24 máj 02, 15:08:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 26177 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #45 Dátum: 12 dec 16, 01:58:30 »

Akik zavaróak tudnak lenni számomra, azok az egyébként nem filler részekben lévő filler random szereplők, akik minden csatához, minden egyes valódi szereplő mondatához fűznek valami semmit mondó megjegyzést. És az egésznek csak annyi a szerepe, hogy húzzák az időt. Tudom, hogy így megspórolnak fillereket és nem éri utol a mangát, de sokszor túlzásba esnek.

Akainu-val meg egy baj van. Keveset szerepel.  Nevet

Majd megkedvelitek, amikor megtudjátok, hogy ő és Bonney a "hazaúton" egymásba szerettek és az abszolút igazság szellemében nevelik újszülött gyereküket. Mosolyog
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #46 Dátum: 13 júl 31, 06:16:22 »

Akainu-val tényleg csak egy baj van. De az az, hogy még mindig él. Olyan visszataszító a személyisége. Amikor ott papol Shirohigének, hogy már csak egy kiöregedett vénember és lejárt az ideje. Utána meg szépen elkente a száját a bajszos bácsi.
Konkrét személy akit utáltam az Vivi, volt, de már szerencsére nem szerepel. Amúgy akik nagyon ellenszenvesek azok az Égi Sárkányok. Meg mindenki akinek ilyen a személyisége.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #47 Dátum: 13 aug 02, 22:41:26 »

Utálok minden időhúzásként betett filler-nem filler szereplőt (Foxy, nem jut eszembe több...).
Ezen felül Buggy túlzott szereplése is odaver egy idő után, pláne hogy Schibukai lett így tuti látjuk még...
Vivi se volt a kedvenceim között kényes, gyenge, stb.
Sorolhatnék még sok mindenkit de minek már előttem le írtátok xD

Amit nem értek miért utálja mindenki Akainut? Egyik legjobb szereplő a mangában, admirálisok közül is favorite.
Másik Fekaszakáll, egész jó fő bossnak tűnik (Ami narutoban sose volt jó).
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #48 Dátum: 13 aug 03, 07:35:01 »

Én speciel nem utálom Akainut inkább mondjuk azt hogy nem csipázom főleg amit Ace-el tett! Így szívesen megnéznék majd egy Akainu vs Luffy párbajt ahol bucisra veri majd Luffy Akainu pofáját.... Nevet

Feketeszakáll számomra unszimpatikus inkább mint hogy utálnám... de hát ő gonosz miért is kellene kedvelnem Nevet
Bár mikor megölte Fehérbajuszt akkor éppen nem szeretni volt kedvem őt az tény...

Amúgy Foxy-t én is utáltam, mert az időhúzás miatt meg elég gyengus részek is voltak azok....
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 03, 07:39:49 írta chaoslord3 » Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #49 Dátum: 13 aug 03, 09:39:09 »

Sakazuki szerintem elég utálatos számos ok miatt: Squardnak hazudott, hogy Shirohige elárulja az egész legénységet. (Ebből kiderült, hogy Sakazuki hiába erős attól még egy nagy szarkeverő).
Coby kiáll elé és elmondja, hogy a céljuk már elérték, életek vesznek kárba, amíg a megmaradt kalózokat kergetik. Ezután pedig meg akarja ölni. (Ebből kiderül, hogy egyéni igazságérzetét minden elé helyezi, nem érdekli a beosztottjai élete.)
A vicces az, hogy mikor Shanks megvédte Cobyt, hirtelen lejjebb adott az igazságérzetéből és behúzta fülét farkát. Érdekes, hogy a kalózok levadászásáért még a saját beosztottját is megölné, de mikor elé került Shanks nem csinált semmit. Ez a hozzáállás a kétszínűséget tükrözi.

Teach kezdetben, még Jayán jó arcnak tűnt. De később kiderült, hogy ő is egy szemétláda.
Thatch megölésével bizonyította, hogy a társai élete neki sem számít. De ami legjobban megutáltatta velem magát az volt mikor megjelent Marinefrodban és, Shirohige aki teljesen sérült, 72 éves, és a fél feje is lerepült úgy verte le Teacht mint a szart. Ő meg könyörög neki, hogy ne ölje meg mert még a fia. Egy szánalmas alak aki semmire sem képes egyedül. (fogalmam sincs, hogy tudott Shanksnak régen sérülést okozni.)

