24 máj 03, 04:17:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 26182 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #30 Dátum: 11 szep 05, 16:56:27 »

foxy idegesített engem amikor megismertem, mert folyamatosan csak gátolta hőseinket!
amúgy vicces 1 karakter, csak túl sunyi Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #31 Dátum: 11 szep 05, 17:03:54 »

Mivel róka karakter, ergó ravasz, mint a róka, de amúgy vicces karakter, de tényleg utáltam, hogy állandóan csalt és még a bírót is "megbundázta" ezért utálom...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #32 Dátum: 11 okt 30, 18:47:31 »

Akainu - egyértelmű
Kizaru - szintúgy
Égi sárkányok - ...
Anno utáltam Crocodilet, és Sengokut is, de a háború után már egyiket sem.
Meg még nami nem szimpi.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #33 Dátum: 11 dec 11, 12:55:39 »

Akainut én nem azért utálom, mert megölte Ace-t, ez a dolga. De az, hogy hazudott annak a Squalo-gyereknek, meg Cobyt, egy tengerész alárendeltjét is simám megölte volna, számomra nagyon unszimpatikussá teszi. Remélem Luffy valahogy őgy öli majd meg, mint a FMA BH-ban Mustang Enyt, vérszomjasan.

Enelt nem szeretem, mint az istenkomplexusos karaktereket általában. Ráadásul Kirával meg Luluccsal szemben az a hátránya is megvan, hogy a nevetésétől az epilepszia kerülgetett. Az egész Skypeai banda gázkamrába való.

Foxy, Spandman, Hodi tipikus piti, idegesítő karakterek. Régebben az összes admirálist utáltam, de mostanra Aokiji egyik kedvenc, és Kizarut is megszoktam már, sőt. Bennük főleg azt nem bírtam, hogy sese tudtam, mire gondolnak.

« Utoljára szerkesztve: 12 júl 18, 00:40:38 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #34 Dátum: 11 dec 11, 13:29:02 »

Choppert. Valami elképesztően irritál az egész karakter. Az idegesítő lépkedése, a beszarisága (holott elvileg közel nem olyan gyenge mint az Usopp-Nami páros) és a "megmentek mindenkit mert én ilyen jófej vagyok" féle karaktereket sose bírtam. Usopp becsületét is sárba tiporta volna, ha Sanji nem vágja neki a hajónak... Ja meg most Sabaodyban képes volt órákon át követni a Fake Mugiwara csapatot, és még a Robinos incidens után sem esett le neki hogy itt valami nem oké...

Aztán akit nem bírok még, az Foxy, Moria, Wanze, a dagadt pap Skypiea-ról, meg talán Jinbe. Viszont ahogy látom a nagytöbbséggel ellentétben, én nagyon bírom Kizarut, Teach is jófej, és Akainuval sincs semmi bajom. Csak a munkáját végezte azzal hogy Ace-t megölte, ilyen szempontból Garp rosszabb nála. Igaz, hogy neki is ez a kötelessége volt, de ő a saját unokáját hagyta meghalni, míg Akainu az ellenségét tette el láb alól. Azért közel sem ugyanolyan szintű a kettő.
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #35 Dátum: 11 dec 11, 19:41:08 »

Chopper mostanaban engem is idegesit. Eltelt ez a ket ev es semmit sem komolyodott, sot nekem ugy tunik butabb lett. Vagy nem is tudom, csak nyavog szinte az osszes szovegeben ami van neki...  Neeem
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #36 Dátum: 11 dec 11, 19:57:31 »

Mivel 2 évvel fiatalabb Luffyéknál, így nem váom el Choppertől hogy olyan komoly legyen mint mondjuk sanji. Így jó ahogy van szerintem. Nevet
Naplózva
Neptunusz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #37 Dátum: 11 dec 30, 18:41:42 »

Én BB-t és csapatát meg Akainut utálom nagyon, meg Doflamingo se túl szimpatikus de róla még nem tudunk sokat.
Naplózva
ZakuroMaiAyame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #38 Dátum: 12 márc 22, 21:28:44 »

