24 máj 02, 17:04:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Mi lesz Koby rangja, ha eltelt a 2 év?
flottaadmirális (fleet admiral) - 8 (7.3%)
tengernagy (admiral) - 8 (7.3%)
altengernagy (vice admiral) - 18 (16.5%)
ellentengernagy (rear admiral) - 7 (6.4%)
sorhajó kapitány (commodore) - 10 (9.2%)
kapitány (captain) - 34 (31.2%)
fregattkapitány (commander) - 3 (2.8%)
korvettkapitány (lieutenant commander) - 2 (1.8%)
hadnagy (lieutenant) - 7 (6.4%)
alhadnagy (lieutenant junior grade ) - 3 (2.8%)
zászlós (ensign) - 2 (1.8%)
bónusz: A seregek ura (World Government Commander-in-Chief aka Pan Fleet Admiral) - 7 (6.4%)
Összes szavazó: 105

Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Mi lesz Koby rangja, ha eltelt a 2 év?  (Megtekintve 20565 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #30 Dátum: 11 ápr 28, 20:32:45 »

sztem eléri az ellentengernagy rangot, és majd valamikor csalódni fog a tengerészekben, és olyan kalóz lesz belőle, hogy csak rosszakat öl és ad fel.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #31 Dátum: 11 ápr 28, 21:52:17 »

Én neki egy kapitányi, esetleg altengernagyi rangot jósolnék a timeskip utánra.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #32 Dátum: 11 jún 09, 03:10:27 »

A drága Koby-nk rangja maximum altengernagy lesz, de minimum kapitány. Ez alá nem adom  Nevet
Az ereje meg sztem démongyümi nélkül is bőven elég lesz. Cp9 teknikái hakival fűszerezve. Hmm fincsi.

Ha nagyon ragaszkodtok ördöggyümihez, akkor én egy Zoan tipúst szavaznék meg neki. Mondjuk Model Medve gyümölcsöt, csak hogy durvuljnuk. (megjegyzem a kis ujjamat teszem rá hogy nem lesz gyümilye.)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #33 Dátum: 11 jún 10, 15:01:51 »

Sztem max. hadnaggyá léptették elő, de ahogy ismerhetjük Oda-bát, biztos vmi frenetikus ereje van már, talán van már démongyümölcs ereje. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #34 Dátum: 11 szep 05, 17:06:29 »

sztem a hakija mellé kéne vmi jó pofa gyümi, csak akkor lenne esélye, mert amúgy gyenge mint a puding
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #35 Dátum: 11 szep 05, 17:10:25 »

Nem gyenge, csak még nem fórt ki teljesen a képességei. 2 év alatt szerintem altengernagy lehetett max (talán, de még ezt se hiszem, hogy altengernagy, talán 1 v 2 ranggal lépett előre)
Ha démongyümölcs ereje lenne, az tényleg nagyban növelné a hatalmát/erejét.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #36 Dátum: 11 nov 13, 10:24:42 »

Szerintem most kb. altengernagy lehet , mert a CP 9 technikáit már láttuk , hogy használta . A háború végén pedig felébredt benne a haki ami elég ahhoz , hogy altengernagy legyen . Ezeket erősíthette a két év alatt . Ha kapott egy gyümit akkor még erősebb lehetett .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #37 Dátum: 11 nov 25, 20:34:00 »

minimum kapitány, max. altengernagy. a haki tuti dobott a státuszán. de szerintme ki van zárva hogy előbb teljesíti az álmát, mint luffy, mert nehogy már Nevet és nemhiszm, hogy lesz gyümije, hiszen garpnak sincs és mégis sokra vitte. bár mondjuk én admirálist nem tudok elképzlelni logia nélkül hiszen garp is tuti volt olyan erős mint mint mondjuk aokiji, de mégis altengernagy volt. de koby még szerintem várhat a gyümölccsel.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #38 Dátum: 12 júl 21, 13:19:31 »

Garp is volt admirális, csak visszafokozták vagy ilyesmi. A 0. részben többszöri megszólítása neki meg Sengokunak az admirális.  Nos nem árulok zsákbamacskát, aki olvassa a mangát az tudja smoker mostani rangját, illetve onepiece wikin is hivatalos infóként már fent van. Három rangot ugrott. Ebből én arra következtetek, hogy Koby rangbeli ugrálása is hasonló lehet.  Smokernek is van hakija PH-n már. Ha ebből a szemszögből nézem, akkor nem éri el a kapitány rangot sem, hanem olyan Őrnagy-Hadnagy rang körül lehet most.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #39 Dátum: 12 júl 21, 14:54:13 »

Én arra tippelek, hogy olyan rangja lehet, mint Tashiginek a timejump előtt (mondjuk Arabastánál), ilyen Főtörzsőrmester Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #40 Dátum: 12 júl 22, 01:28:03 »

