grand lineon mit mutatott? Mindenki megkapta a gatling gunt, meg jet pistolt. East blue a győztes még harc szempontból is nálam, amúgy a kardokat is hogy felvezette Oda, aztán ha plusz egy kardról tudunk ami a top 70 része sokat mondtam.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!