24 máj 02, 19:24:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki a kedvenc szereplőd és miért?  (Megtekintve 18463 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kankuro Gaara
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 36


« Válasz #30 Dátum: 11 dec 21, 20:09:46 »

*SPOILER VESZÉLY*
Bár én még össz-vissz 155 részt láttam nem bírom ki, hogy ne írjak ide.  Nevet Az első számú kedvenc Buggy, aztán Smoker(kár a szinkron cseréért  Sír), majd Zoro és még sokan mások, de ez a három befutó. Nevet Az első kedvencem Zoro volt, amikor fölbukkant ez volt a véleményem: hú-de-menő-jég-hideg-becsületes-kiváló-harcos  :O. (Tudom, hogy az egybe írás csúnya dolog, de nem tudtam hogy fejezzem ki magam. De azért tettem a szavak közé kötőjelet  ikszdé) Aztán persze kiegészült pár másik jelzővel is. Amikor azt hiszem először keverednek a Grand Line-on hóviharban, mindenki dolgozik ő meg alszik. Aztán föl kell, már minden szép és csendes: Srácok, ne lazsáljatok így nem lesz jó. Vagy ,,A tengerészek azt mondták Menj északra, menj északra! Szóval feljöttem ide! AZ ÉSZAK ÉS A FEL NEM UGYANAZ! "  Halálos. Stb...stb...
Smoker. Húú, hát először néztem, hogy őőőő füst, miért? és mi a frászt csinál közben? és ki?!  >.<# Üdítő volt a többi tengerész után(tisztelet a kivételnek) végre nem csak a pénz, meg a hatalom blablabla. Tud ,,normális" is lenni, hogyha akar, ez meglátszik, abból is, amikor a kislány neki megy a fagyival. Nagyon kedves  volt vele. Először zavart, hogy Luffy üldözése a mániájává vált. De később megnyugodtam. ^^(Pl.: amikor elküldte, mert megmentette az életét, vagy amikor a csajszikámra bízta a döntést, vagy amikor visszautasította a kitüntetést. stb. Szerintem remek karakter, pont(ennél szebben s jobban nem tudom kifejteni).
Buggy. Először: Úristen, ez meg, hogy néz ki?  No comment De ez csak az első pillanatban aztán ár egyáltalán nem zavart. Fúúh, hát talán ezt tudom legkevésbé elmagyarázni(hogy ő miért tetszik). Különc, őrült, kaotikus, de azért tud ,,normális" is lenni. Mindenki Zoro ,,hülyeségeiről" beszél, pedig azért ő se kutya. Amikor keresik Luffy ott állnak egymás mellett, és még meg is mondja neki merre kell menni.... fél perccel később EZ Ő VOLT! áááá DxxD. Vagy a kicsi Buggy kalandjai (amikor megakarja enni a kismadarat és jön anyuci (vagy apuci smirksweat Nevet). ,,Kezdettől fogva esélyük sem volt... Kinek bizarr az orra?! (Ütés) De én nem szóltam egy szót se!"  A hangja magával ragadott(bár ez első sorban a szinkronszínész remek munkájának köszönhető), nagyon tetszik, ahogy változik(nem tudom elmondani aki érti, érti, aki nem nem.  Hümm-hümm ). Ecetera, ecetera....
Szóval röviden, tömören ennyi lenne (tudom: haha!). Még megnézek egy száz egynéhány részt és utána lehet, újra írok vélemény.
Ciao!

U.i.: BUFFOON! xD
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 22, 23:46:23 írta Kankuro Gaara » Naplózva

,,Ne versenyezz az idiótákkal! Mert legyőznek a rutinjukkal!"
,,Én nem szeretem az egoistákat, mert nem engem szeretnek."
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #31 Dátum: 12 jan 15, 22:46:43 »

Hàt nekem Luffyn kívül az ultimàte kedvencem az Sanji. Hogy az mekkora egy barom xdd
komolyan, kéne egy anime, amiben hasonló kaliberű nőcsàbàsz a főszereplő. A sok impotens màr unalmas.
Sanji az fulljo. Luffy beszólàsait sajnos nek übereli de én rajta is szakadok.
Naplózva