Szerintem valamit rosszul értelmezel. Smoker csak egyet ugrott felfelé míg Tashigi hármat (zászlós, hadnagy, kapitány). Valamelyik mangának a hátuljában fel van rajzolva a rangsor és ez alapján mondom (olyan 20 és 30 környékén). Másrészt Smoker rangját eddig is rosszul fordították és itt nem a magyar fordítókra gondolok. Ez a része már katonai szakzsargon és sokan a civilek ezt nem értik és így rosszul fordítják. Smoker korábbi rendfokozata a sorhajó kapitány  ami azonos az ellentengernagy rangfokozattal. De hívhatják parancsnoknak is. Azokat hívják parancsnoknak akik önállóan tevékenykedhetnek és cselekedhetnek. A rendfokozatuk pedig lehet hadnagytól ezredesig. Haditengerészetnél pedig hadnagytól sorhajó kapitányig illetve ellentengernagyig bezárólag. A két rendfokozat között pont az az érdekes, hogy azonos kategória de az ellentengernagy köteléken belül tevékenykedik míg a sorhajó kapitány önálló cselekvést végez. Smoker pedig ez a kategória. Röviden csak egyet lépett előre. Tashigi viszont átlépte a zászlós és hadnagyi szinteket és egyből kapitány lett. Valószínűleg ebben a kategóriában is volt a legnagyobb veszteség a marinefordi csatában, ahogy láthattuk.

Így most Kobi aki őrmester volt most ő is valami százados/kapitány körüli rendfokozatban pompázhat míg a társa olyan hadnagy szintű lehet.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #41 Dátum: 12 júl 22, 02:05:10 »

Nos, én nem akartam spoilerezni, mert vannak itt akik nem olvasnak mangát, de mind1 most már te megtetted.
Illetve nem akartam ennyire utána nézni, de ez megint más dolog.

http://onepiece.wikia.com/wiki/Marines ebben benne vannak a rangok a haditengerészet szervezetében.
A történet kezdetén (ez is fent van wikin, de a kedvedért lefordítom) Smoker Kapitány rangban volt, majd Arabasta után előléptették Sorhajó kapitánnyá. Az azonos rangúakat inkább egymás mellé, mint egymás alá szokás tenni, illetve legalább utalnak rá. Ahol találtad az infót linkeld kérlek. Nos, ha megnézed akkor egyikünknek sem volt igaza, mert két rangot ugrott, és így lett Altengernagy. Parancsnoknak meg általában minden, rangban feletted lévőt nevezhetsz, néhány kivételes esetben.

Zárójel nélül jegyzem meg zárójelben, hogy amit korábban írtam annak nem az volt a lényege, hogy Smoker mennyit ugrott, hanem a viszonyítási alap, hogy mire számíthatunk Kobynál. De ezt már megszoktam, hogy bármikor írok mindíg számíthatok arra, hogy rini67 beleköt valami olyanba, aminek ő sem nézett utána.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #42 Dátum: 12 júl 22, 11:01:28 »

legyen altengernagy, kell még sok csavar ebbe a mangába  Pojén

mivel ő egy józanabb figura akaniu biztos nem csípi, sőt mivel meg is akarta ölni ez lehet gátolja közbe a karrierjét.
De ha felpumpálták két év alatt lehet altengernagy, garp kiképezte a saját helyére.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #43 Dátum: 12 júl 22, 12:32:19 »

Bocsánat, hogy mindig belegázolok a lelki világodba de nem megbántani akarlak. Viszont elég ideig dolgoztam ilyen közegben, hogy tudjam mi a különbség közöttük. Másrészt szerintem te sem az Arabastai harcoktól gondoltad írni ezt hanem a 2 évvel ezelőtti eseményektől számoltad.

« Utoljára szerkesztve: 12 júl 22, 12:57:12 írta rini67 » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #44 Dátum: 12 júl 22, 13:47:08 »

Szerintem valamit rosszul értelmezel. Smoker csak egyet ugrott felfelé míg Tashigi hármat (zászlós, hadnagy, kapitány).

Így most Kobi aki őrmester volt most ő is valami százados/kapitány körüli rendfokozatban pompázhat míg a társa olyan hadnagy szintű lehet.
Értem, hogy mit akarsz mondani, viszont én csak feltételeztem ezt, hogy ez lehet a rangja, viszont abba se kételkednék, hogy kapitány lehet Mosolyog

legyen altengernagy, kell még sok csavar ebbe a mangába  Pojén

mivel ő egy józanabb figura akaniu biztos nem csípi, sőt mivel meg is akarta ölni ez lehet gátolja közbe a karrierjét.
De ha felpumpálták két év alatt lehet altengernagy, garp kiképezte a saját helyére.
Na ebbe már inkább kételkedem, hogy altengernagy legyen, max eggyel alatta lévő rangban lehet Koby, hiszen 2 év alatt biztos sokat fejlődött és erősödött és láttuk az animében/mangában, hogy a haki benne is megvan, úgyhogy csak idők kérdése akár, hogy altengernagy legyen (és hozzá teszem ez megint csak az én feltételezésem, hiszen lehet, hogy altengernagy, lehet hogy nem majd kiderül, ha altengernagy szint alatt van, akkor tényleg csak idők kérdése és az lehet Nevet).
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!