24 máj 02, 18:45:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik a kedvenc arc-od?
East Blue - 8 (6.3%)
Drum-sziget - 1 (0.8%)
Whiskey Peak, Little Garden és Arabasta - 3 (2.3%)
Jaya és Skypiea - 4 (3.1%)
Davy Back Fight - 1 (0.8%)
Water 7, Enies Lobby és Post Enies Lobby - 37 (28.9%)
Thriller Bark - 4 (3.1%)
Sabaody-szigetvilág - 10 (7.8%)
Amazon Lily - 6 (4.7%)
Impel Down - 11 (8.6%)
Marineford - 40 (31.3%)
valamelyik filler arc - 0 (0%)
Gyojin-sziget - 2 (1.6%)
Punk Hazard - 1 (0.8%)
Összes szavazó: 126

Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a kedvenc történetrészed ("arc"-od)?  (Megtekintve 51528 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Dátum: 11 ápr 15, 19:04:17 »

A cím mindent elmond. Nem tudtam az arc szót normálisan lefordítani, ív-ként meg elég hülyén hangzik, így történetrész lett belőle. A kérdés adott: kinek melyik arc volt a kedvence? A filler arcokat nem adtam egyenként szavazáshoz. Én vacilálok Enies Lobby és a háború közt.
Naplózva
todi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 12


« Válasz #1 Dátum: 11 ápr 15, 23:04:04 »

Nálam alap, hogy Enies Lobby. A vonatos jelenetek, Zoro első Asurája, Luffy vs Bluno és Luffy vs Lucci  bow
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2 Dátum: 11 ápr 16, 08:33:34 »

Egyértelműen Impel Down, nem is kétséges. Nyelvesít
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3 Dátum: 11 ápr 16, 08:47:01 »

Nekem Marineford , a nagy háború a kedvenc arcom. Epic harcokkal , rengeteg új képességet ismertünk meg és szinte az Új világ kalózainak fele kiállt Luffyért. Illetve Shanks megjelenése is epic volt és Coby végre egy senkiből lett egy bátor tengerész. Még rengeteg dolgot feltudnék hozni amellett , hogy miért a kedvencem még Marineford , de hagyok azoknak is mondanivalót , akik még Marineford mellett voksolnak majd. Nevet
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #4 Dátum: 11 ápr 23, 20:39:36 »

Nekem sok arc nagyon jó volt legalább 5  Enies Loby, Sabaody, Impel Down, Amazon Lily, Marineford. Ezek közül a legjobb a Marineford-i háború a legjobb. Nagyon jó megvan csinálva a háború taktika, rengeteg harc, dráma, érzelem.
Ennél jobban nem tudtam volna elképzelni a háborút.
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5 Dátum: 11 ápr 24, 08:51:20 »

Egyértelműen a háború.
Nagyon sok érzelmet egybefoglal:
Nevetést, mert Luffy eléggé tiszetelten Shirohigével szemben.
Meglepődést, mert órákig gondolkoztam azon, hogy Feketeszakáll hogyan csinálta azt, amit csinált, és még Shanks is megjelent...
Sírást (szomorúságot), mert Ace meghalt. Behalt
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 03, 22:09:57 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6 Dátum: 11 jún 10, 15:15:02 »

Ez szemétség volt szét választani Enies Lobby-t és Water 7-et... na mind1 Water 7-re voksoltam, bár ha lehetne kettőre, akkor Enies Lobby+Water 7 lenne. Mivel ez sztem a One Piece történetében a legjobb arc, amit eddig láttam. Hihetetlenül drámai (Luffy vs Usopp), jó harcok vannak benne (Szalmakalaposok vs CP9) és ebben az arc-ban igazán megmutatja magát a Szalmakalapos banda, hogy milyen önfeláldozó és mennyire készek szembeszállni mindennel és mindenkivel egy csapattagjukért. Nem volt egy olyan rész, amin nem ámultam volna, még a flashback-ek is nagyon jól ellettek találva, ahol kell.

u.i.: én most az Enies Lobby-t és Water 7-et egybe írtam le.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #7 Dátum: 11 jún 10, 15:38:56 »

Most tartok Thriller Bark-nál, úgyhogy eddig Enyes Lobby  Nyelvesít. De ha szavazhatnék még 1 re akkor az az első lenne East Bluen, amikor összeszedi az első 4 tagot. Azokat még 2008/2009-ben néztem mikor alig talált hozzá az ember feliratot. Kemény idők voltak, jó, h most már 1 ilyen komoly csapat foglalkozik ezzel a szuper animével és a mangájával is. Köszönjük szépen!
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
málna:P
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #8 Dátum: 11 jún 26, 18:32:33 »

samdavval értek egyet Mosolyog))) nekem is az a kedvenc arcom Nevet szépen megindokoltad,h miért lett a kedvenced Nevet detto >.<
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #9 Dátum: 11 szep 01, 22:58:20 »

A szavazást módosítottam, Water 7-t Enies Lobby-val egy "blokkba" raktam, ahogy azt kell. :) Az a 3 ember, aki Water 7-re szavazott, tegye le újra a voksát, amennyiben olvassák ezt a témát. ^^
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10 Dátum: 11 nov 01, 11:25:30 »

Én még csak a skypea utáni navarone-nál tartok (ikszdé), az miért nincs beleírva? Mert eddig ezeken szakadtam a legtöbbet xD Ahogy Zoro holt nyugodtan sétálgat a folyosókon, meg 'Condoriano' xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #11 Dátum: 11 nov 01, 11:31:39 »

Mert az egy filler arc ha minden igaz bár én is csodálkoztam rajta mert szerintem is nagyon jó lett.
Naplózva
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #12 Dátum: 11 nov 01, 16:54:29 »

Vissza lehet vonni a szavazatomat? Mert azóta változott a véleményem.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #13 Dátum: 11 nov 01, 17:31:22 »

Hogy őszinte legyek, nem tudom, miért tűnt el a "gomb", amivel meg lehetett változtatni a szavazatodat. Először én is Enies Lobby-ra szavaztam, majd később változtattam meg Marineford-ra. A szavazás szerkesztésénél se látok ilyen opciót, ahol ezt beállíthatom. Ha olvassa valaki, aki ért hozzá, megköszönném, ha útbaigazítana. :D
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14 Dátum: 11 nov 01, 18:09:39 »

Mert az egy filler arc ha minden igaz bár én is csodálkoztam rajta mert szerintem is nagyon jó lett.
Eeez, filler? :O Nem olvastam a mangát, de sztm ki van zárva... Mert egyszerűen zseniálisan sikerült ^^ Mondjuk arra kíváncsi lettem volna,  hogy ki javította meg éjjel a hajót...  Gondolkozik
 Nem inkább a Foxey kalózok azok? Mert ez a rész nekem kicsit erőltetett, főleg, hogy Luffy másodszorra is elfogadta a kihívást -_-" Ennyire még ő sem hülye xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!