24 máj 02, 18:19:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki a kedvenc szereplőd és miért?  (Megtekintve 18462 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #15 Dátum: 11 máj 29, 17:53:31 »

Roronoa Zoro
Engem az Ő múltja hatott meg a legjobban. Nagyon sokat edzett, hogy túlszárnyalja azt a lányt.
Nagyon ígéretes, a stílusát is bírom, edz, alszik, eszik és bírja a piát Mosolyog) A harcot mindig komolyan veszi és na hát ő a legnagyobb arc és kész Nevet

Franky
Nevet Hát beteg egy élőlény. Amikor táncol és átmegy SUPER FRANKY -ba akkor nagyon lol. Igazából Ő mindig szuper formában van Mosolyog).
Kettejük után pedig az egész csapat Mosolyog. Usoppot az elején nem bírtam de aztán nagy mókus lett.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #16 Dátum: 11 jún 10, 15:08:51 »

Nekem az összes szalmakalapos a kedvencem, de akit a legjobban kedvelek az Zoro.
Nagyon imádom, amilyen precíz és milyen elánnal tud harcolni, nagyon elszánt és bátor egy harcos, ugyanakkor szerethető. Mikor Namival veszekszik v bunyózik Sanji-val Nevet De amikor elalszik csak úgy spontán és a jelenet végénél ébred fel, az is nagyon jó. Ja meg a spontán eltévedései, egyenes az út és még is eltéved nagyon imádom ezt a karaktert. Múltja igazán szép volt és nagyon megríkató. Igazi csapatjátékos (kivéve, ha szőke hajú macsó szakáccsal kell lennie Nevet bár erre is rácáfolt Foxy-ék ellen Nevet), nagyon jó barát, amit leművelt Thriller Bark-nál, hogy vállalta Luffy elszenvedett sérüléseit, akkor mondtam, hogy ez egy igazi barát/namaka Mosolyog
Összefoglalva a kedvencem a One Piece-ben, nincs még 1 ilyen karakter, a legjobb.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #17 Dátum: 11 aug 26, 23:09:23 »

A favorit karaktereim Doflamingo, Trafalgar Law és Hawkins, bár még nem ismerhettük meg őket túlságosan, a stílusuk magával ragadó. Hármójuk közös jellemzője pedig a megfontoltság, és az előrelátás.

Doflamingo az az embert testesíti meg a storyban aki ki is mondja a nyílt igazságokat: pl: Wb háborúban:
"A szülő nélkül felnőtt gyermekek felnőtt korukig harcolnak a túlélésért, majd kalózok lesznek. A szülőkkel felnőtt gyermekből tengerész lesz. A jó és gonosz megtestesítői"...blabla. Szal ezekre gondoltam, na meg mindíg tudja, hogy éppen milyen üzletbe kell belenyúlni.

Trafalgar-ban az tetszik, hogy nem sietteti a dolgokat. A gyümije meg nagyon eredeti ötlet:D

Hawkins nyugodtsága, és kártyajátéka fogott meg.

Ha a Mugiwara csapatot nézem akkor Sanji, Chopper, Brook.
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #18 Dátum: 11 aug 27, 20:30:10 »

Hát, amióta írta, változott egy kicsit a véleményem.
Franky
Őrületes karakter, főleg ahogy RonoroaZoro írta, amikor Super Franky!-ba megy át, akkor nagyon hülye tud lenni, ami nagyon is szimpatikussá teszi.
Brook
Egyik témába Krieg olyat írt, hogy "nem tudom mikor unom meg a "habár csontváz vagyok" poénjait. Nos, ez teljesen igaz, még mindig nem untam meg, most is jót röhögök rajta. Főleg a kálciumos poént imádom. Az nagyon nagy jelenet! Mosolyog
Chopper
Elképeztően aranyos tud lenni, mindig ha megjeleneki, egyből kikiáltom azt, hogy CHOPPER! Főleg amikor lépked, akkor olyan jó hangja van. Toty-toty! xD


« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 14:17:52 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #19 Dátum: 11 szep 05, 16:54:02 »

Luffy, mert ő a főszereplő, és vicces és "jófej" Nevet
meg még chopper, mert tök cuki, és szintén vicces meg minden Nyelvesít
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
BoRi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 11

Lovass


« Válasz #20 Dátum: 11 szep 30, 16:21:50 »

Zoro a kedvencem mert mindig eltéved (mint én ikszdé) szeretem a zöld színt és mindig olyan nyugodt. Innen lehet tudni mikor van gáz igazán mert akkor egy picit komolyabb lesz v. nem beszél annyit. bow
Chopper a második mert nagyon aranyos és erős. Nekem is nagyon bejön a lépkedése.  bow

Shishibukaiból a kedvencem a "macikaa" Kuma. Nagyon birom a fejét habár egy szót se szól. Mondjuk a Bibliát lerakhatná.

