24 máj 17, 02:07:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 694 695 [696] 697 698 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930259 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10425 Dátum: 16 feb 15, 10:46:02 »

Manapság már elég sok helyen legális a melegházasság is.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10426 Dátum: 16 feb 15, 11:08:25 »

Legjobb barátot sem úgy szerez az ember, hogy elé áll és "na, figyelj már, tök jó arc vagy, nagyon bírlak, legyünk már legjobb barátok", hanem kialakul a dolog.
Akkor te sosem jártál oviba, meg általánosba ikszdé
Nekem az összes barátom (szám szerint 3) még ebből a korszakból maradt hátra.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 15, 11:09:18 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10427 Dátum: 16 feb 15, 11:14:36 »

Én az egyik legjobb barátomat - mielőtt az egyik legjobb barátom lett volna - általános alsóban valamiért tökön rúgtam, egy másik jó barátomat pedig fejbe (de az nem szándékos volt Nevet). A többieket (pl. gdatot) mind később ismertem meg (középiskola vagy egyetem alatt), és spontán alakult ki a dolog.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10428 Dátum: 16 feb 15, 11:20:26 »

A legjobb barátommal úgy lettünk bromance kapcsolatban,hogy oviban ledagadtoztam  >.<# ő meg azt mondta rám hogy kopasz vagyok,és így rendben is lettünk.Azóta hívom dagadtnak,ő meg engem kopasznak.Ez volt kb 18 éve.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 15, 11:23:20 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10429 Dátum: 16 feb 15, 12:13:34 »

Majd egyszer elmeséljük, hogyan ismertük meg egymást gdattal. Majd egyszer.  ikszdé
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10430 Dátum: 16 feb 15, 12:15:59 »

Az igazi kérdés hogy a nagy filozófus Nikuccia elmélete szerint mindenki gyökér aki őszintén visszautasít valakit, ezzel elkerülve mondjuk egy felesleges szenvedős pár hónapos kapcsolatot vagy csak akkor ha nem egyetemista? VÁLASZT AKAROK. Kek, Lel.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10431 Dátum: 16 feb 15, 12:37:04 »

Sabaku nem rosszból, de szerintem is szólnotok kellett volna. A szüleit és az ofőtöket is sok gondtól, aggodalomtól kíméltétek volna meg.

Szerintem nem ilyen egyértelmű a dolog, már csak azért sem, mert a gyerek betöltötte a tizennyolcat. Ha a szülei nem engedik el, akár a rendőrséget is rájuk hívhatta volna (nagyon szélsőséges esetben), és a szülők most még azt sem mondhatják, hogy "az én házamban laksz, azt csinálsz, amit mondok", mert már wc-t pucol Franciaországban fogkefével. Azért abba is bele kell gondolni, hogy a srác valószínűleg nemcsak pszichózisos állapotban döntött a jövőjéről két nap alatt, hanem évek óta tervezi mindezt. Aki képes maga mögött hagyni az országot, a szüleit, az iskoláját, sőt még bevállalja azt is, hogy le sem érettségizik, az minden bizonnyal mindig is katona akart lenni, és nem lát maga előtt semmilyen más lehetséges opciót, mint célt az életben. És ha ő úgy érezte, hogy így kell lelépnie, akkor kik vagyunk mi, hogy anyáskodjunk egy 18 éves felett, és befolyásoljuk azzal az életét, hogy keresztbe teszünk neki?
A szülei megérdemelték volna, hogy szóljon, de nem a szülei élik az ő életét. Joga van dönteni arról, amit akar. Valószínűleg, ha ezt az utat választotta, akkor a szülők hozzáállása is olyan lehetett, amilyen. Sokkal inkább tartom őket felelősnek, mint Sabakuékat, mert valószínűleg zsigerből elutasították a gyerekük céljait, és rá akarták erőltetni a saját véleményüket - a srác meg azt az utat választotta, amit a legjobbnak látott talán a család szempontjából is. Ha korábban elmondja a szüleinek, abból csak veszekedés, meg "nem engedlek el" kiabálás lett volna (valószínűleg), így meg szegény anyukája sírt miatta két napig, aztán a soron következő eltávon jön az összeborulás, ha minden jól megy a srácnak. Ha meg nem, akkor leérettségizik jövőre vagy két év múlva.

