24 máj 02, 19:00:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik lennél szívesebben és miért?
Tengerész
Kalóz
Forradalmár
Fejvadász

Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Re:Kalóz vagy tengerész avagy lázadni szeretsz?  (Megtekintve 14527 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Dátum: 11 jan 12, 00:32:06 »

Nos én azt hiszem Kalóz lennék. Luffyék megkedveltették velem ezt az életformát. Bebizonyították, hogy lehet kalóz úgyis, hogy nem vagy aljas és gonosz.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 04, 17:56:12 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1 Dátum: 11 jan 13, 15:20:50 »

Ez elég egyértelmű szavazás 15 a kalózok javára és 0 a tengerészek javára ikszdé amúgy én is, de nem csak Luffyék miatt, hanem amiért olyan szabadok és senki nem parancsol nekik Nevet Nyelvesít
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #2 Dátum: 11 jan 13, 15:29:47 »

Én alapból utáltam a kalózokat és a kalózokról szóló történeteket, ezért is volt eléggé ellenszenves a One Piece (egészen az első 4-5 rész megnézéséig :D). De így megkedveltem őket, ahogy folyamatosan haladok a történetben, egyre jobban kedvelem, így egyértelműen a kalózra szavaztam, Hiei nagyon jó indokot mondott rá. :)
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 13, 15:31:04 írta Krieg » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3 Dátum: 11 jan 13, 16:59:26 »

Na igen. Csakhogy a történet mindig a rossz oldalát mutatja a haditengerészetnek. Mindig azokat a hadi tengerészeket mutatják akik valamilyen módon fanatikusak vagy maguk inkább jobban hasonlítanak a kalózokra mint  maguk a kalózok. A másik oldalról meg Luffy által csak a szép oldalt láttatják velünk. Megkérdezném azoknak a szigeteknek is a lakosságát akiket kiirtottak a kalózok. Találkozhatunk ilyennel is. Mint láthatod nem csak olyan kalózok léteznek mint Luffy és társai. Emlékezz az Arlong kalózokra például. Mindkét oldalnak vannak jó és rossz oldalai, tagjai illetve cselekedetei. A haditengerészet egyértelműen legrosszabb cselekedetei egyértelműen a nemesek kiszolgálásához kapcsolódik. A történet ilyetén vezetése szerint mindenki a kalózokra szavaz de ha reálisan nézzük akkor kételkedek ebben.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 13, 17:01:16 írta rini67 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4 Dátum: 11 jan 13, 17:11:00 »

Kalóz, alap, hogy kalóz, hajózgatok, teszem amit akarok, kicseket keresek, gyümölcsöt gyűjtök, tobzódóm pénzben, a rumban és a nőkben, nem midnenféle hülyeséggel töltöm azt időmet, amikre mások kényszerítenek, meg amúgy is: a kalózok királyok.

Naplózva
ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #5 Dátum: 11 jan 15, 18:27:34 »

Természetesen Kalóz !
Nem azért mert hogy Luffyék milyen kedvesek Nevet
Azért mert nem kell hülye parancsokat követnem lenne jó sok tisztelet a vérdijak miatt és azt teszem amit akarok Mosolyog Persze Kalóz Kapitány lennék hogy sok emberem legyen és együtt csináljuk azt amit akarunk  Nevet Nevet
Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #6 Dátum: 11 jan 15, 22:47:31 »

Természetesen Kalóz  Nevet

Őszintén az OP előtt ilyet sosem írtam volna, de most ugyebár erről beszélünk, és még valami ez csak a saját véleményem, de szerintem nem csak én gondolom így

(lehet, hogy spoiler is, ha igazam van) Szal van 1 olyan megérzésem, hogy a "világkormány" lesz a fő ellenség, és ők a gonosz bácsik.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7 Dátum: 11 jan 15, 23:01:39 »

Azértez így nem pontos. Luffy szerint nem a Világkormány az ellenség hanem annak néhány tagja, még ha így is mondják. Erre a tényre az Enies Lobby arcban rá is világított. Például a Világkormányban bent van Arabasta is, de mégsem ellenség vagy most már a Drum sziget is. Itt az ellenség mindazok összessége akik rosszul bánnak az emberekkel, állatokkal, stb. Tehát semmi baj nincs azokkal a szigetekkel, királyságokkal ahol normális életet élhetnek az emberek.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #8 Dátum: 11 jan 18, 17:06:00 »

Teljesen igazad van. Igaz a "világkormány" szót használtam, de én csak a felső vezetőségre gondoltam akik tönkretették Robin gyerekkorát akik szövetkeztek a kalózokkal "Shichibukai" és keverik a kását a háttérben.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #9 Dátum: 11 feb 13, 13:50:18 »

Nekem is természetesen a kalóz jön be.
Olyan szabad az életük, nem dirigál nekik senki. Mosolyog Hiei tényleg jó indokot mondott rá.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 03, 22:29:36 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10 Dátum: 11 feb 13, 14:04:27 »

Akkor már nem kalóznak hívnák őket hanem kalandoroknak vagy kalandozóknak. A szalmakalapos csapat sem kalózként viselkedik a történetben hanem kalandozó csapatként jelennek meg. A kalózok abból élnek amit más hajókról, szigetekről rabolnak az emberektől. Láthattatok elég sok példát erre a filmben/mangában is ahol lemészárolnak mindenkit akit elérnek. Ez a jellemző a kalózokra és nem a jó cselekedet. Mellesleg soha nem támadnak meg olyanokat akik erősebbek náluk vagy csak nagyon ritkán tesznek ilyet, de ilyenkor már komoly okuk van rá, hogy így cselekednek. Az is igaz, hogy ez itt egy manga/anime ahol lehet álmodozni.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11 Dátum: 11 feb 13, 18:49:25 »

Mindenesetre van néhány kalóz a történelemben akik nem pusztán barbárok voltak, mint például Sir Francis Drake.
Szóval még szép, hogy kalóz lennék, s engem nem a kincsek hanem a szabadság vonz benne, talán némiképpen még a kaland is, de mindezeket tengerészként nem élheted meg legalábbis nem a neked tetsző módon.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #12 Dátum: 11 márc 01, 20:00:36 »

Bár ez olyan anime ahol a kalózok jók,de eredetileg a kalózok banditák akik gyilkolnak,fosztogatnak,erőszakolnak stb.Igy tengerész.Ebbe az animébe nem a tengerészek a rosszak,hanem a felsőbb vezetés.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13 Dátum: 11 márc 01, 22:56:43 »

Igazad van Akainu tele van szeretettel és törödésselxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14 Dátum: 11 márc 01, 23:10:53 »

Azért arra nagyon kíváncsi lennék, hogy Akainu miért lett ilyen köcsög. Mi vezette idáig, hogy ilyen sunyi alak legyen belőle. Mert ennek is kell lenni valami okának ha így viselkedik. Szerintem a véghajrában biztos kapunk rá választ illetve magyarázatot. Bár az is igaz, hogy az még igen csak messze van.

Akainunak van témája erről folytassuk ott a csevegést.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 02, 14:06:44 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!