 
ZakuroMaiAyame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #32 Dátum: 12 márc 22, 21:20:10 »

Nekem kalózok közül Luffy, Shanks és Ace a kedvencem, nem tudok közöttük dönteni. Mindhárom vicces és idióta. Egyszerűen bírom őket.
Lányok közül meg Hancock a kedvencem. Őt régen nem igazán bírtam de a háború alatt megszerettem.
Tengerészek közül Smokert bírom a legjobban. Ő nem olyan szemét mint Akainu és szerintem ő az egyik legjobb tengerész becsület szempontjából.
Shichibukaik közül Mihawk és Hancock. Mihawk menő és szerintem az eddigi szerepei alapján nekem ő a tipikus kalóz(ebben a világban).
Én igazából minden szereplőt bírok a One Piece-ben (persze vannak kivételek), Oda sensei jól eltalálta a karaktereket. Mosolyog
Naplózva

"Ha még a kapitányodat sem tudod megmenteni, akkor a célod értéktelen! Luffy lesz a következő kalózkirály!"
/Zoro/
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #33 Dátum: 12 márc 23, 13:45:58 »

Simán Zoro a kedvenc, kb mióta hagyta annak az egykereküző buggy kaloznak hogy megszúrja,  azóta az összes csatában egy hős volt  Kúl
nekem azok nemannyira tetszenek mikor eltéved, de hogy kb tonnás súllyokkal edz az felülmúlhatatlan. (nemértem sanji hogyképes vele együtt fejlődni Ő még csak nem is lábgépezik  ikszdé)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Gekkou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 45


« Válasz #34 Dátum: 12 okt 13, 07:45:24 »

Shanks,Smoker kapitány,Luffy,Sanji,Zoro,Ace,Chopper,Mihawk,Brook, most nem jut eszembe több xd
Naplózva

"A titok ajtaját nem olyan nehéz kinyitni, mint ahogyan azt az emberek gondolják. Ellenkezőleg, az a szörnyű, milyen nehéz bezárni."
Groxika
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Válasz #35 Dátum: 12 okt 20, 19:42:16 »

1. Luffy
Mert a bolondságai fertőzőek ikszdé  és sokan lehet rajta röhögni meg a legtöbbször vigyorog  smirksweat
2. Chopper
Túl cukiiiiii főleg mikor megdicsérik ikszdé
3. Nami
Jó nézni ahogy agyonüti Luffyékat Nevet
Naplózva

WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #36 Dátum: 12 dec 04, 18:07:32 »

Lehet nem lesz szimpatikus, de nálam a tengerészet korábbi 3 admirálisa, valamint Sengoku és Garp az, aki leginkább bejön. Érdekes szereplők és eltérnek a megszokott sablontól. Több szimpatikus karakter van természetesen a kalózoknál is és igazából az se gond, ha nem szimpatikus csak jól ki legyen dolgozva és ne legyen egysíkú.
Doflamingo is nagyon érdekesnek tűnik, csak róla viszonylag keveset lehet tudni.
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #37 Dátum: 13 máj 05, 17:14:22 »

Luffy:főszereplő(csak azért is Nevet ) nagyon édes amikor mosolyog,maga a karakter dizájn is tetszik(két évvel ezelőtt jobban tetszett a felsője) , egyszerű gondolkodású,jó beszólásai vannak és nem fél semmítől , bár ő tagadja de egy igazi hős, a szívével gondolkodik, a hangja aranyos
Ace:ugyan úgy  a karakter dizájn(nagyon be jövősek a tetoválások), szép hangú, a múltja nagyon megható(sajnálom, hogy meghalt  Behalt  nekem nagyon hiányzik) mindent megtesz a kisöccséért
Zoro:a zöld haj fullra a toppon van, harc stílusa, a fülbevalók, a mostani ruházata meg a sabondy-n viselt tetszik a legjobban, mindig teljesíti a kapitány parancsait,a hangja passzol hozzá . a múltja szép és megható. vicces ahogy sanji-val harcol(mindig Nevet ).  ő a megfelelő elsőtiszt Mosolyog
Shanks:szórakoztató fazon Nevet
Dragon:titokzatos(biztos vagyok benne h lesz egy arc róla meg vissza emlékezések (az utolsó történetszál után ezt várom a legjobban) mikor Luffy-val végre VÉGREE találkozik
Law:nagyon bírom őt, anno megmentette luffy-t az is tettszik ahogy katanáját hordja a gomba sapi mindent visz na meg a ruhái a régi és az új széép

