24 máj 17, 19:13:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930636 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10485 Dátum: 16 feb 19, 17:09:37 »

Ezért nem is értem miért tiltják az orvosi halálba segítést. 2 hónapja halt meg nagymamám és amikor utoljára beszéltünk vele, már készen állt. Elmondta milyen temetést szeretne, meg a hasonló dolgokat. Neki ott akkor el kellett volna mennie, de helyette még 1 hétig szenvedett kínok között.
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #10486 Dátum: 16 feb 19, 20:00:08 »

Rég jártam itt kicsit visszaolvasgattam, Sabaku osztálytársa szerintem már gyalogol hazafele Párizsból! ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10487 Dátum: 16 feb 19, 20:43:07 »

lew nézem az animédet, bár a mai részt pont nem látom csak vasárnap majd. : ((((

Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10488 Dátum: 16 feb 19, 20:51:02 »

Láttam hogy írtál facen, válaszolni is akartam de telefonon néztem alvás előtt és elfelejtettem Nevet

Hosszú évek után újra animét nézel? Nevet Mivé lesz ez a világ? Mosolyog

Mondjuk tény, hogy egy ilyen művet kár kihagyni. Símán oda lehet tenni a Steins Gate vagy a Pale Cocoon mellé ami azért elég nagy szó. Értsd klasszikus.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 19, 20:52:40 írta Lew » Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10489 Dátum: 16 feb 19, 20:56:00 »

Ha nekem testben 11 évesek közé kellene visszamennem elhajtanám az összeset, nem hogy még fűzzek egy 10 évest lel.

bár a szőke srác eléggé gyanús.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10490 Dátum: 16 feb 19, 21:16:31 »

Amikor Divison bétában eltöltesz órákat a Dark Zone-ban,lootolsz egy rakás fegyvert meg ruhát és elindulsz a kimentési pont felé.

http://img.photobucket.com/albums/v289/Reilein/18.gif
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 19, 21:18:47 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #10491 Dátum: 16 feb 20, 00:46:35 »

Pár oldallal ezelőtt túl lettem tárgyalva és erre reagálnom kell. A hétfői zh-m 70% lett, azaz egy csodálatos hármas, ami, ha azt veszem korrekt teljesítmény, ugyanis 5-ös nem lett, 4-es is csupán négy darab a 80 dolgozatból... Nevet

A barátom nem csinált nagy ügyet a kis vallomásomból. Úgy tesz, mintha mi sem történt volna, szóval én egyszerűen elfogadtam a státuszomat a barátjaként.Tegnap volt a születésnapi partija, amit egy egyszerű kocsmázással ünnepeltünk, király volt. Nevet Igaz, még ma délután is igencsak ramatyul éreztem magam, azt hiszem kár volt whiskeyvel zárni az éjszakát. ikszdé Anyum szerint alkesz lettem... paff... hetente egyszer elköltök max. 2-3 ezer ft-ot egy kis itókázásra és máris alkesz vagyok. Nevet Hova jut ez a világ? ( Tudom, hogy csak viccel... )

Noe, elfojtani dolgokat ritka szar dolog... kimondtam, megkönnyebbültem, nincs harag ennyi. Nevet Life must go on. És igen, ízlések és pofonok. Mivel,- csúnyán fogalmazva- rengeteg futószalagon gyártott emberke teng-leng eme világon, kevés olyan akad közöttük, aki kellőképpen értékelni tudná szerény személyemet. Pirul Még a barátom is azt mondta, hogy nekem egy rendes pasas kéne... csak az olyan ritka, mint a fehér holló. Nevet Meg a másik dolog, hogy a hozzá hasonló menő csávóknak megvannak a maguk igényei, amihez én valószínű nem vagyok elég érdekes. Viszont, ha nem ismertem volna meg, akkor talán nem járnék kocsmázni se meg ilyenek. ikszdé Pedig a társas lét jó dolog, szóval ahhoz képest, milyen csigaházban éltem ezidáig, sokat változtam.

