24 máj 17, 18:04:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 685 686 [687] 688 689 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930619 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10290 Dátum: 16 feb 07, 20:24:57 »

Van ilyen törvény, hogy 12 és 18 év között egymással mehet a menet. Érdekes ez is. Ha az ember 12 éves lányra rámászna egy 18 éves fiú, mindenki kapásból kitépné a gerincét. Ezzel szemben, ha mondjuk a 12 éves fiam beakasztana egy 18 éves csajnak, akkor bárhogy próbálnám leplezni, belül büszke lennék.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10291 Dátum: 16 feb 07, 20:26:28 »

Jaj már megint mi megy itt.

Anya küldött hurkát. Holnap nagy zabálás lesz a koliban. A hurka egyébként is egy csoda. Undorító dolgokból áll össze ám némi tisztítás és sütés után a világ legjobb kajája lesz belőle.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10292 Dátum: 16 feb 07, 21:22:00 »

Ugyan, inkább vegyetek példát a szomszédaimról. Valamin összeveszhettek, mert a srác kb. egy órája elkezdte kiabálni nagyon hangosan és nagyon sokáig, hogy "húzd már le bazdmeg, te retkes zsidó, hát húzd már le, hogy rohadj le!". Aztán egy végtelenül rossz diszkó zenét kezdett hallgatni, hogy elméjét lecsitíthassa és megszabduljon a lelket mételyező agressziótól, és hogy sikeresebb legyen, még énekelt is, majd szaladgáltak és ugráltak pár percet közvetlenül a szobám felett, most meg dugnak. Így kell problémát kezelni!

Ha valaki esetleg tud "how to kill your neighbours" tutorialt, azt szívesen fogadom.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10293 Dátum: 16 feb 07, 21:23:43 »

Ezek nem migrásnok? Viselkedés alapján.

Amúgy sok módszer van erre, de szerintem menj kellő távolságra, aztán Scud rakéta vagy légicsapás. Ez mindig beválik.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10294 Dátum: 16 feb 07, 21:27:20 »

Nem, két egyetemista gyökér, akik ebben az évben fészkelték be magukat ide. Én itt vagyok 4 éve, de nem voltak még ilyen idegesítő szomszédaim. Csak hát ilyenkor ugye nem érv a "mi voltunk itt hamarabb", hiába vált be pár szomszédnak az elmúlt évszázadban.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 07, 21:28:04 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10295 Dátum: 16 feb 07, 21:41:15 »

Hajnalban ellopták a telefonom (legalábbis azt vettem ki a rendőrbáci meg a tolmács egymásközti francia hablatyából), ma visszakaptam a rendőrségen. Nem egy értékes telefon és be van törve a képernyője. Hanjnalban próbáltuk hívni, de akkor folyton rögzítőre kapcsolt. Az egyik sim kártyáján nem volt beállítva pin kód így azt mikor reggel bekapcsolták a rendőrségen feltudtam hívni, megmondták, hogy hol kell menni a rendőrségre, de természetesen rossz rendőr akármihoz mentünk, de oda értünkjöttek kocsival, civilruhás rendőrbácsik akik csak franciául beszéltek. Nagyon para volt, ugyanis még civil kocsival is jöttek és az igazolványt csak ilyen filmesen csapták ki, már azon gondolkoztunk a kocsiban, hogy mikor adják el a szerveinket. Látták a rendőrbácsik is, hogy parázunk ezért nyugtatgattak, magyarázták, hogy ott volt a táblán kiírva, hogy hol a naaaaaaagy rendőrség. Mikor megérkeztünk hívtak nekem angol tolmácsot akivel le tudtuk rakni a tanúvallomást. Azt is kérdezték, hogy akarok-e feljelentést tenni, de mivel fogalmam sincs mi történt, hogyen került el tőlem a teló nem tettem. Lehet rosszul döntöttem, de mostmár ez van. Viszont mondták, hogy vigyázzak máskor jobban, főleg mert soka Lilleben "a rosszarcú ember".

