24 máj 02, 21:53:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Ki lesz az új admirális?
Enel - 7 (9.5%)
Garp - 6 (8.1%)
Altengernagyok egyike - 39 (52.7%)
Magellan - 22 (29.7%)
Összes szavazó: 51

Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kik lesznek az új admirálisok?  (Megtekintve 23655 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Dátum: 11 márc 18, 21:23:11 »

Nem Eddig azt mondtam magamba, hogy Koby tuti Admirális lesz. Viszont Enel eszembe jutott ma és már nem tudom melyikben higgyek. Enel képessége és Hakija teljesen alkalmassá teszi a feladatra. Senki nem ismeri és nem is kalóz. Utálja Luffyt... szóval sanszos, ha elő kerülne...
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 14, 18:56:47 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
renato
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 11 márc 18, 21:48:25 »

Előre is elnézést kérek a kötekedésért, de az 5 lehetséges jelölt közül Garp (és talán még Smoker is) egyből kiesik (SPOILER: Garp ugye visszavonul, Smoker pedig az Újvilágba helyezteti át magát). Enel meg nem hiszem hogy fog még alkotni... erős meg minden, de szerintem elég volt belőle annyi, amennyit a Skypiea arc alatt kaptunk (és amúgy is, Luffy ellen nincs esélye, nem tudja agyonb*szni a kis villámocskáival Nevet ), remélem nem is fogják visszahozni. Koby durva lenne ha eddig fejlődne a 2 év alatt... szóval én az egyik altengernagyra tippelnék.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2 Dátum: 11 márc 18, 22:12:18 »

Ha tudsz még jelöltet én felírom a listára. Smoker mirét esik ki?:d. Logia használó egyetlen hátránya van... nincs hakija. A mostani mangát elnézve Luffy olyan erős lett 2 év aklatt, hogy az embertelen. Kobynak Garp megtaníthatja a Hakit, de akár még valamelyik admirális is. Ki tudja mi lesz itT:d.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
renato
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 11 márc 18, 22:22:49 »

Hát én akit jelöltnek gondolok már fent van (az egyik al-admirális ideális lenne szerintem erre a posztra).
Smoker meg ugye áthelyeztette magát, most az hogy nézne már ki, hogy ide-oda szaladgál, mert Admirális lett és valami elintézni valója van.. Nevet meg igen, a Haki hiánya is gondot okoz (lsd: Ace vs Smoker, Smoker szinte egyből feladta). Akkor már valószínűbb, hogy Koby talál valami gyümölcsöt és úgy már azért tényleg a jobbak közt lehet emlegetni, de ha sem Smoker nem "éleszti fel" a Hakiját, sem Koby nem eszik gyümölcsöt, akkor csak az al-admirálisoknak van esélyük erre a posztra.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4 Dátum: 11 márc 19, 13:13:47 »

Az a baj az altenger nagyokkal, hogy nem használnak Hakit. Legalább is én úgy vettem észre. Haki pedig szeritnem alap feltétel egy admirális részére.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
renato
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 11 márc 19, 13:28:25 »

Viszont az Aladmirálisoknak több esélyük van szerintem megtanulni a Hakit, mint Smokernek. Nem véletlenül volt Smoker Kapitány rangon és nem Aladmirálison (bár elég erős, ez nem kétséges, de hiányzik belőle az a kis plusz). Viszont ott az Újvilágban lehet megtanulta, mivel ott nem kis kötsög kalózok rohangálnak, hanem a legerősebbek.
Kicsit helyesbítenék: az Aladmirálisok képesek a Hakira, ha jól emlékszem ezt akkor mondják, mikor valaki (már nem rémlik ki) beszél Kobyval a Hakijáról.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 19, 13:47:13 írta renato » Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #6 Dátum: 11 ápr 05, 18:54:19 »

Enel biztos nem fog visszatérni, ugyanis a Holdon van és most örül a feje, hogy sikerült visszahódítania azoktól a nyulaktól... úgyhogy nem hinném, hogy visszajön. Ellenben én is Smokert tartom a legesélyesebbnek.
Naplózva

NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #7 Dátum: 11 ápr 19, 13:29:03 »

Szerintem is Smoker logiája van + az újvilágban sokat erősödhet és azt se felejtsük el, hogy SPOILER: A tengerészeti főhadiszállás is átkerült az újvilágba!
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #8 Dátum: 11 ápr 23, 20:35:38 »

Én csak is Smoker-t tudnám elképzelni új admirálisnak erős, logia használó.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #9 Dátum: 11 jún 10, 15:18:27 »

Én úgy szint Smoker-re voksoltam, hiszen jó jellemmel, erős démongyümölccsel és akarattal megáldott ember. Jó stratéga és kiváló vezető. Nem mellesleg utálja Luffy-t, hogyha ez számít, mert ha Enel utálja és amiatt sanszos (hogy éljek Hiei szavaival Nevet), akkor ő róla mit mondhatunk el Mosolyog Meg legalább ő vmennyire többet ér Luffy ellen, mint Enel Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #10 Dátum: 11 szep 05, 17:04:04 »

szerintem koby lehetne, mert hakija van, és kitudja mennyit fejlődött a 2 évben Nevet

enelből sztem nem lesz semmi, legalábbis sztem, garpot se hiszem miután kiderült h ő nevelte fel luffyékat,

smokert nem tudom, igazából annyira még nem is láttuk luffy ellen harcolni, vagyis láttuk, de általában mindig rögtön ott hagyták egymást, vki közbe avatkozott, sietett vmelyik...

esetleg úgy lenne jó, ha még vmivel késöbb léptetnék elő aokijit, aztán megválasztanák kobyt, hisz 1. új barátja volt luffynak, amikor elindult hajójával, majd hordójával.

és pont jól jönne ki Nyelvesít
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #11 Dátum: 11 szep 05, 17:07:21 »

Garp: Alapból nem lehet, mert visszavonult és az újoncokat tanítja
Enel: még jó, hogy nem ikszdé
Koby: nem hiszem, hogy 2 év alatt elérte volna az admirális rangot, max altengernaggyá nevezhették ki az elmúlt 2 évben, hiszen neki is volt 2 éve, hogy erősödjön, fejlődjön.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #12 Dátum: 11 okt 30, 17:38:41 »

Kizárásos alapon koby vagy smokey, de egyértelmű, hogy a 2 közül inkább smoker.
Naplózva
warshif
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 28


« Válasz #13 Dátum: 11 okt 30, 18:23:25 »

Amúgy Garp visszautasította az Admirálisi rangot.Mondván így is azt csinál amit akar.(lásd Aokijit is kiosztja pedig felette áll rangban). de egyépként meg nyugdíjaztatta magát
Kobi azért nem valószínű mert nagyon fiatal nem hinném hogy kineveznének egy kölyköt admirálisnak mikor vannak több évtizedes tapasztalattal bíró al-admirálisok.
Erre még Füstös is esélyes ha eleget fejlődött hozzá.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 11 okt 30, 20:28:46 »

Megvan szabva hogy 3 admirális kell vagy honnan veszitek hogy valakit kineveznek?
Mindegy szerintem ha neveznek ki talán koby-t ha evett valami gyümölcsöt vagy ki tudja mit fejlődött 2 év alatt .
Smokert nem hiszem hisz ő luffyra hajt és ha elválalná akkor inkább a kormány irányitaná.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!