Az Égi sárkányok mint pöffeszkedett szemétnél is kevesebbet érő "emberek" akik azt képzelik, hogy többet érnek minden másnál. És nem lehet ellenkezni, mert a tengerészet kinyalja a seggüket.  Kész felüdülés volt látni mikor Luffy szétveri, meg mikor az a másik szerencsétlen a Halember szigeten hajótörést szenvedett és rájött itt senki se védi meg. Nem csak utálom, hanem undorodom is tőlük.

Spandam tökéletesen tükrözi egy féreg karakter szinte minden jellemzőjét. Szeret védtelen embereket verni, és céljaiért mindent megtenne ezért, nem érdekli az ártatlanok halála sem. Sőt később még a tengerészetet is ráuszítja a CP9-re.
Mikor a megbilincselt Robint verte, láthattuk milyen szánalmas...és nem csak szánalmas hanem gyáva is.

Továbbá a régebben általam kedvelt Borsalinoval kapcsolatban egyre több negatív érzésem támad, hiszen Sabaodyban is a szétvert újoncok elfogása helyett Luffyékat vette célba, továbbá Marineforban is láthattuk milyen buzgón üldözi Law tengeralattjáróját.

Ceasar személyisége is eléggé utálatosnak mondható. Hiszen a tények, hogy gyerekeket elraboltatott, bedrogozta őket és kísérleteket végzett rajtuk, sőt még a haláluk se érdekli épp eleget mond el. De megemlíthetjük, hogy az emberit is semmibe veszi, őket is csak kihasználja és kísérleti alanyoknak használja. Igazából ő nehéz eset nekem, mivel akit Oda sensei hülyének, és komikusan tüntet fel azokat nem tudom abszolút megutálni. Talán a bennem rejlő tolerancia miatt, hogy a hülyéket sajnálni kell nem utálni.

Bellamyra is szeretnék szánni pár szót, aki éppen aktuális karakter. A Jaya arcban való tettei rengeteg utálatot és ellenérzést szültek vele kapcsolatban. Zorot és Luffyt megalázta, a gyémántfejű öreget pedig kirabolta. Luffy ütése vezette le a mindenkiben felgyülemlett negatív érzéseket iránta, de én azután sem voltam vele kibékülve. Az ő karakterénél figyelhetünk meg egy látványos fejlődést jó irányba, ami még jelenleg is tart.

Sok karakter van akit még nem szeretek, és sokakkal kapcsolatban nem utálatot érzek, hanem inkább irritálnak, idegesítenek. Ilyen Foxy, aki számomra hihetetlen irritáló. Remélem soha többé nem fogjuk látni. Buggy is elég idegesítő de vele kapcsolatban néha lehet egy jót derülni. (milyen hülye...vagy csak mindig megverik Nevet )

A jelenlegi történések mellet, körülbelül ilyen sorrendbe helyezném el egy listán, azokat akiket a legjobban utálok.
1. Égi sárkányok
2. Spandam
3. Marshall D. Teach
4. Sakazuki

Rengeteg ember van még akit lehetne utálni, és sok utált olyan karakterfejlődésen ment keresztül, ami miatt megváltozott a kialakult véleményem róluk.
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #50 Dátum: 13 aug 03, 14:20:20 »

Egyedül cesar az akit utálok (gyereken kísérletezni, bedrogozni őket... )
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #51 Dátum: 13 aug 03, 17:07:58 »

Kicsit mindig furcsa, ha utálunk egy gonosz szereplőt, mert az azt jelenti, hogy jól játssza a szerepét. Nyelvesít

Az One Piece kicsit kifordított, mert a fő szereplők a törvény másik oldalán állnak és így a jó és rossz szerep felcserélődik. Sokan írták  Sakazukit. Én sem bírom annyira de ő még az a szereplő, akinek a tetteit meglehet érteni. Elsőnek, mikor hazudott Squardnak. Ha Squard bízott volna az öregben, akkor soha nem támadta volna hátba. Egy kalóznak hazudni nem hiszem, hogy olyan nagy bűn lenne. A másik tette, hogy a saját társait ölte meg. Ez komoly bűntett lenne, ha a fickó nem dezertált volna. A való életben is súlyos bűn a dezertálás, főleg egy fontos harc kellős közepén. Gyakorlatilag cserben hagyta a társait, mert a saját életét féltette.  Amit viszont nem tudok elnézni neki, hogy megölte Robin szigetének az összes lakóját. A törvény emberének nem szabad ártatlanokat ölnie.

