24 máj 12, 20:32:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gantz  (Megtekintve 45656 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #45 Dátum: 10 júl 01, 16:40:53 »

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből . Szal kicsit Matrix feelingje van a sok fellógatott emberkének az utolsó chapterben. Tae-chan meg irigykedhet , hogy mindenkinek 3x akkora a melle benn ikszdé Van egy olyan érzésem , hogy ha ennek az Arcnak vége lesz akkor egy küldi szerintem még lesz. Illetve akármilyen furcsa , de kinézem , hogy az egész csak egy áom és az utolsó fejezetben majd Kurono felébred az Adult magazin mögött a Metró állomáson :'D Am. ki melyik szálat támogatja?
Reika x Kurono - Tae x Kurono - Sei x Kurono - Kishimoto x Kurono
Én a Reika x Kurono párosítást kedvelem a legjobban , de a legelején még nagyon szurkoltam , hogy összejöjjön neki Kishimotoval xD
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #46 Dátum: 10 júl 26, 15:02:40 »

jöhetne már a következő fejezet,de remélem enm lesz nekik több küldetés,illetve remélem hogy páran még meghalnak majd:D
Amúgy most Kishimoto fel lett támasztva?erre nem nagyon emlékszek,de ha igen akkor miért nem szerepel?
az animében énis nagyon szurkoltam neki hogy Kishimotoval összejöjjenek,de a mangában inkább Reikát adnám neki xD
mondjuk az egyik fele jól is járt így xD
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #47 Dátum: 10 júl 26, 17:50:06 »

Amikor Gantz kimásolja az embereket haláluk előtt néha hibázik. Így amolyan 2ződés történik. Megmarad az eredeti is és a kimentett másolat is. Kishimoto Másolata meghalt a templomban , de az igazi még kint él.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #48 Dátum: 10 júl 26, 17:58:46 »

jah tényleg
ezt elfelejtettem köszi. pedig még találkoztak is egymással párszor. akkor ezért nem lett visszahozva.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #49 Dátum: 10 júl 26, 18:59:28 »

Azért nem lett visszahozva , mert Ken-chan a szabadságot kérte a 100pontján Mosolyog Valószínű , ha Kato eléri a 100at visszakivánja. Amire nagy az esély Nyelvesít
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #50 Dátum: 10 júl 26, 19:06:04 »

Kei-chan Nevet
de szerintem nem biztos hogy visszahozzák,így másolatként elég sz*r élete volt szegénynek... de majd meglátjuk egy "pár" fejezet múlva Mosolyog
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #51 Dátum: 10 júl 30, 08:48:20 »

Elég gyomorforgató egy fejezet volt. Kezdtben , hogy majdnem megerőszakolja Tae-chant egy rovar x'D Utánna meg a külvilágban a "gyorséttermi" kaja... Nah ezek után most gondolkodjunk el , mit láthat a kutyád amikor egy kínai büfé előtt sétálsz el vele xD
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #52 Dátum: 10 aug 12, 00:31:48 »

Pedopapa kinyiffani látszik... De van egy olyan sejtésem , hogy amikor odaér Kei-chan , akkor még életben lesz, elmondja , hogy mi történt aztán meg kalap-kabát...
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #53 Dátum: 10 dec 05, 21:40:06 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JdGzL9Fm_Ik" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JdGzL9Fm_Ik</a>
Január 29.én Part 1? hmmm
Ez kb mikorra lehet majd elérhetni? Október , November? :/
Naplózva
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #54 Dátum: 11 júl 29, 10:25:04 »

A 74 - 90 fejezetig miért nem fordították le? Már vagy 1-2 éve várok rá! Neeem
Az a pár fejezetet miért hagyták ki?
Lécci valaki válaszoljon! Mosolyog
Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #55 Dátum: 11 júl 29, 15:32:28 »

Nem gondolod , hogy nem itt kellene feltenned ezt a roppant érdekes kérdést?  ikszdé
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #56 Dátum: 11 aug 17, 11:11:41 »

Körülelül 3 nap alatt elolvastam az eddig megjelent manga fejezeteket, és nagyon tetszett.

Nos akkor le is írnám a véleményem: Imádom hogy nem lehet megjósolni ki hal meg és ki marad életben. Nem ilyen sablon, hogy a főszereplő és barátai tuti túlélik. Bárki bármikor meghalhat. Ez tetszik, rég nem izgultam ennyire egy mangán.

A rajzolása nagyon szép, mármint úgy szép hogy realisztikus, nem a kifolyt beleket , és szétszabdalt testeket tartom szépnek, bár ahogy Shiro is mondta, itt a hányom kell tőle kifejezés dicséret =D

A karakterek egyediek mind kinézetre mind belső tulajdonságok alapján. Az arcmimika tökéletesen visszaadja a kari érzéseit pl: amikor Cherry-nek ?meghal? a barátnője egyik kedvenc chapterem volt, ahogy legyilkolta az űrlényeket mint a kutyákat. Szenzációs volt.

A kedvenc karaktereim: Kurono, Izumi  Behalt Nishi, és Reika ( de csak mert dögös, de valszeg megfog halni Kurono 2-vel együtt )

Egy szó mint száz piszokjó manga.

Egyébként Ishida én Tae X Kurono párti vagyok. Szegény csaj már  szenvedett eleget, ha még Kurono is elhagyná akkor az nem lenne igazság ( habár történtek már igazságtalanabb dolgok is a mangában .. )
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 17, 12:10:03 írta Lew » Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #57 Dátum: 11 aug 17, 16:56:16 »

Eleinte én is fanoltam Tae-chant és Kuronot , mint egy pár , de... Unalmasan egyszerű az a szegény lány , hamar meguntam. Főleg , hogy mostanság egyre közelebb a halálhoz fejezetről-fejezetre , de nem hajlandó végre meghalni. X'D Unom , hogy kinyírhatatlan! Haljon meg , majd a "kristály" gömbökkel felélesztik. :'D
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #58 Dátum: 11 aug 18, 00:11:51 »

Ebben van valami. Bear Grylls megirigyelhetné Tae-chan túlélési képességeit =D Mindenesetre én nem szeretném hogy meghaljon. Valahogy szimpatikus lett a történet során, mégha csak egy átlagos ember is. + mangakának készül =D
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #59 Dátum: 11 dec 19, 22:28:12 »

De rég írtunk ide =D Asszem akkor én megtöröm a csendet =D

Tudja valaki hogy a manga melyik magazinban jelenik meg és mikor szokott általában kijönni?


Egyébként durvák ezek az új bazi nagy robotok =D Most tuti szétcsapnak az űrlények között =D
Naplózva


Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!