24 máj 02, 23:17:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit választanak be a Shichibukaiok közé?
Crocodile - 5 (4.6%)
Eustass Kid - 10 (9.2%)
Basil Hawkins - 2 (1.8%)
X. Drake - 7 (6.4%)
Urouge - 0 (0%)
Scratchmen Apoo - 3 (2.8%)
Capone Bege - 1 (0.9%)
Jewelry Bonney - 5 (4.6%)
Mr 3. - 1 (0.9%)
Enel - 18 (16.5%)
Eddig nem ismert Kalóz - 52 (47.7%)
Kommentelem... - 5 (4.6%)
Összes szavazó: 87

Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki lesz az új Shichibukai?  (Megtekintve 22089 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #15 Dátum: 11 szep 05, 17:12:43 »

Buggy nem vmi szuper erős, de viszont a hírre és a társai elég ahhoz, hogy feljusson a Shichibukai ranglétrájára. Hiszen, ha megfigyeled, hogy a háborúban, kiket szólított le, illetve hogy kivel hogyan beszélt (vegyük csak példának Shanks-t) és kiket szerzett emiatt társának, mind Impel Down-ból és onnan nem gyenge emberek szöktek meg Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #16 Dátum: 11 szep 05, 18:02:57 »

Buggy biztos főleg a denevér után az már el van döntve de a másik az vagy egy eddig ismeretlen kalóz vagy valamelyik supernova
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #17 Dátum: 11 szep 05, 18:20:06 »

Ha Buggy helye már biztos lenne ott, akkor már csak 2 helyet kéne betölteni, ami szerintem vagy új/ismeretlen tagok fogják betölteni vagy valami más, de Supernova sztem nem, mert annak elég csekély esélye van, több szempontból is, mert szinte mindegyik utálja a tengerészetet és utálják, ha uralkodnak felette (lásd: Law, Kid, Luffy esetét) Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #18 Dátum: 11 szep 07, 15:02:27 »

Hát nem a  3 legerősebbre gondoltam hawkins is ki lenne zárva meg Kid embere azonban Monk meg a maffiozó külsejű ember (nem ugrik be a neve) inkább esélyesnek tűnne közülük Nevet de aminek tényleg a legnagyobb a valószinűsége hogy valaki ismeretlen Nevet
Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #19 Dátum: 11 nov 13, 10:10:01 »

Szerintem Buggy-t beválasztották , mert kapott egy levelet a világkormánytól . Az nem derült ki mi van a levélben , de szerintem 100 % , hogy Shichibukainak választották meg .

A további üres helyeket szerintem ismeretlen kalózok töltik be , mert aki fel lett írva a listára a 75 %-a egyébként is utálja a világkormányt .
A szupernovák meg nem tudni ki élte túl az újvilágot eddig , mert elég érdekes helyekre érkeztek .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #20 Dátum: 11 nov 13, 10:44:20 »

Ismeretlen kalózoknak nem kéne betölteni a Schibukai rangot, olyannak kéne, aki elég erős és eléggé ismert és fél jó pár kalóz tőle. Ha úgy értetted, hogy eddig mi nem ismerjük, akkor ok, arra én is kíváncsi lennék.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #21 Dátum: 11 nov 13, 10:51:03 »

Úgy értettem , hogy még nem ismerjük .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #22 Dátum: 11 nov 25, 21:21:32 »