Én Arlongot nem bírom. Élősködött a gyengéken évekig kínozta Namit és ki tudjam hogy még mit csinált vele, ráadásul még a szavát is megszegte duplán. Kár,  hogy elvileg nem ölte meg Luffy. Pedig ráomlott egy egész épület. smirksweat Mivel az Impel Dpwnban nem láttuk én halottnak tekintem (máshonnan simán megszökne).

Enel istenek adta ki magát és mindenkit megölt, hacsak egy rossz szava volt róla. És még azokat is megakarta ölni, akik elfogadták istennek és szerették.

Spandam is csak saját magára gondolt. Igazából ő egy szánalmas figura. Az apja révén minden az ölébe hullott és semmiért sem kellet megdolgoznia. Tom-sannal nagyon kegyetlenül elbánt, mikor nem talált rajta fogást. A tettei Robinnal elég durvák voltak. Nagyon örülök, hogy Robin megnyomorította egy életre. Hümm-hümm

Az égi sárkányokba már gyerekkoruk óta azt nevelték, hogy ők az emberek felett állnak. Nekik az a normális viselkedési forma. Jó volt látni, hogy a Gyojin szigeten egyedül maradt a hapsi. Nevet Kár, hogy nem lincselték meg.

Akiket viszont tényleg nagyon utálok azok Goa városának lakói. Az a város volt Luffy faluja mellet. Felgyújtották a GRay Terminált, hogy ne égjenek az égi sárkány előtt. Az a durva, hogy teljesen természetesnek vették, hogy megölnek egy csomó embert. Az ő esetük sokkal rosszabb, mint az égi sárkányoké. A Terminál helyett a várost kellet volna felgyújtani.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #52 Dátum: 13 okt 18, 07:50:21 »

akainu meg feketeszakáll szerintem nagyon is jó karakterek!
egy picit éld bele magad a helyzetükbe...

feketeszakáll: ha nem lép, akkor még mindig fehérszakáll egyik kis huszadrangú embere lenne. most meg yonkou. a cél érdekében néha áldozatokat kell tenni. feketeszakáll 3x is felajánlotta ace-nek, hogy csatlakozzon, ő nem élt vele. De még így is volt olyan kegyes, hogy meghagyja az életét. Ő a saját életét is kockára tette az impel downban, hogy elérje a célját... közületek ki ennyire céltudatos?
szóval feketeszakállnak vannak jó tulajdonságai is:)

akainu: tökéletes ember flotta admirálisnak! egy olyan személy, akitől rettegnek a kalózok. az ő elve szerint gyökerestül kell kiírtani  a gonoszt. és ha tetszik, ha nem ace sem hiszem, hogy egy teljesen ártatlan, jótét lélek volt, ahogy fehérszakáll sem! gondoljatok bele, a yonkouk alá országok tartoznak és ha nem fizetnek nekik adót, akkor végeznek az országokkal. ezek után akkor fehérszakáll pozitív karakter volt? tény, hogy akainu civileket is megtámadna, de matematikailag még így is jól jön ki, hisz megerősítette a tengerészetet, keményebben harcolnak az igazságért.







a legszemetebb, legundorítóbb szervezet a világ kormánya. álszent köcsögök, akik világuralomra akarnak törni és közben pedig elhitetik az emberekkel, hogy ők a jók. tiszta politika. csak rokoni alapon juthatsz be e bőrszékbe: lásd-spandine, spandman illetve égi sárkányok.

(elnézést a káromkodásért, de azok) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #53 Dátum: 13 okt 18, 12:01:45 »

Ez így tévedés. Feketeszakáll nem az a kis senki lenne. A történetben volt róla szó, hogy ki akarták nevezni hadtest parancsnoknak de nem fogadta el. Neki már akkor meg volt a terve és csak a megfelelő gyümölcsöket és azok képességeit tanulmányozta. Amint megtalálta a megfelelő gyümölcsöt már lépett is. Tehát nem lenne egy kis senki ha ott marad.