Nagyon szerencsésnek érzem ma magam. Illetve örülök, hogy nem csillivilli telefonom van.
Az viszont egyre jobban zavar, hogy nagyon keveset értek franciául. Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10296 Dátum: 16 feb 07, 22:26:42 »

Nem hittem volna, hogy a blizzard ennyire ki fog akasztani egy játékkal és pont azzal, amire azt hittem a legkönnyebb teljesíteni. T_T
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10297 Dátum: 16 feb 07, 22:36:06 »

Mini kezdd el a Rise of the Tomb Raidert mert Syzy sikeresen feltörte nekünk a Denuvot.
Azóta berendeltem tőle a Far Cry Primal és a The Division törését is.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10298 Dátum: 16 feb 07, 22:40:59 »

Mit csinált az a jogi ember? :O Meg te most az új TR-ről beszélsz,  Capi? Az asszem még nem jött ki.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10299 Dátum: 16 feb 07, 22:44:16 »

Mini kezdd el a Rise of the Tomb Raidert mert Syzy sikeresen feltörte nekünk a Denuvot.
Azóta berendeltem tőle a Far Cry Primal és a The Division törését is.

Lel csak irigy vagy mert amd-s géppel nem tudsz többet kihozni 10fpsből belőle.

második lel pedig denuve nem isten még ha a cod fanok azt is hiszik.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 07, 22:46:39 írta Syzygy » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10300 Dátum: 16 feb 07, 23:02:29 »

Mini kezdd el a Rise of the Tomb Raidert mert Syzy sikeresen feltörte nekünk a Denuvot.
Há' nem is tudtam, hogy egy ilyen informatikus jogász zseni irogat itt közöttünk. Meg is van a kapcsolat. Már csak meg kell zsarolnunk valamivel, hogy dolgozzunk nekünk, ingyen és törjön fel dolgokat.  Be van tépve "Stalker Mini on" ikszdé

Niki, már kijött, PC-re is, 11.900 ft kb.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 07, 23:03:20 írta Minagi » Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10301 Dátum: 16 feb 07, 23:26:46 »

Kijött pcre csak a Háttérhatalom a sok sznob intel buzi miatt Denuvot rakott rá.
Hogy miért?
Mert jön random Syzy aki elkölt 100 rugót egy i7-re de nincs pénze megvenni a játékot ezért gondolja ő nagysága hogy majd letorrentezi és majd arra fényezi 24/7 a bohócot mert csak erre áll a sátor yellowstone-ban.Majd veri a nyálát arra hogy ott a kóríhét amire elvert fél évi jogász fizut de nem megy a játék mert a Denuvo istene lesujtott.De a Denuvo istene egy sunyi f.sz és nem akarja hogy neki qrva anyázzanak a blood pistikék ezért az a propagandát nyomja hogy minden a megvilágásodott AMD fanok műve akik nem akarnak százezret kidobni az ablakon,helyette Őt támogatják hogy kib.sszanak az inteles sznoblámákkal mert megtehetik.Arra már ki sem térek hogy a Denuvo az nVidia alvó sejtje volt ezidáig.
Basszus,nekem könyvet kéne írnom.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 07, 23:32:37 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10302 Dátum: 16 feb 07, 23:29:01 »

Idézet
Basszus,nekem könyvet kéne írnom.

Vagy keresni/nyitni egy külön topicot az ilyen és ehhez hasonló, a legtöbb ember számára értelmezhetetlen és érdektelen kocka témáknak és nem a duma topicot szennyezni velük  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 07, 23:33:54 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10303 Dátum: 16 feb 07, 23:36:49 »

Ebből semmit se értettem, pedig én vagyok az orákulum.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10304 Dátum: 16 feb 07, 23:50:23 »

szerk: átt baszott a fórum Szomorú Ekkora cockblockot ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 07, 23:51:31 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 685 686 [687] 688 689 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!