24 máj 20, 23:56:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 695 696 [697] 698 699 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933172 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10440 Dátum: 16 feb 15, 16:40:11 »

Majd egyszer elmeséljük, hogyan ismertük meg egymást gdattal. Majd egyszer.  ikszdé
Egy a blahán megrendezett fight club keretén belül találkoztatok,ahol félholtra vertétek egymást.Végül mindketten a sürgősségin kötöttetek ki,de mivel nem lett hivatalos győztese a harcnak,így megesküdtetek,hogy legjobb barátok ill. riválisok lesztek amíg a döntő küzdelem el nem jő?

Super Wolf
#stug life
 
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10441 Dátum: 16 feb 15, 16:44:38 »

A házi TDK pont a fanciaországi vizsgaidőszakban lesz, ha 1 héttel később tartják még pont el tudnám vinni a kutatásom. Mérges vagyok. Még szerencse, hogy még mindig van pár félévem, amit a sulipadban fogok rohadni. ikszdé (Nem ártana plusz 1 állami félév, akkor nem kéne ennyit agyalni a passziváláson. :/ A sok állami félévük miatt utálom azokat akiknek az alap képzési idejük MSc + BSc csak 10 félév. Szomorú Miért van nekik is és nekem is 12 állami félévünk? 13-mat akarok, szerintem igazán kijána nekünk az öszesen 11 féléves képzésben.)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10442 Dátum: 16 feb 15, 16:51:29 »

Am nem volt jó a kapcsolata a szüleivel nagyon, szóval most mi hiába tarjuk vissza, nem amiatt akart lelépni valszeg, mert kényelmetlen volt a szék a suliban Nevet De biztos meg lenne hatva, hogy ennyit beszélünk itt róla ikszdé

#MightyViper
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10443 Dátum: 16 feb 15, 17:24:03 »

Uh nagyon durva. Viserádon jártam általános suliba 5 évig, majd átmentem Pestre. Van egy csoportunk azoknak akik így együtt kezdték az Erdei iskolát és ma kicsit aktívoskodtunk ott. Elkezdtek mesélni, ki merre van, valaki Floridában kötött ki, míg másik Hamburgban, harmadik Rómába költözik jövőre stb... annyira ijesztő kicsit így azoktól olvasni ezt akiket 6 éves korom óta ismerek.
Az egyiknek pluszban holnap fog kipottyanni a gyereke elméletileg, már a második... fú Ő volt az egyik legnagyobb ribanc is régen. ikszdé De poén.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10444 Dátum: 16 feb 15, 18:40:28 »

Nekem január elején lett volna egy általános iskolás osztálybulim, nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni. Főleg mivel nekem tényleg kevés infóm van arról az osztályomról, mert 4. után átmontem 8 éves gimibe, rendes osztálytalire meg sose hívnak. Mondjuk mostanság egyik volt osztálytársam anyu kollégája lett így vele sokat nyaralunk együtt, de ezen kívül még a szemben utcában lakó nagyonsokad unokatestvéremmel is max. néha futunk össze egy falusi főzőversenyen és akkor sem dumcsizunk sokat, szóval nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni. Lehet, ha nem lennének meg a jellemző csodás X lábaim sokan fel sem ismernének. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10445 Dátum: 16 feb 15, 19:12:22 »

Amúgy az otthoni bv-ben hogy csapódik le a magyar-szlovák viszony? Mind az elítéltek, mind a bv-sek oldaláról.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10446 Dátum: 16 feb 15, 19:40:30 »

Hát itt az emberek nem nagyon törődnek azzal, hogy valaki magyar vagy szlovák. Szóval sehogy. Mondjuk egy nyaraláson vagy egy "bv-s" bálon folyton váltogatjuk a nyelveket. Csúnya ez a felemagyar-feletót, de én azért szeretem. Itt a legjobb lakni. Nevet

Ja meg barátomhoz is általában azok a szlovákok akik tudnak magyarul igyekeznek igazodni, de még így is volt anyunak egy kollégája akinek idén esett le, hogy Peti nem beszél szlovákul, pedig folyton együtt üdülünk meg báloznuk. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 15, 19:44:40 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #10447 Dátum: 16 feb 15, 19:46:27 »

Ma röpke másfél órát töltöttem az OTP bankban, ugyanis nyomtalanul eltűnt 6300 forint a kártyámról.

Kezdődött azzal, hogy múlthét csütörtökön PayPassal fizettem a reggelimért, és feltűnt hogy körülbelül ötezer forinttal több lett a kártyámon, miközben épp vásároltam. Elmesélem csoportvezetőnek, aki mondja, hogy az OTP-nél van egy nyereményjáték, miszerint ha PayPassal fizetsz, akkor nyerhetsz ötezer forintot.

