24 máj 17, 20:01:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 683 684 [685] 686 687 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930652 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10260 Dátum: 16 feb 06, 02:00:47 »

Persze, csak meg vagy sértődve a mecha dolog miatt  Neeem

A filmet megnéztem valamikor, de már az is elég gyenge volt sajnos. Jó mondjuk nehéz csinálni bármit is miután kinyírták a kb. egyetlen érdekes karaktert, szóval...  Nevet

update: MEGLETT AZ OLASZ NYELVVIZSGÁM <3 Pedig biztos voltam benne, hogy legalább 1-2 kategóriában meghúznak az 5-ből ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10261 Dátum: 16 feb 06, 08:20:44 »

Mostantó Coelhoval  nem adhatjuk ki magunkat olasznak :  (((

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=krtnt191Drg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=krtnt191Drg</a>

« Utoljára szerkesztve: 16 feb 06, 08:24:10 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #10262 Dátum: 16 feb 06, 08:57:59 »

Köszönöm Lew drága, hogy mikor más nem is írok ide kb, akkor teszel bele... <3 xDDDDD De ez nagyszerű lett. Azért a tequiláért meg Pirul

Sabaku, ügyes vagy! *-*
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10263 Dátum: 16 feb 06, 15:22:26 »

Mostantó Coelhoval  nem adhatjuk ki magunkat olasznak :  (((


Lol, ezen most felröhögtem  Nevet

Pedig már tervezgettem, hogy a Deákon majd külföldi cserediáknak adom ki magam a nyáron, hátha... : (((
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10264 Dátum: 16 feb 06, 16:15:58 »

Köszi Vera Nevet

Még mindig fenntartom az állítást, hogy az Inglorious Batards Tarantino legjobb filmje, Pulp Fiction ide-oda.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10265 Dátum: 16 feb 06, 17:34:28 »

Főleg, hogy a Reservoir Dogs a legjobb Tarantino film és pont. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10266 Dátum: 16 feb 06, 19:16:39 »

De menő, szerepelek megint, nem hittem volna! Nevet A legjobb hogy nevet a pofim de közben könnyek jönnek ki a szememből. :o


Az a helyzet, hogy nem lehet azt mondani, hogy "legjobb" filmje Tarantinonak, mert nagyon sok filmjében eléggé oda basz, akár egy párbeszéd, akár egy jelenet.
Pl.: Nekem nagyon bejön ahogy megalkotta a Kill Bill 1-2. A zene eszméletlenül jó, a különböző történetek is kreatívak.
Vagy ott van Reservoir Dogs, Pulp Fiction stb... még lehetne sorolni. Sőt a 4 szobában az ő szobája is jó, ahogy ott megy a dumálás, nekem bejött. Nevet A Inglorious Batards-ban A náci kurva jó, vagy Brad Pitt akcentusa akár. Nem tudom, hogy tudjátok kijelenteni hoyg "legjobb". Én nem tudnék dönteni, és még a Jackie Brown-t meg sem említettük.

Uh végre utolértem Syzyt, azóta "küzdök" miután egyszer lehagyott pár 100 hsz-szel. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 06, 19:46:28 írta Minagi » Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10267 Dátum: 16 feb 06, 19:46:22 »

Ma edzésen csak azt hallgattam egész nap, hogy ne üssek akkorákat. Azt hittem boxra járok, de lehet rossz helyre mentem be véletlenül.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10268 Dátum: 16 feb 06, 19:48:19 »

Attól még üthetsz erősen. O.o A másik feled lehet gyenge volt.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10269 Dátum: 16 feb 06, 19:58:00 »

Hát. Senki nincs a súlycsoportomban. Pedig én nem érzem magam akkora óriásnak. Nevet
Amúgy szerintem csak két Tarantino film jó. A Ponyvaregény és a Kill Bill. Igen, az egy film, kettévágva. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10270 Dátum: 16 feb 06, 21:51:56 »

Pl.: Nekem nagyon bejön ahogy megalkotta a Kill Bill 1-2. A zene eszméletlenül jó, a különböző történetek is kreatívak.
Vagy ott van Reservoir Dogs, Pulp Fiction stb... még lehetne sorolni. Sőt a 4 szobában az ő szobája is jó, ahogy ott megy a dumálás, nekem bejött. Nevet A Inglorious Batards-ban A náci kurva jó, vagy Brad Pitt akcentusa akár. Nem tudom, hogy tudjátok kijelenteni hoyg "legjobb". Én nem tudnék dönteni, és még a Jackie Brown-t meg sem említettük.
Szinte minden filmjében jó a zene, jól válogatja össze a trackeket.
A 4 szobás dolog meg igazából egy káromkodással tele pakolt remake egy régi film jelenetének kb.
Én az alapján kalkulálom a legjobbat, hogy van-e dramaturgia, zeneileg illik-e a vizuális élmény és az audiosáv, színészi teljesítmények, forgatókönyv, párbeszédek, történetvezetés. Tarantinoval az a gond, hogy nem veszi komolyan magukat a filmeket és azért majdnem 25 év távlatából azért elvárható lenne, hogy ne csak komolytalankodás legyen. Ő egy hobbit csinál, amiből piszkosul jól elvan.
Jackie Brownt nem is kell említeni, azért nagyon messze van tartalmilag attól is, hogy a Kill Billhez hasonlítsuk. Ott azért elég erősen érződnek a kínai hatások akár vizuálisan, akár filozófia szintjén, amihez párosult egy olasz western hangulat is.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 06, 21:52:55 írta Ishida » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10271 Dátum: 16 feb 06, 21:53:40 »

MEGLETT AZ OLASZ NYELVVIZSGÁM <3 Pedig biztos voltam benne, hogy legalább 1-2 kategóriában meghúznak az 5-ből ikszdé

Na szép!! Nekem csak egy B2es angolom van, még egy németet se bírtam összekaparni, nem hogy még valami mást ikszdé franciával is próbálkoztam, de órákon kettes voltam belőle leginkább, még sok tanulással is csak 4-es, és csak egy évig bírtam ikszdé Spanyolt szívesen tanulnék mondjuk Hmm?
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10272 Dátum: 16 feb 06, 23:31:18 »

Na, itt a képregény és semmi reakció? xD Pedig ez ünnepi alkalom. Nevet Jó lett nagyon.

A Best OF topicban az összes eddigi képregény benne van? Mert mintha kimaradt volna Lew önfeláldozása.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10273 Dátum: 16 feb 07, 00:31:38 »

Szerintem benne kéne lennie, de nem tudom biztosra. Lewet kérdezd.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10274 Dátum: 16 feb 07, 08:29:28 »

Tök gáz hogy mi öreg codosok nem tudunk összeszedni egy fiatalabb generációt cod4-hez.Tegnap/ma arról beszélgettem az egyik szerver adminnal hogy az átlag életkor 20-30 között mozog,és a legfiatalabb tag is 22 éves. Nem mintha annyira vágynának a 13 éves vérpistikékre de akkor is furcsa hogy nincsenek újak.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 683 684 [685] 686 687 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!