24 máj 02, 17:28:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted melyik a legmeghatóbb, legszomorúbb jelenet a One Pieceben és miért?  (Megtekintve 14546 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #15 Dátum: 11 szep 11, 20:11:49 »

Sok megható pillanat van az animben. Felsorolni is nehéz. Mery temetése annyira nem is mint az előtte levő rész. Mikor elmegy a Szalmakalaposokért.
A másik Fehérbajusz halála illetve utolsó szavai. Mikor Roger iránti tiszteletéből elüvölti, hogy a One Piece valóban létezik. Enies Lobby Robin-chuan meg mikor Sogeking megmenti az utolsó pillanatban.

Rengeteg cool és szívet melengető pillanat van:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Putir
Vendég
« Válasz #16 Dátum: 11 szep 11, 20:17:13 »

azt amikor a merry megmenti luffiékat el is felejtetem az tényleg megható volt:D
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #17 Dátum: 11 nov 26, 00:40:01 »

-nekem az, hogy amikor fehérbajuszt squadro átszúrja a karddal, ő ahelyett, hogy megölné, átöleli. :'3 ez szerintem nagyon jellemzi az egész karakert.
-ace halála. nem hiszem el, hogy amikor nem szerepelt még eleget, meg kellett ölni. na meg az uolsó szavak, a 'köszönöm, hogy szerettetek' is el lettek találva.
- robin 'élni akarok' ja :'D
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 30, 20:09:46 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Neptunusz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #18 Dátum: 11 dec 30, 19:14:57 »

-Nami anyjának halála
-a going merry temetése
-Robin falvának lebombázása
-Ace halála
-Sabo halála

meg még biztos kihagytam egy csomó mindent. Szerintem az ilyen jelenetek sokkal szerethetőbbé tesznek egy animét Nevet
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #19 Dátum: 12 okt 23, 21:55:19 »

Egész storyban legszomurobb jelenet Ace halála volt,egy testvért elvesziteni az elég borszasztó hír,de hogy maga elött hal meg annál szomorúbb nincsen.
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #20 Dátum: 13 máj 05, 17:30:16 »

sok jelenet van amikor teljesen elbőgtem magam Szomorú
nami múltja
égi sziget vissza emlékezésén kicsit szomorú voltam főleg a végén
Ace halála a legborzasztóbb az egészben emiatt napokig depis voltam ha újra megnézném azokat a részeket ismét ugyan az lenne sírnék rajta nagyon szómórú plána a "Köszönöm hogy szerettetek!" Szomorú

most ezek jutottak az eszembe

mivel Oda egyszer azt mondta hogy már az elején azt tervezte hogy megöli Ace-t akkor szerintem egyszer nagyon vissza fog ütni ez és nem a mostani történetszálra gondolok
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 18, 16:22:07 írta klozo » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #21 Dátum: 13 máj 05, 19:48:08 »

Nekem a grand line előtti részek jönnek be, főleg a mangában lévők:

pl mikor zeff/sanji múltja feltárul, kicsit durvább mint az animében
vagy mikor luffy ráteszi a kalapot namira arlong parknál, akinek szintén megismerjük a múltját

Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #22 Dátum: 13 máj 05, 21:47:15 »

Igen amúgy amiket Yamael ír engem is jobban megérintettek. Robin múltja és az Enies Lobby végén lévő pillanat amikor meglátja az alagút végén a fényt és kirajzolodnak előtte a társai szintén hátborzongató volt. Ace halála ehhez képest számomra egyáltalán nem volt meglepő, de még csak meg se hatódtam nagyon. Amivel meglepett Oda, hogy Luffy összeroppant ettől, pedig én azt hittem elkapja az ideg és halálra veri Akainut.
Viszont Shirohige halála félelmetesen zseniális lett. Nem volt megható, nem volt könny fakasztó egyszerűen félelmetes dolgot alkotott vele Oda. Komolyan mondom akkor döntöttem el, ha valaha csináltatnék One Pieces tetkót tuti Shirohige jelét tenném a hátamra.
Ahogy a halála pillanatában beoltja Teachet és oda trollkodik  Sengokunak az  utolsó szavával pedig elindítja az igazi kalózok korát! Meg is nézem újra pedig már vagy 1000x láttam:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #23 Dátum: 13 máj 06, 08:49:24 »

Hiei: Nekem is az a kedvenc jelenetem Shirohige halála. Nagyon jó hogy visszaemlékszik Rogerre meg a régi kalózéletére. Meg hát ahogy te is mondtad beoltja Teach-t hogy nem ő az akit Roger várt Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #24 Dátum: 13 máj 06, 09:21:43 »

Én Brook múltján sírok be állandóan. Mikor a társaival elkezdik énekelni az utolsó Bink sakét, az nagyon szomorú.
Már csak Kvaertett vagyunk...Trió...Duó...Szoló... Sír

Sanjinak volt a legkönnyebb múltja. Ő nem vesztett el senkit, csak 40 napig éhezett. Usopp az anyját veszítette el. Inkább éheznék 40 napig, minthogy elveszítsem az anyámat.