Mondom remek, életemben nem nyertem semmit, legalább az edzésre a pénzem így fizetve van.

Erre szombaton haverral elmegyünk pizzázni, és 500 forint fizetése után 6 800 forinttal kevesebb van a kártyámon.

Mondom: "Mi a franc? Ezt netbankon csekkolni kell.". Megnézem, a számlámatörténetemben semmi sincs erről az összegről. Jó, hétvégén ezen rendszerek nem mindig pontosak, akkor majd hétfőn.

Odaértem negyed 5-re. Húzok egy sorszámot... Egy középkorú férfihez kerültem. Elmagyarázom a problémámat, és az a férfi készségesen segített. Mindeközben teljesen kulturáltan beszélgettünk, és láttam rajta, hogy komolyan segíteni szeretne. Megnézte a számlatörténetemet, a telefonomban található üzenetekkel összehasonlította, majd miután nem jött rá a problémára, mondta felhívja a központot. 20 percig tartotta, majd mondta, hogy húzzak inkább egy másik sorszámot, és egy illetékes kollégájával folytassam tovább, mert mint látható, ő neki most nem veszik fel. Húzom a sorszámomat, majd 5 perc után végre sorra kerülök. Elmondom a hölgynek, hogy mi a problémám, mondja érti, megnézi mit tehet.

Mondja, hogy vásároltam neten? Mondom igen, ebben a hónapban 2-szer. Megnézi, majd mondja, hogy nem látja miről beszélek, mert ő itt mindent rendben talált. Mondom arról, hogy fizettem ötszáz forintot és 5 és félezerrel több lett a számlámon. Mondja, ok, telefonál, de már látszott az arcán, hogy meg akar ölni, csak mert nem húztam el fél percen belül. Azt már meg sem említem, hogy pofátlan volt végig, meg úgy beszélt velem, mint valami elmebeteggel. Egy jó 30 perc után mondja, hogy az van, hogy volt egy 4081 forintos vásárlásom, amit zároltak majd feloldották. Mondom oké, az itt is van, nem erről beszélünk. Akkor itt a 6185 forintos fizetése. Mondom igen, az is itt van, látja? Közben felvették a telót, és megmondták, hogy mire fizettem a hölgynek. Mondja, hogy "Mondtam, hogy neten vásárolt. Itt van, fizetett 6285 forintot, úgyhogy komolyan nem értem, hogy miről beszél, mert levezettem magának mindent. Nem tehetek róla, ha nem érti...". Mondom örülök neki, ezt az SMS-ből is meg tudtam volna percre pontosan mondani, ugyanis ezt mutatom nagyjából 10 perce.

Majd motyogott valami olyasmit, hogy ők ezt egyszer elutalták a kártyámról, majd visszautalták, és én ezt láttam az SMS-ekben, de a kártyáról csak egyszer vonták le, és erről SMS nem jön mert ilyeneket nem küld a rendszer. És a 115 forint különbség az árfolyam-ingadozás miatt történt. Mondom ezt elmagyarázná újra, mert nemigazán látom az összefüggéseket a problémám és e között. Majd mondja, hogy ő ezt jobban már nem tudja elmagyarázni, mit tegyen ha nem értem, ő ezt már nem bírja elviselni, hogy mennyire érthetetlen vagyok...
Na itt elborult az agyam. Mondom:
- "Maga most engem komolyan hülyének néz?!"
Ő ilyet nem mondott, válaszolta.
- "Nem mondta, de elég erősen utalt rá. Mondom informatikusként dolgozom a Legfőbb Ügyészségen, és komolyan maga akar engem kioktatni arról, hogy milyen egy rendszer?! Az Alkotmány Hivatalnak készítettem lekérdezőrendszert közel 150 táblából, erre a maguk rendszere annyira nem képes, hogy az ÁLLÍTÓLAGOSAN "visszautalt" összeget, amit későbbiekben levettek újra a kártyámról, azt ne lássa az ügyfél?! Tehát maga szerint én akkora varázsló voltam, hogy sikeresen a 2 tranzakció között fizettem, ami szerintem nincs fél másodperc sem. De nekem sikerült a visszautalás után közvetlenül vásárolnom, emiatt láttam a kártyámon több pénzt, majd utána azt rögtön le is vonták. És természetesen ezt a plusz összeg csak egy pillanatig volt a kártyámon, és az utalásról nem érkezett SMS, mondván már egyszer levonták. Gratulálok...