« Utoljára szerkesztve: 13 máj 14, 01:12:11 írta klozo » Naplózva
Fantalas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #38 Dátum: 13 máj 14, 00:04:57 »

Nekem is több kedvenc szereplőm van. Igazából az egész szalmakalapos csapatot szeretem és sok más szereplőt de egyiket sem különösebben. Akiket kiemelnék azok a következőek (Sorrend nem számít):

Robin:

Kedvenc női szereplőm. Már első pillanattól kezdve szimpatikus volt. A megjelenése, a jelleme, a külseje (azon belül az öltözködése) és leginkább az inteligenciája. Még úgyis szerettem hogy az elején még "gonosz" volt.

Law:

Őt az elején még semlegesnek találtam de idővel ahogy pl. a háborúban is segít Luffynak azzal szimpatikussá vált.

Hancock:

A harmadik kedvenc női szereplőm. Amikor megjelent nagyon megtetszett utána amikor az első macskát félrerúgta akkor nagyon megutáltam de annyira hogy a sorozatban talán őt a legjobban amíg szerelmes nem lett luffyba és amíg ki nem derült a múltja. Remélem még sokszor feltűnik. (Ami valószínű)

Chopper

Az elején nagyon imádtam. Nagyon aranyosnak és egyedinek találtam. De idővel egyszerűen visszacsúszott a csak szimpatikus karakterek közé ahogy megszoktam.

Shanks

Első pillanattól kezdve megszerettem és nagyon tetszett az a rész amikor luffynak adja a szalmakalapját.

Rayleigh

Ő is kedvenc. De ő inkább a jellemével és azért mert segített luffyéknak de alapból is szimatikus.

Vivi:

Második kedvenc női karakterem. Nagyon sajnáltam hogy a végén elvált Luffyéktól. Nem bántam volna ha velük tart de nem baj mert helyette jött Robin.

Ace:

Érdekes karakter. Bár nem nagyon sokat tudni róla. Sok dolog csak a halála után derült ki.

Smoker:

A tengerészek közül az egyik legszimpatikusabb (na meg Garp) karakter.

Sok karakter van és akiket még ide írhatnék azok a szalmakalaposok többi tagja akik közül volt pár idegesítőbb (pl. nekem Franky) de az idő minden karaktert meg tud szerettetni velem.
A mások érdkees dolog hogy kb. minden karaktert szeretek aki segített a főhősökön bármilyen személyiségűek is.
(Kidet nem veszem bele habár együtt törtek ki anno az aukciós házból)
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #39 Dátum: 13 máj 14, 22:05:25 »

Van aki szerette Vivit:O Számomra hihetetlen. Arabasta végére holtan akartam látni:D Örök kedvenc Usopp, de szeretem Robint és Hancockot és a felügyelőt Impel Downból Hannibalt:D Ahogy mindig mindent Magellánra akar kenni, hogy főfelügyelő legyen kész felüdülés volt:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #40 Dátum: 13 máj 15, 05:59:07 »

Én is bírtam Vivit. Tetszett, hogy Zoro-t, mindig Mr.Bushidonak hívta. xD Sajnáltam, hogy nem ment velük. Kíváncsi lettem volna, hogy hova fejlődött volna. Körözési plakát: A homok hercegnője 18 millió beli, vagy valami hasonló. Nevet

Ha már Arabasta, akkor Crocodile. Őt nagyon bírom. Kétszer győzte le Luffyt, ezt nagyon kevés szereplő mondhatja el magáról. Nem is az kőagyú karakter mert szép tervet dolgozott ki, hogy csesztesse Vivit. xD Kíváncsi vagyok, hogy mire vitte az Új Világban.

