24 máj 03, 01:26:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Ki lesz az új admirális?
Enel - 7 (9.5%)
Garp - 6 (8.1%)
Altengernagyok egyike - 39 (52.7%)
Magellan - 22 (29.7%)
Összes szavazó: 51

Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kik lesznek az új admirálisok?  (Megtekintve 23657 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #30 Dátum: 12 jan 25, 12:25:55 »

Hozzáadva.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
renato
Vendég
« Válasz #31 Dátum: 12 jan 25, 15:44:01 »

Isten őrizzen Eneltől... így is több szerep volt, mint kellett volna...
Valószínűleg nálam van a logikai baki, de ha 2 admirális lesz, akkor miért csak 1 személyre szavazhatunk? Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #32 Dátum: 12 jan 25, 16:22:50 »

És még Smoker is bent van.  Gondolkozik
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #33 Dátum: 12 jan 25, 16:39:25 »

Hát, talán az altengernagyok egyikében van meg a potenciál, hogyha találtak egy erős ördöggyümit, akkor azzal esélyesek legyenek betölteni az admirálisi tisztséget. Esetleg Magellan esélyes még, hiszen ID-ból a legveszélyesebb rabok úgy is kereket oldtak, így nagyon nincs mit őrizni (Nem mellesleg így Bonney még ki is szabadulhana). Koby nem hiszem, hogy altengernagynál magasabb pozíciót kapott volna egyelőre, így még sanszosabb, hogy a megnövekvő altengernagy létszám miatt onnan léptetnek elő valakit (aki úgy is meghal, vagy történik vele valami, hogy Koby álma is teljesülhessen). Az is lehet, hogy Kizaru egyedül marad admirális, hiszen ha senki nem felel meg a posztra, előfordulhat, hogy csak azért nem léptetnek elő valakit, hogy meglegyen a létszám, ha amúgy alkalmatlan lenne a feladatra.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #34 Dátum: 12 jan 25, 17:16:06 »

Smoker kiszedve és a szavazás 2 opcióra bővítve.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #35 Dátum: 12 jan 29, 19:54:23 »

Esetleg Magellan esélyes még, hiszen ID-ból a legveszélyesebb rabok úgy is kereket oldtak, így nagyon nincs mit őrizni (Nem mellesleg így Bonney még ki is szabadulhana).

Ebből a szempontból Magellánt esélytelennek tartom, vagy legalábbis ironikus lenne a dolog.

Nem tudtad megakadályozni, hogy betörjenek a világ legszigorúbban őrzött börtönéből, és onnan kiszabaduljanak a legveszélyesebb kalózok, így hát elő léptetünk admirálissá.


Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #36 Dátum: 12 jan 29, 19:58:22 »

Esetleg a két év alatt hogy megbosszulja amit luffy tett gyúrt és folyamatosan feljebb ment míg el nem érte a admirális rangot? Bár én nem tartom őt esélyesnek.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 29, 20:17:15 írta Putir » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #37 Dátum: 12 jan 29, 20:13:23 »

Én nem tartom esélytelennek. Magellánban túlteng az igazság érzése és a kegyetlenség, keménység is. A képessége és a viselkedése pedig ilyen szempontból hasonlít Akainuéra. Annál azonban jobban viselkedik mert ő legalább próbál gondoskodni az embereiről. Másrészt azért még így is maradt rengeteg veszélyes fogoly Impel Downban ahol elkél egy ilyen ember azok megfegyelmezésére. Nem tudom ki lehetne a megfelelő személy aki ezt nála jobban vagy legalább azonos szinten eltudná látni. Az is igaz, hogy bárhonnét előkerülhet egy legalább al-admirális rangban lévő személy erre a célra. Legalábbis én azt gondolom, hogy Magellán körülbelül ilyen szinten van Rokushiki technika nélkül. Viszont az is be kell látni, hogy szerintem ő is megpróbálja a nevén és Impel Down nevén esett sérelmeket orvosolni, így akár Luffyék után próbál menni mint Smoker. Tehát mindkettő választás lehetséges. Ami egyedül zavarna, ha Koby az lenne, legyen bármilyen képzett és erős. Egyszerűen túlságosan is fiatal ahhoz. Van egy olyan érzésem, hogy a végén Akainu száját ő fogja elkenni, és ő lesz majd a történet végén a Akainu helyén. Nem gondolom, hogy Luffy fogja leverni Akainut, bár egy csata lehetséges köztük.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #38 Dátum: 12 jan 29, 20:16:19 »