De nem is igazán értem. Vagyis én vásárolok mondjuk elsején 6185 forintért valamit neten, amit akkor LEVONNAK a kártyámról, majd maguk ezt később visszautalják, hogy ezt abban a szent minutumban rögtön el is utalhassák annak a cégnek, akitől vásároltam? Csakhogy ezekről a pénzmozgásokról ugyebár nincs SMS értesítés... Vagyis én hétfőn veszek 6185 forintért valamit, maguk miatt meg fizethetek 6300-at pénteken, csak azért, mert fizetem az "árfolyam-ingadozást"? Ezt mégis hogy gondolják? Tény, hogy 115 forintról beszélünk ez esetben, de maga szerint 100 milliós utalásoknál mennyi volna ez az összeg? Komolyan nonszensz, amit most itt elmondtak. Informatikusként komolyan szégyen látni, hogy egy bank ekkora hibát hagyhat a rendszerén... Köszöntem a segítségét, további szép estét!". Majd kijöttem az OTP-ből.

A nő csak nézett. Hihetetlen, hogy vannak olyanok, akik teljesen segítőkészek, mások meg szarnak bele az egészbe. Odajött az egyik fiatal ott dolgozó kolléganője, aki párszor segített már nekünk banki dolgokban, és mikor mentem volna ki, megkérdezte, hogy mi volt ez. Elmagyaráztam neki kint, míg ő cigizett, és mondta, hogy holnap menjek vissza és soron kívül fogad és utánanéz, mert annak ellenére, hogy itt dolgozik több éve, ilyenről még nem hallott. Megköszöntem neki, majd mondtam, hogy ilyennel nem akarom rabolni az ő idejét.

Vicc komolyan, hogy ilyenekkel kell még meló után szopnom. Ez az egész nonszensz, komolyan...
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10448 Dátum: 16 feb 15, 20:19:54 »

És ez hitelkártya vagy betéti kártya?
A betéti kártyánál a valós idejű fizetés csak látszólagos, valójában csak akkor történik meg, amikor a bank befejezi az eljárást, és mivel ez napokkal később is lehet, tényleg lehetnek pár forintos árfolyamingadozások. A bank csak zárolja a számládon a kaja árát a pizzéria javára, amíg ők maguk be nem fejezik a tranzakciót, és a levonás csak ezután történik. Nyilván, aki milliós összegekkel fizet, az nem ilyen rendszert használ.

De amúgy én sem vágom az egész problémát, mi az, hogy megjelentek random 5000 forintok, aztán eltűntek, lol. ikszdé Szerencsére nekem még sosem volt ilyen.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10449 Dátum: 16 feb 15, 22:53:10 »

.....
Na itt elborult az agyam. Mondom:
- "Maga most engem komolyan hülyének néz?!"
Ő ilyet nem mondott, válaszolta.
- "Nem mondta, de elég erősen utalt rá. Mondom informatikusként dolgozom a Legfőbb Ügyészségen, és komolyan maga akar engem kioktatni arról, hogy milyen egy rendszer?! Az Alkotmány Hivatalnak készítettem lekérdezőrendszert közel 150 táblából, erre a maguk rendszere annyira nem képes, hogy az ÁLLÍTÓLAGOSAN "visszautalt" összeget, amit későbbiekben levettek újra a kártyámról, azt ne lássa az ügyfél?! Tehát maga szerint én akkora varázsló voltam, hogy sikeresen a 2 tranzakció között fizettem, ami szerintem nincs fél másodperc sem
....

Jó, és akkor most ezt próbált úgy újraolvasni, hogy ne te légy a totál seggfej ebben a szituációban. Nekem nem sikerült még.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 15, 22:53:44 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #10450 Dátum: 16 feb 15, 23:17:48 »

Nekem se, ne aggódj. Míg valaki velem egy bunkó paraszt, addig ne várja, hogy én normálisan fogok vele beszélni.

Betéti kártyám van, igen. Erről tudtam, hogy később veszik le ténylegesen, de ilyenről nem, hogy tulajdonképpen ez az összeg meg is jelenik az én számlámon. Ezek szerint akkor tulajdonképpen lehetőségem volna 2-szer elkölteni ugyanazt a 6 ezret, csak jól kell időzítenem...
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 15, 23:49:30 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10451 Dátum: 16 feb 15, 23:25:20 »

Ideje akkor átmenni az FHB-ba.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10452 Dátum: 16 feb 16, 01:04:53 »

Huh, szegény Sabakut már letámadtam ezzel, de totál kiégtem az ország szellemi színvonalán.

https://www.facebook.com/orvosi.allasok.svedorszagban/photos/a.528270217253370.1073741828.525727970840928/965893606824360/?type=3&theater

