24 máj 17, 19:00:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 686 687 [688] 689 690 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930632 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10305 Dátum: 16 feb 08, 00:33:41 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wQGCg-UCxJQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wQGCg-UCxJQ</a>

Aki vasember oldalán van az buzi. Ez nem off. Annyira.
Naplózva


 
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10306 Dátum: 16 feb 08, 01:06:16 »

Bazdmeg Kaze, ezt csak így bedobod ide hajnali 1kor? Hogy megyek én így aludni? 6 kor kelek holnap  Neeem
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #10307 Dátum: 16 feb 08, 02:21:16 »

Letöltöttem a Blade & Soult és vagy 14 órát kockultam vele ma megállás nélkül  Pirul Ez most felidézte a régi szép emlékeket.

Naplózva



Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10308 Dátum: 16 feb 08, 07:06:30 »

Jaj ne Saphi az aláírásod annyira 2015. : (((
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10309 Dátum: 16 feb 08, 11:11:37 »

Aki vasember oldalán van az buzi. Ez nem off. Annyira.

De sajnos a Fekete Özvegy is azon az oldalon lesz. Szomorú Meg így biztos nem jön össze soha a kapitánnyal, pedig titkon abban reménykedtem. :S

Amúgy tényleg a Kapitány csapata a jobb.

Viszont most látom csak, hogy Ant-Man is benne lesz. Én azt a filmet nem láttam. Se a trailerek se a leírások nem mozgattak meg. Meg igazából az alapkoncepció sem. Érdemes megnézni?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10310 Dátum: 16 feb 08, 11:23:33 »

Szerintem pont olyan jó, mint a történetszál többi filmje úgy átlagban.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10311 Dátum: 16 feb 08, 11:25:24 »

Van olyan jó mint a többi szóló film. (Kivéve a Winter Soldiert)
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10312 Dátum: 16 feb 08, 11:40:59 »

Szerintem az első Kapitány film volt a legjobb a szólók közül, meg a Vasember első része is jobb volt, mint a Winter Soldier. Persze attól meg nagyon jó volt az a film is.

Illetve pontosabban a legeslegjobb A Galaxis Őrzői volt, csak azt mindig kicsit külön kezeltem, mert teljesen más világban játszódott. (Vagyis igazából nem, csak a helyszínek szerint)

Akkor megnézem majd az Ant-Man-t is, végülis Marvel filmek jók szoktak lenni. (Kivébe Thor1, Ultron)
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10313 Dátum: 16 feb 08, 11:55:54 »

Nekem a Kapitány még mindig kimaradt az életemből, annyira nem tudott sehogyse lázba hozni még a trailer sem, hogy nem értem mire fel ez a nagy várakozás. Nevet
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10314 Dátum: 16 feb 08, 12:09:04 »

Egyrészt alapból, a Kapitány filmjei azok amik filmnek is jók nemcsak rétegcuccok. Másrészt a Civil War az egyik legszerteágazóbb, ellentmondásosabb Marvel sztori ever, ami letette a modern crossoverek alapjait és ezt nehéz jól adaptálni. No meg ugye majdnem mindenki benne lesz a filmben és kapunk 2 új legendás karaktert. (Párduc,Pókember) Plusz ez lesz az a film ami meghatározza a  Phase 3 hangulatát és felvezeti alapállapotokat az Infinity Warig. Ja és senki nem tudja ki fog megdögleni benne. Benne van Lizzie. Kegyetlenül jól néz ki az egész.
Naplózva


 
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10315 Dátum: 16 feb 08, 12:15:21 »

A Marvel egymásnak ugrasztotta a hősöket, mert rájöttek, hogy úgysem tudnak olyan jó ellenségeket kitalálni, mint a DC.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10316 Dátum: 16 feb 08, 12:18:41 »

Nekem a Kapitány még mindig kimaradt az életemből, annyira nem tudott sehogyse lázba hozni még a trailer sem, hogy nem értem mire fel ez a nagy várakozás. Nevet

Én pontosan így voltam vele, emiatt amikor az Avengers után elkezdtem nézni a Marvel filmeket, a Kapitányé maradt utoljára. És a legjobb volt az összes addigi közül. A második szintén nagyon jó lett, nekem kicsit kevésbé tetszett, mint az első. Bár ennek is a fő oka, hogy az elsőnek az egyedi, kicsit steampunk-os második VH-s látványvilága nagyon tetszett, de a timeskip miatt ez értelemszerűen nem lehetett a másodikba átvinni.

Mindenképpen nézd meg a Kapitány filmeket Minagi, mert ezek tényleg jók. Amúgy szerintem sokak ellenérését az egésszel a Kapitány nagyon "amerikaisága" okozza, hajlamosak vagyunk reflexből egy nagyon kétdimenziós karakternek látni, pedig nem az. A Tél Katonája meg még érdekesebbnek ígérkezik, bár őt a filmek épp csak elkezdték felvezetni.

A Civil Warról én is csak annyit tudok, amit Kazekage itt írt, de ez alapján ígéretesnek tűnik. Hogy megoldani hogyan sikerül az jó kérdés, ez egy elég komplex sztori kéne, hogy legyen, az ilyesmi blockbusterben nem mindig jön össze. Remélem nem a CGIvel akarják ezt is eladni. Jó történet amit jó színészek játszanak. Kár lenne, ha elfecsérelnék a parasztvakításra az egészet, mint az Ultront. (Btw, az Ultron is ennek az előkészítése volt, ami engem meglep, mert az Avengers filmeknél inkább az előző Phase összefoglalását várná az ember. De tény, hogy valahol el kellett ezt az egymás ellen fordulós sztorit kezdeni. És ebben tényleg jó volt az Ultron.)
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 08, 12:20:06 írta Aes Sedai » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10317 Dátum: 16 feb 08, 17:20:02 »

http://passport.blog.hu/2016/02/07/keken_vilagito_strandok  Ez mostmár túlságosan is emlékeztet valami rosszra ikszdé
Még nem láttam a reklámokat meg a superbowlt, de majd letöltöm cakkumpack és megnézem Mosolyog Elvesztettük a megtakarításunk felét Nevet de legalább nem kellett bíróságra menni Nevet  Anyum férje feledékeny volt és a közösségi adót elfelejtette befizetni Nevet ugye milyen faxa. :/ Úgyhogy most szarban a haza.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10318 Dátum: 16 feb 08, 17:55:11 »

Szerintem találnod kéne egy jó munkát. Vágod, magas fizetéssel. Talán egy nő sem ártana. Talán.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10319 Dátum: 16 feb 08, 17:58:38 »

Megtudtam hogy a mekiben a kisfőnök itt magyar és tolja a magyar fiatalokat be a konyhára. Holnap megyünk öcsémmel megpróbálunk vele beszélni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 686 687 [688] 689 690 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!