Amúgy milyen már, hogy kibeszélünk egy random, nem közszereplő embert egy nyilvános fórumon. ikszdé Remélem olvassa a messzi Franciaorsz... ja, nem, úgy sem engedik neki a tisztek. ikszdé
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10432 Dátum: 16 feb 15, 12:52:27 »

Nem a szülők döntenek a gyerek életéről? Ok, elegem van ebből a libsi melegbárból. Rájöttetek, hogy mivel üldözhettek el.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10433 Dátum: 16 feb 15, 13:00:14 »

Ja, sokkal inkább a fiad fog dönteni a te életedről, mikor kiválasztja, hogy melyik olcsó szociális otthonba adjon be, hogy végre megszabaduljon tőled.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10434 Dátum: 16 feb 15, 13:10:51 »

20 évesen ki kell hajtani a gyereket a nagyvilágba és nem lesz ilyen gond. Addig viszont az van, amit mi mondunk. Csak normálisan kell nevelni. Nem nehéz. Ilyen fegyelmezett gyerek nincs még egy a környéken.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10435 Dátum: 16 feb 15, 13:59:19 »

Ja, sokkal inkább a fiad fog dönteni a te életedről, mikor kiválasztja, hogy melyik olcsó szociális otthonba adjon be, hogy végre megszabaduljon tőled.

Ha van egy kis esze, egyáltalán nem költ pénzt ilyesmire.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10436 Dátum: 16 feb 15, 14:14:46 »

és ha nem kellettél annak a gyökérnek,  akkor benne van a hiba,  nyugi és nem benned. Nevet
Menjünk most át általánosságba kérlek és ne Lunát beszéljük ki, de nézzük meg, hogy van egy fél (férfi vagy nő, lényegtelen) aki elkezd érezni egy ellentétes nemű iránt többet, viszont a másik fél nem hitegeti, nem hazudik neki és nem azt mondja hogy "jaj én is többet érzek csak féltem kimutatni neked" akkor gyökérré válik?

Ez nagyon nagy faszság. Nem így működünk. Neked vallottak már szerelmet, úgy hogy a másik fél számodra nem jött be és ha megerőlteteted magad még a barátságnál sem éreznél többet? Mert akkor te is egy gyökér vagy, ha a logikádat vesszük. Ennyi erővel akkor minden ember gyökér. Nem értem. Nem így kell valakit vígasztalni, hogy "ha nem tetszettél neki, akkor a másik seggfej/hibás". Ha seggfej módjára viselkedett volna, akkor jogos lenne, de nem használta ki és nem dugta meg Lunát majd hagyta a faszba, pl, de ez most egy bagatel példa.

Nameg, legalább kibújt a szög a zsákból és kiderült, hogy barátoknak sem olyan jó barátok. Sokkal jobb, hiába fáj ez most, hogy kiderült, így legalább Luna hamarabb túl tud lépni a srácon.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 15, 14:21:55 írta Minagi » Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10437 Dátum: 16 feb 15, 16:17:33 »

Mi a szuperhős neved?
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a8M43N3_700b_v1.jpg
Agent Brain. A béna és a menő határán van.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10438 Dátum: 16 feb 15, 16:22:23 »

Lightning Knight.

Gman, te nem Gergő vagy véletlenül? Mert akkor Lightning Edge a neved (first name = keresztnév).
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10439 Dátum: 16 feb 15, 16:24:46 »

Ez a fordított névadás egy buta angolszász szokás, ha tehetem, nem alkalmazom.  ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 694 695 [696] 697 698 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!