Ezek a kommentek. A matek, látom, nagyon megy mindenkinek. Egy random szakmunkás azt hiszi magáról, hogy 50 millió forint TB-t fizetett be 25 év alatt (persze, havi 6 ezer forintból kijön az 50 millió), a másik azt mondja, hogy fizettessék meg az orvossal a 30 milliós tandíját, ami amúgy hat évre 12 millió. A harmadik azt, hogy ő majd jól megöli a kivándorolt orvos családját (vagy ilyesmi), ha valami baja lesz az orvoshiány miatt bármely szerettének. A negyedik azt, hogy az orvost röghöz kell kötni, a mérnökök mehetnek, mert azok nem veszélyeztetnek embereket, és amúgy is le kell csukni a kivándorló orvost (vagy kivégezni, lol). Aztán adják is vissza a diplomát, ha nem Magyarországon akarnak dolgozni, mert hát nyilván a diploma nem a megszerzett tudásról szól, hanem csak egy papír, ami több emberré tesz... A kedvencem persze a HOPOKARESZI eskü, amit állítólag letettünk valaha, és amit mindenki nagyon szeret hajtogatni, mint ultima ratiot (megjegyzem, ebben az esküben olyanok vannak, hogy nem végzek abortuszt meg vesekő-eltávolítást - biztos örülnének neki a kedves betegek), na meg a másik legjobb érvük, hogy egy szegény orvost sem ismernek (szerintem egyébként orvost sem ismernek), és szörnyű, de a kórház parkolója tele van drága kocsikkal!

És ez megy nemcsak ez alatt a kép alatt, hanem en bloc az összes alatt. És ilyenkor csodálkoztok, hogy elborult az agya a náciknak, és kitalálták a fajnemesítést és a tisztogatást? Lassan értem, miért.

A lényeg: az orvos azért tanul, hogy az egész élete ellegyen kúrva, és neki ezt kötelessége tűrni (mert hurdur hopokareszi eskü!), hiszen nem veszélyeztetheti a Magyar (szigorúan nagybetűvel!) nép testi épségét, aminek ő tulajdonképpen egy szellemi és testi rabszolgája. Az bezzeg, hogy találjunk valami megoldást a problémára, egyikben sem merült fel, csak a "köcsög orvos, röghözkötés, nem mehetnek el, adják vissza a képzés árát" szöveget tudják harsogni. Ha meg valaki felemlegeti, hogyha ennyire félünk az orvoshiánytól, akkor fizetést kéne emelni, akkor jönnek a "de akkor a pékek, a közmunkás, a buszsofőr meg a varrónő is kapjon több pénzt", és az "így is gazdag az összes orvos!!!!" érvek.

Ja, ennél még szebb felhozatala van a hír24-nek, ahol szerintem a szerkesztők a magyar egészségügy fikázására kapják a pénzt. Viszont ott olyan beteg egyedek szoktak írogatni, hogy már egy ideje nem merek miattuk beleolvasni.

« Utoljára szerkesztve: 16 feb 16, 01:11:52 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10453 Dátum: 16 feb 16, 01:59:03 »

Remélem öcsém nem ébredt fel mikor felkacagtam a "mérnökök nem veszélyeztetnek emberi életeket", ez tök jo hír, ezentúl leszarom az összes mikrobit, toxikológiát meg kockázatelemzést, ebben a félévben egy újabb HACCP rendszer tervet kell készítenem, de akkor oda is leírom, hogy nem vagyok hajlandó megcsinálni, mert úgysem veszélyeztetek emberi életeket. Remélem max pontot ad erre a kijelentésre. Mások meg nyugodtan firkáljanak mindenféle hülyeséget a tervrajzokra, hisz mi baj történhet abból, ha összedől egy ház, vagy felrobban egy gép a gyárban.

Mondanám, hogy nem értem egyébként miért húzod fel magad a sok hülye kommentelőn, de az a baj, hogy nem mondhatom, mert én is totál ilyen vagyok, bár már talán kezdem egy kicsit kinőni (vagy talán méginkább belefáradni). Az utóbbi időben az egyik kedvenc kommenttípusom az volt, amikor a tanársztájkkal kapcsolatban, olyan kommenteket láttam, hogy "nem tudnak ezek semmit, nem is dolgoznak, próbálnának csak meg 8 órára beállni a szalag mellé megtudnák mi az az igazi munka".
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10454 Dátum: 16 feb 16, 07:19:02 »

Ebben a kommentláncolatban az volt a legszebb és szerintem ez fejezi ki leginkább a színvonalat, hogy amikor szembesítették a fideszes korrupcióval akkor elbagatellizálta a helyzetet (csak pár száz orvoson segítene), meg a stadionok kellenek mert több ezer munkahelyet teremt lel :DDD gondolom nem orvosok dolgoznak a stadionokban szóval ez így öngól, na mindegy csak érdekes hogy az agresszió párosul szemellenzővel, de nyilván ez csak egy ember.

Indulhat a nap!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 695 696 [697] 698 699 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!