Buggy mint admirális? Elég elképzelhetetlennek tartom Mosolyog

Szerintem Magellan lesz és talán Momoga, hisz ő kapta a legtöbb figyelmet az aladmirálisok közül. A lényeg, hogy ne Koby és ne valami ismeretlen legyen admirális.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #39 Dátum: 12 jan 29, 20:18:45 »

Basszus elírtam valamit. Pirul
Enelt akartam írni.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #40 Dátum: 12 jan 30, 00:40:32 »

Koby - kizárnám, szerintem nem szabadna annyit fejlődnie 2 év alatt. Azért Smoker a kapitányi rangról ment fel 2 év alatt altengernaggyá, akkor Koby ugyan ne menjen fel egészen admirálissá... mikor ugyanazon a rangon van Water 7 végén, mint Tashigi Loguetown-ban...

Enel - na ez badarság. Enel a Holdon van, nem fog visszatérni, főleg mivel két évvel ezelőtt Luffy szétalázta, és valljuk be, Luffy erősebb lett egy picit. Enel is erősödhetett, de már így is világpusztító volt a végső támadása.

Altengernagyok - elképzelhető, sőt én örülnék is neki. Momonga, Onigumo, Doberman, Strawberry vagy Dalmatian mind jók lennének, de főleg Momongának örülnék.

Garp - Sengokuval újoncokat képeznek, esélytelen.

Magellan - szintén kizárt. Egy: elcsépelt lenne, ha Smoker után már Magellan is Luffy-t akarná. Ennyi erővel a fél világ a nyomában lehetne. Nem mellesleg ki fogja hurcolászni utána a ToiToi budiját? Mosolyog

Amúgy nem értem... ki mondta, hogy az időugrás után is három admirális lesz? Egy biztos van. Lehet nincs is több Mosolyog
Naplózva

Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #41 Dátum: 12 jan 30, 08:27:42 »

Hát, szerintem egy admirálisnál azért több kell. Most gondolj bele: ha egy vicces kedvű kalóz esetleg megint képen törölne egy égi sárkányt, Kizarunak egyből ugrania kellene, hogy elkapja a tettest. Ergo, gyakorlatilag el sem mozdulhatna a közelből, mert, mint egyetlen Admirális, az ő feladata lenne a megvédésük, és gyakorlatilag akkor semmi mást nem csinálhatna. Szóval szerintem 1-2 kollégára azért szüksége lenne. Én Momongára és Magellánra tippelek.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #42 Dátum: 12 jan 31, 09:06:03 »

De a tengerészeti központ már elvileg nem Marinefordban van, hanem az Újvilági G1 bázison, ha jól emlékszem. Akkor pedig szerintem az admirális(ok) is ott vannak. Az égi sárkányok meg maradjanak a Red Lineon. De akár egy erősebb aladmirális is elegendő lenne talán.
De az új admirálisnak szerintem mindenképp rendelkeznie kell: hakival (ez minden aladmirálisnál megvan elvileg) és egy erős démongyümölccsel (ez Magellánnál van meg). Ha elsajátítja a hakit, akkor továbbra is esélyes jelöltként tartom számon, viszont hogy melyik aladmirális talál gyümit, és milyet, az a szerencse dolga. De ha valakinek csak az egyik van, nem hiszem, hogy azért kapna admirálisi rangot, hogy meglegyen a létszám. Főleg nem úgy, hogy Akainu a flottaadmirális, aki észrevételeim szerint nem tolerálja a gyengeséget. (mellesleg Akainut is elkalapálták Marinefordon, mégis sokan támogatták az előléptetését.)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #43 Dátum: 12 jan 31, 13:14:21 »

Azért az admirálisok is éppen eleget vannak távol a bázistól. Gondoljunk csak bele, hogy Akainu hol kergette meg Feketeszakállt. Úgy néz ki, hogy talán Kizaru az aki leginkább ott tartózkodik. A többiek szinte mindig másfelé járnak. Nekem mondjuk mindegy, hogy lesznek e újabb admirálisok vagy nem. Bármikor előhúzható a kalapból nem is egy admirális vagy valamilyen démongyümölcs ami által odatehető egy személy. Kinevezik admirálisnak de csak az a feladata, hogy úgy ugráljon ahogy a Tenryubitok kívánják, akár a testőrük is lehet.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #44 Dátum: 12 jan 31, 20:03:14 »

Mint Jiroumaru, vagy ki (Borsalino unokaöccse?) Ő tud hakit, a ternryuubitorlók testőre és elég erős.
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!