24 máj 03, 02:51:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Mi lesz Koby rangja, ha eltelt a 2 év?
flottaadmirális (fleet admiral) - 8 (7.3%)
tengernagy (admiral) - 8 (7.3%)
altengernagy (vice admiral) - 18 (16.5%)
ellentengernagy (rear admiral) - 7 (6.4%)
sorhajó kapitány (commodore) - 10 (9.2%)
kapitány (captain) - 34 (31.2%)
fregattkapitány (commander) - 3 (2.8%)
korvettkapitány (lieutenant commander) - 2 (1.8%)
hadnagy (lieutenant) - 7 (6.4%)
alhadnagy (lieutenant junior grade ) - 3 (2.8%)
zászlós (ensign) - 2 (1.8%)
bónusz: A seregek ura (World Government Commander-in-Chief aka Pan Fleet Admiral) - 7 (6.4%)
Összes szavazó: 105

Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Mi lesz Koby rangja, ha eltelt a 2 év?  (Megtekintve 20568 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Dátum: 10 szep 13, 01:44:55 »

Néhány példa viszonyításképpen:
- flotta admirális: volt Sengoku, jelölt Aokiji, de ugye Koby beelőzhet  kacsint
- tengernagy (admirális): Kizaru
- altengernagy: Momonga
- ellentengernagy: Yukimura
- sorhajó kapitány: Smokert ezzé léptették elő
- kapitány: Hina

One Piece rangok itt: http://onepiece.wikia.com/wiki/Marine

Koby jelenleg hajómester, a zászlós fokozat alatt.

A Mangastreames kiadásban Kong a Pan Fleet Admiral rangot kapta, de sokak szerint a jó fordítás a World Government Commander-in-Chief lett volna.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1 Dátum: 10 szep 13, 09:35:14 »

Téma lezárva, ezt az One Piece részleg be kellett volna tenni!

Moderátor


_____________________________

Moderátor, Chakra:
A témát át fogom helyezni. Kérem a moderátorokat, ne töröljék. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 13, 16:19:59 írta Chakra » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 szep 13, 18:37:01 »

Moderátor:
Téma ide áthelyezve.
Mihelyst kiderült a rang, a téma le lesz zárva. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hiei
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 10 szep 13, 18:40:11 »

2 év alatt simán eléri a Vice Admiral rangot, ha a Hakit elsajátítja.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #4 Dátum: 10 szep 13, 19:04:31 »

sztem meg kiszoritja valamelyik öreget a görosei ből vagy miből Nevet
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #5 Dátum: 10 szep 14, 07:35:36 »

Coby és a haki na haggyukmár xD egy hadnagynál nem lesz nagyobb rangja hacsak nem szerez egy fulllos logia gyümit Nevet vagy egy epic zoan de amugy gyenge csórikám Nevet
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6 Dátum: 10 szep 14, 12:33:43 »

És honnan veszed, hogy a két év alatt nem szerez egy gyümit? Mosolyog Kitudja mik történnek Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7 Dátum: 10 szep 14, 13:47:42 »

Simán kapitányi szinten lesz. Azért jól jön az a kis hátszél amit Garp papi tol alá. Azért nem könnyű előre lépni ha nincs elég hátszeled. bow
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #8 Dátum: 10 szep 14, 14:07:33 »

Amúgy belegondolva nem értem miért ne lehetne gyümölcs nélkül hadnagynál nagyobb rangja. Ott van Garp. Ő se evett meg gyümit, legalábbis nem tudunk róla. Csak annyit, hogy nagy a fizikai ereje. Gondolkozik De javítsatok ki ha tévedek.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9 Dátum: 10 szep 14, 15:30:56 »

Szerintem Garp fogyasztott gyümölcsöt. Legalábbis a Water 7 dobálózása erre utal.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #10 Dátum: 10 szep 14, 16:07:51 »

Nos utána néztem pár helyen és vagy azt írják, hogy nem evett gyümit vagy tippelgetnek, hogy van e valami ereje illetve mi lehet az. Ha úgy nézzük ott van Sanji vagy Zoro is. Nekik sincs semmilyen démongyümölcsük mégis milyen erősek... Lazán kettévágnak/szétrúgnak épületeket stb. Vagy ott van Rayleigh. Szintén nincs démongyümölcs ereje csak a hakija (bár az a királyok akarata), hiszen úszva érkezett Luffyhoz a szigetre. Szóval hülyeségnek tartom, hogy nem lehet hadnagynál nagyobb a rangja attól, hogy nem evett gyümölcsöt.

