24 máj 03, 02:34:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit választanak be a Shichibukaiok közé?
Crocodile - 5 (4.6%)
Eustass Kid - 10 (9.2%)
Basil Hawkins - 2 (1.8%)
X. Drake - 7 (6.4%)
Urouge - 0 (0%)
Scratchmen Apoo - 3 (2.8%)
Capone Bege - 1 (0.9%)
Jewelry Bonney - 5 (4.6%)
Mr 3. - 1 (0.9%)
Enel - 18 (16.5%)
Eddig nem ismert Kalóz - 52 (47.7%)
Kommentelem... - 5 (4.6%)
Összes szavazó: 87

Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki lesz az új Shichibukai?  (Megtekintve 22092 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Dátum: 11 márc 18, 11:38:51 »

Nos bennem többször felmerült, hogy kiket akarhat a világ kormány. Annyit tudunk, hogy híresnek kell lennie elrettentés gyanánt.
Ha valakit kihagytam írjátok és bele írom.
A szavazatom előtt még átgondolom... Hawkinst Beget Buggyt és Kidet eltudom képzelni Shichibukainak. Buggyt nem az ereje miatt, de a háborúban eléggé felértékelték elvégre 2 Yonkouval is üvöltött megszökött az Impel Downból. Elég híres lett annak ellenére, hogy gyengécske:D. No de ki tudja 2 év alatt lehet még tápos is lett:D.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 18:47:41 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1 Dátum: 11 márc 18, 12:08:31 »

A felsoroltak közül, csak Kidet és Buggyt tudnám elképzelni Shichibukainak. Utóbbit persze csak akkor,ha legalább fele olyan erős lesz mint amennyinek a múltja alapján kéne lennie:D. Luffyból nagyon nem nézném ki a dolgot és szerintem a kormány se fogja neki felajánlani a pozíciót. Ahhoz túl sok kárt okozott már.
Szerintem lesz még egy ismeretlen kalóz is aki betölti az egyik posztot, illetve akit el tudnék még képzelni a posztra az Enel. Ha valahogy meggondolta magát a holdra utazásban,és visszakerült a Kék tengerre, az ereje simán megvan hozzá és a személyiségéhez is illene a dolog. Más így hirtelen nem nagyon... Bár Krieg is visszament a Grand Line-ra ha jól emlékszek, ki tudja milyen erős lett ennyi idő alatt. Mondjuk nem örülnék ha kapna valami komolyabb szerepet, de kitudja mit hoz a manga:).
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 18, 12:10:03 írta Mistich » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2 Dátum: 11 márc 18, 12:28:47 »


Egyiknek X. Drake-et mondanám, de csak mert az eredetije is hasonló pozícióban volt

A másik helyre meg vacilálok Croco és két döglöttcsillag között Kid és Hawkins között.

Buggyval kapcsoatban szerinem meg nem akar pofára esni a tengerészet. A nagyra fújt lufi könnyen kidurran. ikszdé

Enel. Ha valahogy meggondolta magát a holdra utazásban,és visszakerült a Kék tengerre, az ereje simán megvan hozzá és a személyiségéhez is illene a dolog.
Nem gondolta meg magát, sőt kapcsolatot is teremtett ikszdé
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3 Dátum: 11 márc 18, 12:29:03 »

Huh igazad van. Enel nagyon jó ötlet én is rá szavaztam. Ő valóban tökéletes Shichibukai lenne.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #4 Dátum: 11 márc 18, 13:20:13 »

Enelt csak akkor, ha feltápolta magát, mert csak erős gyümije van, amúgy nem sokat ér. Sky Islandon is csak annyit ért a villámaival, hogy pár helyen bekormosodtak a megrázott emberek.

Croco-boy egyszer már volt, nem hiszem, hogy másodjára is felkérnék erre a posztra.

Buggy-t jelöltem, mert nagyon megnőtt a presztizse a háborúban, a nevével már elijesztene mindenkit aki meglátja, tökéletes a posztra. Ráadásul nagy poén is lenne. Nevet
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5 Dátum: 11 márc 18, 14:00:42 »

Ezt te se gondolod komolyan:D. Haki plusz logia. Bármelyik admirális letudná gyújtani szerény véleményem szerint. Félelmetesen erős és gyors lévén, hogy fénysebességel mozog. Enel az egyik legerősebb gyümölcsöt ette meg efelől semmit kétség:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #6 Dátum: 11 márc 18, 15:09:13 »

Szerinted hány embert ölt meg Sky Islandon azok közül akiket megrázott? Mondom ha sokat edz akkor benne vagyok, de azzal az erejével amit láttunk, én nem tenném be a Shichibukai-ba.
Naplózva

todi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 12


« Válasz #7 Dátum: 11 márc 18, 16:06:17 »

Az egyik tippem Kid lenne, mert Shakkitól tudjuk, hogy elég hírhedt neve lett. Tekintve, hogy ő az aki bántalmazza a helyi lakosságot is.
A másik tippem Enel lenne, ha már meg lett itt ejtve a neve, mert bazi erős, attól függetlenül hogy senki nem halt bele a támadásaiba (mivel ebben a mangában eleve ritkán halnak meg a karakterek)
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8 Dátum: 11 márc 18, 16:12:19 »

Enelt csak akkor, ha feltápolta magát, mert csak erős gyümije van, amúgy nem sokat ér. Sky Islandon is csak annyit ért a villámaival, hogy pár helyen bekormosodtak a megrázott emberek.

