24 máj 03, 03:01:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Ki lesz az új admirális?
Enel - 7 (9.5%)
Garp - 6 (8.1%)
Altengernagyok egyike - 39 (52.7%)
Magellan - 22 (29.7%)
Összes szavazó: 51

Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kik lesznek az új admirálisok?  (Megtekintve 23660 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #15 Dátum: 11 nov 25, 21:30:26 »

-hát... smokert nem hiszem hogy érdekli az ilyesmi, meg ráadásul elhúzott az újvilágba kalózt írtani. de az erő megvan hozzá.
-enel ha elő is kerül (add isten hogy ne! a nevetését nem fogom tudni elviselni, és az egész karakter egy ellenszeves k*csög), akko már rögötn admirálisként, mi? xD
-koby nehogy már hamarabb elérje az álmát, mint luffy.
-az altengernagyok közül csk garp kapott igazi hansúlyt, de ő visszavonult. esetleg még momonga, ő szereplet már annyiszor, hogy megjegyezzük a nevét. bár logiája az nincs meg, ami egy admirálisnál sztm majdnem alap.

Én Magellánra tippelnék. Piszokerős Logia, és ő nem az a fajta, aki lépni hagyja őket, csak mert lusta,mint aokiji.

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #16 Dátum: 11 nov 25, 21:45:51 »

Magellán paramecia, de jó felvetés. Végül is I.D.-ba nem sok veszélyes mókus maradt. És ki tudja az a Hangyabál hová fejlődött két év alatt., lehet már Ő az úr I.D.-ba.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Putir
Vendég
« Válasz #17 Dátum: 11 nov 25, 21:57:43 »

Magellán piszokerős logia?Nevet
Hát igen ő elég erős ,de van hakija? Mert az szerintem hamarabb követelmény mint a logia.
Enelt én bírtam , tetszett a ereje ,de sajnos szerintem nem fog hirtelen megjelleni.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 25, 21:59:06 írta Putir » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #18 Dátum: 11 nov 26, 00:36:44 »

már nem azért de magellán logia.... különben hogy tudna szétesni-összeállni. és lehet hogy volt már akkor is hakija, csak fölöslegesen találta használni. de két év alatt megtanulhatja simán.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #19 Dátum: 11 nov 26, 02:03:49 »

Egyszer sem esett szét meg állt össze. Luffy megütötte többször is Impel Downban, tehát nem lehet logia, ő is inkább olyasmi mint Mr 3. Paramecia, ami elmegy egy made in china logianak is. Nevet

Am szerintem Smoker lesz, vagy Momonga. Mást nagyon nem tudok elképzelni aki megfelelő lenne a posztra.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #20 Dátum: 11 nov 26, 10:19:28 »

Lehet olyan személy is akit nem is ismerünk. Akiket eddig láttunk al-admirálisokat, azok mind a régi HQ körzetében tevékenykedtek. A Red Line túloldalán is lehetnek még belőlük elegen a G5-nél. Smokert nem tudnám elképzelni. Ő nem az a típus, szeret vadászni és szabadon tevékenykedni. Ráadásul baromira fáj a foga Luffyékra. Szerintem egy ismeretlen Admirális kerül elő.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #21 Dátum: 11 nov 27, 20:38:00 »

most tűnt fel: az új flotta-admirálsit csak 'az új főparancsnok' néven emlegették sabaodyn. ha aokiji kapja meg, aki ugy elég közismert, nem az ő nevét modják?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 11 dec 14, 18:47:45 »

Ráférne egy alapos átnevezés a témára így, hogy új információk derültek ki a flottaadmirális kilétéről Mosolyog.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #23 Dátum: 11 dec 14, 18:57:30 »

Témát átneveztem.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #24 Dátum: 11 dec 15, 16:18:20 »

Magellán (vagy nem)
de koby semmiképp sem mert 'milyen lenne már, hogy korábban éri el az álmát, mint luffy'. szerintem Nevet Smokert nem tudom érdekli-e az ilyesmi. És tudtommal hakija sincs.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #25 Dátum: 11 dec 17, 15:20:07 »

Nincs hakija. Neki a fegyverében van kairouseki
Naplózva

Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #26 Dátum: 11 dec 17, 18:51:24 »

Szerintem Koby nem lehet, és nem az ereje miatt. Ha,teszem azt, az elmúlt 2 évben erősebbé vált volna,mint mondjuk Akainu  smirksweat, a kora miatt egyszerűen nem emelkedhet ilyen magasságokba. Jól néznénk már ki, ha egy tizenvalahányéves gyerekből 2 év alatt a semmiből Admirális vált volna.  Max.kapitány lehet,az ő korában már az is kirívó lenne. Amúgy én Momongára és Magellánra teszem a voksomat.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 17, 18:53:04 írta Zayala20 » Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #27 Dátum: 11 dec 17, 20:05:56 »

Ahhoz hogy admirális legyen elkell érjen egy bizonyos erő szintet is. Luffyt meg sem közelítette a legjobbak harcában. HA sikerült neki is olyan sokat fejlődnie mint luffynak még úgy is gyenge hozzá képest. És eddig amit láttunk Luffyból sokat fejlődött (lásd PX1). Tételezzük fel hogy Kobynak is lett gyümölcse akkor meg kell tanulja azt használni és a hakit is. Nevet Magyarán Koby az hihetetlenül esélytelen Nevet
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #28 Dátum: 12 jan 25, 10:13:39 »

Egyre inkább hiszek abban, hogy Enelt vagy Admirális ként vagy Shichibukai ként újra látni fogjuk:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #29 Dátum: 12 jan 25, 11:38:41 »

adná az ég, illetve Oda, hogy ne...nekem a Skypea-arcon bőven elég volt belőle, az a röhögés o.O Na meg a semmiből hogy kerülne elő? És rögtön admirálisként? Meg úgy is elment a Holdra, vagy mi.

szerk: de Magellánt be lehetne rakni a szavazásba.. Ugy miután megszöktek a rbaok, öngyi akart lenni, de lehet, inkább ment kalózt-irtani.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 11:39:38 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!