Sőt. Arról se tudunk, hogy Mihawk evett-e démongyümölcsöt... (Ennyit találtam "in the Databooks, his abilities appear to be simply pure skill and power." tehát elvileg ő sem.)

Szóval hülyeség démongyümölcshöz kötni az erőt.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 14, 16:16:52 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11 Dátum: 10 szep 14, 17:28:21 »

Nem is kötjük ahhoz, hogy ettek vagy nem ettek démon gyümölcsöt.  Nevet

Viszont arra sincs semmi bizonyíték, hogy Raelight, Garp vagy Mihawk nem evett ilyet mivel nem mondta ki senki. Azért az egy kicsit más amit Garp művelt azzal a hatalmas golyóval. A többiek (Sanji,Zoró) rombolnak de nem létrehoznak valamit. Garp pedig "épített" egy nagy láncos ágyúgolyót amely nagyobb volt mint az egész hajó. Ezt azért nem lehet ráfogni csak az erőre. Mert azt, hogy eldobálta a golyókat rendben van,  de létrehozáshoz nem csak erő kell.  kacsint
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #12 Dátum: 10 szep 14, 18:47:34 »

Khmm "egy hadnagynál nem lesz nagyobb rangja hacsak nem szerez egy fulllos logia gyümit" ezért kötekedek Nevet

Most írtam, hogy "úszva érkezett Luffyhoz a szigetre." Ha tud úszni akkor nem lehet démongyümije Rayleighnek. smirksweat smirksweat
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13 Dátum: 10 szep 14, 19:18:18 »

Igazad van. Elfelejtkeztem róla. Ezzel Raeligth kiesik de Garp és Mihawk még megmarad kétkedésnek. Pirul

A hadnagyban én is kétkedek de egy kapitány rang már elfogadható. Az felett viszont már túlzás lenne. Esetleg a másik lehet hadnagy. Azért arra jól emlékszem, hogy Raelight azt mondta Lufynak, hogy két év arra lesz elegendő, hogy a haki alapjait elsajátítsa. Ismétlem. Csak az alapjait. Tehát nem jártasság szinten fogja tudni használni. Mindezt 2 év tanulás és gyakorlás után. Akkor Kobi is körülbelül ezt a szintet fogja tudni. Csak alap szintű használói lesznek a haki-nak.
Naplózva
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #14 Dátum: 10 szep 14, 21:49:32 »

Koby-ból szerintem nem lesz vmi nagy ember.Ezt nem tudom mivel igazolni egyszerűen csak annyi,hogy nem nézem ki belőle. Még mindig ugyanaz a félős gyerek ki volt. Talán a legbátrabb húzása az volt amikor Luffy elé állt amikor szabadították volna ki Ace-t. Akkor meg csak 1ütést kapott  Technikai KO  Azt,hogy Kobi Haki-t használna..  Gondolkozik Nekem ez most így elég abszurd. Valahogy nem az a fajta. Nem tudom őt elképzelni mások irányítójaként.
Az előbb felsorolt 3 személy kétlem,hogy ettek  volna démongyümölcsöt. Mihawk szerintem nem evett gyümölcsöt. Nem nagyon tudunk róla semmit,de én ezt kizárnám. Talán Zoro edzése után többet is megtudunk róla. Abban igazat adok Ritli-nek,hogy nem csak a gyümölcstől lehet vki erős. Erre példa Zoro. Egyszerűen csak nagyon erős akarat és kitartás kell. Egy olyan ember aki fél mindentől nem lehet Admirális stb... Jó persze az élet megedzheti még Kobit is. Ki tudja mit hoz a manga.  Nyelvesít
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!