A 11Supernova közül Trafalgar Law a kedvencem, birom a fejét. egy kasza jól állna neki Nevet Nyelvesít

 Nevet Nevet
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 11 szep 30, 17:05:00 »

supernovákból nekem "kapitány" kid a kedvencem nekem nagyon olyan amikor látom mint ha luxus lenne:D
tengerészekből egyértelműen luci(nem tudom hogy kell írni:D) a gonoszsága miatt
szalmakalaposokból meg brook "a megmutatnád a bugyidat" jelenet miatt:D
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 30, 17:06:12 írta Putir » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #22 Dátum: 11 okt 25, 19:03:26 »

Az első shounen amiben nem irritál a főhős. Sőt! Jelenleg Namin kívül mindenki más a kedvenceim közé tartozik a csapatból, a többi szereplő közt is rengeteg szerethető Mosolyog
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 11 okt 25, 19:09:33 »

Nem csak a One Piece-ből, de az eddigi összes animéből/mangából amit láttam/olvastam, messze Sanji az első. És nálam örök elsőséget ("nulladikságot") nyert el Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #24 Dátum: 11 okt 30, 20:44:59 »

Nekem az egész szalmakalapos csapat tetszik úgy ahogy van.
Nagyon egyéni jellem mind, de nekem legjobban Zoro tetszik, mivel mindvégig hűségesen kiállt Luffyért, és nagyon vagányul harcol, az meg hogy mindig eltéved rátesz 1 lapáttal Nevet

Az első shounen amiben nem irritál a főhős.

És osztom Zer0 véleményét, Luffy is nagyon tetszik, nem lehet nem szeretni.
A Shicibukai-ból a legjobban Boa Hancock tetszik, olyan kis aranyos ahogy Luffyért rajong és a külseje mellett a harc stílusa is gyönyörű Nyelvesít
A szupernovák közül egyértelműen Law, ő a legnormálisabb, higgadtan gondolkodik és tetszett, ahogy megmentette Luffy-t is.
Az Admirálisok közül meg Aokiji.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #25 Dátum: 11 okt 30, 20:51:03 »

Zoróval egyetértek Mosolyog
Azt megtudnád mondani, hogy miért kedvenced Aokiji?  Hümm-hümm
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Putir
Vendég
« Válasz #26 Dátum: 11 okt 30, 21:00:43 »

Szerintem egyértelmű sakazuki egy **** amit a háborúba csinált az gonosz volt:D
Kizaru maga a karakter idegesít.
Aokiji meg azért elég normális ember betartja a szavát stb.
Az igaz hogy itt a főhös nem irritáló Nevet ,de én namit is kevelem nem tudom mi bajotok van vele.
Naplózva
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #27 Dátum: 11 okt 30, 22:48:21 »

Cöh.. Én admirálisok közül Kizarut kedvelem. Bár Aoikji "lusta igazság" mottója is bejön.  Nevet

Az örök fav meg Sanji lesz.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #28 Dátum: 11 okt 31, 20:48:52 »

Az én kedvencem Dr. Vegapunk, bár még sosem láttuk, de zseniálisan van megcsinálva magáról a karakterről híresztelt történetszilánkok kis kirakósa kíváncsian várom, hogy a történet második felében mennyi fog róla kiderülni.
Hiszen eddig csak annyit tudunk hol született és miket hajtott végre eddig.
(Bár valószínűleg arról sem mindent.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #29 Dátum: 11 dec 01, 16:39:07 »

heo: Én dr. Vegapunkról azt gondolom, hogy őt is kihasználja a kormány. Azon a szigeten, ahol franky volt 2 évig, azt mondták, hogy a csávó csak a szigetlakókon akart segíteni, hogy fölmelegíti a klímát, de ehez nem volt se pénz, se felszerelés, így elment a kormányhoz. Azóta nem hallottak felőle. Lehet, hogy azt ígérték neki, hogy a szolgálataiért cserébe adnak pénzt a sziget felmelegítéséhez, de húzzák-halasztják a dolgot. És ez az is megmagyarázná, hogy miért programozta be Kumát arra a küldetésre, pedig simán rábólinthatott volna, aztán meg hagyja az egészet.

Nekem kevés olyan film/akármi van, ahol a főszereplőnek szurkolok (sajnálom, én ilyen beteg ember vagyok xD), de itt imádom az összes Mugiwarát :D Mondjuk első körben Usopp idegesített, de aztán megszerettem ^^ De a két legnagyobb fav (ha már ki kell emelni valakit) az Zoro és Ace. Nekem Zoro onnantól fogva a kedvencem, hogy az első rész végén mutatták kb. 5mp-re xD Én már akkor éreztem hogy ezt a csávót imádni fogom. A nevébe meg szerelmes vagyok. Imádom: Roronoa Zoro - naagyon jó hangzása van. Ace meg egy akkora Állat, hogy arra nincs megfelelő magyar szó xD Bealszik evés közben. Zseniális az az ember.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!