24 máj 02, 22:38:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted melyik a legmeghatóbb, legszomorúbb jelenet a One Pieceben és miért?  (Megtekintve 14548 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #30 Dátum: 13 máj 18, 14:21:56 »

Most a mangát olvasva több is megkörnyékezett, ezeket már szinte el is felejtettem.

Pl Doctor Hilruk beszéde a halála előtt, vagy Pell mikor megragadja a bombát és elrepül. (ez az utóbbi érintett meg legjobban az animében azt hiszem mikor néztem a részeket egyhuzamban)

(aztán rájövök hogy mindig az a rész az, amelyiket éppen olvastam..)
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 18, 14:24:02 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #31 Dátum: 13 máj 24, 21:06:41 »

Legmeghatóbb jelenet szerintem, Robin amikor azt kiálltja : "Élni akarok!". Persze sok megható és szomorú jelenet van még mindenki múltjában , Luffynak még a jelenben is.
A második ami engem nagyon megütött az ez a jelenet ami nem több egy mondatnál, de mégis mélyet ütött. A 400. résznél nem tartók ne nézzék még meg. Mosolyog

http://www.youtube.com/watch?v=1VJ4RUXFGW0

Ez egy rendkívüli barátságról szól. Kissé tragikus ami ezt követi... 
 
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #32 Dátum: 13 máj 24, 22:21:32 »

Nem értem miért nem említette eddig senki Bon Chan Impel Down-i legutolsó hőstettét. Ohh My God Pedig őt szerettem volna legjobban a Szalmakalaposok 12. tagjának. Reménykedem, hogy Oda valahogy életben tartja Bon Clay-t.
Ezek mellett hol igazán bőgtem az a Merry temetése és Ace halála volt Szomorú
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #33 Dátum: 13 máj 25, 20:31:17 »

Lehet hogy most tévedek de nekem úgy rémlik még bon clay sem halt meg, bár eléggé hihetetlenül hangzik Nevet
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #34 Dátum: 13 máj 25, 21:25:42 »

Nem ide tartozik ,de nem halt meg. Newkama land 2. királynője lett. Nevet

Az elválás is elég szomorúra sikeredett. Szerettem volna ha ő is Szalmakalapos lesz, abban a percben nagyon megutáltam Magellánt pedig csak a dolgát tette. Általában az ilyenért nem utálom a karaktereket. A tengerészettől is csak Akainu unszimpatikus, de ő tényleg rászolgált.

Kihagytam a Merrytől való elválást, az is nagyon szomorú volt .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #35 Dátum: 13 jún 29, 12:06:49 »

Ha valakinek megmutatnánk ez a témát, egy olyan illetőnek aki nem nézte még a One Piece-t azt hinné, hogy az egész egy nagy dráma. Talán az is, legalább is erősen drámaira van véve egy egy jelenet. Ez általános az animékben, nagyon értik ezt a Japánok.
Olyan, hogy legdrámaibb, legszomorúbb pillanat, szerintem egyikre se lehet kijelenteni, hogy na ez az. Igaz, hogy talán Ace halála kiemelkedik, de ha mellé tesszük mondjuk Zoro múltját, vagy a Sanjiét akkor látható, hogy mindenki sok nehézségen ment át. Szerintem ha esetleg Shanks meghalna akkor az még jobban megviselne mint annó Ace halála, mert Shanksot jobban ismerjük. Mostanra persze Ace-t is jól ismerjük mert halála után megkaptuk a gyermekkorát.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!