24 máj 17, 18:42:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 693 694 [695] 696 697 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930627 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10410 Dátum: 16 feb 13, 12:42:30 »

Úgy tudom a seregek szeretik is az alacsonyabb srácokat, mert néha olyasmiket is meg tudnak csinálni a harctéren a méreteiknél fogva amit másik nem. Kisebb célpontok. stb.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10411 Dátum: 16 feb 13, 16:04:42 »

Nem tudom, aki katonának akar menni, annak legyen már annyi töke, hogy odaáll az anyja elé és elmondja neki. Így az ilyen nem tudom mi a faszt akar a francia idegenlégióban, ahová a sok primitív agresszív paraszt megy amúgy is.

Ja, és ráadásul ahhoz meg volt pofája, hogy nekünk elmondja, így ugye ránkbaszva a kollektív felelősséget, mikor pontosan tudta, hogy az ofőnk minket fog szétszedni így érettségi előtt 3 hónappal emiatt. Idén már volt ilyen sztori, azon lovagolt meg szívatott minket hónapokig, hogy kiránduláson nem mondtuk el neki, hogy valaki bebaszott, most akkor erre mit fog szólni? Nekem hétfőn az első 3 órám vele van, csodás lesz. Meg most hallottam, a fiúk már régebben is tudták, azzal ment el a tesiórák nagy része már, hogy próbálták lebeszélni róla, még azt is felajánlották, hogy kifizetik neki a 21 rúgós jegyet, ha nem váltja vissza a busztársaság...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #10412 Dátum: 16 feb 13, 17:25:02 »

Mifelénk úgy szól ez a mondás, hogy aki hülye, az dögöljön meg. Így jobban hangzik szerintem xD

Amúgy ha érettségi után ment volna, meg úgy, hogy szól a szüleinek akkor teljesen korrekt meg romantikus gondolat lett volna szerintem, ha ez az élete célja akkor hajrá. Mint amikor Yasopp otthagyja a családját meg a faluját, és nincs rá más mentsége, csak hogy a kalózlobogó szólította ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10413 Dátum: 16 feb 13, 17:25:12 »

Hát igen, bármi történik vele, az a ti felelősségetek. Ez van. Legközelebb majd gondolkodtok.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 13, 17:30:04 írta gman » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10414 Dátum: 16 feb 13, 19:03:08 »

Nálunk úgy szól a mondás, hogy "aki hülye, haljon meg". Majd meglátjuk Cián bele fog-e ebbe esni Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10415 Dátum: 16 feb 14, 08:40:52 »

http://www.astronet.hu/lapokkepek/cikkek/index/42000/42578_1.jpg
Küldöm ezt szeretettel azoknak, akik ma mástól nem kapnak, mert nem kellenek senkinek.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10416 Dátum: 16 feb 14, 10:02:44 »

Jaj de kedves vagy gman, mindjárt meghatódom.
Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #10417 Dátum: 16 feb 14, 23:42:52 »

A legszebb Valentin-napi ajándék az aorta: mert szívből jön. Nevet

Én elmondtam az egyik barátomnak, hogy kedvelem. Tudtam, hogy ő viszont nem, de nem akartam magamban tartani többet. Mondtam neki, majd túlteszem magam rajta, szóval mindegy. Erre végül is annyit felelt: a döntés a te dolgod. Ha túl tudod tenni magad ezen, oké, ha nem, nem. Nekem mindegy. Csak meglepődtem.

Szóval, az csak egy dolog, hogy nem tetszem neki, de én eddig azt hittem barátok vagyunk. Ám látszólag neki mindegy, mit gondolok, ezért nekem ebből az jön le, hogy még a barátjának sem tart igazán... hiába van eszem, azért rosszul esik.