Akainuban egyetértünk és a többi kalózban is. Nem azért hívják így őket mert olyan jótét lelkek lennének akik ezt a nevet viselik. Én pont ezért nem tartom Luffyékat sem kalózoknak hanem inkább a kalandozóként vagy kalandorként tekintek rájuk. A kalózok ölnek, rabolnak, erőszakoskodnak, fosztogatnak és teljesen mindegy, hogy szegény vagy gazdag a delikvens. Jó példa erre Kid aki azért kapott hatalmas vérdíjat mert ilyet tett. Én Luffyéknál nemigen láttam ilyen rablást vagy bármilyen erőszakot, sőt ők voltak akik adtak.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #54 Dátum: 13 dec 01, 17:55:27 »

Én nekem Akainu az egyik kedvencem. Igazi vaskalapos, kegyetlen, szigorú és erős karakter. Igazi gonosz karakter, én amúgy is a gonoszokat bírom a legjobban, mindig nekik szurkolok. Jól tette, hogy megölte Ace-t, legalább emelt az anime színvonalán. Ha Ace nem halt volna meg és megmenekült volna, az gáz lett volna. Igenis ne legyen minden happy end, győzzön a gonosz is!  ikszdé

Na de a kérdésre a válasz. Én Fukuro-t  (a cipzáras pofájú nagydarab CP9-es tag) rühelltem nagyon. A "Chapapapa" dumáitól agyf*szt kaptam majdnem. A másik ember, őt nem utálom mondjuk, csak nem kedvelem. Ő Nico Robin, valahogy nem jön be mikor neki áll okoskodni.
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #55 Dátum: 13 dec 02, 05:22:11 »

Nálam a szokásos Akainu szöveg... elképesztően gyűlölöm. Az abszolút igazság imádata na meg a képe se vmi cuki.
A másik Enel lenne. Ő az önimádatával készít ki. És még valaki. Kizaru. Annyira idegesít az ahogy beszél.

Krissz7199: Most akkor melyik? Nevet Mondjuk amit Ace-ről mondtál egy kicsit elszomorított Szomorú Ő egy teljesen pozitív karakter volt. Szerintem nincs olyan ember aki ne kedvelné őt. Szóval mi volt a gond? És miért vitte volna fel a színvonalat h meghalt? Eddig is voltak olyan személyek akik elhunytak. És sokkal szomorúbbak és nyomasztóbbak mint pl.: a  Naruto-ban.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #56 Dátum: 13 dec 02, 16:03:10 »

klozo: Nem utálom én Ace-t egyáltalán, igaz nem is a kedvencem, számomra amolyan semleges.  Hogy miért vitte fel a színvonalat Ace halála? Igazából úgy, hogy az anime-ben megtörtént egy tragédia, és így a főszereplő is veszített valamit (ebben az esetben Luffy elveszítette a tesóját Ace-t), unom már hogy a jók mindig végig agyalják a gonoszokat, annyira sablonos, igenis a jók is veszítsenek valamit (vagy valakit) el. Így legalább nem olyan egysíkú a dolog. Persze ez az én véleményem, de amúgy pedig mindenki másképp ítéli meg úgyis.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #57 Dátum: 14 jan 30, 18:00:37 »

konkrétan nem utálok senkit, de vannak gagyibb karakterek:

tashigi-hisztis kapitány
smoker-nem annyira menő mint amennyire be van állítva
mihawk-ő is túl menőnek van beállítva, holott eddig 600+ rész alatt nem csinált semmit
kuma-túl szürke karakter (még változhat)
hancock-egy f_szkalap (bocsi, de tényleg az)

akiben csalódtam (de javulhat)
doffy-semmi esélye nincs kk-vá válnia ilyen mentalitással. elején mondja, hogy hú de várja az új korszakot, hisz az csak a legjobbak korszaka lesz. erre kiderült, hogy csak henyél mint dressrosa királya. meg azt sem értem, hogy miért adja el azokat a klassz smile gyümiket:S mérhetetlen katonai haderőt képvisel, erre eladja... "okos" vagy doffy
de a characterdesignja jó:D így megbocsájtok neki:)
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #58 Dátum: 14 feb 06, 18:28:53 »

Attól még, hogy várja nagyon az új korszakot, nem jelenti azt, hogy fog is valamit csinálni.

S szerintem rengeteg dolga lehet, ha rengeteg szervezettel kapcsolatban áll, pl. egy háborúban is kétségbeestek az emberek, hogy "lemondott".
Hát, csak úgy, egy emberért nem törne ki a káosz, ha nincs sok dolga, csak Dressrosán királyoskodik.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #59 Dátum: 14 feb 13, 23:29:21 »

"hancock-egy f_szkalap (bocsi, de tényleg az)"  Neeem

Pedig nekem az egyik kedvencem!  Nevet
Kuma és Mihawk, mondjuk tényleg gagyibbak. Ezzel egyetértek maximálisan.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 23:33:21 írta Krisz7199 » Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!