24 máj 10, 00:11:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sanji  (Megtekintve 23197 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #30 Dátum: 11 nov 24, 22:36:13 »

Sabaku: bennem ez akkor tudatosult, amikor sabaody-n, csapot-papot ott hagyott, még Namit is és Luffy parancsát is semmibe vette azért, hogy Zorot megmenthesse a pacifistától
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
renato
Vendég
« Válasz #31 Dátum: 11 nov 25, 15:53:30 »

Lesz még szerepe ennek az orrvérzésnek a Gyojin-to-n (ugye nem kap vért a halemberektől, mert úgy tudják, hogy az emberek hagyták elvérezni Fishert).
És szerintem is következő részben jön az egyik új skillje (de ne várj sokat a Blue Walk-tól).
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 26, 11:13:09 írta renato » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #32 Dátum: 11 nov 25, 16:39:15 »

Ezzel az orvérzés dologgal remélem leállnak a következő részekben mert én már unom. Vicces volt eddig de azért nem kellene a ló túloldalára esni. Inkább mutasson már valamit az új technikáiból.

Hasonlóképp vélekedek én is. Már felbax, hogy ha meglát egy nőt akkor elvérzik. Unalmas lett és idegesítő. Elcsépelték...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #33 Dátum: 11 nov 25, 18:58:33 »

Egyet kell, hogy értsek veletek. Már túlzásba viszi ennek használatát, de így vagyok a Fairy Tailben Natsu jármű iszonyától is.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 11 nov 25, 19:25:00 »

Bezzeg a 800 éve lejárt szutyok csont poénokon mindenki röhög... egyszerűen csak komolyabb szereplő Sanji, ezért néz ki hülyén egy ismétlődő poén, míg a "poén" főszereplőktől elmegy a hasonló szintű zsibbasztás.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #35 Dátum: 11 nov 25, 19:31:27 »

Ők éppen ezért poén szereplők, hogy ilyeneket csináljanak. Teljesen más karakterek mint Sanji. Náluk elmegy, legfeljebb nem röhögünk azokon sem.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #36 Dátum: 11 nov 25, 19:35:28 »

Egyet kell, hogy értsek veletek. Már túlzásba viszi ennek használatát, de így vagyok a Fairy Tailben Natsu jármű iszonyától is.
Épp az a vicc benne,hogy folyamatosan előjön valami...Nem nőheti ki egy csettintésre h hopp,na ezt sokszor lőttük el,most már abbahagyhatja...Nekem sose volt bajom az orrvérzéses meg járműiszonyos,vagy bármilyen hasonló szokással...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #37 Dátum: 11 nov 25, 19:44:57 »

Nekem se. Amíg Jiraiya szinten volt a dolog. Viszont ezzel már percek mennek el. Nem csak elered a vére és nyálazik. Egybőől bele is hal. Na ez már sok. Amúgy Rini teljesen megértelek Natsu iszonya engem is kikészít! Már annyira unomxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #38 Dátum: 11 nov 25, 19:59:37 »

nekem alapjáraton bejönnek ezek a hülye szokások, mert szerintem ezek teszik emberivé őket. Pl: zoro is egy ilyen-olyan erős, bátor etc. karakter, és mégis, olyan szinten műveli az eltévedést, hogy az már a világ 8. csodája xD  Bár Sanji tényleg egy kicsit túlzásba viszi, mert ugye eddig még nem halt bele majdnem(igaz eddig csodálkoztam, hogy a vérveszteségtől nem lett semi baja soha senkinek). Az a két év a homárok szigetén megviselte őt xD (Viszont Natsu járműiszonya kifejezetten vicces szerintem xD)De remélem előbb-utóbb rehabilitálják xD én most tartok a manga 611.fejezeténél.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #39 Dátum: 11 nov 25, 20:05:11 »

Az a baj, hogy rtégen vicces volt. Viszont most Sanji "elvérzik" és másik 3-4 ember ezen hisztizik 1 oldalt. Teljes pazarlás. Natsunál is ez idegel rosszul lesz és akkor 1 oldal elment a mangából a semmire. Animben is percek mennek el vele. Felháborít.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #40 Dátum: 11 nov 25, 20:09:43 »

sanji szerintem előbb-utóbb kinövi majd nagyjából. mg ezek a kis hibáik sokszor alkítják a történetet. ha sanji nem olyan amilye, akkor a transzfesztita-szigeten nem lehetett volna annyit nevetni. valamit valamiért x)
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #41 Dátum: 11 nov 25, 20:26:55 »

Ja igen. Zoro eltévedése 5 percet minimum elvesz mindig. Ez miért nem baj? Érte is nyafognak, hogy "jajj már megint képes volt eltévedni", etc... Ráadásul Sanji orrvérzésének még szerepe is lesz, bár kicsi, de legalább lesz...
Amúgy a sellőhercegnő látványától elmúlik majd neki, csak az még odébb lesz.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #42 Dátum: 11 nov 25, 21:42:06 »

Én szeretem Sanjiba, h oda van a nőkért és, h mennyire képes körül rajongani őket, de ez, h a vörös tenger lassan az ő orrából ered..., jó, h lesz szerepe, és az is, h majd elmúlik neki Mosolyog. Gondoltam is, h így lesz, nem olyan karakter akinek sokáig jól állna ez a gyerekes viselkedés. Rontja a tekintélyét a nőknél.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #43 Dátum: 11 dec 10, 19:06:38 »

Mit is mondjak az egész Szalmakalapos legénységet kedvelem köztük Sanji-t is  főleg azt amikor behülyül ha egy nő van a közelben  ikszdé és amikor Zoro val leállnak "beszélgetni"  Ördögi  
Találtam 2 kis vicces videót amin Sanji épp mámorban úszik  Nevet  
Gondoltam megosztom veletek. ( bár már mindenki látta ezeket a jeleneteket) Mind a kettőnél látszik Sanji "komoly" jelleme Nevet
Amúgy én ezeken a jeleneteken nevetek és nem bosszankodom. Pont ez jó bennük, hogy mid egyikük valamennyire lökött, ha nem lennének azok akkor már halálra untuk volna magunkat az 500 + rész alatt. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ITQ4a_e9Yf4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ITQ4a_e9Yf4</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=T6Gyaa3lJCQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=T6Gyaa3lJCQ</a>
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 10, 19:12:52 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #44 Dátum: 11 dec 11, 19:30:45 »

Ezekbol a videokbol eszembe jut, h a Log pose milyen sokaig kitartott a gyojin sziget mellett. Ugy ertem mikor Nami felkerult az egbe akkor megvaltozhatott volna az irany...  Gondolkozik
Vegul is m1,
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!