24 máj 17, 17:24:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 692 693 [694] 695 696 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930604 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10395 Dátum: 16 feb 12, 20:59:36 »

Kész a Rorschach-jelmezem holnapra, már csak kalapot kell szereznem hozzá  Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10396 Dátum: 16 feb 12, 21:04:27 »

Tudom, hogy mindenki ezen gondolkodik, csak senki nem merte feltenni a kérdést, de én most megteszem.
Ha választhatnátok, akkor szupergyorsak lennétek, mondjuk 1000 km/h-val mozognátok, vagy a világot lassítanátok le magatok körül, hogy ti csak normálisan mozogtok, de más szupergyornak látja. Azért fontos ez a különbség, mert előbbinél, nagyon gyorsan megtehetsz nagy távokat, utóbbinál, pedig az embereket jobban lehet manipulálni.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10397 Dátum: 16 feb 12, 21:09:05 »

Nem tudom, mindkettő csábító. Nem tudok dönteni :/
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10398 Dátum: 16 feb 12, 21:14:23 »

Tehát olyan akarsz lenni mint Korosensei? sárga polip aki 22 machos sebességgel mozog és orosz bérgyilkosokat ujjaz?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10399 Dátum: 16 feb 12, 21:27:02 »

Na, ma sikerült kiakasztania az életnek Nevet

Van egy osztálytársam akit Ciánnak hívnak, a Felicián után szabadon. Na, róla már évek óta tudjuk, hogy katona akar lenni, folyton a francia idegenlégióról papol meg rá van kattanva az ilyenekre, szóval úgy volt, hogy gimi után ebbe az irányba megy tovább. Értelmes gyerek amúgy, igaz, teljesen őrült, de az a fajta aki mindenkivel jóban van, én például kifejezetten bírom. Mellesleg, van vagy 160 centi a gyerek(okés, már évek óta boxol, de az se látszik rajta), meg kreol bőr plusz kékesfekete haj, szóval ja, nem épp tősgyökeres franciának néz ki.

Na, ő ma vett egy jegyet egy fél 4-es közvetlen buszjáratra Párzsba, hogy beálljon a francia idegenlégióba. Se érettségi még, se semmi, mondta hogy visz minimális pénzt meg kaját az útra, mert hogy ott majd úgy is kap mindent. Ott pakolt ki a szekrényéből, én szóltam rá, hogy vigye már el a kulcsát is, hogy haza tudjon menni közvetlen is ha nem vennék fel, meg a bakkártyáját is itt akarta hagyni, mert hogy "nem lesz szükség rá". Csak arra volt hajlandó eltenni, hogy mégis mi a faszból jön haza, ha mégis haza kell. A szüleinek meg majd akkor szól, ha a hátáron van, SMS-ben. Illetve hát az anyjának, az apja Egerben dolgozik. A 18. szülinapja meg pont ma van, gondolom meg se ünnepelték, az anyja biztos várta volna valamivel, erre arra jön haza, hogy nincs meg a gyerek. Számomra ez a hihetetlen pofátlanság a dologban amúgy, meg ha már ennyire hülye, hogy a a 160 centijével kétméteres bantu négereket akar lőni menni, vagy a közel-keletre ahol őt is valami arabnak nézik még a végén, akkor nem hiszem el h nem tudott várni a rohadt érettségiig, ami nélkül amúgy mekibe se vesznek fel. Meg eleve, a francia idegenlégióba minden senkiházi mehet oda priusszal, lássátok Rejtő Jenő akármelyik művét, és erre oda megy ő 18 évvel és 160 centivel a zsebében, biztos kurva jó lesz neki. Nevet

Na mindegy, én azt remélem nagyon, hogy körberöhögik majd a vizsgálatnál, és ő se lesz fent túlzottan a saját seggében ahhoz, hogy ne jöjjön haza miután így mindenkitől jó feltűnően elköszönt, szóval hétfőn már itt fog ülni a suliban.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10400 Dátum: 16 feb 12, 22:30:57 »

Hülyének mindenkinek joga van. De ez aljas szemétség amit ez a gyerek csinál a szüleivel. Patkány húzás
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10401 Dátum: 16 feb 13, 00:00:24 »

Tudom, hogy mindenki ezen gondolkodik, csak senki nem merte feltenni a kérdést, de én most megteszem.
Ha választhatnátok, akkor szupergyorsak lennétek, mondjuk 1000 km/h-val mozognátok, vagy a világot lassítanátok le magatok körül, hogy ti csak normálisan mozogtok, de más szupergyornak látja. Azért fontos ez a különbség, mert előbbinél, nagyon gyorsan megtehetsz nagy távokat, utóbbinál, pedig az embereket jobban lehet manipulálni.
Flash miatt jön ez a kérdés? Mert ha igen, akkor nem mondok semmit erre. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10402 Dátum: 16 feb 13, 00:10:10 »

Flash miatt. Nekem a második jobban tetszik amúgy.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10403 Dátum: 16 feb 13, 00:14:44 »

Hamár DC a Batman Superman film már nagyon érdekel. Azon kívül semmi. Bár szerintem mindent ellőttek az előzetesekben ami nagy hiba. De ne legyen igazam. Haza akarok menni és szinkronosan moziba ülni. Mosolyog Deadpoolt akarok nézni ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10404 Dátum: 16 feb 13, 00:26:29 »

Hamár DC a Batman Superman film ami egyedül nem érdekel. Azon kívül minden. Mindent ellőttek az előzetesekben ami nagy hiba.Haza akarok menni és moziba ülni. Mosolyog Deadpoolt akarok nézni ikszdé

Tessék kijavítottam ahogy írni akartad. Nem kell megköszönnöd.
Naplózva


 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10405 Dátum: 16 feb 13, 10:45:52 »

Azért megköszönöm. Hogy itt milyen Valentin nap hype van. Agyam eldobom. és még azt hittem otthon sok ikszdé eskü még a koton is akciós XDXDXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10406 Dátum: 16 feb 13, 11:35:38 »

Na szép, most jönnek a szülői e-mailek, és megint tuti mi leszünk lebaszva egy hülyegyerek faszsága miatt. Hell yeah.  Látom a Taügetosz-teszt már nem járja  Neeem

Jó mondjuk így utólag átgondolva kurva nagy felelőtlenség volt nem szólni, de most aki hülye azt nem a min dolgunk megállítani első körben.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 13, 11:37:14 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10407 Dátum: 16 feb 13, 11:46:17 »

Most reggelizés közben láttam a Viasat3-on a Flash tv spotját. Szabó Mátéval nyomorultabb lesz Barry. xD
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10408 Dátum: 16 feb 13, 12:07:57 »

Felénk van egy mondás, hogy aki hülye, haljon meg! Kicsit durva, de ez van.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10409 Dátum: 16 feb 13, 12:14:15 »

Szerintem tök menő, hogy kiment. Katonakénkt meg aztán úgysem verekedni kell. Mindegy mekkora. A szüleinek persze szólhatott volna.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 692 693 [694] 695 696 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!