A szalmakalaposok közül Sanji az egyik nagy kedvenc. Bár mikor átment Okamába, akkor kicsit bizonytalan lettem. xD Talán azt szeretem benne a legjobban, hogy olyan sok arca van. Mikor az egyik Nami-swan, vagy Robin-chan van a közelében, akkor fanboy, Zoroval állandóan egymásnak esnek, ha egyedül van, akkor szakács, ha meg Luffyékkal, akkor poén forrás. A harcban meg mindig komoly. Akkor kedveltem meg, mikor olyan lelkesen kezdett el mesélni az álmáról Luffynak a Baratien.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #41 Dátum: 13 máj 15, 10:49:20 »

A szalmakalaposok közül nekem Luffy a kedvencem, tetszik, hogy sokszor olyan hülye. Jól lehet rajta szórakozni. De viszont amikor kell akkor komoly, és tényleg nagyon kedves.

Kedvelem még Zorot és Sanjit is. Sanji nekem akkor tetszett meg mikor megjelent és beégette/majd leverte a tengerésztisztet az étteremben. És Arabastában milyen menő volt már...a Punk Hazard arcban is az a bizonyos harca is rettentő kemény volt. Kicsit sajnálom a nőkkel kapcsolatban Enies Loby ban mikor nem rúgta meg a csajt pedig simán nyert volna. Remélem sikerülni fog neki becsajozni.
Zoro ról csak annyit mondanék, hogy menő.

A sorozatban a második kedvencem Hancock, szerintem nagyon egyedi a karaktere és amellett, hogy császárnő nagyon vicces.
A múltja tényleg szomorú és a legjobban akkor kedveltem meg mikor beleszeretett Luffy ba.(jó is lenne, ha összejönnének, de sajnos Oda nem fog ennyi romantikát belerakni, pedig meglehetne oldani szerintem viccesen.).
És a beszólásai...megbocsátanak mert gyönyörű vagyok. xD (szerintem amúgy ő a legerősebb, mert Luffyn kívül mindenkit kővé tud változtatni)

Kiemelném még Shirohigét, mivel a Marinefordi csata végén hatalmasat nőtt a szememben. És ahogy mondta (hazudta) hogy ő küldte Acet Teach után. A legénységét pedig úgy szerette mint a családját.

A legjobb "gonosz" karakterem pedig Crocodile

Összegezve az első 5 hely
1.Luffy
2.Hancock
3.Zoro
4.Sanji
5.Shirohige
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #42 Dátum: 13 máj 18, 10:58:19 »

-A szalmakapalosok közül mindenkit szeretek igaz van pár dolog mind1ikben amit kifejezetten nem szeretek (pl: Sanji állandó nőzése számomra már idegesítő, Zoro eltévedős dolga, Brook jaj nekem nincs is ilyen meg olyanom stb...) Amúgy én is bírom Nami "sátáni" fejét mikor vmi rosszat csinálnak a többiek és jól kupán vágja őket. Nevet
-De ezen kívül Bon Clay (Mr.2) nagyon belopta magát a szívembe az impel down részek alatt őt szeretném majd viszont látni. Nevet
-Buggy-t csak úgy bírom ha ott van Shanks is ketten együtt nagyon jók poén szempontjából.
-Meg Hancock nah őt is nagyon bírom mikor képzelődik Luffyról hát azok vmi fergetegesek... Nevet
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #43 Dátum: 13 máj 18, 14:26:44 »

A kedvencem Garp lenne ha elintézte volna Sakazuki-t így Rayleigh-t a király. A személyisége az öregnek nagyon pöpec, de tanáromnak nem akarnám.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #44 Dátum: 13 júl 31, 05:45:25 »

Van aki szerette Vivit:O Számomra hihetetlen. Arabasta végére holtan akartam látni:D

Ne is mondd. Én kész volta tőle. Már a szinkronjától rosszul voltam.

Nálam a Number One az mindig is Ace lesz. Mikor először megjelent Arabastán, már a kedvencem is lett Nevet
A másik nagy favorit nálam Zoro. Nagyon bírom a személyiségét. Amikor oltogatják egymást Sanjival... ikszdé Az meg rátesz egy lapáttal, hogy kardforagtó.
Bírom még Hancockot is. Aranyos mikor Luffyról képzeleg.
Usopp régi személyisége jobban tetszett. Mármint sokat nem változott, de a hazudozások hiányoznak.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!