Shirohige egy nagy kalózhoz méltóan ment el. De mikor megkérdezi Ace-t, hogy jó apa volt-e az is nagyon megható.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #25 Dátum: 13 máj 06, 17:16:41 »

Tévedsz szerintem. Legkönnyebb múltja egyértelműen luffyé, ő olyan környezetbe nőtt fel ahol azért odafigyeltek rá serényen, óvták. (egyetlen dolog rázhatta meg sabo halála ami azóta sem derült ki, hogy hogyan történt)

És nem konkrétan az éhezés az epik, hanem hogy megette a saját lábát inkább zeff, mint hogy sanjitól elvett volna egy morzsát is. Ja és ebbe a tudatba nőtt fel sanji, hogy mindent az öregnek köszönhet, de közbe mindenki felé mutatta az utálatot és kapta is.

Kb annyira durva mint shanks karja. Mit annyira durvább, ötször keményebb.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 06, 18:56:39 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #26 Dátum: 13 máj 09, 12:26:27 »

Én a legjobban Zoro múltján hatódtam meg. Ebből kifolyólag az ő álmának beteljesülését várom leginkább. Az ígéret amit csak ő tud beteljesíteni.

A legrosszabb pedig Naminak volt szerintem. A falu érdekében olyanokkal kell szövetkezni akik megölik az anyád...ez egy kicsit durva.

A kalandozások elkezdése után szerintem, Luffy volt az egyetlen akivel igazán rossz dolog történt. Hiszen a múltjában elég sokat szenvedett, először Shanks karja, (akire szinte apjaként tekintett).  Azután Sabo halála. És ezeket az időszakokat -fogadott- testvére Ace segítségével vészeli át, aki később a szeme láttára hal meg.
Ez azért is egyedi, mivel mindenkivel csak régen történtek tragédiák, de Luffynak az utazása után hal meg  valakije. 

Igazából Robin, Chopper, Sanji, Franky története is megható.
A leggyengébb sztori sajnos Brooké.

Érdekes volt a Marry "temetése" is és elég szomorúnak tekintem. Hiszen a mangában nem csak egy tárgy volt mivel láthattuk még skypiában, hogy van lelke.

Fehérbajusz halála a mangában véresebb és durvább volt. De valami iszonyatosan végigborzongatott mikor mondják, hogy a hátán sosem szerzett sérülést, és leesik a köpeny róla. Sőt halottan sem roskad össze. Ez a pillanat egyszerre elszomorított és valahogy nagyon .... hogy is mondjam... felemelte a szememben Edwardot... Epic volt.

Nah és ha a legszomorúbb pillanatot kellene mondani az az lenne mikor mindenki felsorakozik Enies Lobbyban és Robin sírva mondja nekik: Élni akarok!
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #27 Dátum: 13 máj 10, 18:08:19 »

Én végigsírtam Merry temetését. Számomra az volt a legszomorúbb rész.
A legmeghatóbb rész meg talán az, mikor Ace azt mondja Luffynak, hogy csak annyit sajnál, hogy nem láthatja, ahogy az öccse valóra váltja az álmát.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #28 Dátum: 13 máj 10, 18:21:11 »

Merryvel kapcsolatban nekem inkább az volt epic mikor bezúz a csatahajók közé és mondja, hogy gyerünk srácok, menjünk vissza a kalandok tengerére!
Az tényleg megérintett a temetése kevésbé.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Fantalas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #29 Dátum: 13 máj 14, 21:16:37 »

Sok szomorú és megható jelenet van:

Pl: Kb. mindegyik szalmakalaposnak a múltja szomorú.
+ Ace halála
+ Az első hajójuktól a búcsúzás
+ Amikor Usopp kilép és Robin is elszakadni látszik
+ Amikor elköszönnek Vivtől.

és ezenkívül még van pár, de most ezek jutottak az eszembe.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!