24 máj 21, 09:42:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 680 681 [682] 683 684 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933583 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10215 Dátum: 16 feb 04, 16:23:25 »

nem vagyok még olyan öreg most sem ikszdé
Dehogynem.

http://9gag.com/gag/a97R320?ref=fbp
Van itt egy 1-2 ötletes és egy jó pár creepy dolog is.Mint például a cosplayes metró,na az agyon baszna.Mondjuk,azt az ecchi piszoárt kipróbálnám.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10216 Dátum: 16 feb 04, 16:28:45 »

Az elsőt meg is veszem neked a szülinapodra, legalább valami közöd legyen végre nőkhöz  Ördögi  ikszdé
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10217 Dátum: 16 feb 04, 16:34:59 »

El sem jutna odáig hogy ideadd nekem.Kipróbálod,rájössz hogy mégiscsak kényelmesebb mint egy nyúl,azt baszhatom a születésnapi ajándékomat  >.<#
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10218 Dátum: 16 feb 04, 16:36:12 »

A nyúl arrébb megy, ez meg egy helyben marad. De egy "sebhelyes" lábat is kaphatsz  ikszdé
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10219 Dátum: 16 feb 04, 16:40:34 »

Deal.De csak akkor,ha egy olyan babát is kapok hozzá a 4. képről.

Gman kapjon wc papírt.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10220 Dátum: 16 feb 04, 16:41:40 »

A japánoknak amúgy tényleg megárthatott az a két atombomba '45-ben  Gondolkozik
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10221 Dátum: 16 feb 04, 17:05:36 »

Nem az atombomba ártott meg nekik, hanem az évezredes kultúrájuk, életmódjuk és hagyományaik porig rombolása, és felcserélése valami szarral. Állítólag hasonló törés ártott meg nekünk is, és ezért lett Európa az elmúlt egy évszázadban a világ segglyuka.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10222 Dátum: 16 feb 04, 17:39:40 »

Sehol nem találom a neten. Aes, te gondolom tudod. Mit jelent az, hogy analitikus vagy szintetikus a priori/posteriori? Az alap fogalmakat értem csak ezt az analitikus/szintetikus dolgot nem.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10223 Dátum: 16 feb 04, 18:40:31 »

Ha Kant miatt kérdezed, az analitikus ítélet olyan, amely a meglévő adatokból származtatható, és kikalkulálható, tehát semmi új dolgot nem mond. Például, ha azt mondom, hogy minden ember élőlény, az egy analitikus ítélet, mert az ember fogalmából is tudod, hogy az ember élőlény. A szintetikus ezzel szemben a korábbi fogalmakból nem kalkulálható értéket ad hozzá a szöveghez: például, ha azt mondom, hogy csak a fehér emberek igazi emberek, az egy szintetikus állítás. ikszdé

Tudom, nem tőlem kérdezted, de ezt el kellett lőnöm ilyen szövegkörnyezetben is. ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10224 Dátum: 16 feb 04, 19:04:13 »

Sehol nem találom a neten. Aes, te gondolom tudod. Mit jelent az, hogy analitikus vagy szintetikus a priori/posteriori? Az alap fogalmakat értem csak ezt az analitikus/szintetikus dolgot nem.

Igazából nekem ilyen analitikus/szintetikus dolog egyáltalán nem rémlik. Lehet nem is tanultunk erről, de amúgy is szinte mindent elfelejtettem már. ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10225 Dátum: 16 feb 04, 19:08:37 »

Értem én, hogy művészi a rasszizmus, de nem értettem meg tökéletesen a fogalmakat. Nevet
Meg fogsz halni, mert megszülettél. Ez akkor szintetikus vagy analitikus?  Ilyen kevés példa alapján azt is bele tudom látni, hogy az egyik, vagy a másik. Bár inkább a szintetikust tippelném.
Az meg ugye az analitikus, hogy Józsi nem tud kétismeretlenes egyenletet megoldani, mert fogyatékos.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10226 Dátum: 16 feb 04, 19:20:50 »

Amikor Aes csajozik a Deákon  ikszdé

Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10227 Dátum: 16 feb 04, 19:31:00 »

Hát. Mivel az élet és a halál eléggé elvont fogalom, így felfogásonként különbözhet ennek a magyarázata, szerintem. Ha abból indulunk ki, hogy az tesz minket élőlénnyé, hogy mind meghalunk egyszer, akkor ez egy analitikus állítás, mert az élet létéből feltételezhető a halál is. De ez tényleg fogós, és nézetek kérdése is.

Legegyszerűbben a két állítást pontos definíciókkal rendelkező testekkel lehet ábrázolni, például mint a kocka. A kockát az teszi kockává, hogy hat oldala van, tehát, amikor azt mondják, hogy "kocka", egy hat oldalú tárgyra gondolsz. Így az, hogy "a kockának hat oldala van" egy priori analitikus ítélet. Az viszont, hogy "a kocka kék" egy posteriori szintetikus ítélet, mert egyrészt tapasztalat híján nem tudhatom, hogy a kocka valóban kék, másrészt ez a mondat egy új információt árul el a bizonyos kockáról.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10228 Dátum: 16 feb 04, 19:38:57 »

Jajó. Így akkor már tiszta minden. Köszi.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10229 Dátum: 16 feb 04, 19:45:35 »

Heti shounen jelentés.
OP. A szekér oly sok év döcögés után végre megindult felfelé.
Blícs. Komolyan meglepett, hogy Chad csinált valamit. Én már azt is elfelejtettem egy jó ideje, hogy létezik.
Toriko. A főellenség egy szopóálarcos kerti törpe.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 680 681 [682] 683 684 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!