hogy én impel down és marineford alatt mennyit röhögtem buggyn! ikszdé a kalózkirály hajóján szolgált, 'haverok' egy yonkouval, és Shanksszal, meg fehérbajusszal csak úgy üvöltözött, megszökött impel downból, és mégis mekkora béna xD ő tuti shichibukai lesz, iszonyúan felértékelték, ami a múltja alapján nem is csoda. mondjuk csak azon csodálkoztam, hogy nem tűnt fel a raboknak, meg a kormánynak, hogy gyenge. De ez a rang pont illik hozzá, mert nagy a neve, de nem elég erős, hogy visszapofázzon a kormánynak, mint Doflamingo, vagy akárki más. De ha rájönnek, hogy gyenge, lehet őt is "likvidálják", mint moriát.
  a 11 supernova kilőve szerintem. luffy eddig hány shichibukaval akasztota össze a bajuszt? xD Crocit és Moriát lecsapta, majd az előbbit és jinbeit a maga oldlára állított marinefordban. jah, és dragon fia, garp unokája, ace testvére, meg a nagybátyát is említették, ő is valami nagykutya. és shanks barátja.
   Crocit nem hiszem hogy fölkérik, de el sem fogadná.
Enel el van tűnve, hogy kerülne le a földre, és hogy lenne akkora híre kapásból, hogy eljusson az okosok fülébe?
 Láttam valahol Magellán nevét. a Shichinukai = a kormánnyal szövetségre lépett kalózok. Magellán mióta az? És Impel Downon kívük nem is nagyon hallanak róla.
  Bonnyet elkapták. Majd ki is engedik, persze? Eltűzne a fenébe.
Én esetleg a néhai Moria eam-jét tudom elképzelni... Absalom, Hogback, és főleg Perona... erősek, és ha Perona elfogadná, akkor lenne még egy haverjuk a shcihibukai-ban, hancock (és mihawk??) mellet. és a sólyomszemű lehet beajánlja, mert addig sem lóg a nyakán xD
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 12, 15:31:02 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #23 Dátum: 12 jan 04, 18:21:51 »

Én azt gondolom, hogy Buggy tuti befutó. Még mihawk sem tudta megölni Marinfordnál ikszdé, ezen kívül a szupernovákból egyet tippelnék, a 3. helyen meg olyan lesz akit nem ismerünk. Így tudom elképzelni.
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #24 Dátum: 12 jan 24, 19:49:39 »

Buggy nagyon valószinü. Kidnek örülnék, bár annak mégjobban ha találkoznának Luffyval a New Worldbe
és lenne 1 Kid vs Luffy, de csibukálynak is nagyon jó lenne, bár bármi megtörténhet lehet hogy teljesen uj
szereplők lesznek  Mosolyog
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #25 Dátum: 12 feb 21, 12:43:44 »

Egy feldarabolt szamuráj a Shichibukait szídja.
Csak szerintem emelkedett a valószínűsége annak, hogy Law hadúrnak állt?
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #26 Dátum: 12 feb 21, 18:32:39 »

Nem csak szerinted:D Én annó tippeltem arra, hogy az egyik supernova shichibukai lesz, hát most lehet hogy bejön amit mondok.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #27 Dátum: 12 márc 09, 08:11:03 »

Am miért nem három választás volt eddig megengedett? (Jinbei, Moria és BB helye.)
Mindegy, most, hogy Trafalgart mindjárt kiszedik a listából, már aktuális lesz a két szavazási lehetőség.
Mondjuk abból az egyik 1000%, hogy Buggy, a másik meg remélem, valami ismeretlen figura lesz.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #28 Dátum: 12 márc 09, 12:18:55 »

Én most, hogy biztossá vált Law shichibukaivá válása, nem vagyok benne biztos, hogy Buggy elfogadta azt a felkérést. pedig eddig biztosra vettem, hogy elfogadja az ajánlatot. Viszont mint Gold D. Roger egyik volt kalóza kevésbé gondolok erre. Másrészt ő valamilyen formában kötődik Luffyékhoz. Neki mindig fel kell bukkanni ott ahol Luffy is megjelenik. Ezt shichibukaiként kevésbé teheti meg. Még ha olyan hülye is mint amilyen. Valahogy úgy gondolom most már, hogy képes lesz vissza utasítani ezt a meghívást.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #29 Dátum: 12 márc 09, 12:32:32 »

Szerintem nem. Buggy mindig is a kincseket akarta, szerintem így, hogy odamegy egy szigetre és azt mondja: "Buggy vagyok, a hatalmas Shichibukai, adjátok ki nekem a kincset!", sokkal meggyőzőbb lehet, és szerintem ő erre utazik. Luffy-val mindig a véletlen hozta össze. Nem mellesleg most már tudja, mekkora nevekkel hozzák összefüggésbe, a vérdíja is biztosan nőtt pár száz millát, így a hírneve megvan ahhoz, hogy rettegjenek tőle az emberek. Az ereje nincs, vagy pontosabban esze az nincs hozzá. De a rakás Impel Down-i szökevény szerintem elég erős ahhoz, hogy ideig-óráig kibírja akár az Újvilágban is.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!