24 máj 02, 19:59:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki a kedvenc szereplőd és miért?  (Megtekintve 18464 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Dátum: 11 jan 23, 20:31:24 »

Nem láttam ilyen témát, úgyhogy gondoltam, létrehozom...a kérdés adott: ki a kedvenced a One Pieceből? A téma címe szándékosan ugyanaz, mint a narutós témáé, legyen már benne valami rendszer. :) Szavazást természetesen nem csinálok, mivel rengeteg a szereplő.
Ha a témát esetleg egy moderátor nem találja "létfontosságúnak", törölheti. (bár nem mintha rajtam múlna :D)


Kezdeném akkor: nekem Shanks a legszimpatikusabb, nagyon tetszett, ahogy egyáltalán viselkedik, mikor kiderült, hogy a világ egyik legerősebb kalóza, őszintén szólva elcsodálkoztam, de ezáltal csak még jobban tetszik. :)
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 23, 22:03:10 írta Hiei D. Legend » Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #1 Dátum: 11 jan 24, 22:43:34 »

A kedvencem ZORO.
A személyisége és a harc modora tetszett meg nagyon. Nevet
Na meg kettévágok egy jéghegyet,  felugrok a tetejére, és elfelejtek visszamenni a hajóra? ikszdé 3 rész múlva meg keresi őket, hogy hol vannak, lol.  >.<#
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
brrrbrrr
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #2 Dátum: 11 jan 29, 19:29:07 »

valahogy nekem is az az idióta marimó tetszik leginkább Nevet második meg luffy és sanji(főleg amikor olyan idióta majompofákat vág mindenféle lánnyal együtt képzelve magát smirksweat)
Naplózva

dr. brrr brrr
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #3 Dátum: 11 feb 01, 18:23:41 »

Luffy és Zoro...Zoro és Luffy
Nem is tudom, hogy melyik sorrend lenne a helyes. Nevet Zoro karaktere irtóra bejövős, azzal a kúlos pózolásokkal meg a pro kardforgatásával senki sem gondolná, hogy a sarki vegyesboltig sem képes eljutni eltévedés nélkül. xD
Luffy meg..hát igen...út nem kell bemutatni. Egyszerűen imádom a japán hangját,,a rácsodálkozásait, nah meg az immitációs mutatványait Nevet
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #4 Dátum: 11 feb 13, 13:46:29 »

Hát. Nem nagyon tudok dönteni, mert nagyon sok van, aki úgy szimpatikus.
De ha már muszáj lenne választani, akkor főszereplők közül Chopper. Elképesztően aranyos, főleg azon a képen, ami az avatarom. Ott olyan cuki, hogy eljátssza a szuperhőst! Mosolyog
Mellékszereplők közül Ace. Nagyon sajnálom, hogy meghalt. Azóta is gyűlölöm Akainut. Behalt
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 03, 22:30:37 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5 Dátum: 11 feb 13, 20:25:00 »

Ha te hivatásos vérdíj meghatározó lennél, és kapnále gy képet Chopperről, meg némi információt, hogy a kalózokkal lóg, mennyit írnál rá?  Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6 Dátum: 11 feb 14, 00:27:18 »

Nem tudok szereplőt megnevezni... én tényleg majd mindenkit szimpatikusnak találok. Az egész szalmakalapos csapatot, együtt a legjobbak. Épp ennyire tudok szórakozni Buggy is. Tényleg sok szimpatikus karakter van. Könnyebb felsorolni kiket nem szeretekxD
Viszont az már Off lenne.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #7 Dátum: 11 feb 14, 19:54:29 »

Ha te hivatásos vérdíj meghatározó lennél, és kapnále gy képet Chopperről, meg némi információt, hogy a kalózokkal lóg, mennyit írnál rá?  Nevet

Hát, nem is tudom. Talán úgy 20-25 millió beit raknék rá. De a vattacukros képe maradna, mert nagyon cuki!
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 19, 08:59:27 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #8 Dátum: 11 feb 15, 13:36:25 »

Szegén Chopper azért kapott olyan kevés vérdíjat mert házi állatként tekintenek rá, ha nem a szalmakalaposokkal lenne akkor egyáltalán nem kapott volna vérdíjat. Bár arról biztos, hogy nem tudnak hogy egy CP9 tagot úgy ütött le mint 1 legyet, de akkor nem is volt önmaga. Igazából a teljes Szalmakalapos brigádot bírom mindegyikben van mit szeretni, a személyiségük igazán jól lett kitalálva Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #9 Dátum: 11 márc 01, 19:59:27 »

Természetesen Luffy mivel ő a főszereplő,erős,vicces,nem külömbözteti meg az embereket.Teszemazt én az Okamákat helybe megöltem volna.
Naplózva
Alexa
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 137


« Válasz #10 Dátum: 11 márc 05, 22:20:39 »

Főszereplők közül eleinte Sanjit nagyon szerettem, aztán most már az egész Mugiwara csapatot imádom, egyikőjüket se akarom kiemelni. A mellékszereplők közül Ace. Szeretet
Naplózva

Everybody chicken!!
DeX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 105


« Válasz #11 Dátum: 11 márc 09, 18:34:56 »

Hát nekm szerintem Luffy,Ace,Shirohige,Garp,Zoro...és még sorolhatnám hosszú időn keresztül Nevet
Naplózva

ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #12 Dátum: 11 ápr 23, 20:46:58 »

Mugiwara csapat az egész bagázs nagyon szeretem őket, még Hancock bírom amikor képzelődik Luffyról xd, és Jinbeit is ide sorolom szimpatikus karakter.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13 Dátum: 11 ápr 23, 21:18:04 »

Nincs kedvenc szereplőm , mert egyszerűen olyan zseniálisan van vezetve a Mugiwara Crew élete , hogy nem tudok senkit jobban kiemelni a másiktól. A "mellékszereplők" közül viszont Ace és Bon Clay a favorit.
Naplózva
22Geri22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #14 Dátum: 11 máj 06, 19:05:21 »

Az egész Mugiwara csapat és segítőik. Nevet (WB,Aca,Jinbei,Hancock,Ivankov) Én most fejeztem be a háborút és eddig aki igazán bejön még az Kid. Az a beképzelt stílusa azzal a gyümölccsel nagyon cool. Ellenfelek közül Croco-boy volt a Number1. Az az elmebeteg nevetés és Usopp utánzása fergetegessé tette. Meg az amikor bedobta a hamis kulcsot a krokodilok közé..ááá. Nevet
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!