Tényleg nem lett komoly bajuk az érintetteknek, de azt tegyük hozzá hogy ez a Mugiwara csapat. Ez eleve jelent akkora előnyt, hogy Enel villámjainak a hatása nagyjából 10-ed akkor mint kellene lennie. Conis apja mondjuk meghalhatott volna,de mindegy.Nevet Luffyn kívül nem sokan verték volna le, még a Haki használók közül se. Elsajátítaná a logiák elleni hakit, simán admirális szinten lenne.
Egyébként szavazatmódosítási lehetőséget rakna be valaki? Most hogy van Enel is,kicsit módosítanék.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 18, 16:13:27 írta Mistich » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9 Dátum: 11 márc 18, 16:36:58 »

A szavazatot lehet módosítani a jövőben. Moderátor.

Kid nekem is ezért sanszos, de valamiért Buggy-t súgja a megérzésem. Ő nagy pofája beképzelt tipikusan az akitől félnek az emberek. Ez Kid-re is igaz.
Hmm lehetne indítani egy szavazást, hogy ki lesz admirális, ha Aokijit előléptettékxD
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 18, 16:38:31 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #10 Dátum: 11 márc 18, 17:13:33 »

Hmm lehetne indítani egy szavazást, hogy ki lesz admirális, ha Aokijit előléptettékxD
Magellannak nagyon örülnék, az ereje megvan hozzá, és így lehetne majd egy rematch Luffy-val. Túl jó ő ahhoz, hogy Impel Downban rohadjon meg. Meg nem is volt nagyon kit őrizni a nagy szökés után. Nevet
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #11 Dátum: 11 ápr 05, 18:59:24 »

Ne felejtsük el, hogy Buggy levelet kapott a Kormánytól, és nem tudjuk még, hogy mi áll benne. Azt se felejtsük el, hogy Kid az Újvilágban tevékenykedik és esze ágában sincs a kormánynak dolgozni. Legalábbis szerintem.
Barnaszakállra tettem volna a voksom, ha be nem ugrott volna, hogy valszeg Hawkins kivégezte XDDD
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12 Dátum: 11 ápr 10, 16:52:19 »

Én is Buggy-t tartom az egyik esélyesnek. Az ok egyszerű. Elég híres ahhoz, hogy tartsanak tőle az egyszerű emberek és kalózok. Másrészt elég lökött, hogy könnyen irányíthassák a HQ vezetőségből. Ráadásul nem is olyan erős, hogy nagyon ugrálhasson. Egyszerűen csak a neve és múltja teszi kívánatossá erre a posztra a HQ szemében.

Én Enelt egyértelműen kizárom a sorból. Ő uralkodni akar és nem ilyen "apró" dolgon mint ez a beosztás. Az ereje megvan hozzá. Van olyan erős mint bármelyik admirális vagy ilyen szintű személy. Sőt!!!

Szerintem Bege is kiesik valószínűleg a manga alapján.
Mr3. egy vicc.
Croki fiú már nem vállalná.
Law király akar lenni másrészt csak kullogni fog Luffy után. Szerintem Luffy legnagyobb támogatójává fog válni és egyben az esetleges nevető harmadik pozícióját próbálja betölteni.
Kidet inkább Yonkou tagként tudnám elképzelni.
Bonney elbukott de még benne látok valamilyen lehetőséget, pont ezért. Jól beneveli a HQ.
Drake alkalmas lenne erre a célra csak hát a múltja ezt nemigen teszi lehetővé, mivel árulónak tartják.
Basilban látok még lehetőséget, de valahogy nem érzem az erre való hajlandóságot.
Luffy ki is röhögne. Az ő álmai messzire nyúlnak.
Urouge és Apoo csak egy kicsi díszítés vagy körítés. Az a sorsuk, hogy elbukjanak vagy támogassanak valakit aki náluk érdemlegesebb.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #13 Dátum: 11 jún 10, 14:59:21 »

Na sztem a 11 szupernova kilőve, főleg Luffy v Law v Kid, mivel mindhárman olyanok, de a többi szupernova is, hogy nem nagyon szeretik azt, ha irányítják Mosolyog Esélyesnek Crocodile-t találom, hátha visszaveszik Mosolyog Vagy talán nem ismert még a kiléte Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #14 Dátum: 11 szep 05, 17:07:32 »

szerintem elővehetnék Enelt, Buggy sztem nem lehetne, mert nem vmi szuper erős.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!