Azoknak meg köszönet, akik itt bátorítottak. Nevet Ha betöltöttem a 20-at akkor már taknyos sem leszek többet... Nekem inkább a 4-5 évvel idősebb srácok jönnek be, viszont valahányszor beszédbe elegyedek velük, mindig szóba jön az a téma, hogy mégis hány éves vagyok, és el is megy a kedvük tőlem... Nyelvesít Ez annyira gáz. ikszdé

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10492 Dátum: 16 feb 20, 11:03:49 »

lel 2-3 ezerből 3x istenesen berúgok neked Nevet Amúgy a kettesnél nincs jobb jegy, csak szebb.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10493 Dátum: 16 feb 20, 12:17:42 »

Lew és bandája egy fórumtali másnapján

https://media.giphy.com/media/3o6UB5RrlQuMfZp82Y/giphy.gif
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #10494 Dátum: 16 feb 20, 13:11:12 »

Na jó, a 2-3 ezer túlzás volt... Legutóbb speciel 1460 ft-ot költöttem. Csak mikor az ember a diszkóba köt ki, az húzósabb. Nevet Belépő, meg ott minden 10-20 Ft-tal drágább minimum. És jellemzően sörrel a kezünkben táncolunk, ergo én mindig kilötyögtetem a felét, vagy elveszítem valahol. ikszdé És ha egyszer őrizetlenül hagytam, akkor nem kéne meginni... Nevet Mondjuk
 1-2x már megesett, de akkor nem is tettek bele semmit. Pécs azért nem Pest... Itt maximum éjjel az utcán időnként megállít egy-egy fószer bamba arccal, hogy bocsi, van nálad cucc? Elnézést kérek, hogy nincs, és megyek tovább. Nevet Füvezni sokan szeretnek viszont... csak ebben az a röhej, ha állításuk szerint kb. semmilyen hatást nem észlelnek utána, akkor minek tépnek? Mondjuk ez felesleges kérdés, tudom. Amíg engem megkímélnek tőle, addig minden OK. Nevet A szaga is szörnyű...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10495 Dátum: 16 feb 20, 14:11:19 »

Sértésnek minősül, ha csövesnek nevezünk valakit, aki csöveket árul?
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #10496 Dátum: 16 feb 20, 17:28:32 »

Idézet
mindig szóba jön az a téma, hogy mégis hány éves vagyok, és el is megy a kedvük tőlem..

Pedig micsoda bunkóság egy hölgytől a korát kérdezni xD. Amúgy szerintem senki nem az alapján ítél meg, hogy 19 vagy 20 vagy. Valamennyinek kinézel, meg valamennyi évesként viselkedsz, de ez is lányoknál inkább 16-17 év körül mérvadó. Most egy 19 éves csajjal már senkinek nem lehet baja szerintem xd
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10497 Dátum: 16 feb 20, 17:44:56 »

Azért jó megkérdezni. Mondjuk felszedsz egy ázsiai csajt, azon aggódsz, hogy elvisz a rendőrség, ha hozzányúlsz, mert kiskorú, aztán kiderül, hogy 10-15 évvel idősebb nálad.
Ez pl. 32 éves.
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/axj2KY2_700b_v1.jpg
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #10498 Dátum: 16 feb 20, 18:16:22 »

"Ez". k

Luna wtf itt kecsón kb minden partyn ingyenes a belépő csajoknak.

Én soha nem szoktam számolgatni mennyi pénzt költök bár egy este sose jön ki 5 ezer alatt.
Régen sajnáltam mindenre a pénzt meg kicsit rosszul éreztem magam mikor költöttem mert mindig a céljaimra asszociáltam, hogy később érem el csak őket, stb, de mára leszarom és elítélem, amikor valaki a pénzhez köti a közérzetét vagy a boldogságát. Ez csak papír és nem éreztem magam jól soha, amikor pénz dobogott a szívem helyén. Amúgy is visszatérül az elköltött pénz élményekben és szeretetben. 

Miért lenne bunkóság? A szabad embert és az intelligenciát nem érdeklik az ilyen hülye illem kérdések. Ha lehetne az 'illik', 'kell' szavakat és szinonimáikat kitörölném a szótárból.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10499 Dátum: 16 feb 20, 18:39:41 »

Ez csak papír
Gazdag lehet az, aki még csak hallomásból sem ismeri az aprópénzt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!