Holnap zhm van. Semmit sem tudok. És nem a szerelmi bánatom miatt nem tanultam, úgy alles semmi motivációm tanulni, pedig ez a zh beleszámít a jegybe és meg is mondta, hogy nála javítóért sírni nem lehet. ikszdé Szóval szerintem szépen írok egy egyest, és elfogadom jól megérdemelt büntim...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10418 Dátum: 16 feb 15, 00:01:29 »

Az alábbiakat nem rosszból írom, tényleg kíváncsi vagyok:

Mert te azáltal olyan jó barátnak érzed magad, hogy bár tudod, hogy nem viszonozza az érzéseid mégis kellemetlen helyzetbe hozod azáltal, hogy elmondod neki, hogy tetszik neked?
Elképzelésem nincs, hogy ilyen esetben milyen válasszal lennél megelégedve. (Azon kívül, hogy a nyakadbaborul és elmondja, hogy végig arra várt, hogy megvalld az érzéseid.) Komolyan kérdem, mégis mire számítottál?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10419 Dátum: 16 feb 15, 00:15:54 »

Nyugi. Majd felnősz és tapasztaltabb leszel. De matematikailag kb. garantált a siker az életben. Alapvetően szép vagy, székely is, ha jól emlékszem és okos. Innen már csak nyerni lehet. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10420 Dátum: 16 feb 15, 09:11:10 »

Nőknél az ész inkább hátrány, nem gondolod?
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #10421 Dátum: 16 feb 15, 09:44:53 »

Öcsém nem szólt be gmannak.  Nevet Pedig tervezte.  Nevet

Sabaku nem rosszból, de szerintem is szólnotok kellett volna. A szüleit és az ofőtöket is sok gondtól, aggodalomtól kíméltétek volna meg. Megértem, hogy aki hülye haljon meg meg nem a ti dolgotok, lehet (biztos) én is így lettem volna vele, de ez nem változtat azon, hogy vmilyen szinten kollektíven felelősek vagytok a kialakult helyzetért. Ez kicsit tanáros lett, de na.  Nevet

Szerintem Luna jól tette, hogy bevallotta az érzéseit. Lehet rámegy a barátságuk, de jobb mint ha hazugságra alapulna a kapcsolatuk.
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10422 Dátum: 16 feb 15, 09:46:37 »

Luna,  nehogy már egy ilyen hülye csávó miatt ne tudj tanulni,  csak mert volt annyira ostoba,  hogy lekoppintott nagyon bunkón egy csini lányt. Az ilyen pasik egy percnyi bánkódást se érdemelnek. Mosolyog Te szép vagy,  okos is,  aranyos,  és ha nem kellettél annak a gyökérnek,  akkor benne van a hiba,  nyugi és nem benned. Nevet Legalább most megtudtad,  hányadán is álltok,  akkor jöhet egy jobb pasi,  talán egy egyetemista? :O Nyelvesít

Gman,  fura,  hogy ezt írod,  mert a te asszonykád nem tűnik butának. Bár lehet pont emiatt tartod idegesítőnek az okosabb nőket. ikszdé
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10423 Dátum: 16 feb 15, 10:34:11 »

Ezért nincs soha semmi értelme az ilyen nagy vallomásoknak, ez csak a romantikus filmekben működik. Legjobb barátot sem úgy szerez az ember, hogy elé áll és "na, figyelj már, tök jó arc vagy, nagyon bírlak, legyünk már legjobb barátok", hanem kialakul a dolog.

A srácot ezért nem kell legyökerezni, mert épp nem volt vevő rád vagy esetleg zavarba hoztad és emiatt viselkedett utána úgy, ahogy.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10424 Dátum: 16 feb 15, 10:34:37 »

Belegondolva a nők egyenjogúsága, a rabszolgaság eltörlése és a melegházasság ugyanaz a jelenség, csak más korokban más arcot ölt. Olyan világban élünk, ahol a rabszolgatartás bűn és a nők szavazhatnak, de volt, hogy ezek pont olyan nevetségesen hangzottak, mint most a melegházasság. Akik most tiltakoznak valami ellen, azok egy régebbi korban ugyanúgy tiltakoztak volna azok ellen, amiket ma természetesnek tartanak és egy későbbi korban természetesnek tartanák, amit ma nem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 693 694 [695] 696 697 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!