Akainu az akit a legjobban utálok... Szerintem ez érthető.
Teach a második. Ez is érthető.
Ezen kívül a CP9 tagok se valami szimpatikusak.
Egyenlőre ennyi jut eszembe...
Naplózva

"Ha még a kapitányodat sem tudod megmenteni, akkor a célod értéktelen! Luffy lesz a következő kalózkirály!"
/Zoro/
Kankuro Gaara
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 36


« Válasz #39 Dátum: 12 máj 07, 00:44:24 »

Nami-t egyszerűen nem bírom elviselni. A hangja, ahogy kinéz, a viselkedése, minden irritál. >.< Nem tudom eldönteni, hogy ő vagy a drága Porche-chan a rosszabb. Azt hiszem talán Porche-chan. Inkább Nami-t hallgatom 500 részen keresztül, mint ,,Oyabin! Choppi!" áááááá. Vivi is borzalom. Utánuk Miss Merrychistmas és társa. Spandaman és az apja se kedvenc. A kislány Water 7-ből(a kis szőke). Az Tenryuubito-k, a Skypie-i papok. Marshall D. Teach. Több nem jut eszembe most, de főleg az első hármat utálom.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 14, 21:29:43 írta Kankuro Gaara » Naplózva

,,Ne versenyezz az idiótákkal! Mert legyőznek a rutinjukkal!"
,,Én nem szeretem az egoistákat, mert nem engem szeretnek."
Smilinger
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #40 Dátum: 12 jún 27, 14:03:37 »

Én Feketeszakállt utálom, egyszerűen ahogy kinéz dagadt állat, ahogy viselkedik állandóan röhög, amit tesz, elfogja Ace-t, ahogy beszél Fehérbajuszhoz, de ezt is csak akkor amikor Akainu már elvégezte amit ő akart, mellesleg ha jön egy Yokou ez alatt Shankst értem akkor már is menekül, meg az sem oké, hogy elfogta Bonnie-t, és átadta a Tengerészetnek, szóval őt utálom a legjobban.
Naplózva
ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #41 Dátum: 12 júl 10, 23:44:56 »

Akainu: Kicsit sunyi, meg ilyen mogorva pofa, de én nem utálom mint ti, nekem inkább semleges figura.
Feketeszakál:Hát nekem ő elég szinpatikus, nem tudom miért utáljátok:D Bár azt nem értem hogy miért féltek úgy tőle, amikor meg Akainu elöl is elmenekült, amikor utána ment valamelyik szigetre.
Kizaru:Rohadt nagy forma, nem tudom mit nem szerettek rajta.
Enel:Valahol mélyen szinpatikus volt, mert alapozottan volt gizda az erejére.

És mondok újat is:
És Maggelant nem szerettem.
Moria se volt épp a kedvencem, ahogyan foxy se, de lehet hogy ők csak azért, mert azokat a részeket amiket róluk láttam, végig untam.Foxy vicces karakter akart lenni, de valahogy a poénjai túl ostoba volt.Meg az a kövér csaj/csávó(még a nemét se tudom) Skypeiába Nevet

Senki más nem jut úgy eszembe aki idegesítene.Vagy semleges, vagy szeretem.
Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
Csobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #42 Dátum: 12 okt 30, 12:52:40 »

Én mindenkit szeretek, hiszen ez a One Piece, így alakul ki a történet, Akainu, is kedvelem, jó gonosz, egyben Feketeszakál a főgonosz, de őt is kedvelem, nem győzhet mindig Luffy, vagy a hős.
Naplózva
Groxika
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Válasz #43 Dátum: 12 dec 01, 15:40:05 »

Akainu az egyetlen akit utálok, de ezen kivül mindenkibe van valami jó
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #44 Dátum: 12 dec 01, 20:06:37 »

Akainuban is van jó dolog... nem szerepel túl sokat Faceg Nem bírtam kihagyni ezt a megjegyzést:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!